Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #90831 2 lipca 2014, 14:18

Konto usunięte
Szpilka ja też to oglądam. Można się popłakać :-)

Zgłoś nadużycie #90832 2 lipca 2014, 14:20

Konto usunięte
Magda, a jak tam małe pysiaki? Pewnie w nocy płaczą, co?

Zgłoś nadużycie #90833 2 lipca 2014, 14:23

magdalena20 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Magda, a jak tam małe pysiaki? Pewnie w nocy płaczą, co?

Oj tak w nocy to co godzine mnie budzily :-)

Zgłoś nadużycie #90834 2 lipca 2014, 14:28

ewelinas1986 Fajna mama

anafreud napisał(a)

heeeej :) ) dziewczyny jestem po wizycie....i wiecie co? kocham mojego gina! naprawdę - za podejście, za stosunek do pacjenta, za umiejętność przekazywania wiadomości nawet tych nienajlepszych - no za wszystko! jest tak zupełnie inny od tych co spotkałam ich ostatnio...

ale do rzeczy - najpierw wytłumaczył mi czemu mnie odesłał do szpitala z tym podejrzeniem o pozamaciczną - wszystko wiedziałam i rozumiałam ale mimo to bardzo rzeczowo i logicznie mi wytłumaczył, potem przejrzał wszystkie dokumenty i uznał, że nie będziemy robić bety :) jupiii!!!!! i robimy usg a tam ?? jest zarodek!!! i jest pikający punkcik który oboje widzieliśmy ale dr powiedział, że nie powie mi na 100% że to serduszko bo może jakiś przepływ a on tu w gabinecie ma słaby sprzęt ale że u siebie w gabinecie ma dobry sprzęt - ale ustaliśmy razem, że następne usg zrobimy dopiero w przyszły czwartek - 10go. i wtedy będzie wszystko jasne... trochę za duże mam ciałko zółte ale gdyby nie znał mojej historii i wyników i widział usg to powiedziałby że to najzwyczajniejsza ciąża, tydzień młodsza ale jak najzupełniej normalna... oczywiście porozmawialiśmy na temat zagrożeń i że wszystko może się zdarzyć i nie wiadomo jak się potoczy ale pozwolił mi na umiarkowany optymizm - w końcu ktoś!
i teraz tak się boję cieszyć.... ale rozbudził we mnie cień nadziei i to pierwszy lekarz - wiadomo nie chodzi o obiecywanie cudów ale nie rypanie mi prosto w twarz haseł "z tego nic nie będzie"

to dobrze, najważniejsze jest podejście lekarza do pacjenta. ja też mam takiego, któremu najzwyczajniej zależy ;-) trzymam kciuki aby było wszystko dobrze.

Zgłoś nadużycie #90835 2 lipca 2014, 14:32

kamilka Fajna mama

anafreud napisał(a)

heeeej :) ) dziewczyny jestem po wizycie....i wiecie co? kocham mojego gina! naprawdę - za podejście, za stosunek do pacjenta, za umiejętność przekazywania wiadomości nawet tych nienajlepszych - no za wszystko! jest tak zupełnie inny od tych co spotkałam ich ostatnio...

ale do rzeczy - najpierw wytłumaczył mi czemu mnie odesłał do szpitala z tym podejrzeniem o pozamaciczną - wszystko wiedziałam i rozumiałam ale mimo to bardzo rzeczowo i logicznie mi wytłumaczył, potem przejrzał wszystkie dokumenty i uznał, że nie będziemy robić bety :) jupiii!!!!! i robimy usg a tam ?? jest zarodek!!! i jest pikający punkcik który oboje widzieliśmy ale dr powiedział, że nie powie mi na 100% że to serduszko bo może jakiś przepływ a on tu w gabinecie ma słaby sprzęt ale że u siebie w gabinecie ma dobry sprzęt - ale ustaliśmy razem, że następne usg zrobimy dopiero w przyszły czwartek - 10go. i wtedy będzie wszystko jasne... trochę za duże mam ciałko zółte ale gdyby nie znał mojej historii i wyników i widział usg to powiedziałby że to najzwyczajniejsza ciąża, tydzień młodsza ale jak najzupełniej normalna... oczywiście porozmawialiśmy na temat zagrożeń i że wszystko może się zdarzyć i nie wiadomo jak się potoczy ale pozwolił mi na umiarkowany optymizm - w końcu ktoś!
i teraz tak się boję cieszyć.... ale rozbudził we mnie cień nadziei i to pierwszy lekarz - wiadomo nie chodzi o obiecywanie cudów ale nie rypanie mi prosto w twarz haseł "z tego nic nie będzie"

Witam wszystkich!
Ana gratuluje wyboru (albo znalezienia) odpowiedniego lekarza! W końcu dobre wieści!
Na pewno pomalutku pomalutku i zleci do szczęśliwego rozwiązania!
Czytam Was między jednym a drugim klientem i stosem dokumentów, ale już nie daję rady pisać.
Miłego popołudnia życzę. I spadam do domku.
Pa.

