Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #91791 4 lipca 2014, 9:50

Konto usunięte
Lenka, Ty i te Twoje bułeczki :-) tylko apetyt mi tu robisz :-)

Zgłoś nadużycie #91792 4 lipca 2014, 9:51

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej wszystkim.:-*
Lenka bardzoo mi przykro :-(
Co tam slychac dziewczynki? U mnie piekna pogoda-) mam nadzieje ze bede miala taka sama na wyjazd i nad morzem :-)
U mnie co do @ to jestem w 20 dc piersi nie bola ale sa takie jedrniejsze pelniejsze...
Brzuch tak raz na jakis czas zaboli....
Czekamy ale jestem nastawiona na @ wiem o tym na 100 procent ze przylezie.... na ten cyll sie nie nastawiam
Pozdrawiam was cieplutko

Zgłoś nadużycie #91793 4 lipca 2014, 9:52

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Kurczę Ewelina, szkoda :-(

czekam na Ciebie ;-) odzywaj się do mnie na marcówkach, albo priv.

Zgłoś nadużycie #91794 4 lipca 2014, 9:53

Konto usunięte
Kate, Lenka dostała @, Mysza uważa, że ją dostanie :-/. No i dyskutujemy, czy zaciązone dziewczyny maja uciekać na wątki marcowek. Ja nie odejdę, nawet jak zaciąze.

Zgłoś nadużycie #91795 4 lipca 2014, 9:54

Konto usunięte
Ewelina, ciężko mi tu bez Ciebie będzie :-(

Zgłoś nadużycie #91796 4 lipca 2014, 9:55

lady_89 Gotowa na wszystko
Hej wszystkim :) u mnie test negatywny do gina nie udało mi się wejść bo jest na urlopie a do innego w moim mieście nie chodzę tym bardziej prywatnie. Co do owulki to nadal wydaje mi się że byla 20-21 dc brakuje tam też kilku tempek a one mogły być wysokie i później mógł być spadek i zaś mogło odbić, jeśli tak było to dopiero po owulce jestem 16-17 dni a to jeszcze u niektórych za szybko na pozytywny test.. Gdyby owulka była 32 dc to cykl musiałabym mieć 47-48 dniowy a takiego nigdy w swojej karierze nie miałam ale jak to mawiają cuda się zdarzają wiec poczekam cierpliwie na rozwój sytuacji, poza tym szyjka w tych dniach była twarda i zamknięta . Do gina pójde w przyszły czwartek lub piątek bo w inne dni mi koliduje z pracą. No i oczywiście powtórzę test we wtorek jeśli @ nie przyjdzie w urodziny mojego Miśka. I jeszcze jeśli owulka faktycznie była 32 dc to za dwa dni powinny zacząć boleć mnie tradycyjnie cycki :)

Zgłoś nadużycie #91797 4 lipca 2014, 9:56

czekoladowamysz Gotowa na wszystko

Valentina napisał(a)

nie rycz ona nie znika :) jest z nami :)

Zgłoś nadużycie #91798 4 lipca 2014, 9:56

Konto usunięte
Julita, to u mnie dla odmiany bolą, ale nie są duże. Normalną wielkość maja. Jajniki już rzadziej się odzywają, za to brzuch kluje. W środę się okaże.

Zgłoś nadużycie #91799 4 lipca 2014, 9:58

Konto usunięte
Mysza, ja tu się z każda zżyłam!

Zgłoś nadużycie #91800 4 lipca 2014, 9:58

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

kiedy masz termin@?

Zgłoś nadużycie #91801 4 lipca 2014, 9:58

czekoladowamysz Gotowa na wszystko

Valentina napisał(a)

Julita, to u mnie dla odmiany bolą, ale nie są duże. Normalną wielkość maja. Jajniki już rzadziej się odzywają, za to brzuch kluje. W środę się okaże.

pewnie będą 2 :)

Zgłoś nadużycie #91802 4 lipca 2014, 9:58

Konto usunięte
Lady, szkoda :-(

Zgłoś nadużycie #91803 4 lipca 2014, 9:59

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, Lenka dostała @, Mysza uważa, że ją dostanie :-/. No i dyskutujemy, czy zaciązone dziewczyny maja uciekać na wątki marcowek. Ja nie odejdę, nawet jak zaciąze.

