Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #92051 5 lipca 2014, 16:41

Konto usunięte
Edka, Ty jesteś zboczona :-P tak jak ja :-D

Zgłoś nadużycie #92052 5 lipca 2014, 16:42

Konto usunięte
Motyl, ja jestem ciekawa tych naszych testów :-)

Zgłoś nadużycie #92053 5 lipca 2014, 16:43

takasobieja Fajna mama
u nas dzis pozytyw owu :D mezowi nic nie mowilam hehe... tylko sluz plodny sie skonczyl :/ tez tak macie ?? ? mialam wczoraj i przed wczoraj a dzis kremowy :/ moze dlatego nie zachodze ??

Zgłoś nadużycie #92054 5 lipca 2014, 16:44

Konto usunięte
Ja już mam mięso na grilla przygotowane :-) zaraz biorę się za warzywa. Mniam mniam :-)

Zgłoś nadużycie #92055 5 lipca 2014, 16:48

Konto usunięte
Takasobieja, znaczy ja podczas owulacji mam jak białko kurze. A po po owulacji biały. A mam koleżankę, która właśnie ponad dwa lata stara się o bobo i też ma jakieś problemy ze sluzem. Ma gesty i biały i zero płodnego. Jej lekarka powiedziała, że "taka jej uroda" owulacje ma i to niby najważniejsze. No ale robili badania, on i ona i są zdrowi i nadal nic. Więc może to jest jednak wina sluzu. Może on niszczy plemniki :-/

Zgłoś nadużycie #92056 5 lipca 2014, 16:50

Konto usunięte
Jezu, jaka ja jestem śpiąca! Zaraz usnę na stojąco. Ledwo widzę na oczy.

Zgłoś nadużycie #92057 5 lipca 2014, 16:55

magdalena20 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Takasobieja, znaczy ja podczas owulacji mam jak białko kurze. A po po owulacji biały. A mam koleżankę, która właśnie ponad dwa lata stara się o bobo i też ma jakieś problemy ze sluzem. Ma gesty i biały i zero płodnego. Jej lekarka powiedziała, że "taka jej uroda" owulacje ma i to niby najważniejsze. No ale robili badania, on i ona i są zdrowi i nadal nic. Więc może to jest jednak wina sluzu. Może on niszczy plemniki :-/

Bialy kremowy sluz zabija plemniki bo jest zbyt kwasne Ph i plemniki zyja wtedy tylko 2 h sluz plodny jest lepszy bo jest bardziej mokry a plemniki jak rybka lubia poplywac

Zgłoś nadużycie #92058 5 lipca 2014, 17:14

Konto usunięte
Magda, ja to samo powiedziałam koleżance. Dziwię się, że lekarka uważa, że brak płodnego sluzu jest dobre :-/ lekarz nie powinien tak gadać.

Zgłoś nadużycie #92059 5 lipca 2014, 17:23

magdalena20 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Magda, ja to samo powiedziałam koleżance. Dziwię się, że lekarka uważa, że brak płodnego sluzu jest dobre :-/ lekarz nie powinien tak gadać.

To w takim razie ten lekarz jest jakis niedouczony albo nie wiem dziwna lekarka :-)

Zgłoś nadużycie #92060 5 lipca 2014, 17:47

Konto usunięte
Koleżanka chodzi do niej od lat na monitoring i resztę badań i wierzy jest całkowicie. Ale ja uważam, że ta wydzielina jest za gęsta. Ona w ogole nie ma grama płodnej wydzieliny.

Zgłoś nadużycie #92061 5 lipca 2014, 17:48

takasobieja Fajna mama

magdalena20 napisał(a)

To w takim razie ten lekarz jest jakis niedouczony albo nie wiem dziwna lekarka :-)

dokładnie, śluz kremowy to tzw. wrogi śluz...
ja znowu nie wiem na jaki jajnik mam owu :/ bo napierdzielały oba... :/
pojawiło się u nas znowu trochę rozciągliwego :D uf... ulga!

Zgłoś nadużycie #92062 5 lipca 2014, 17:59

Szpilkka Supermama
Witam się i Ja :D

takasobieja napisał(a)

Wyluzuj a na pewno wszystko będzie ok. Skoro test owu pozytywny to owulacja przed tobą, a śluz na pewno się jeszcze pojawi :-)

Zgłoś nadużycie #92063 5 lipca 2014, 18:03

magdalena20 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Mnie tez zawsze bolaly oba jajniki . :-)
i fajnie ze u ciebie jest rozciagliwy :-)

Valentina wydaje mi sie ze kolezanka powinna zmienic lekarza moze inny jej pomoze bo slyszalam ze sa jakies leki na poprawe sluzu :-)

Zgłoś nadużycie #92064 5 lipca 2014, 18:06

takasobieja Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Wyluzuj a na pewno wszystko będzie ok. Skoro test owu pozytywny to owulacja przed tobą, a śluz na pewno się jeszcze pojawi :-)

wiesz ale ja zauważyłam, że ja mam tak co miesiąc, jak pęka to ja już dawno mam kremowy :/ ale czytałam na necie, że przed pęknięciem szyjka się zamyka i śluz zmienia na kremowy... tylko moja szyjka jakos specjalnie nie jest zbyt wysoko jeszcze :/ moze tu tkwi problem? I nie wydaje mi się szczególnie otwarta... jest dość miękka, ale dość nisko :/

Zgłoś nadużycie #92065 5 lipca 2014, 18:06

takasobieja Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

wiesz ale ja zauważyłam, że ja mam tak co miesiąc, jak pęka to ja już dawno mam kremowy :/ ale czytałam na necie, że przed pęknięciem szyjka się zamyka i śluz zmienia na kremowy... tylko moja szyjka jakos specjalnie nie jest zbyt wysoko jeszcze :/ moze tu tkwi problem? I nie wydaje mi się szczególnie otwarta... jest dość miękka, ale dość nisko :/

Zgłoś nadużycie #92066 5 lipca 2014, 18:07

Konto usunięte
Magda, ja sugerowałam koleżance zmianę lekarza. Ale bezskutecznie.

Zgłoś nadużycie #92067 5 lipca 2014, 18:09

takasobieja Fajna mama

magdalena20 napisał(a)

Mnie tez zawsze bolaly oba jajniki . :-)
i fajnie ze u ciebie jest rozciagliwy :-)

Valentina wydaje mi sie ze kolezanka powinna zmienic lekarza moze inny jej pomoze bo slyszalam ze sa jakies leki na poprawe sluzu :-)

ja miewam owulację na dwa jajniki :) )) nie wiem czy to jednak genetyczne, ponieważ u mnie w rodzinie nie ma bliźniąt :P

Zgłoś nadużycie #92068 5 lipca 2014, 18:18

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

wszystko możliwe ..... może tutaj jest cały problem w waszych staraniach, ale przed owulacją też serduszkujecie?

Zgłoś nadużycie #92069 5 lipca 2014, 18:18

Konto usunięte
No i ból brzucha mi nie mija. 25 dc, a jajniki i brzuch dają tak w kość, że chodzić nie mogę, ból schodzi na pachwiny. Boże, jak ja bym chciała, by te wczorajsze nitki krwi to była implantacja. Jezu, skakałabym do nieba z radości :-)

Zgłoś nadużycie #92070 5 lipca 2014, 18:20

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

ja miewam owulację na dwa jajniki :) )) nie wiem czy to jednak genetyczne, ponieważ u mnie w rodzinie nie ma bliźniąt :P

wiesz .... zawsze musi byc ten pierwszy przypadek ;p