Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #91351 3 lipca 2014, 15:48

Konto usunięte
Motyl, też masz takie jazdy ze swoją teściową?

Zgłoś nadużycie #91352 3 lipca 2014, 15:49

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Motyl, też masz takie jazdy ze swoją teściową?

Noooo, w grudniu wywalała mnie z domu i kazała mojemu A. się ze mną rozwieść :D

Zgłoś nadużycie #91353 3 lipca 2014, 15:50

pinka Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

pinka - trzymam kciuki za szkolenie :* i za sobotnie testowanie :D

Za szkolenie to się przyda bo dwie moje poprzedniczki zrezygnowały w trakcie szkolenia i nie wiem dokładnie dlaczego. :-/ A testowania niestety już nie będzie - od wczoraj lekko plamię także czekam kiedy się @ rozkręci na dobre. :-) To jeszcze nie nasz czas.

Zgłoś nadużycie #91354 3 lipca 2014, 15:50

Konto usunięte
Tak, Tomek jest za mną. On mnie kocha nad życie. Ale jak dojechaliśmy do domu to wyszedł się przejść i uspokoić. Wróci to z nim porozmawiam. Moja teściowa od samego początku mnie nienawidzi. Nigdy mnie nie będzie w pełni akceptować.

Zgłoś nadużycie #91355 3 lipca 2014, 15:51

Konto usunięte
Motyl, o kurczę! No to widzę, że nie tylko ja mam takie akcje.

Zgłoś nadużycie #91356 3 lipca 2014, 15:53

Tasiemka Supermama

magdalena20 napisał(a)

.

cudaśny przusio :D

Zgłoś nadużycie #91357 3 lipca 2014, 15:53

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

e tam, sądzę, że będziesz marcówką bo ja też będę :D hahahahaha :D

postaram się chociaż to dla Ciebie zrobić :D

Zgłoś nadużycie #91358 3 lipca 2014, 15:54

pinka Gotowa na wszystko
Dziewczyny co wy się macie z tymi teściowymi. Tfu tfu żeby nie zapeszyć moja jest w miarę normalna i się do nas w ogóle nie wtrąca ale to może dlatego też że rzadko u nich jesteśmy. Nawet mój mąż woli przyjechać na weekend do moich rodziców niż do swoich.

Zgłoś nadużycie #91359 3 lipca 2014, 15:55

Konto usunięte
I nawet nie myślę, żeby ją przeprosić! Ani mi się śni. Chciała wojny, to ją ma. Jej córeczka dała sobą rządzić i ona myśli, że ja też pozwolę zabrać dziecko na wychowanie, jak córce Edycie zabrała i Edyta musiała iść do pracy gdy mała miała niespełna 3 miesiące. I nawet Julia nieraz do tesciowej mówiła mama.

Zgłoś nadużycie #91360 3 lipca 2014, 15:56

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Zazwyczaj są grzeczni, ale jak się bawią razem, to robią strasznie dużo hałasu :D Młody dzisiaj cichutki, jakby dziecka nie było :) Rysuje sobie, klockami się bawi, a mi to pasuje, bo czuję się fatalnie :(

no to chociaż taki plus z wszystkiego ;)

Zgłoś nadużycie #91361 3 lipca 2014, 15:59

bombelek23 Zaprawiona w bojach
O kurcze od wczorajszego mojego wpsiu minelo chyba z 10 storn masakra...ale tutaj ruch nie jestem przyzwyczajona do takiego ruchu, w 1 ciazy bylam na forum brzuszka tam takiego ruchu nie bylo po jednym dniuj bylo gora 3 storny a tu po paru godzinach no i was jeszcze nie znam i jestem do tylu o tym co mowicie.

Ja juz nie umiem wytrzymac do piatku jeszcze tydz, zrobie wczesniej test boje sie ze nie wyjdzie juz duzo o tym czytalam ze to co pisz ana opkakowania ze 6 dni po zaplodnieniu to klamstwo i ze najlepiej w dniu @ ale ze mam w przyszlym tyg na popoludniu do pracy to rano w piatek zmierze temp i jesli nie spodanie tak jak w zeszlym miesiacu to pojde po test, w zeszlym miesiacu zmierzylam rano temp mialam juz nizsza niz dzien wczesniej i juz wiedzialam ze nic z tego poszlam do pracy i po 3h dostalam @ mam nadzieje ze w tym miesiacu tak nie bedzie bo trafilismy w 10 wedlug kalendarzy

Ktoras dziewczyna tez chyba czeka na zrobienie testu a kiedy dokladnie?

