Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #90231 1 lipca 2014, 14:08

Konto usunięte
Kate,moja też o nas dba, a to placka da, a to coś. Ale to wtrącanie się to masakra jakaś :-( nawet musi wiedzieć, ile kasy mamy na życie. A my jej nie chcemy mówić.

Zgłoś nadużycie #90232 1 lipca 2014, 14:09

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Ewelina, ja gdy zaszłam w ciążę to teściowa była wściekła! Nie mogła się pogodzić z moja ciąża. Gdy straciłam dziecko to pewnie jej ulżylo i zła była, że chcemy znów się starać o kolejne.

ja pitole.... chociaż ja nie mam złej, to miała raz taką przejawkę, że wypytywała.... i podkreślała, że jedno dziecko jest ok. moja mała miała wtedy może ze trzy latka, a ja nie miałam pracy - może się bała, że zajdę zanim znajdę... nie wiem. powiedziałam, że sprawa dotyczy tylko mnie i mojego m. więc dała spokój i nie wracała do tematu. ale ona tak ma zanim pomyśli to powie, a potem się tłumaczy i jeszcze portafi wmówić, że źlę ją zrozumiano... hehe

Zgłoś nadużycie #90233 1 lipca 2014, 14:11

Konto usunięte
Między 7 a 10 lipca będę mieć raczej trudności z netem, bo kończy mi się pakiet, a wypłata Tomka 10 lipca. A moje chorobowe nie chce dotrzeć :-( także nie bądźcie zdziwione jeśli mnie kilka dni nie będzie. Chyba, że do koleżanki na laptopa pójdę. Się okaże.

Zgłoś nadużycie #90234 1 lipca 2014, 14:11

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Ewelina, ja gdy zaszłam w ciążę to teściowa była wściekła! Nie mogła się pogodzić z moja ciąża. Gdy straciłam dziecko to pewnie jej ulżylo i zła była, że chcemy znów się starać o kolejne.

Co ?? ? szok.. nie lubi dzieci?..każda by się cieszyła, my jak powiedzieliśmy teściom, to teść tak mnie wycałował, łzy miał az w oczach, teściowa to samo, cieszyli się tym bardziej, bo 2 msc zostali po raz 1 dziadkami i rodzeństwo cioteczne by było w podobnym wieku,ale liczę,że będzie :)

Zgłoś nadużycie #90235 1 lipca 2014, 14:13

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate,moja też o nas dba, a to placka da, a to coś. Ale to wtrącanie się to masakra jakaś :-( nawet musi wiedzieć, ile kasy mamy na życie. A my jej nie chcemy mówić.

O kurna, to jakieś jaja, no nie dziwię się Wam,że nie mówicie, to Wasza sprawa! całe szczęście,ze Jej syn jest z Tobą :) to dużo znaczy :)

Zgłoś nadużycie #90236 1 lipca 2014, 14:14

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, nie mam pryszczy nowych, a z reguły na @ mi wychodzą. Ogólnie to lekko brzuch już boli jak na @, ale w ciąży też tak bolał. Wolę się nie nakrecac, i nie wmawiać sobie objawów.

Mi na ciążę poprawiła się cera i jak nie wyskoczyły mi w ogóle krostki, to już przeczuwałam :) uda się! :)

Zgłoś nadużycie #90237 1 lipca 2014, 14:16

Konto usunięte
Ewelina to moja robi lepsze akcje. Jej córka Edyta ma córkę Julie i ma od kilku lat nowego faceta i on zaczął Edyte buntować. Bo do tesciowej co weekend przyjeżdża jej brat z żona i córka Mają. I gdy Darek, Edyta i Julia gdzieś pojadą, to teściowa dzwoni i mówi, że maja wracać bo jest Maja i Julia MUSI wrócić do domu i robi się wojna! A potem teściowa się wypiera, że tak nie gadala. Stara sekutnica!

Zgłoś nadużycie #90238 1 lipca 2014, 14:17

takasobieja Fajna mama
ZNowu temat teściowych... hehe :) moja jest w miarę ok... mam do niej żal za to jak synka wychowała, że za duzo pozwalała, nie kontrolowała itd. trudno, teraz ja z tym walczę... wkładam dużo pracy, ale widzę efekty :)
teść... totalny gbur, wieśniak, niewychowany człowiek, aż brak mi słów :/. Mojemu ciągle wmawia, że w domu robi kobieta, sprzata gotuje, rodzi dzieci, nie będę mu mówić co on ma robić itd. I ogólnie, ze nie mam nic do powiedzenia. Całe szczęście mój tak nie uważa, powie co powie... ostatnio mi powiedział, ze ja jestem w domu od sprzątania, a jak spałam na kanapie w dużym pokoju, to rano jak wstał to w milczeniu wziął się za sprzątanie hehe.

Moja czeka już na dziecko, została babcią u córki, ale ciagle pyta jak u nas... jak mojego wyniki, czy jestem w ciąży bo ona się doczekać nie może :P niestety jeśli mój teść będzie takim gburem jakim jest to nie będą się zajmować moim dzieckiem, bo chce je wychowywać tak jak ja uważam. A on się szwagierce ciagle wpier** bo on jest dziadkiem i będzie robił co uważa za słuszne, np. taka o pierdoła... daje czekolade 6miesięcznej wnusi :) ))) która dopiero zaczyna jeść obiadki, których zresztą nie lubi, woli mleko z cycka.

