Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #91511 3 lipca 2014, 19:43

anafreud Fajna mama

olka281 napisał(a)

dziwnie, wogole atmosfera mnie rozwala ale jestem narazie mega zmeczona dojazdami.
Wyobrazcie sobie ze pracuje tam z 20-30 osob ktore znalismy z maili, telefonow itp od 6 lat i nikt sie z nami nie przyszedl przywitac do nas na sale nawet.
ja narazie nie pracuje na siebie tylko szkole i pomagam nowym ludziom co bardziej jeszcze meczy.

o masz! no to nieźli są.... mam nadzieję, że szybko wejdziesz w nowy rytm albo że nie będziesz musiała za długo tam jeździć :)

Tasiemka napisał(a)

jadłam i to zjadłam z takim smakiem, że jeszcze jak sobie pomyślę to mi ślinka cieknie :D :P

o kurka i co teraz ?? ? mam go odganiać czy poddać się bezwolnie ?? ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #91512 3 lipca 2014, 19:45

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

o kurka i co teraz ?? ? mam go odganiać czy poddać się bezwolnie ?? ;)

na Twoim miejscu bym się poddała :D

Zgłoś nadużycie #91513 3 lipca 2014, 19:45

olka281 Gotowa na wszystko
mam cicha nadzieje, bo wydaje mi sie ze z dnia na dzien mi latwiej, no ale zobaczymy jak bede fizycznie sie trzymac za 2-3 tyg, a ludzie no coz troche przykro no ale mam na nich wy.... ja nic od nich nie potrzebuje :D
maja jeszcze szanse jutro bo mamy isc wspolnie na piwo

Zgłoś nadużycie #91514 3 lipca 2014, 19:49

wogole nie wyobrazam sobie tak zmeczona na to piwo isc :) jedno i bede lezej pod stolem :)

Zgłoś nadużycie #91515 3 lipca 2014, 19:51

Justyna82 Gotowa na wszystko
cze dziewczyny.no nareszcie was troche nadrobiłam bo jakis czas mnie nie było wiec nie wiedziałam co tam u was.
u mnie hmmmmmm sama nie wiem od czego zacząc troche sie ostatnio pozmieniało.
w czwartek mój m miał mały wypadek wygladało to strasznie był nieprzytomny  na szczescie w nieszczesciu skończyło sie otarciami i szyciem głowy :(
dzień później popsół mi sie samochód a  w poniedziałek teraz dowiedziałam sie od lekarza ze miałam  najprawdopodobniej złamaną reke która mnie boli ale nie  miałam jej usztywnionej i teraz mi sie źle zrosła i albo bedą ja łamac i wkładac w gips albo przepiszą mi rechabilitacje tylko.jutro sie wszystkiego dowiem jak przyjade z urazówki :( wiec jak widac nie jest wesoło ciezko mi pisac jedną reka w dodatku lewą.
co do starań nic sie nie zmieniło,gratuluje tym co sie udało a tym co czekają nadal na cud jak ja zycze wytrwałości wkońcu nam tez sie uda wierze w to :) napisze w sobote lub w niedziele co i jak wyszło z tą reką.pozdrawiam serdecznie

Zgłoś nadużycie #91516 3 lipca 2014, 19:52

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

o raju, współczuję Ci tych dojazdów... a niektórzy ludzie odważni są tylko w sieci ( nie mówię tu o sobie :P hehe) jak przyjdzie co do czego, to nawet "cześć" nie potrafią powiedzieć... trzymaj się jakoś bidulko :*

heh mam "znajomą" - chodziłyśmy do równoległej klasy do podstawówki ale nigdy jakoś szczególnie się nie znałyśmy, ze 2 razy gadałyśmy. Potem, po latach, jak się nasza klasa zaczęła (już na studiach moich) zaprosiła mnie do znajomych, ale nie mogąc jej skojarzyć nie przyjęłam zaproszenia. Ona zaczęła mi co tydzień wysyłać nowe zaproszenia (a co przysłała to miała kolejnych kilkudziesięciu nowych znajomych), w międzyczasie skojarzyłam kto to ale stwierdziłam, że nie jest moją znajomą na tyle, żebym przyjęła jej zaproszenie. I kiedyś spotkałam ją na ulicy, ja do niech uśmiech a ona głowę odwróciła i udała, że mnie nie zna... pomyślałam, że obraziła się ale nieeee.... ciągle przysyłała mi te zaproszenia :) na na fb też mnie zaprosiła (tu na szczęście jak się wyśle raz to nie da się powtórzyć) - a kilka lat mieszkałyśmy blok w blok, mamy dzieci w tym samym wieku, na ten sam plac zabaw chodziłyśmy - nigdy mi cześć nie powiedziała, udając że mnie nie zna a jednocześnie ciągle mnie zapraszała do znajomych w necie :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #91517 3 lipca 2014, 19:53

