Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #92131 6 lipca 2014, 15:26

takasobieja Fajna mama
prawie 3 lata starań i zawsze przychodzi @ :) w czw idziemy na badanie nasienia po zabiegu..

Zgłoś nadużycie #92132 6 lipca 2014, 15:36

pinka Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

prawie 3 lata starań i zawsze przychodzi @ :) w czw idziemy na badanie nasienia po zabiegu..

A powiedz mi jakie mieliście wyniki przed zabiegiem?
Ja się tak męczę w tej podróży, brzuch boli masakrycznie pomimo branych tabletek i jest tak strasznie gorąco że cała płynę. Już tak bardzo chciała bym być na miejscu a tu jeszcze tyle drogi. :-/

Zgłoś nadużycie #92133 6 lipca 2014, 16:55

takasobieja Fajna mama

pinka napisał(a)

A powiedz mi jakie mieliście wyniki przed zabiegiem?
Ja się tak męczę w tej podróży, brzuch boli masakrycznie pomimo branych tabletek i jest tak strasznie gorąco że cała płynę. Już tak bardzo chciała bym być na miejscu a tu jeszcze tyle drogi. :-/

8mln na ml, i tylko do 2 ml całego nasienia... z ruchem po tabsach było lepiej :) ale mega mało, androlog nam powiedział, że z taką ilością to cudem byśmy zaszli... bo z 200mln na ml tylko ok 200szt. trafia do jajowodu...

Zgłoś nadużycie #92134 6 lipca 2014, 17:12

Konto usunięte

maslanka napisał(a)

Dobra dziewczynki wracam do gry :D Motylku ustaw mi testowanie 21/07.
Jak się uda to mam termin 28/03 ;)

noooo w końcu! :D witamy kochana :) już Cię wpisałam :D

Zgłoś nadużycie #92135 6 lipca 2014, 17:23

Konto usunięte
dopiero wstałam :d

już wam opowiadam :D
imprezka była przednia (40-te urodzinki cioteczki i 6 jej synka) :) było co opijać :D aczkolwiek ja zero alkoholu, bo po pierwsze przy tych tabsach nie mogę, a po drugie nie chciałam (serce nadal popowiada, że jednak tym razem się udało....). Więc pili wszyscy oprócz mnie :D koło godziny 23, kiedy wszyscy byli juz w stanie po spożyciu, a małego uśpiłam, ciotka wpadła na pomysł, że ona chce zrobić coś szalonego i jechać nad morze TERAZ ;d wszyscy brechtali, ale słuchajcie tak się zebrali szybko, że pomysł był realny. Oczywiście ja robiłam jako kierowca. Przed 1 w nocy wyjechaliśmy (ciotka dała mi swoje nowiutkie auto, zatankowała) i ruszyliśmy: ja - kierowca, mój mąż - pilot wycieczki, i 3 ciocie z tyłu :D była masakra :D tak śmieszna droga... ;) przed 3 zajechaliśmy pod latarnie morską, porobiliśmy fotki, potem pojechaliśmy na molo w kołobrzegu (które okazało się być zamknięte, bo coś tam remontują), a potem poszlismy z kocami i ręcznikami na plażę obserwować schód słońca... przeżycie niesamowite... :) tyle, że wszyscy padliśmy ze zmęczenia (ja nie spałam praktycznie noc wcześniej, i byłam już ponad 24h na dobę). No i spaliśmy opatuleni w te koce i ręczniki na plaży, a wszyhscy myśleli, że my to jakieś menele :D hahahahaha :D no ale o 7 rano zrobiło się tak zimno i tak wiało, że nasze plany o opalaniu prysnęły i postanowiliśmy wrócić :D tak oto Martucha była w Kołobrzegu na kilka godzin :d masakra!

Zgłoś nadużycie #92136 6 lipca 2014, 17:25

Konto usunięte
angel kochana - jutro testujesz :) trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki i wierzę, że zasilisz grono marcówek :)

Zgłoś nadużycie #92137 6 lipca 2014, 17:39

Konto usunięte
aż zrobiłam testa owu, bo myślałam, że ten wczorajszy ból taki, to owulacja, ale nie, bo negatyw ;)

Zgłoś nadużycie #92138 6 lipca 2014, 17:54

Konto usunięte
W ogole mi biust nie urósł na okres. Kurczę, coś czuje, że @ nie przylezie.

