Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #92271 7 lipca 2014, 9:06

Konto usunięte
Kate, już powinnas mieć wyniki :-) a u mnie te nitki krwi były bardzo cienkie, ale wielkie oczy zrobiłam, gdy je zobaczyłam. I Motyl zaczęła mi sugerować zagniezdzenie. I policzyłam se dni i przyznałam jej rację :-)

Zgłoś nadużycie #92272 7 lipca 2014, 9:07

anafreud Fajna mama

czekoladowamysz napisał(a)

kto nasika za mnie ?? ?

ja mogę z Tasiemką nasikać za wszystkie :) tylko czy na pewno chcecie ?? ? ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #92273 7 lipca 2014, 9:07

kate85 Supermama

motyl1909 napisał(a)

ja się dość słabo czuję...

To mamy dziś podobnie, ja miałam takie zawroty głowy rano,że masakra, a jak siedzę non stop przed kompem tu w pracy, to też czasami mam, trzeba więcej wstawać i chodzić :) a Tobie co Motyl?

Zgłoś nadużycie #92274 7 lipca 2014, 9:08

Konto usunięte

kate85 napisał(a)

To mamy dziś podobnie, ja miałam takie zawroty głowy rano,że masakra, a jak siedzę non stop przed kompem tu w pracy, to też czasami mam, trzeba więcej wstawać i chodzić :) a Tobie co Motyl?

mdłości cholerne i nie mam siły ogólnie... takie osłabienie organizmu, plus pulsowanie w macicy :/

Zgłoś nadużycie #92275 7 lipca 2014, 9:08

takasobieja Fajna mama

czekoladowamysz napisał(a)

ja ostatnio kupiłam pościele z Jysk za 20 komplet satynki ale zadowolona jestem, Lidl ciuchy też ma czasem fajne :) chwalę sobie sweter męski nic się z nim nie dzieje w praniu :) kosztował uwaga 20 zł bo były 2 ostatnie i wzięłam temu mojemu uwielbia go

ja kiedyś kupiłam pościele za 20zł na allegro.. w ogole to przyszła inna niż miała (miała być normalna) a przyszła dziecięca w dalmatyńczyki :P i mój jak leżał kiedyś z goraczką i się pocił to wstał kiedyś przerażony, ze on chyba umiera bo ma zielone stopy, że on je przestaje czuć haha :P a to farba puszczała... z pościeli :P

Zgłoś nadużycie #92276 7 lipca 2014, 9:11

takasobieja Fajna mama

kate85 napisał(a)

hej dziewczyny :) wróciłam po weekendzie u Rodziców :) ehh szybko zleciało, zbyt szybko, a jak u Was? coś się wydarzyło przez weekend? :) jakieś dobre nowinki? :) ja się obudziłam z takimi zawrotami głowy, jakbym na bani była ;p ale już lepiej mi się zrobiło i może jakoś wysiedzę za biurkiem do 16, źle znoszę upały przez tarczycę i pewnie dlatego.

a czemu przez tarczycę?

Zgłoś nadużycie #92277 7 lipca 2014, 9:12

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

mdłości cholerne i nie mam siły ogólnie... takie osłabienie organizmu, plus pulsowanie w macicy :/

Mam nadzieje, że to nie mdłości po metformaxie :D tylko dzidzia się szykuje :D

Zgłoś nadużycie #92278 7 lipca 2014, 9:14

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, już powinnas mieć wyniki :-) a u mnie te nitki krwi były bardzo cienkie, ale wielkie oczy zrobiłam, gdy je zobaczyłam. I Motyl zaczęła mi sugerować zagniezdzenie. I policzyłam se dni i przyznałam jej rację :-)

Ja przy zagnieżdżeniu miałam 2 brązowe plamki i jak dostałam, to już płakałam,że to zaczyna się okres i pamiętam jak M mnie pocieszał, ale jak po tym nic nie dostałam to już wiedziałam,że to ciąża :) to było jakoś 4 dni przed planowaną @, mniej więcej :) Valentina u Ciebie wszystko wskazuję,że się udało :) dziś wróciłaś do pracy?

Zgłoś nadużycie #92279 7 lipca 2014, 9:15

kate85 Supermama

takasobieja napisał(a)

a czemu przez tarczycę?

