Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #90211 1 lipca 2014, 13:51

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, ja też żarlok jestem :-)

Ja mega żarłok ;p już po schabowym, od razu lepiej;D w pracy chyba jeszcze więcej jem, bo przy biurku siedzę i coś podjem ;p każdy kto mnie zna, to wie,ze zawsze mam coś do jedzenia w torebce, w razie ataku głodu hehe ;p

Zgłoś nadużycie #90212 1 lipca 2014, 13:52

Konto usunięte
Lady, ja z nerwów też mam rozwolnienie zawsze. I brzuch boli :-/

Zgłoś nadużycie #90213 1 lipca 2014, 13:52

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, nie chce szczegółów pisać, ale tak, mam rozwolnienie. No masakra jakaś :-( ale nie pamiętam, czy w pierwszej ciąży miałam taki objaw.

Ja jeszcze przed @ miałam z objawów ciązy dziwne bulgotanie, przelewanie takie, a nie miałam tego wcześniej no i kłucia w podbrzuszu, inne niż na @. Rozwolnienia nie miałam, więc nie wiem, kiedy masz mieć planowo @?

Zgłoś nadużycie #90214 1 lipca 2014, 13:53

ewelinas1986 Fajna mama

olka281 napisał(a)

Na bilecie pkp jest 65km :) plus jakies 7-8 ode mnie do stacji i ok 2 we wroclawiu spacerem

o kuwa porażka.... współczuję i jeszcze to pkp.......

Zgłoś nadużycie #90215 1 lipca 2014, 13:54

kate85 Supermama

Tasiemka napisał(a)

Jezu dziewczyny mówicie o przelewaniu... ja nie mam rozwolnienia, ale tak mi się przelewa w brzuchu, takie odgłosy, że sama do siebie się śmiałam w głos :D i to nie jest z głodu ani z rozwolnienia :D

Tasiemka to normalne :) ja też się śmiałam z tych odgłosów,ale to pewny objaw ciąży :) i dużo dziewczyn ma przelewania :)

Zgłoś nadużycie #90216 1 lipca 2014, 13:54

Konto usunięte
Kate, ja zawsze muszę mieć w domu czekoladę lub cukierki. A jak sklep zamknięty a chce słodkiego, to ratuje się słoikiem takiego kremu :-) mniam mniam.

Zgłoś nadużycie #90217 1 lipca 2014, 13:55

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Muszę się pochwalić, że odcinanie od tesciowej świetnie nam wychodzi :-) wczoraj szliśmy na spacer i pod drodze weszłam oddać jej pojemnik. Położyłam go na stole i wyszłam. Tomek nawet nie wszedł :-D także teściowa nawet nie miała jak się spytać, co miałam na obiad itd :-D jak skończę prac to idziemy na spacer i kto wie, może ona będzie siedzieć pod blokiem. Ale nie podejdziemy do niej, za żadne skarby.

Taką masz wredną teściową? to współczuję;/

Zgłoś nadużycie #90218 1 lipca 2014, 13:56

Konto usunięte
Kate, ja planowo mam dostać @ 9 lipca :-)

Zgłoś nadużycie #90219 1 lipca 2014, 13:56

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, ja zawsze muszę mieć w domu czekoladę lub cukierki. A jak sklep zamknięty a chce słodkiego, to ratuje się słoikiem takiego kremu :-) mniam mniam.

Haha to mamy podobnie :) ja uwielbiam nutellę z bananem na śniadanie mniam :)

Zgłoś nadużycie #90220 1 lipca 2014, 13:57

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, ja planowo mam dostać @ 9 lipca :-)

To oby nie przylazła :) czyli jesteś tydzień i 1 dzień przed okresem, ja już tydzień mam zawsze objawy na @, bóle w brzuchu i krostki na twarzy, a masz jakies objawy na @? lepiej,żebyś już miała na ciążę :)

Zgłoś nadużycie #90221 1 lipca 2014, 13:59

Konto usunięte
Kate, wredna to za łagodne słowo :-( ona nie potrafi się pogodzić z tym, że ja mam własne zdanie i Tomek żyje teraz inaczej, bo ma mnie. I ona kocha kontrolować innych. Tak jak swoją córka rządzi. A mi sobie nie pozwalamy i ona się wkurza. Ja już powiedziałam kiedyś, że nie życzę sobie jej wizyt u mnie (mieszka dwa bloki dalej) i jej wnuczka jej to powtórzyła :-D i już tu nie przychodzi ten babsztyl.

