Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #90931 2 lipca 2014, 19:05

lady_89 Gotowa na wszystko
Inezka obyś szybko jakiegoś dobrego znalazła. Trzymam się jakoś bo załamywanie się na pewno nie jest dobre.

Zgłoś nadużycie #90932 2 lipca 2014, 19:08

Inezka Gotowa na wszystko

lady_89 napisał(a)

Inezka obyś szybko jakiegoś dobrego znalazła. Trzymam się jakoś bo załamywanie się na pewno nie jest dobre.

wiem. Ale to nie jest mój wybór..
Dzięki dziewczyny za wsparcie.

mykam, nie chcę siać pesymizmu i Was nim zarażać..

Zgłoś nadużycie #90933 2 lipca 2014, 19:08

Mnie coś łamie spanie i strasznie mi zimno;/ chyba dzisiaj szybciej wyląduje w łożku tym bardziej że mój pojechał do pracy na nockę i to na 12 godzin. Jeszcze mi się zajad koło ust zrobił i strasznie boli;/

Zgłoś nadużycie #90934 2 lipca 2014, 19:09

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

nie uciekaj, może nam wywal wszystko co Ci leży na sercu i Ci trochę ulży co?

Zgłoś nadużycie #90935 2 lipca 2014, 19:09

Inezka napisał(a)

Trzymaj się jakoś kochana i pamiętaj że czekamy tutaj na Ciebie aż wrócisz, oby już z pozytywnymi wieściami :)

Zgłoś nadużycie #90936 2 lipca 2014, 19:16

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

Mnie coś łamie spanie i strasznie mi zimno;/ chyba dzisiaj szybciej wyląduje w łożku tym bardziej że mój pojechał do pracy na nockę i to na 12 godzin. Jeszcze mi się zajad koło ust zrobił i strasznie boli;/

o masz Ci babo placek... cóż to się przyplątało do Ciebie?

Jezu ja muszę iść coś zjeść, bo tak mi burczy w brzuchu, że aż wstyd :D

Zgłoś nadużycie #90937 2 lipca 2014, 19:19

Tasiemka napisał(a)

o masz Ci babo placek... cóż to się przyplątało do Ciebie?

Jezu ja muszę iść coś zjeść, bo tak mi burczy w brzuchu, że aż wstyd :D

No ostatnio opryszczka pod nosem i jeszcze nie znikła a juz kolejne paskudztwo;/ ale jeśli to przez fasolkę to jej wybaczę a jak przez co innego to nie wybaczę że tak sobie pogrywa ze mną.
Życzę smacznego :)

Zgłoś nadużycie #90938 2 lipca 2014, 19:20

Inezka Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

nie uciekaj, może nam wywal wszystko co Ci leży na sercu i Ci trochę ulży co?

nie ma nic czego nie wiecie..
boli mnie moja utracona ciąża, boli mnie myśl o dwóch Aniołkach których musiałam pochować, boli mnie presja którą sama sobie narzuciłam żeby znów być w ciąży, a z której nie mogę się wyzwolić..
poza tym mam sajgon w pracy, strasznie dużo zamówionych projektów i musiałam zrezygnować z urlopu. Ale to najmniejszy problem...wszystko bym zniosła żeby tylko zobaczyć II

Zgłoś nadużycie #90939 2 lipca 2014, 19:24

bombelek23 Zaprawiona w bojach
Witam jestem tu nowa szukam jakiegos forum by nie byc sama i miec co czytac.A wiec zaczne od tego iz sie przedstawie, mam na imie Daria mam synka 3 latka skonczyl pare dni temu teraz staramy o kolejne byc moze i wkoncu zobacze 2 kreski poprzedni miesiac okazal sie niestety niepowodzeniem do spodziewanej @ zostalo 9 dni strasznie sie niecierpliwie juz nie moge wytrzymac i ciagle mysle czy w moim brzuszku cos zaczyna sie dziac. Nasz starania zaczelismy w 10, 12, 17 dniu cyklu mam nadzieje ze trafilismy bo rozne kalkulatroy obliczaja a zas moje obserwacje nie co sie roznia wedlug kalendarza ze strony t-time owulacj przypada na 17 dzien cyklu a ja w 20 dni jeszcze czulam bardzo mokro w majtkach ze tak sie wyraze , temperatury nie mierze gdyz mam prace na zmiany i nie ma mowlisoci zmierzyc o tej samej godzinie super by bylo gdyby znalalza sie dziewczyna ktora czeka i ze mna

Zgłoś nadużycie #90940 2 lipca 2014, 19:36

bombelek23 napisał(a)

