Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #92911 8 lipca 2014, 14:33

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

nawet kawa mi nie pomaga :P
a dziś na obiad mam placka po węgiersku ;p

motylku ja Cię przepraszam, nie obraź się ale czy Ty ciągle masz diete ?? bo tak czytam codziennie czytam o czymś niezbyt dietetycznym w Twoim menu :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #92912 8 lipca 2014, 14:37

Konto usunięte

kate85 napisał(a)

O masakra;/ u mnie za to już zimno i wyłączyłam klimę, bo przeziębić się można i otworzyłam już okno, nie macie klimy?

neeee, nasze "biuro" składa się z 2 pokoi tylko :P więc mamy wiatrak i okna :D

Zgłoś nadużycie #92913 8 lipca 2014, 14:39

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

motylku ja Cię przepraszam, nie obraź się ale czy Ty ciągle masz diete ?? bo tak czytam codziennie czytam o czymś niezbyt dietetycznym w Twoim menu :)

mam dietę, i uwaga, znowu chudnę! :)
placek jest dietetyczny - placek zrobiony z ziemniaków, ale dodana ciemna mąka i smażone na oliwie. Mięso podsmażone na oliwie i sos zrobiliśmy sami bez kostek itd ;) wszystko jem dietetyczne kochana :)

Zgłoś nadużycie #92914 8 lipca 2014, 14:42

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

mam dietę, i uwaga, znowu chudnę! :)
placek jest dietetyczny - placek zrobiony z ziemniaków, ale dodana ciemna mąka i smażone na oliwie. Mięso podsmażone na oliwie i sos zrobiliśmy sami bez kostek itd ;) wszystko jem dietetyczne kochana :)

o te bułeczki i lodziki z lidla ?? a ta pizzucha któregos tam dnia ??

a placki możesz upiec :) my nie smażymy wcale tylko na blaszce rozkładam - cienko i zapiekam. Kroję potem na kawałki i są :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #92915 8 lipca 2014, 14:50

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

o te bułeczki i lodziki z lidla ?? a ta pizzucha któregos tam dnia ??

a placki możesz upiec :) my nie smażymy wcale tylko na blaszce rozkładam - cienko i zapiekam. Kroję potem na kawałki i są :)

bułeczki? jakie bułeczki? bułki biorę ciemne z ziarnem do pracy 2, loda zjeść mogę akurat ;) pizza - grzeszek - dietetyczka zrozumiała, że jestem głodna po prostu i zmodyfikowała mi dietę na ostatniej wizycie.

Nie chodzi o to, że nie mogę smażyć. Wręcz przeciwnie - mój organizm domaga się dobrego tłuszczu :) dlatego smażę, a wszelkie dania są uzgodnione z panią dietetyk :)

Zgłoś nadużycie #92916 8 lipca 2014, 14:51

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

bułeczki? jakie bułeczki? bułki biorę ciemne z ziarnem do pracy 2, loda zjeść mogę akurat ;) pizza - grzeszek - dietetyczka zrozumiała, że jestem głodna po prostu i zmodyfikowała mi dietę na ostatniej wizycie.

Nie chodzi o to, że nie mogę smażyć. Wręcz przeciwnie - mój organizm domaga się dobrego tłuszczu :) dlatego smażę, a wszelkie dania są uzgodnione z panią dietetyk :)

Najważniejsze aby były zamierzone efekty :)

Zgłoś nadużycie #92917 8 lipca 2014, 14:55

Konto usunięte
ufff, jeszcze godzinka tylko...

Zgłoś nadużycie #92918 8 lipca 2014, 14:56

kate85 Supermama

motyl1909 napisał(a)

neeee, nasze "biuro" składa się z 2 pokoi tylko :P więc mamy wiatrak i okna :D

Aaa no chyba,że tak :) ale już niedługo :)

Zgłoś nadużycie #92919 8 lipca 2014, 14:58

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

nie no ok :) skoro tak to tak :) wierzę :) )
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #92920 8 lipca 2014, 14:59

Konto usunięte

kate85 napisał(a)

Aaa no chyba,że tak :) ale już niedługo :)

nooo ;p dzisiaj jadę na chwilę do teściów zobaczyć jak wyszła im szafa - robili zabudowę. A potem na chwilę do moich rodziców, bo babcia była u rodzinnej i wzięła dla mnie receptę na wit D, tą którą mi dali w szpitalu ;) a potem do domku ;)

Zgłoś nadużycie #92921 8 lipca 2014, 14:59

madziorek Zaprawiona w bojach
aghrrrrrrr!!!aaaaaaaa....-> moja flustracja......... tylko tyle dzis na temat mojej pracy powiem jutro bedzie gorzej :(

Tak to jest przyjechal nasz wielki dyrektor powiadomic pracownikow ze zmieni sie im stawka a wszyscy oczywiscie z pretensjami do mnie. przeciez po to mieli to spotkanie by w razie czego sie dyrektora zapytac!!! nie wytrzymam.... musze sie psychicznie na jutro nastawic....