Zgłoś nadużycie #90222 1 lipca 2014, 14:00

Konto usunięte
Kate, nie mam pryszczy nowych, a z reguły na @ mi wychodzą. Ogólnie to lekko brzuch już boli jak na @, ale w ciąży też tak bolał. Wolę się nie nakrecac, i nie wmawiać sobie objawów.

Zgłoś nadużycie #90223 1 lipca 2014, 14:02

Konto usunięte
Też lubię ten bananowy krem! Pycha :-)

Zgłoś nadużycie #90224 1 lipca 2014, 14:02

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Kate, wredna to za łagodne słowo :-( ona nie potrafi się pogodzić z tym, że ja mam własne zdanie i Tomek żyje teraz inaczej, bo ma mnie. I ona kocha kontrolować innych. Tak jak swoją córka rządzi. A mi sobie nie pozwalamy i ona się wkurza. Ja już powiedziałam kiedyś, że nie życzę sobie jej wizyt u mnie (mieszka dwa bloki dalej) i jej wnuczka jej to powtórzyła :-D i już tu nie przychodzi ten babsztyl.

no tępić takie baby.... mam koleżankę, której teściowa wprost powiedziała, że mogą mieć tylko jedno dziecko.... czaicie taki temat? może jeszcze powinna uczestniczyć w łóżku, aby było po jej...

Zgłoś nadużycie #90225 1 lipca 2014, 14:02

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

Tak Aniu mam 4,5 letnia dziewczynkę. pierwsza ciąża się nie udała. 10 tydzień.

Ojej Kamilka Ty też po poronieniu, ale dużo nas tu z poronieniami..i to pierwsze ciąże są takie niepewne;/ Kamilka a w drugą ciążę po jakim czasie zaszłaś po poronieniu? i wszystko dobrze już było?

Zgłoś nadużycie #90226 1 lipca 2014, 14:03

Konto usunięte
A biust boli, brzuch kluje i jajniki bolą. Także nadzieja na ciążę jest :-)

Zgłoś nadużycie #90227 1 lipca 2014, 14:05

ewelinas1986 Fajna mama

Valentina napisał(a)

A biust boli, brzuch kluje i jajniki bolą. Także nadzieja na ciążę jest :-)

i tak trzymać!!!!!!!!1

Zgłoś nadużycie #90228 1 lipca 2014, 14:05

Konto usunięte
Ewelina, ja gdy zaszłam w ciążę to teściowa była wściekła! Nie mogła się pogodzić z moja ciąża. Gdy straciłam dziecko to pewnie jej ulżylo i zła była, że chcemy znów się starać o kolejne.

Zgłoś nadużycie #90229 1 lipca 2014, 14:06

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

O żesz.. jak z kawału chyba typowa, współczuję..ja w sumie teściową też mam w tym samym mieście a mamę daleko bo 130km.. ale mamy dobre relacje z teściową, traktowałaby mnie pewnie jak swoją córkę, ale ma córkę i to w moim wieku :) ale i tak dba o mnie, jak byłam w szpitalu to podawała mężowi obiadki dla mnie :) bo mi oczywiście było mało jedzenia ;p i co najważniejsze, żyje swoim życiem, u nas była póki co 2 razy,ale tylko na zaproszenie na imieniny czy jakąś kolację, więc spoko, my jeździmy do teściów :)

Zgłoś nadużycie #90230 1 lipca 2014, 14:07

Konto usunięte
Ewelina, jeszcze tydzień i będę wiedzieć co i jak :-)