Witam jestem tu nowa szukam jakiegos forum by nie byc sama i miec co czytac.A wiec zaczne od tego iz sie przedstawie, mam na imie Daria mam synka 3 latka skonczyl pare dni temu teraz staramy o kolejne byc moze i wkoncu zobacze 2 kreski poprzedni miesiac okazal sie niestety niepowodzeniem do spodziewanej @ zostalo 9 dni strasznie sie niecierpliwie juz nie moge wytrzymac i ciagle mysle czy w moim brzuszku cos zaczyna sie dziac. Nasz starania zaczelismy w 10, 12, 17 dniu cyklu mam nadzieje ze trafilismy bo rozne kalkulatroy obliczaja a zas moje obserwacje nie co sie roznia wedlug kalendarza ze strony t-time owulacj przypada na 17 dzien cyklu a ja w 20 dni jeszcze czulam bardzo mokro w majtkach ze tak sie wyraze , temperatury nie mierze gdyz mam prace na zmiany i nie ma mowlisoci zmierzyc o tej samej godzinie super by bylo gdyby znalalza sie dziewczyna ktora czeka i ze mna

Witam nową staraczkę :) U nas na pewno znajdziesz wsparcie i dziewczyny które sa w tym samym momencie co i Ty i wyczekują z niecierpliwością do zobaczenia II kresek :)

Zgłoś nadużycie #90941 2 lipca 2014, 19:39

Ja też ide coś przekąsić myć się i położyć bo kręgosłup mnie zaczyna boleć;/ może wpadnę jeszcze później

Zgłoś nadużycie #90942 2 lipca 2014, 19:40

Konto usunięte
Inezka, spróbuj pomyśleć, że w końcu się uda! Ja się cały czas tej myśli trzymam :-)

Zgłoś nadużycie #90943 2 lipca 2014, 19:41

Konto usunięte
Witam nową koleżankę :-)

Zgłoś nadużycie #90944 2 lipca 2014, 19:43

Konto usunięte
Ja nie wyrobie. Skąd mam tyle tej wydzieliny? Moje hormony oszalały!

Zgłoś nadużycie #90945 2 lipca 2014, 19:44

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

nie ma nic czego nie wiecie..
boli mnie moja utracona ciąża, boli mnie myśl o dwóch Aniołkach których musiałam pochować, boli mnie presja którą sama sobie narzuciłam żeby znów być w ciąży, a z której nie mogę się wyzwolić..
poza tym mam sajgon w pracy, strasznie dużo zamówionych projektów i musiałam zrezygnować z urlopu. Ale to najmniejszy problem...wszystko bym zniosła żeby tylko zobaczyć II

Jezu... ja wiem, że jest Ci ciężko,że boli Cię serce... a mi się łatwo mówi... ale masz śliczną córunię i kochającego męża.. dla nich musisz sobie wszystko poukładać w głowie i jakoś się z tym pogodzić, nie będzie łatwo, nie zawsze jest łatwo, ale trzeba być silnym. Jeżeli Ty nie będziesz silna to i mąż i córa też popadną w jakieś problemy patrząc na to co się z Tobą dzieje... ja wiem, że smęcę, ale chciałabym Ci naprawdę jakoś pomóc! :*
Może wrzuć się w wir tej pracy i choć przez chwilę nie myśl o tym co Cie spotkało...

Zgłoś nadużycie #90946 2 lipca 2014, 19:46

magdalena20 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Ja nie wyrobie. Skąd mam tyle tej wydzieliny? Moje hormony oszalały!

Niestety tak jest tez tak mam do tego chyba sie trzeba przyzwyczaic :-)

Zgłoś nadużycie #90947 2 lipca 2014, 19:55

Tasiemka Supermama
zaraz będę wsuwała kebsa z baraninki o którym myślę już od tygodnia :D

Zgłoś nadużycie #90948 2 lipca 2014, 19:57

Konto usunięte
hejka :)
witam nową koleżankę :)
a ja wsunęłam właśnie lody :D i leżę, czekam aż mój kurczak się zrobi :)

Zgłoś nadużycie #90949 2 lipca 2014, 20:02

Konto usunięte
Magda, ale Ty jesteś w ciąży :-) a ja nie. Przynajmniej nic mi jeszcze niewiadomo. Ale pamiętam, że w pierwszej ciąży też tak około tydzień przed @ miałam tyle białej wydzieliny.

Zgłoś nadużycie #90950 2 lipca 2014, 20:03

Konto usunięte
W piątek po pracy chyba lecimy na rybki na nockę :D a w sobotę idziemy do cioci na urodziny i jej synka urodziny bo mają w tym samym dniu ;p