Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #92611 7 lipca 2014, 20:47

Lenka87 Fajna mama

Shaelyn napisał(a)

Tak, około grudnia, może trochę wcześniej :) . Szybciej nie da rady, narzeczony leci do UK, później do niego lecę z Oliwierkiem i wtedy mamy zamiar się starać o drugie dzieciątko. Szykuje nam się wyprowadzka, lot samolotem, przystosowanie się do nowej rzeczywistości ;)

Witam :) Widzę , że jesteśmy w podobnej sytuacji, tylko, że mój już pół roku temu wyjechał do de i szuka dla nas mieszkania :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #92612 7 lipca 2014, 20:50

Lenka87 Fajna mama

truskaffka napisał(a)

Zjadlabymm kebsa...takiego meega ostrego

ja też, tylko, że czosnkowego :) Ale nie chce mi się jechać

Zgłoś nadużycie #92613 7 lipca 2014, 20:52

kate85 Supermama
Miłego wieczorku dziewczynki :) zmykam pod prysznic i może coś poczytam :) do jutra :)

Zgłoś nadużycie #92614 7 lipca 2014, 20:54

truskaffka Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

ja też, tylko, że czosnkowego :) Ale nie chce mi się jechać

Kurde no mi tez nie właśnie...moze by nam kts przywiozl hehe

Zgłoś nadużycie #92615 7 lipca 2014, 21:01

Shaelyn Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Witam :) Widzę , że jesteśmy w podobnej sytuacji, tylko, że mój już pół roku temu wyjechał do de i szuka dla nas mieszkania :)

O widzisz :) Mój teraz do pracy, mieszkanie jego chrzestna tam mieszkająca na początku mu zapewnia, ale będzie szukał od razu czegoś, jak tylko pierwsza/druga wypłata wpłyną ;)

Opowiem Wam o sobie później, bo teraz Oliś marudzi i jestem w stanie krótko pisać, na dłuższą opowieść nie ma szans w tej chwili, niestety :(

Zgłoś nadużycie #92616 7 lipca 2014, 21:03

Lenka87 Fajna mama

truskaffka napisał(a)

Kurde no mi tez nie właśnie...moze by nam kts przywiozl hehe

To ja poproszę :)

Zgłoś nadużycie #92617 7 lipca 2014, 21:13

anafreud Fajna mama

Valentina napisał(a)

Kate, nie :-) jak byłam na miejscu to siedziałam 8 godz, a przez wyprowadzke robię to w domu. I przez to siedzę krócej nad tym, zależy ile akurat dokumentów dostanę. Są dni, że mam mało do roboty. A dziś mam od cholery.

a jak się pojawiłaś to pisałaś, że nie pracujesz bo jesteś na l4 na korzonki a teraz piszesz, że po przeprowadzce ?? nie kumam...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #92618 7 lipca 2014, 21:18

angel Fajna mama
witam po pracy u mnie NEGATYW :-(

Zgłoś nadużycie #92619 7 lipca 2014, 21:21

Lenka87 Fajna mama

angel napisał(a)

witam po pracy u mnie NEGATYW :-(

:( Tulam mocno

Zgłoś nadużycie #92620 7 lipca 2014, 21:23

angel Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

:( Tulam mocno

dzieki liczylam sie z tym jak @ nie przyjdzie to za dwa dni jeszcze raz zatestuje

Zgłoś nadużycie #92621 7 lipca 2014, 21:24

Nazywam się Ania, 18 lat wybije mi w sierpniu. Ciąży nie oszukując się nie planowałam, ale podejrzewałam (źle policzyłam dni płodne, tabletki nie wchodziły w grę, bo wszystkie, jakie miałam mi szkodziły, a prezerwatyw nigdy nie lubiłam). Zaszłam w ciążę w sierpniu. Robiłam testy, wszystkie negatywne. Miałam "@" później (aż do listopada!). Czemu w cudzysłowie? Ano bo to miesiączka nie była, a coś podobnego ;) . W połowie grudnia chciałam udać się na kontrolę do gina, dostałam termin na 14 stycznia. Słowa - ciąża. Ok, przeczuwałam. Nie sądziłam jednak, że to może być 19 tydzień (z racji "@"). Narzeczony się na mnie nie wypiął, starał się robić, co mógł dla mnie. Zaręczyliśmy się, gdy nie wiedzieliśmy o ciąży - 7 września. Rozpoczęłam szkołę zaocznie jeszcze zanim się dowiedziałam o Oliwierku, więc z nauką nie miałam problemów, egzaminów większość zdałam po porodzie i zaliczyłam przedostatni semestr szkoły.
Kiedy pojawił się Oliwier, cały świat się zmienił. Życie nabrało innych barw (a nie miałam go nigdy prostego ;) ), mimo gadki ludzi, że nie dam rady, wierzyłam we własne możliwości. Radzę sobie. Mam wspaniałe dziecko. Życie, o którym nigdy nie myślałam, a jednak jest naprawdę piękne (z różnymi wybojami na drodze, ale jednak).
Chcę mieć w możliwie szybkim czasie następne dziecko i jest to przemyślana decyzja o następnym. Podjęta wspólnie z narzeczonym. Wiemy, że będziemy finansowo stać dobrze przy mieszkaniu w UK. Chcemy drugiego dziecka, póki Oliwier jest malutki. Kochamy go całym sercem i wiemy, że jesteśmy w stanie dać jemu wiele, jak i następnemu dzieciątku. Po prostu mam w sobie siłę by podołać opiece nad dwójką dzieci w zbliżonym wieku. Później damy sobie spokój w kwestii dzieci (no chyba, że coś się zmieni w naszych planach).
Daję sobie radę z synkiem, są rzeczy, których się uczę dopiero teraz, bo w czasie ciąży raczej nie miałam możliwości ;) . Dziecko to szkoła cierpliwości, nauka wyciszenia i nieokazywania nerwów maleństwu, bo ono też je wyczuwa i jest niespokojne.