Zgłoś nadużycie #91362 3 lipca 2014, 16:02

Tasiemka Supermama

pinka napisał(a)

Hej dziewczyny.
Motyl trzymam kciuki żebyście dostali to mieszkanie :-)
Znowu jestem do tyłu z czytaniem :-( Brak całkowity czasu, właśnie szukam i pakuję ciuch 'pracowe' bo były u rodziców w domu (w niedzielę rano ruszam na szkolenie), później do teściów, a jutro do Lublina wyjazd z mężem na badanie, i z lublina już do siebie jedziemy - nareszcie. :-)

powodzenia ze wszystkim! :)

Motyl za Wasze mieszkanie też trzymam kciuki :D

Zgłoś nadużycie #91363 3 lipca 2014, 16:04

Konto usunięte

pinka napisał(a)

Za szkolenie to się przyda bo dwie moje poprzedniczki zrezygnowały w trakcie szkolenia i nie wiem dokładnie dlaczego. :-/ A testowania niestety już nie będzie - od wczoraj lekko plamię także czekam kiedy się @ rozkręci na dobre. :-) To jeszcze nie nasz czas.

dasz mi znać jakby co na priv kiedy kolejne testowanie? :)

Zgłoś nadużycie #91364 3 lipca 2014, 16:05

Tasiemka Supermama

pinka napisał(a)

Dziewczyny co wy się macie z tymi teściowymi. Tfu tfu żeby nie zapeszyć moja jest w miarę normalna i się do nas w ogóle nie wtrąca ale to może dlatego też że rzadko u nich jesteśmy. Nawet mój mąż woli przyjechać na weekend do moich rodziców niż do swoich.

ja też tfu tfu mam spoko teściową i super się dogadujemy, jeździmy do siebie na kawki, plotkujemy :D wiadomo czasem coś tam powie, co mi podniesie ciśnienie, ale delikatnie naprowadzam ją wtedy na prostą i jest ok :D

a mój zawsze jak jest wstawiony :D to mówi, że takich teściów jak ona ma to ze świecą szukać :D

Zgłoś nadużycie #91365 3 lipca 2014, 16:10

Konto usunięte
no, szefowa i koleżanka poszły, to mogę dorywczo z wami pisać :D

Zgłoś nadużycie #91366 3 lipca 2014, 16:11

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

no, szefowa i koleżanka poszły, to mogę dorywczo z wami pisać :D

no to gites! :D

Zgłoś nadużycie #91367 3 lipca 2014, 16:12

Konto usunięte
Tomek mówi, że on moja stronę trzyma :-) jak zawsze.

Zgłoś nadużycie #91368 3 lipca 2014, 16:14

Nina1 Fajna mama
Hej dziewczyny.

Melduję, że wszystko ok, już prawie jestem zdrowa. W środę śmigam do gina zobaczymy jak tam dzidziolek. Robiłam test i 2 krecha taka wyraźna, że już chyba naprawdę muszę uwierzyć :D .

Oczywiście już biegam i nie mam czasu was czytać. Motyl - 3mam kciuki za mieszkanie.

Valentina - współczuje teściowej, szybko wredną babe trzeba do pionu postawić, a jak nie to 0 kontaktu z wnukami.

Zgłoś nadużycie #91369 3 lipca 2014, 16:17

Konto usunięte

Nina1 napisał(a)

Hej dziewczyny.

Melduję, że wszystko ok, już prawie jestem zdrowa. W środę śmigam do gina zobaczymy jak tam dzidziolek. Robiłam test i 2 krecha taka wyraźna, że już chyba naprawdę muszę uwierzyć :D .

Oczywiście już biegam i nie mam czasu was czytać. Motyl - 3mam kciuki za mieszkanie.

Valentina - współczuje teściowej, szybko wredną babe trzeba do pionu postawić, a jak nie to 0 kontaktu z wnukami.

aaaa! super :D wklej fotkę testu nam plissss :) i daj znać co Ci lekarz powie :D no i uciekaj na marcówki :D

Zgłoś nadużycie #91370 3 lipca 2014, 16:18

lady_89 Gotowa na wszystko
Ja też jestem sama, jeszcze klienta na 17 na henne ma wpaść i do zas bede sama aż do końca pewnie. Tzn bede tutaj z wami żeby szybciej czas zleciał :)