Zgłoś nadużycie #90239 1 lipca 2014, 14:18

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Ewelina to moja robi lepsze akcje. Jej córka Edyta ma córkę Julie i ma od kilku lat nowego faceta i on zaczął Edyte buntować. Bo do tesciowej co weekend przyjeżdża jej brat z żona i córka Mają. I gdy Darek, Edyta i Julia gdzieś pojadą, to teściowa dzwoni i mówi, że maja wracać bo jest Maja i Julia MUSI wrócić do domu i robi się wojna! A potem teściowa się wypiera, że tak nie gadala. Stara sekutnica!

hehe dobra, jak już mówiłam tępić!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #90240 1 lipca 2014, 14:21

takasobieja Fajna mama
Ale u nas w Bydgoszczy pogoda... o masakra

Zgłoś nadużycie #90241 1 lipca 2014, 14:22

olka281 Gotowa na wszystko
Ja bylam w barze kolo pracy i wsunelam kopytka z gulaszem i surowkami, tak pojadlam ze az mnie brzuszek boli ;)

Ps. W majtach nadal nic

Zgłoś nadużycie #90242 1 lipca 2014, 14:23

Konto usunięte
Teściowa lubi dzieci, ale takie małe. Starszych już nie. Jak mówi na swoją wnuczkę kur...a, suka i bachor. Brak słów. Ja powiedziałam, że ma coś z głowa i nie pozwolę, by odzywała się tak przy moim dziecku, a broń Boże tak je nazwała.

Zgłoś nadużycie #90243 1 lipca 2014, 14:23

ewelinas1986 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

ZNowu temat teściowych... hehe :) moja jest w miarę ok... mam do niej żal za to jak synka wychowała, że za duzo pozwalała, nie kontrolowała itd. trudno, teraz ja z tym walczę... wkładam dużo pracy, ale widzę efekty :)
teść... totalny gbur, wieśniak, niewychowany człowiek, aż brak mi słów :/. Mojemu ciągle wmawia, że w domu robi kobieta, sprzata gotuje, rodzi dzieci, nie będę mu mówić co on ma robić itd. I ogólnie, ze nie mam nic do powiedzenia. Całe szczęście mój tak nie uważa, powie co powie... ostatnio mi powiedział, ze ja jestem w domu od sprzątania, a jak spałam na kanapie w dużym pokoju, to rano jak wstał to w milczeniu wziął się za sprzątanie hehe.

Moja czeka już na dziecko, została babcią u córki, ale ciagle pyta jak u nas... jak mojego wyniki, czy jestem w ciąży bo ona się doczekać nie może :P niestety jeśli mój teść będzie takim gburem jakim jest to nie będą się zajmować moim dzieckiem, bo chce je wychowywać tak jak ja uważam. A on się szwagierce ciagle wpier** bo on jest dziadkiem i będzie robił co uważa za słuszne, np. taka o pierdoła... daje czekolade 6miesięcznej wnusi :) ))) która dopiero zaczyna jeść obiadki, których zresztą nie lubi, woli mleko z cycka.

Lipa z takim teściem, aby Twój się przeciwstawiał to może gbur odpuści...

Zgłoś nadużycie #90244 1 lipca 2014, 14:23

ewelinas1986 Fajna mama

olka281 napisał(a)

Ja bylam w barze kolo pracy i wsunelam kopytka z gulaszem i surowkami, tak pojadlam ze az mnie brzuszek boli ;)
Ps. W majtach nadal nic

to super ;-) ja też chodzę i sprawdzam

Zgłoś nadużycie #90245 1 lipca 2014, 14:25

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Teściowa lubi dzieci, ale takie małe. Starszych już nie. Jak mówi na swoją wnuczkę kur...a, suka i bachor. Brak słów. Ja powiedziałam, że ma coś z głowa i nie pozwolę, by odzywała się tak przy moim dziecku, a broń Boże tak je nazwała.

nie wierze nawet w to co piszesz, co za czarownica. a jak inni członkowie rodziny na to reagują?

Zgłoś nadużycie #90246 1 lipca 2014, 14:25

kate85 Supermama
No nieźle macie z tymi teściami, to ja zaczynam na swoich zupełnie inaczej patrzeć :) jeszcze lepiej heh :) a mój teść to wzór męża i ojca, uwielbiam Go :) żonę traktuje jak księżniczkę i całe szczęście,że taki sam jest mój mąż :)

Zgłoś nadużycie #90247 1 lipca 2014, 14:26

Konto usunięte
Kate, mi też w ciąży poprawiła się cera. Zero pryszczy. Gdy Malenstwo zmarło to w moment by wysyp pryszczy na twarzy.

Zgłoś nadużycie #90248 1 lipca 2014, 14:27

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, mi też w ciąży poprawiła się cera. Zero pryszczy. Gdy Malenstwo zmarło to w moment by wysyp pryszczy na twarzy.

Ja tak samo mam, dziś się nowe pojawiły,ale myślę,że to na zbliżającą się @.

Zgłoś nadużycie #90249 1 lipca 2014, 14:28

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Nie wierzę.. ale miałaś pecha do teściowej eh.. ale dobrze,że mąż fajny :)

Zgłoś nadużycie #90250 1 lipca 2014, 14:29

ewelinas1986 Fajna mama

kate85 napisał(a)

No nieźle macie z tymi teściami, to ja zaczynam na swoich zupełnie inaczej patrzeć :) jeszcze lepiej heh :) a mój teść to wzór męża i ojca, uwielbiam Go :) żonę traktuje jak księżniczkę i całe szczęście,że taki sam jest mój mąż :)

ja już wspominałam, że teściowa ok i jak to kobieta ma humorki - przyzwyczaiłam się, ale nie moge też na nią narzekać. jak mi nie pasuje to wypowiadam to głośno i juz nie dyskutuje. a teścio - nigdy nie powiem na niego złego słowa. zachowuje się czasami jak dziecko, ale tak pozytywnie bo lubi psocić i wkręcać - taki luzak ;-)