Zgłoś nadużycie #92922 8 lipca 2014, 15:00

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

nie no ok :) skoro tak to tak :) wierzę :) )

powiem Ci ana, że przejęłam się wizją cukrzycy... i jakoś tak nawet nie żal mi, że mąż je tłusto tak jak ja kiedyś. Ale mam motywację, bo widać efekty ;)

Zgłoś nadużycie #92923 8 lipca 2014, 15:00

madziorek Zaprawiona w bojach
i az mnie brzuch rozbolal :(

Zgłoś nadużycie #92924 8 lipca 2014, 15:01

Konto usunięte

madziorek napisał(a)

i az mnie brzuch rozbolal :(

dlaczego?

Zgłoś nadużycie #92925 8 lipca 2014, 15:05

staraczka Supermama
motyl to jeśli ja mam tsh do zbicia to dostane pewnie euthyrox, ale tak czytam ze sa rozne dawki 25 50 i jeszcze inne, od czego t ozalezy jakie się dostaje ?

Zgłoś nadużycie #92926 8 lipca 2014, 15:08

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl to jeśli ja mam tsh do zbicia to dostane pewnie euthyrox, ale tak czytam ze sa rozne dawki 25 50 i jeszcze inne, od czego t ozalezy jakie się dostaje ?

od tego w jak szybkim tempie lekarz chce, żeby ci spadło. jeśli ma wolniej spadac, bo nie jest dużo wyżej, to pewnie dostaniesz 25... ja też prosiłam o euthyrox, ale nie dostałam...

Zgłoś nadużycie #92927 8 lipca 2014, 15:08

kate85 Supermama

motyl1909 napisał(a)

nooo ;p dzisiaj jadę na chwilę do teściów zobaczyć jak wyszła im szafa - robili zabudowę. A potem na chwilę do moich rodziców, bo babcia była u rodzinnej i wzięła dla mnie receptę na wit D, tą którą mi dali w szpitalu ;) a potem do domku ;)

Fajnie,że masz blisko Rodziców :) zazdroszczę :) ja mam blisko Teściów, a do Rodziców 120km;/ jeździmy raz na miesiąc jak tylko mamy wolny weekend, ale po pracy zajechałabym do Mamci :)

Zgłoś nadużycie #92928 8 lipca 2014, 15:15

Konto usunięte

kate85 napisał(a)

Fajnie,że masz blisko Rodziców :) zazdroszczę :) ja mam blisko Teściów, a do Rodziców 120km;/ jeździmy raz na miesiąc jak tylko mamy wolny weekend, ale po pracy zajechałabym do Mamci :)

wiesz, czasem bym wolała mieć ich dalej, zdecydowanie :) z rodziną najlepiej na obrazku ;)

Zgłoś nadużycie #92929 8 lipca 2014, 15:15

staraczka Supermama
motyl a czemu nie dostalas ? jakie było twoje tsh ?
no ja wlansie się boje ze mi nic nie da bez tych pieprz.ch badan nasienia ;/ mowila ze trzeba to zbic jeśli będzie powyżej 2 ale na moje pytanie c ozrobimy jak maz nie będzie chciał zrobić badania odpowiedziala ze bez badan nei może dac mi lekow !

Zgłoś nadużycie #92930 8 lipca 2014, 15:17

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl a czemu nie dostalas ? jakie było twoje tsh ?
no ja wlansie się boje ze mi nic nie da bez tych pieprz.ch badan nasienia ;/ mowila ze trzeba to zbic jeśli będzie powyżej 2 ale na moje pytanie c ozrobimy jak maz nie będzie chciał zrobić badania odpowiedziala ze bez badan nei może dac mi lekow !

bo moje tsh, było 2,3020 czyli poniżej 2,5. i to się nie kwalifikuje do leków...
po pierwsze nie rozumiem, co mają Twoje leki do badania nasienia wg Twojej lekarki?
i po drugie: niby dlaczego Twój mąż nie chce zrobić badania nasienia?