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

na Twoim miejscu bym się poddała :D

mówisz ?? ? ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #91518 3 lipca 2014, 19:54

anafreud Fajna mama

olka281 napisał(a)

wogole nie wyobrazam sobie tak zmeczona na to piwo isc :) jedno i bede lezej pod stolem :)

ale wtedy na bank wszyscy Cię zapamiętają ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #91519 3 lipca 2014, 19:55

anafreud Fajna mama

Justyna82 napisał(a)

cze dziewczyny.no nareszcie was troche nadrobiłam bo jakis czas mnie nie było wiec nie wiedziałam co tam u was.
w czwartek mój m miał mały wypadek wygladało to strasznie był nieprzytomny  na szczescie w nieszczesciu skończyło sie otarciami i szyciem głowy :(
dzień później popsół mi sie samochód a  w poniedziałek teraz dowiedziałam sie od lekarza ze miałam  najprawdopodobniej złamaną reke która mnie boli ale nie  miałam jej usztywnionej i teraz mi sie źle zrosła i albo bedą ja łamac i wkładac w gips albo przepiszą mi rechabilitacje tylko.jutro sie wszystkiego dowiem jak przyjade z urazówki :( wiec jak widac nie jest wesoło ciezko mi pisac jedną reka w dodatku lewą.
co do starań nic sie nie zmieniło,gratuluje tym co sie udało a tym co czekają nadal na cud jak ja zycze wytrwałości wkońcu nam tez sie uda wierze w to :) napisze w sobote lub w niedziele co i jak wyszło z tą reką.pozdrawiam serdecznie

o kurcze!!! zdrowia i szczęścia Wam życzę!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #91520 3 lipca 2014, 19:56

anafreud napisał(a)

ale wtedy na bank wszyscy Cię zapamiętają ;)

to napewno :D

Zgłoś nadużycie #91521 3 lipca 2014, 19:58

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

mówisz ?? ? ;)

no mówię Ci, ja już wczoraj wymiękłam :D chyba, że masz silną wolę, której ja nie posiadam :D

a takich znajomych o których piszesz, to ja mam sporoooo :D

Zgłoś nadużycie #91522 3 lipca 2014, 19:59

Konto usunięte

mamelka napisał(a)

motyl, paczka doszła? :)
Patrzcie dziewczyny u mnie już 12 tydzień, kiedy to zleciało?

taaaaak! dzięki kochana :* jesteś cudowna! :)

Zgłoś nadużycie #91523 3 lipca 2014, 19:59

Tasiemka Supermama

Justyna82 napisał(a)

w czwartek mój m miał mały wypadek wygladało to strasznie był nieprzytomny  na szczescie w nieszczesciu skończyło sie otarciami i szyciem głowy :(
dzień później popsół mi sie samochód a  w poniedziałek teraz dowiedziałam sie od lekarza ze miałam  najprawdopodobniej złamaną reke która mnie boli ale nie  miałam jej usztywnionej i teraz mi sie źle zrosła i albo bedą ja łamac i wkładac w gips albo przepiszą mi rechabilitacje tylko.jutro sie wszystkiego dowiem jak przyjade z urazówki :( wiec jak widac nie jest wesoło ciezko mi pisac jedną reka w dodatku lewą.

o raju, tyle nieszczęść w jednym czasie eh... zdrowia,szcześcia i powodzenia! ;)

Zgłoś nadużycie #91524 3 lipca 2014, 20:01

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

no mówię Ci, ja już wczoraj wymiękłam :D chyba, że masz silną wolę, której ja nie posiadam :D

a takich znajomych o których piszesz, to ja mam sporoooo :D

no mam silną wolę ale w ciąży ?? aleeee silna wola to na dietę jest potrzebna a nie na ciążę - trzeba poużywać póki można :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #91525 3 lipca 2014, 20:02

Konto usunięte
wróciliśmy z małych zakupów - cioci na prezent kupiłam perfumy, a małemu jakiegoś potwora z lego i czekoladę :)
a teraz idę farbować włoski, potem wpadnę do was :)

Zgłoś nadużycie #91526 3 lipca 2014, 20:03

-dziewczyny ja chyba zaraz normalnie spac pojde, czuje sie jakbym byla po tygodniu nocek a nie po pracy 8-16

Zgłoś nadużycie #91527 3 lipca 2014, 20:05

truskaffka Gotowa na wszystko
TASIEMKAAAAAAAAA GRATULUJEEEEEE!!!!!!!!!!
AZ NIE WIERZE W TO, CO WIDZE :D

Zgłoś nadużycie #91528 3 lipca 2014, 20:08

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

no mam silną wolę ale w ciąży ?? aleeee silna wola to na dietę jest potrzebna a nie na ciążę - trzeba poużywać póki można :)

no to wysyłaj męża po kebsa! omomom :D niech weźmie i dla mnie :D :P

Zgłoś nadużycie #91529 3 lipca 2014, 20:08

Tasiemka Supermama

truskaffka napisał(a)

TASIEMKAAAAAAAAA GRATULUJEEEEEE!!!!!!!!!!
AZ NIE WIERZE W TO, CO WIDZE :D

dzięki :D też w to jeszcze nie wierzę :D

Zgłoś nadużycie #91530 3 lipca 2014, 20:09

Edka82 Fajna mama
a ja muszę popracować trochę, przez to, że nie miałam cały dzień neta, tzn miałam w telefonie, ale mało to wygodne i mało mi to dawało, pech chciał, ze wyniosłam w poniedziałek notebooka do mamy, tak bym przez wifi papiery z maila przerzuciła szybko na niego i mogła bym już dawno to zrobić, to teraz na wieczór będę się z tym pałować ;/