Napisałam to tak skrócenie. Jeśli coś niejasno napisałam, bo mam manię pisania chaotycznie, lub po prostu chcecie coś wiedzieć - pytajcie :) .

Zgłoś nadużycie #92622 7 lipca 2014, 21:26

A i właśnie, pomimo młodego wieku jesteśmy zdecydowani. Nie czujemy byśmy tracili młodość. Kiedyś byłam imprezową osobą, ale Oliwierek jest dla mnie ważniejszy, niż tego typu wydarzenia ;)

Zgłoś nadużycie #92623 7 lipca 2014, 21:29

angel Fajna mama

Shaelyn napisał(a)

Nazywam się Ania, 18 lat wybije mi w sierpniu. Ciąży nie oszukując się nie planowałam, ale podejrzewałam (źle policzyłam dni płodne, tabletki nie wchodziły w grę, bo wszystkie, jakie miałam mi szkodziły, a prezerwatyw nigdy nie lubiłam). Zaszłam w ciążę w sierpniu. Robiłam testy, wszystkie negatywne. Miałam "@" później (aż do listopada!). Czemu w cudzysłowie? Ano bo to miesiączka nie była, a coś podobnego ;) . W połowie grudnia chciałam udać się na kontrolę do gina, dostałam termin na 14 stycznia. Słowa - ciąża. Ok, przeczuwałam. Nie sądziłam jednak, że to może być 19 tydzień (z racji "@"). Narzeczony się na mnie nie wypiął, starał się robić, co mógł dla mnie. Zaręczyliśmy się, gdy nie wiedzieliśmy o ciąży - 7 września. Rozpoczęłam szkołę zaocznie jeszcze zanim się dowiedziałam o Oliwierku, więc z nauką nie miałam problemów, egzaminów większość zdałam po porodzie i zaliczyłam przedostatni semestr szkoły.
Kiedy pojawił się Oliwier, cały świat się zmienił. Życie nabrało innych barw (a nie miałam go nigdy prostego ;) ), mimo gadki ludzi, że nie dam rady, wierzyłam we własne możliwości. Radzę sobie. Mam wspaniałe dziecko. Życie, o którym nigdy nie myślałam, a jednak jest naprawdę piękne (z różnymi wybojami na drodze, ale jednak).
Chcę mieć w możliwie szybkim czasie następne dziecko i jest to przemyślana decyzja o następnym. Podjęta wspólnie z narzeczonym. Wiemy, że będziemy finansowo stać dobrze przy mieszkaniu w UK. Chcemy drugiego dziecka, póki Oliwier jest malutki. Kochamy go całym sercem i wiemy, że jesteśmy w stanie dać jemu wiele, jak i następnemu dzieciątku. Po prostu mam w sobie siłę by podołać opiece nad dwójką dzieci w zbliżonym wieku. Później damy sobie spokój w kwestii dzieci (no chyba, że coś się zmieni w naszych planach).
Daję sobie radę z synkiem, są rzeczy, których się uczę dopiero teraz, bo w czasie ciąży raczej nie miałam możliwości ;) . Dziecko to szkoła cierpliwości, nauka wyciszenia i nieokazywania nerwów maleństwu, bo ono też je wyczuwa i jest niespokojne.

Napisałam to tak skrócenie. Jeśli coś niejasno napisałam, bo mam manię pisania chaotycznie, lub po prostu chcecie coś wiedzieć - pytajcie :) .

witam a gdzie mieszkasz w uk ??

Zgłoś nadużycie #92624 7 lipca 2014, 21:33

angel napisał(a)

witam a gdzie mieszkasz w uk ??

Jeszcze nie mieszkam :) Glasgow.

Zgłoś nadużycie #92625 7 lipca 2014, 21:46

Dziewczyny, ja lecę, mam trochę roboty, póki moja maruda śpi to poprasuję i potem wio do wyra, jutro rozmowa o pracę :) Do jutra i dobrej nocy!

Zgłoś nadużycie #92626 7 lipca 2014, 21:51

Lenka87 Fajna mama

Shaelyn napisał(a)

Dziewczyny, ja lecę, mam trochę roboty, póki moja maruda śpi to poprasuję i potem wio do wyra, jutro rozmowa o pracę :) Do jutra i dobrej nocy!

Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #92627 7 lipca 2014, 23:03

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

euthyroxem

no tak ale o tym decyduje endokrynolog, który na samo tsh niczego nie przepisze, bedzie chciał fT3 i fT4 jak nie jakies jeszcze przeciwciała do tego,

Zgłoś nadużycie #92628 7 lipca 2014, 23:04

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

generalnie w czwartek chciałam... ale nie wytrzymałam i dziś zatestowałam na 10 z allegro. oto wynik: (niby coś się przebija, ale ja w to nie wierze)

cos tam widzę ;0

Zgłoś nadużycie #92629 7 lipca 2014, 23:06

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

wiecie co, jednak zatestuje 13-go w niedzielę rano. W termin @. Jakoś już mi się nie spieszy do testowania...

taaaaa nie spieszy, a juz zrobiłaś :p

Zgłoś nadużycie #92630 7 lipca 2014, 23:16

Edka82 Fajna mama
Dobranoc :*