Zgłoś nadużycie #90836 2 lipca 2014, 14:41

olka281 Gotowa na wszystko
Ana, super, ciesze sie ze wkoncu cos pozytywnego :D

Zgłoś nadużycie #90837 2 lipca 2014, 14:41

Konto usunięte
Magda, to pomyśl, że w grudniu Twoje będzie Cię tak budzić :-)

Zgłoś nadużycie #90838 2 lipca 2014, 14:42

olka281 Gotowa na wszystko
Dziewczyny podjelam meska decyzje i wzielam urlop na 10.07 ;) pojade z moim na obrone ;)

Zgłoś nadużycie #90839 2 lipca 2014, 14:48

Konto usunięte
hejooo ;) nadrobiłam was troszkę w wolnej chwili ;)
olka - już Cię przepisałam na 2.08 :)
gusiaa - słońce Ty moje :* gratuluję pięknej daty ślubu! staniecie się prawdziwą rodzinką :)
ana- drugie słońce! wiedziałam, że będzie dobrze! teraz to trzymam kciuki do tego 10-go i oby wszystko było w porządku ;p
zapomniałam wam rano napisać, że gadacie o tych bocianach i mi się dziś śniły, że nade mną krążyły ;p
zaraz wracam do pracy ;p widzę, że 2 sierpnia znów kumulacja :P

Zgłoś nadużycie #90840 2 lipca 2014, 14:51

ewelinas1986 Fajna mama
dziewczyny powiedzcie mi czy to możliwe, że beta wczoraj 57,68, a dzisiaj już 207?

Zgłoś nadużycie #90841 2 lipca 2014, 14:51

Konto usunięte
Olka, to powodzenia dla faceta na obronie :-)

Zgłoś nadużycie #90842 2 lipca 2014, 14:52

Konto usunięte

ewelinas1986 napisał(a)

dziewczyny powiedzcie mi czy to możliwe, że beta wczoraj 57,68, a dzisiaj już 207?

tak :) wszystko jak najbardziej w porządku ;)

Zgłoś nadużycie #90843 2 lipca 2014, 14:52

magdalena20 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Magda, to pomyśl, że w grudniu Twoje będzie Cię tak budzić :-)

Wydaje mi sie ze juz w listopadzie bo niby mam na 2 grudnia ale wiadomo jak to jest :-)

Zgłoś nadużycie #90844 2 lipca 2014, 14:54

magdalena20 Fajna mama

ewelinas1986 napisał(a)

Ale ladnie urosla :-)

Zgłoś nadużycie #90845 2 lipca 2014, 14:56

Konto usunięte
Motyl, weź dopisz w tabeli moje imię, bo brakuje. Paula :-)

Zgłoś nadużycie #90846 2 lipca 2014, 14:56

Konto usunięte
madziorek, trzymam kciuki żeby @ do Ciebie nie przylazła :P

Zgłoś nadużycie #90847 2 lipca 2014, 14:57

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Motyl, weź dopisz w tabeli moje imię, bo brakuje. Paula :-)

dopisałam :)

Zgłoś nadużycie #90848 2 lipca 2014, 14:58

Konto usunięte
Ewelina, tak :-) to super, że beta tak szybko rośnie. To dobry znak.

Zgłoś nadużycie #90849 2 lipca 2014, 15:01

Konto usunięte
Motyl dziękuję :-)

Zgłoś nadużycie #90850 2 lipca 2014, 15:07

Konto usunięte
dzisiaj jadę do Super Pharm po pracy, muszę kupić sobie kwas foliowy, beta karoten, jakiś preparat na wypadanie włosów (bo normalnie garściami wyciągam) i jakiś dezodorant dla męża bo sobie zażyczył :D i może farbę do włosów sobie jakąś kupię :)