Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #90811 2 lipca 2014, 13:45

Konto usunięte
Magda, temu ja zawsze robię wszystko, by jak najszybciej wracać do domku. Mnie szpital dobija.

Zgłoś nadużycie #90812 2 lipca 2014, 13:45

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, a kiedy planujesz urlop?

Myślelismy tak może koniec lipca/początek sierpnia,to zależy jak teraz dostanę @ i od kontroli u gina, dlatego chciałam wrócić do pracy,żeby popracować i dostać później urlop 5 dni, oby tylko zwolnili to tempo..na szczęście dyr. powiedział,ze gościu z tamtej firmy trochę zna polski i się dogadają.. uff nie chciałabym teraz jechać w jakieś delegacje..

Zgłoś nadużycie #90813 2 lipca 2014, 13:46

magdalena20 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Magda, temu ja zawsze robię wszystko, by jak najszybciej wracać do domku. Mnie szpital dobija.

Dam rade do piatku jeszcze dzis i jutro a w piatek rano wychodze :-)

Zgłoś nadużycie #90814 2 lipca 2014, 13:47

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

A ja jeszcze na chorobowym jestem. Potem powrót po papierów. Trochę na mnie czeka.

Valentina do kiedy masz L4? długo jesteś na chorobowym? w sumie mamy trochę podobną sytuację, prace biurowe i sytuację z L4 :)

Zgłoś nadużycie #90815 2 lipca 2014, 13:49

anafreud Fajna mama
heeeej :) ) dziewczyny jestem po wizycie....i wiecie co? kocham mojego gina! naprawdę - za podejście, za stosunek do pacjenta, za umiejętność przekazywania wiadomości nawet tych nienajlepszych - no za wszystko! jest tak zupełnie inny od tych co spotkałam ich ostatnio...

ale do rzeczy - najpierw wytłumaczył mi czemu mnie odesłał do szpitala z tym podejrzeniem o pozamaciczną - wszystko wiedziałam i rozumiałam ale mimo to bardzo rzeczowo i logicznie mi wytłumaczył, potem przejrzał wszystkie dokumenty i uznał, że nie będziemy robić bety :) jupiii!!!!! i robimy usg a tam ?? jest zarodek!!! i jest pikający punkcik który oboje widzieliśmy ale dr powiedział, że nie powie mi na 100% że to serduszko bo może jakiś przepływ a on tu w gabinecie ma słaby sprzęt ale że u siebie w gabinecie ma dobry sprzęt - ale ustaliśmy razem, że następne usg zrobimy dopiero w przyszły czwartek - 10go. i wtedy będzie wszystko jasne... trochę za duże mam ciałko zółte ale gdyby nie znał mojej historii i wyników i widział usg to powiedziałby że to najzwyczajniejsza ciąża, tydzień młodsza ale jak najzupełniej normalna... oczywiście porozmawialiśmy na temat zagrożeń i że wszystko może się zdarzyć i nie wiadomo jak się potoczy ale pozwolił mi na umiarkowany optymizm - w końcu ktoś!
i teraz tak się boję cieszyć.... ale rozbudził we mnie cień nadziei i to pierwszy lekarz - wiadomo nie chodzi o obiecywanie cudów ale nie rypanie mi prosto w twarz haseł "z tego nic nie będzie"
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #90816 2 lipca 2014, 13:49

Konto usunięte
Kate, ja mam do 6 lipca. W poniedziałek jadę po dokumenty i będę siedzieć nad nimi. A Ty obys miała ładna pogodę na urlopi

Zgłoś nadużycie #90817 2 lipca 2014, 13:51

Konto usunięte
Ana, ale ważne, że jest zarodek! To najważniejsze :-) teraz już tylko do przodu :-)

Zgłoś nadużycie #90818 2 lipca 2014, 13:52

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Kate, zawsze możesz se walnac chorobowe teraz. Jesteś świeżo po zabiegu, ma prawo Cię coś boleć. Korzystaj póki możesz.

myślę, że dobry pomysł ;-)

Zgłoś nadużycie #90819 2 lipca 2014, 13:52

Konto usunięte
Magda, dziś już środa. Do piątku raz dwa zleci :-)

Zgłoś nadużycie #90820 2 lipca 2014, 13:52

Lenka87 Fajna mama
Ale mam już nerwy. Znowu cały dzień zmarnowany. Miałam odebrać dla P jakieś zaświadczenie, bo mu do pracy potrzebne. Umówiona byłam z facetem na 13.00 a teraz okazało się, że musiał zostać z dziećmi i będzie miał czas dopiero o 19.00. Będę siedzieć u mamy i czekać na niego, bo nie opłaci mi się jutro jeszcze raz przyjeżdżać :/ Kur*a mać!
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #90821 2 lipca 2014, 13:55

Konto usunięte
Ewelina, bo ja uważam, że Kate za szybko wróciła do pracy. Oni w dupie ją małą. Kate nie daj się!

