Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #90251 1 lipca 2014, 14:31

kamilka Fajna mama

kate85 napisał(a)

Ojej Kamilka Ty też po poronieniu, ale dużo nas tu z poronieniami..i to pierwsze ciąże są takie niepewne;/ Kamilka a w drugą ciążę po jakim czasie zaszłaś po poronieniu? i wszystko dobrze już było?

po jakiejś 1,5 roku. najpier z pół roku musiałam męża namawiać a potem około roku sie staraliśmy.

Zgłoś nadużycie #90252 1 lipca 2014, 14:32

Konto usunięte
Ewelina, gdy ja pierwszy raz usłyszałam jak ona do Julii się zwraca to mówię: co to są za odzywki do dziecka? Jak można? A reszta rodziny ma to w dupie. Bo teściowa tłumaczy się tym, że miała męża alkoholika i ma chorego syna, który jej nie daje normalnie żyć. I uważa, że ona może tak mówić do dziecka, bo jest nerwowa. Ludzie we wsi tak się z niej śmieją, że masakra :-D a swoją córkę jak pięknie nazywa: krowa, idiotka, szmata, suka, kur...a, małpa, pustak itp. Brak słów! Dlatego ja wolę się od niej odciąć, bo nie podoba mi się takie zachowanie. Nie chce, by moje dziecko słyszało takie słowa. Ona się przy nim nie pochamuje, wiem to :-(

Zgłoś nadużycie #90253 1 lipca 2014, 14:34

kamilka Fajna mama
ale od początku to była zagrożona ciąża. do 8 miesiąca brałam duphaston.
miałam zlecenie leżania w szpitalu ale leżałam w domu. ten szpital kojarzył mi sie juz tylko z czymś bardzo złym (leżałam przy pierwszej ciąży 3 tygodnie) i jak mnie wypisywali to niby wszystko było ok. a wtedy już fasolka nie żyła. oj szkoda gadać. ale po tym otrzymaliśmy dar naszą krusszynke. i to nam wynagrodziło wszytskie smutki.

Zgłoś nadużycie #90254 1 lipca 2014, 14:34

Konto usunięte
Nie jest jeszcze moim mężem, jesteśmy zaręczeni. Ale ślub jest w bliskich planach :-)

Zgłoś nadużycie #90255 1 lipca 2014, 14:35

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Ewelina, gdy ja pierwszy raz usłyszałam jak ona do Julii się zwraca to mówię: co to są za odzywki do dziecka? Jak można? A reszta rodziny ma to w dupie. Bo teściowa tłumaczy się tym, że miała męża alkoholika i ma chorego syna, który jej nie daje normalnie żyć. I uważa, że ona może tak mówić do dziecka, bo jest nerwowa. Ludzie we wsi tak się z niej śmieją, że masakra :-D a swoją córkę jak pięknie nazywa: krowa, idiotka, szmata, suka, kur...a, małpa, pustak itp. Brak słów! Dlatego ja wolę się od niej odciąć, bo nie podoba mi się takie zachowanie. Nie chce, by moje dziecko słyszało takie słowa. Ona się przy nim nie pochamuje, wiem to :-(

ja nie mogę. na pewno nic nie tłumaczy takiego zachowania. może powinna iść na jakieś leczenie jeżeli tak się zachowuje, no przecież żadna normalna kobieta tak nie robi

Zgłoś nadużycie #90256 1 lipca 2014, 14:36

kamilka Fajna mama
i tak będzie i w twoim przypadku i wszystkich zafaslokowanych kobietek!!

Zgłoś nadużycie #90257 1 lipca 2014, 14:37

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Nie jest jeszcze moim mężem, jesteśmy zaręczeni. Ale ślub jest w bliskich planach :-)

to fajnie Ci, czasami chciałabym się wrócić do tych czasów planowania i tych emocji ;-)

Zgłoś nadużycie #90258 1 lipca 2014, 14:38

Konto usunięte
U tesciowej są ciągle wojny. Wystarczy, że szwagierka musi niespodziewanie jechać do pracy to już jest hałas! Masakra jakaś. Szwagierka zaczęła robić prawko, ale nie skończyła. No to są wyrzuty, że go nie ma. A jak chce iść, bo facet ją namawia to teściowa się drze. Szwagierka za rok ma się do faceta wyprowadzić, ale teściowa jest temu przeciwna. I Edyta się matki boi i cholera wie, jak będzie z ta wyprowadzka.