Nie mam pół tarczycy i mimo,że mam mniejsze objawy to zawsze jest mi gorąco, w zimie chodzę w krótkiej koszulce pod kurtką ;p a jak są upały to się duszę w biurze;/

Zgłoś nadużycie #92280 7 lipca 2014, 9:18

kate85 Supermama

motyl1909 napisał(a)

Hmm to coś się chyba szykuje :) ja źle znoszę upały i dlatego zawsze mam ściski w skroniach i się duszę,ale może jakoś wytrzymam do 16.

Zgłoś nadużycie #92281 7 lipca 2014, 9:18

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Mam nadzieje, że to nie mdłości po metformaxie :D tylko dzidzia się szykuje :D

ech, bardzo bym chciała!

Zgłoś nadużycie #92282 7 lipca 2014, 9:23

Konto usunięte
Tak Kate, szef niedługo przyjedzie i dostanę dokumenty do wypisania, min listy obecności do zrobienia dla 100 pracowników. I muszę do księgowej jechać z nimi. A mnie po zagniezdzeniu zaczął tak dziwnie boleć brzuch, jakby się rozciągal. Ciebie tak samo bolał?

Zgłoś nadużycie #92283 7 lipca 2014, 9:24

Konto usunięte
Motyl, ja mam to samo co Ty. Jakby ktoś mi lekko macice rozciągal.

Zgłoś nadużycie #92284 7 lipca 2014, 9:26

takasobieja Fajna mama
ja lecę na mały shopping :D ciał!

Zgłoś nadużycie #92285 7 lipca 2014, 9:26

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

ja lecę na mały shopping :D ciał!

pochwal się potem co kupiłaś :D

Zgłoś nadużycie #92286 7 lipca 2014, 9:30

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Tak Kate, szef niedługo przyjedzie i dostanę dokumenty do wypisania, min listy obecności do zrobienia dla 100 pracowników. I muszę do księgowej jechać z nimi. A mnie po zagniezdzeniu zaczął tak dziwnie boleć brzuch, jakby się rozciągal. Ciebie tak samo bolał?

Kochana ja miałam ból brzucha też, ale taki inny niż na @, bo a @ bolał mnie np. tylko 1 dzień i koniec a tu bolał codziennie i miałam takie kłucia w podbrzuszu, a kłuć nie miałam na @ aż takich, oj Kochana ja czuję, ze się u dało u Ciebie :) a jak Twoja cera? bo ja zwykle miałam krostki a wtedy miałam bardzo ładną cerę.

Zgłoś nadużycie #92287 7 lipca 2014, 9:30

lady_89 Gotowa na wszystko
Witajcie kochane po weekendzie :) niestety nie miałam kiedy do was wpaść więc zaraz trochę postaram się was podczytać. Coś ważnego sie wydarzyło ?? Ja wczoraj byłam z moim cały dzień na rybach i się spiekłam trochę ale 19 leszczy złapaliśmy takich od 47-52 cm :) U mnie nadal brak @ i chyba na razie nic na jej przyjście nie wskazuje. Po pracy skoczę po test ciążowy i jutro zrobię i zobaczymy czy coś się wyjaśni. w czwartek idę do gina jak @ nie przylezie.

Zgłoś nadużycie #92288 7 lipca 2014, 9:33

Konto usunięte
lady - nie mogę się doczekać Twojego jutrzejszego teściku ;*

Zgłoś nadużycie #92289 7 lipca 2014, 9:39

ewcia21k Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczynki :) Jakieś nowe fasolki mamy? Co dobrego słychać?

Zgłoś nadużycie #92290 7 lipca 2014, 9:41

kate85 Supermama

lady_89 napisał(a)

Witajcie kochane po weekendzie :) niestety nie miałam kiedy do was wpaść więc zaraz trochę postaram się was podczytać. Coś ważnego sie wydarzyło ?? Ja wczoraj byłam z moim cały dzień na rybach i się spiekłam trochę ale 19 leszczy złapaliśmy takich od 47-52 cm :) U mnie nadal brak @ i chyba na razie nic na jej przyjście nie wskazuje. Po pracy skoczę po test ciążowy i jutro zrobię i zobaczymy czy coś się wyjaśni. w czwartek idę do gina jak @ nie przylezie.

Hej Lady :) mnie też nie było na kompie przez weekend :) oo to niezłe łowy :) trzymam kciuki za teścik :)