Zgłoś nadużycie #92139 6 lipca 2014, 18:02

pinka Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

dopiero wstałam :d

już wam opowiadam :D
imprezka była przednia (40-te urodzinki cioteczki i 6 jej synka) :) było co opijać :D aczkolwiek ja zero alkoholu, bo po pierwsze przy tych tabsach nie mogę, a po drugie nie chciałam (serce nadal popowiada, że jednak tym razem się udało....). Więc pili wszyscy oprócz mnie :D koło godziny 23, kiedy wszyscy byli juz w stanie po spożyciu, a małego uśpiłam, ciotka wpadła na pomysł, że ona chce zrobić coś szalonego i jechać nad morze TERAZ ;d wszyscy brechtali, ale słuchajcie tak się zebrali szybko, że pomysł był realny. Oczywiście ja robiłam jako kierowca. Przed 1 w nocy wyjechaliśmy (ciotka dała mi swoje nowiutkie auto, zatankowała) i ruszyliśmy: ja - kierowca, mój mąż - pilot wycieczki, i 3 ciocie z tyłu :D była masakra :D tak śmieszna droga... ;) przed 3 zajechaliśmy pod latarnie morską, porobiliśmy fotki, potem pojechaliśmy na molo w kołobrzegu (które okazało się być zamknięte, bo coś tam remontują), a potem poszlismy z kocami i ręcznikami na plażę obserwować schód słońca... przeżycie niesamowite... :) tyle, że wszyscy padliśmy ze zmęczenia (ja nie spałam praktycznie noc wcześniej, i byłam już ponad 24h na dobę). No i spaliśmy opatuleni w te koce i ręczniki na plaży, a wszyhscy myśleli, że my to jakieś menele :D hahahahaha :D no ale o 7 rano zrobiło się tak zimno i tak wiało, że nasze plany o opalaniu prysnęły i postanowiliśmy wrócić :D tak oto Martucha była w Kołobrzegu na kilka godzin :d masakra!

Spontany to super sprawa - aż zazdraszczam :-)

Zgłoś nadużycie #92140 6 lipca 2014, 18:45

Konto usunięte
byłam w biedronce po loda i dalej leżę :P

Zgłoś nadużycie #92141 6 lipca 2014, 18:51

Konto usunięte
Motyl, ja też leże i umieram.

Zgłoś nadużycie #92142 6 lipca 2014, 19:20

Konto usunięte
Jeszcze dwa dni :-D i przylezie środa. I modlę się, by @ sobie mnie odpuściła na wiele miesięcy :-)

Zgłoś nadużycie #92143 6 lipca 2014, 19:35

Konto usunięte
Ale dziewczyny pouciekaly dziś :-)

Zgłoś nadużycie #92144 6 lipca 2014, 19:43

Konto usunięte
OF przestawilo mi termin @ na 13, mogę poprosić o przepisanie mnie na ten dzień w tabelcę ;)
Z góry dzieki

Zgłoś nadużycie #92145 6 lipca 2014, 19:51

Konto usunięte
Anastazja jak tam dziś? Jakieś delikatne objawy ciąży może dostałas? Mi doszły uderzenia gorąca i częstomocz. Byle do środy!

Zgłoś nadużycie #92146 6 lipca 2014, 20:01

Konto usunięte
Nie chce się wkrecac ale.... Rano było już normalnie po obiedzie znów zawroty głowy i lekkie nudności a do tego mam strasznie dużo śliny... Wyslowic się nie mogę bo pluje jak lama....

Nazwijcie mnie durna ale w poprzednich cyklach tak nie miałam i zaczynam wieżyc ze się udało, zobaczymy za tydzień

Zgłoś nadużycie #92147 6 lipca 2014, 20:03

Konto usunięte
Anastazja, no mi też się wydaje, że mi się udało teraz. Musimy czekać :-)

Zgłoś nadużycie #92148 6 lipca 2014, 20:06

Konto usunięte
Ale spanie mnie bierze. A muszę zrobić łóżko, zamieśc i umyć podłogę. No i kąpiel wziąć. Ale muszę też film o rekinach obejrzeć, także prędko nie pójdę spać.

Zgłoś nadużycie #92149 6 lipca 2014, 20:22

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Anastazja, no mi też się wydaje, że mi się udało teraz. Musimy czekać :-)

No to czekamy i..... Mamy nadzieje na pozytywny test ;)

Zgłoś nadużycie #92150 6 lipca 2014, 20:45

Konto usunięte
Anastazja, a masz jakieś przeczucia? Bo ja mam, że się udało.