O kurcze Lenka jednak dostała @;/ szkoda.. ale trzeba działać dalej i próbować :) jakie plany na weekend? :)

Zgłoś nadużycie #91804 4 lipca 2014, 10:00

anafreud Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Hej wszystkim :) u mnie test negatywny do gina nie udało mi się wejść bo jest na urlopie a do innego w moim mieście nie chodzę tym bardziej prywatnie. Co do owulki to nadal wydaje mi się że byla 20-21 dc brakuje tam też kilku tempek a one mogły być wysokie i później mógł być spadek i zaś mogło odbić, jeśli tak było to dopiero po owulce jestem 16-17 dni a to jeszcze u niektórych za szybko na pozytywny test.. Gdyby owulka była 32 dc to cykl musiałabym mieć 47-48 dniowy a takiego nigdy w swojej karierze nie miałam ale jak to mawiają cuda się zdarzają wiec poczekam cierpliwie na rozwój sytuacji, poza tym szyjka w tych dniach była twarda i zamknięta . Do gina pójde w przyszły czwartek lub piątek bo w inne dni mi koliduje z pracą. No i oczywiście powtórzę test we wtorek jeśli @ nie przyjdzie w urodziny mojego Miśka. I jeszcze jeśli owulka faktycznie była 32 dc to za dwa dni powinny zacząć boleć mnie tradycyjnie cycki :)

czyli czekamy dalej ?? no to trzymam dalej kciuki :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #91805 4 lipca 2014, 10:01

kate85 Supermama

lady_89 napisał(a)

Lady jeszcze nic straconego, trzeba może jeszcze poczekać :)

Zgłoś nadużycie #91806 4 lipca 2014, 10:01

ewelinas1986 Fajna mama
tasiemka potrzebna na marcóweczki. jest interes do zrobienia ;-)

Zgłoś nadużycie #91807 4 lipca 2014, 10:01

julitav1 Zaprawiona w bojach

Valentina napisał(a)

Nie wiem co u mnie sie dzieje z tymi cycochami... zawsze mnie bolaly z tydzien przed @ a juz drugi cykl nie bola... a kiedy masz termin @? Bo moja powinna przyjsc 12 lipca przy cyklach 28 dniowych choc ostatnio przyszla 31dc.

Zgłoś nadużycie #91808 4 lipca 2014, 10:05

Lenka87 Fajna mama

kate85 napisał(a)

O kurcze Lenka jednak dostała @;/ szkoda.. ale trzeba działać dalej i próbować :) jakie plany na weekend? :)

Pewnie, że będę walczyć dalej :) jak tylko będę miała z kim się starać. My w ten weekend siedzimy w domu.
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #91809 4 lipca 2014, 10:10

lady_89 Gotowa na wszystko
No niestety czekam dalej na rozwój sytuacji. W końcu wynik testu zależy od tego kiedy zagnieździ się zarodek a nie od tego kiedy była owulacja. Poza tym moje cycki się zdecydowanie powiększyły w stosunku do tych na początku cyklu, a zawsze mi się powiększały dopiero jak zaczynały boleć tydzień przed okresem, a teraz nie bolą.

Zgłoś nadużycie #91810 4 lipca 2014, 10:11

kate85 Supermama

lady_89 napisał(a)

No niestety czekam dalej na rozwój sytuacji. W końcu wynik testu zależy od tego kiedy zagnieździ się zarodek a nie od tego kiedy była owulacja. Poza tym moje cycki się zdecydowanie powiększyły w stosunku do tych na początku cyklu, a zawsze mi się powiększały dopiero jak zaczynały boleć tydzień przed okresem, a teraz nie bolą.

Więc jest nadzieja :) czasami drugą kreskę widać dużo później, więc czekamy :) zmykam na drugie śniadanko :)