Zgłoś nadużycie #90259 1 lipca 2014, 14:40

Tasiemka Supermama
dziewczyny dziadek mi przyniósł jeszcze ciepłą pasztetówkę i kaszankę :D

Jezuuu jaka ta pasztetowa przepyszna!!!! :)

Zgłoś nadużycie #90260 1 lipca 2014, 14:44

Konto usunięte
Ewelina, ja powiedziałam mojej tesciowej, że psychiatra jest jej potrzebny, bo mam coś z głowa. To się oburzyła i obgadala przy całej rodzinie. Tak samo ona ma taka manie, że jak my jedziemy gdzieś do Tomka rodziny to ona też chce jechać. Bo tak było nim Tomek mnie poznał, że jeździli razem wszędzie. A ja zaczęłam go buntować i ją to wkurza. Nie będę zabierała jej w gości, bo ona się potem Tomkiem wysługuje, by chorym Rafałem się zajmował, by go pilnował. Tak samo się szwagierki facet jej postawił. Że on nie będzie Rafała ciągle pilnował, żeby gościom kawy nie zabierał lub latał do kuchni po czajnik lub napój. Bo ona już nie daje rady z synem.

Zgłoś nadużycie #90261 1 lipca 2014, 14:44

ewelinas1986 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

dziewczyny dziadek mi przyniósł jeszcze ciepłą pasztetówkę i kaszankę :D

Jezuuu jaka ta pasztetowa przepyszna!!!! :)

podziel się ;-)

Zgłoś nadużycie #90262 1 lipca 2014, 14:46

Konto usunięte
Tasiemka, mniam mniam. Lubię pasztetową :-D

Zgłoś nadużycie #90263 1 lipca 2014, 14:49

Konto usunięte
Ostatnia partia ręczników kończy się prać i idziemy na spacer :-D w końcu.

Zgłoś nadużycie #90264 1 lipca 2014, 14:49

olka281 Gotowa na wszystko
Dziewczyny kiedys jak bede miala za duzo czasu to wam opowiem o mojej tesciowej, tej nikt nie przebije chyba co ona odwalala zeby nas rozdzielic i czego ja sie o sobie nasluchalam

Zgłoś nadużycie #90265 1 lipca 2014, 14:50

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

ale od początku to była zagrożona ciąża. do 8 miesiąca brałam duphaston.
miałam zlecenie leżania w szpitalu ale leżałam w domu. ten szpital kojarzył mi sie juz tylko z czymś bardzo złym (leżałam przy pierwszej ciąży 3 tygodnie) i jak mnie wypisywali to niby wszystko było ok. a wtedy już fasolka nie żyła. oj szkoda gadać. ale po tym otrzymaliśmy dar naszą krusszynke. i to nam wynagrodziło wszytskie smutki.

Każda ma różnie widać.. inne całą ciażę na rowerze jeżdżą a inne muszą leżeć, ale trzeba być dobrej myśli :) ważne,że masz już 1 dziecko :) wynagradza wszystko :) my z mężem bardzo oboje chcemy i już się nie możemy doczekać jak będziemy mieć zielone światło :)

Zgłoś nadużycie #90266 1 lipca 2014, 14:50

ewelinas1986 Fajna mama

olka281 napisał(a)

Dziewczyny kiedys jak bede miala za duzo czasu to wam opowiem o mojej tesciowej, tej nikt nie przebije chyba co ona odwalala zeby nas rozdzielic i czego ja sie o sobie nasluchalam

no następna... jakiś wirus czy co na te wiedźmy....

Zgłoś nadużycie #90267 1 lipca 2014, 14:51

kate85 Supermama

olka281 napisał(a)

Hmm już się boję.. kurcze aż niewiarygodne,że tyle ich jest, tyle wrednych!

Zgłoś nadużycie #90268 1 lipca 2014, 14:53

kate85 Supermama

ewelinas1986 napisał(a)

to fajnie Ci, czasami chciałabym się wrócić do tych czasów planowania i tych emocji ;-)

Ooo to dużo przed Wami :) my równo rok temu zapraszaliśmy gości na nasze weselicho :) achh te emocje :) ))

Zgłoś nadużycie #90269 1 lipca 2014, 15:00

Konto usunięte
Olka, Ty też? O matko! Że też aż tak dużo tych wrednych teściowych jest :-(

Zgłoś nadużycie #90270 1 lipca 2014, 15:01

olka281 Gotowa na wszystko
Kurde jakies krosty mi wysypalo na twarzy :/ a nigdy nie mialam z tym problemu. Kurde co jeszcze ?? ? :/