Zgłoś nadużycie #90822 2 lipca 2014, 13:55

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

heeeej :) ) dziewczyny jestem po wizycie....i wiecie co? kocham mojego gina! naprawdę - za podejście, za stosunek do pacjenta, za umiejętność przekazywania wiadomości nawet tych nienajlepszych - no za wszystko! jest tak zupełnie inny od tych co spotkałam ich ostatnio...

ale do rzeczy - najpierw wytłumaczył mi czemu mnie odesłał do szpitala z tym podejrzeniem o pozamaciczną - wszystko wiedziałam i rozumiałam ale mimo to bardzo rzeczowo i logicznie mi wytłumaczył, potem przejrzał wszystkie dokumenty i uznał, że nie będziemy robić bety :) jupiii!!!!! i robimy usg a tam ?? jest zarodek!!! i jest pikający punkcik który oboje widzieliśmy ale dr powiedział, że nie powie mi na 100% że to serduszko bo może jakiś przepływ a on tu w gabinecie ma słaby sprzęt ale że u siebie w gabinecie ma dobry sprzęt - ale ustaliśmy razem, że następne usg zrobimy dopiero w przyszły czwartek - 10go. i wtedy będzie wszystko jasne... trochę za duże mam ciałko zółte ale gdyby nie znał mojej historii i wyników i widział usg to powiedziałby że to najzwyczajniejsza ciąża, tydzień młodsza ale jak najzupełniej normalna... oczywiście porozmawialiśmy na temat zagrożeń i że wszystko może się zdarzyć i nie wiadomo jak się potoczy ale pozwolił mi na umiarkowany optymizm - w końcu ktoś!
i teraz tak się boję cieszyć.... ale rozbudził we mnie cień nadziei i to pierwszy lekarz - wiadomo nie chodzi o obiecywanie cudów ale nie rypanie mi prosto w twarz haseł "z tego nic nie będzie"

No ana no to super wiadomosci

Zgłoś nadużycie #90823 2 lipca 2014, 13:56

Lenka87 Fajna mama
Ana masz super lekarza :) W takim razie czekamy na kolejne USG i trzymamy mocno kciuki za groszka :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #90824 2 lipca 2014, 13:57

magdalena20 Fajna mama

anafreud napisał(a)

To nic tylko sie cieszyc ! Gratuluje i ciesze sie ze wszystko sie wyjasnilo :-)

Zgłoś nadużycie #90825 2 lipca 2014, 13:57

Konto usunięte
Lenka, też bym się wkurzyła! Cholera, niech ktoś zacznie szanować czas drugiej osoby.

Zgłoś nadużycie #90826 2 lipca 2014, 13:57

madziorek Zaprawiona w bojach

anafreud napisał(a)

Super kochana to teraz trzymamy kciuki za groszka :) :) :) niech rosnie silny i zdrowy :) :*

Zgłoś nadużycie #90827 2 lipca 2014, 13:58

Szpilkka Supermama
Hej wszystkim :-) Właśnie oglądałam Porodówkę i poryczałam się jak bóbr ..... cały poród jest masakrycznie straszny ale i bardzo wzruszający ....

anafreud - tak bardzo się cieszę, że troszkę się u ciebie wyjaśniło co i jak :-)

Zgłoś nadużycie #90828 2 lipca 2014, 14:00

lady_89 Gotowa na wszystko
Ana super wieści trzymam kciuki za kolejne USG abyś usłyszała serduszko i już w pełni zaczeła się cieszyć ciążą :)

Zgłoś nadużycie #90829 2 lipca 2014, 14:00

magdalena20 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Magda, dziś już środa. Do piątku raz dwa zleci :-)

Wiem i dam rade i tak w piatek rano jest obchud wiec rano mnie wypuszcza :-)

Zgłoś nadużycie #90830 2 lipca 2014, 14:05

madziorek Zaprawiona w bojach
szpilka :) :) hej hej