Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #87911 27 czerwca 2014, 14:56

Lenka87 Fajna mama

staraczka napisał(a)

pierożki ze smietana.... farsz owocowy ! :D

Truskawkowy :D
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #87912 27 czerwca 2014, 14:56

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Truskawkowy :D

właśnie zjadłam truskaweczki :D

Zgłoś nadużycie #87913 27 czerwca 2014, 14:58

lady_89 Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Wolę się nie nakręcać, bo jak jednak @ przyjdzie, to będzie mi przykro. Wyluzowałam i dobrze mi z tym :)

Ja też idąc do pracy postanowiłam wyluzować i nie kupuje testu aż do 8 lipca wtedy kiedy miałam testować, bo doszłam do wniusku że jak bede w ciązy to i tak @ nie przyjdzie a czy prędzej czy później zobacze II kreski to nie ma aż takiego znaczenia, tyle że jak zobacze wcześniej to nie bede mogła wytrzym ać do urodzin mojego i jeszcze się wygadam za wcześnie.

Zgłoś nadużycie #87914 27 czerwca 2014, 14:58

magdalena20 Fajna mama
A ja bym sobie zjadla dziewczyny czeresnie :-)
takie slodziuchne ah :-)

Zgłoś nadużycie #87915 27 czerwca 2014, 14:58

ewelinas1986 Fajna mama
Witam,
jestem tu nowa. Chciałam dołączyć do grona starających się. Opiszę moją sytuację. Mam już 6-latkę w domu. W sierpniu zeszłego roku zaszłam w kolejną ciążę, którą niestety poroniłam na początku 13 tygodnia. Poronienie było zatrzymane więc nie wiedziałam, iż moja ciąża obumarła w 8 tyg. ( Chodziłam z martwym dzieckiem przez ok. 4 tyg.) Jak byłam na przełomie 7/8 tyg. u lekarza słyszałam serduszko i w miarę było od. Lekarz mówił, że płód jest troszkę za mały do wieku ciąży.
Kiedy poszłam na kolejną wizytę tak jak wspomniałam początek 13 tyg. okazało się, że już moja kruszynka nie żyje, a na dodatek lekarz podejrzewał zaśniad groniasty częściowy, gdyż miałam mocno rozpulchnioną macicę i bardzo wysokie stężenie beta hcg. Z resztą w szpitalu też każdy z badających mnie lekarzy potwierdził tą teorię. Na szczęście wyniki histopatologiczne wyszły ok i nie potwierdziło się najgorsze. Chodzę do bardzo dobrego lekarza i na zabieg również trafiłam do szanującej się dobrą opinią kliniki.
Teraz sedno sprawy. Na wiosnę dostałam zielone światełko od lekarza, więc zaczęliśmy staranka oczko.gif niestety nie przyniosły oczekiwanego efektu..... ;-(((((
Jestem właśnie w 27 dc i ciągle mam nadzieję, że teraz się udało. Chociaż już mam obawy, że w poniedziałek niestety znowu się załamię jak dostanę okresu. Mąż ma już dosyć ciągłych rozmów i rozważań o tym, że mamy jakiś problem. Wspiera mnie, ale widzę, że go męczę. Muszę się komuś wyżalić, więc pewnie Was pomęczę jeśli pozwolicie.
Pozdrawiam, Ewelina

Zgłoś nadużycie #87916 27 czerwca 2014, 14:59

motyl1909 napisał(a)

uch, współczuję. Dobrze, że ja "tylko" do 18 ;p w sumie nawet szybko mi dzisiaj leci czas :P i weekendzik wolny :D a w pon przychodze wyjątkowo 8-16, bo mam mszę w 1 rocznicę śmierci dziadka. i potem idę do babci na obiadokolację (aczkolwiek nic jeść nie będę) :P a od wtorku do piątku 10-18 :/

No ja też mam wolny weekend i później zostaną mi 2 tygodnie do urlopu więc mam nadzieję że szybko zleci :)

Zgłoś nadużycie #87917 27 czerwca 2014, 15:01

staraczka Supermama

ewelinas1986 napisał(a)

Witam,
jestem tu nowa. Chciałam dołączyć do grona starających się. Opiszę moją sytuację. Mam już 6-latkę w domu. W sierpniu zeszłego roku zaszłam w kolejną ciążę, którą niestety poroniłam na początku 13 tygodnia. Poronienie było zatrzymane więc nie wiedziałam, iż moja ciąża obumarła w 8 tyg. ( Chodziłam z martwym dzieckiem przez ok. 4 tyg.) Jak byłam na przełomie 7/8 tyg. u lekarza słyszałam serduszko i w miarę było od. Lekarz mówił, że płód jest troszkę za mały do wieku ciąży.
Kiedy poszłam na kolejną wizytę tak jak wspomniałam początek 13 tyg. okazało się, że już moja kruszynka nie żyje, a na dodatek lekarz podejrzewał zaśniad groniasty częściowy, gdyż miałam mocno rozpulchnioną macicę i bardzo wysokie stężenie beta hcg. Z resztą w szpitalu też każdy z badających mnie lekarzy potwierdził tą teorię. Na szczęście wyniki histopatologiczne wyszły ok i nie potwierdziło się najgorsze. Chodzę do bardzo dobrego lekarza i na zabieg również trafiłam do szanującej się dobrą opinią kliniki.
Teraz sedno sprawy. Na wiosnę dostałam zielone światełko od lekarza, więc zaczęliśmy staranka oczko.gif niestety nie przyniosły oczekiwanego efektu..... ;-(((((
Jestem właśnie w 27 dc i ciągle mam nadzieję, że teraz się udało. Chociaż już mam obawy, że w poniedziałek niestety znowu się załamię jak dostanę okresu. Mąż ma już dosyć ciągłych rozmów i rozważań o tym, że mamy jakiś problem. Wspiera mnie, ale widzę, że go męczę. Muszę się komuś wyżalić, więc pewnie Was pomęczę jeśli pozwolicie.
Pozdrawiam, Ewelina

witaj :* jesteśmy tu po to żeby się wspierać, mysle ze powinnas porozmawiać z mezem na spokojnie... wyjasnic sobie w2syzskto, nakręcanie się co miesiąc na || nie przyniesie efektu, musisz trochę wyluzować a się uda :*

Zgłoś nadużycie #87918 27 czerwca 2014, 15:02

magdalena20 Fajna mama
lady 89 fajnie gdyby sie udalo na urodzinki twojego by mial niezly prezent i oby sie udal :-)

Zgłoś nadużycie #87919 27 czerwca 2014, 15:03

magdalena20 napisał(a)

lady 89 fajnie gdyby sie udalo na urodzinki twojego by mial niezly prezent i oby sie udal :-)

No a 13 lipca ja zas mam urodziny więc podwójny prezent i podwójna radość :) ale nie chce się cieszyć bo się zawiodę jak na dniach przyjdzie @.

Zgłoś nadużycie #87920 27 czerwca 2014, 15:04

Lenka87 Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Ja też idąc do pracy postanowiłam wyluzować i nie kupuje testu aż do 8 lipca wtedy kiedy miałam testować, bo doszłam do wniusku że jak bede w ciązy to i tak @ nie przyjdzie a czy prędzej czy później zobacze II kreski to nie ma aż takiego znaczenia, tyle że jak zobacze wcześniej to nie bede mogła wytrzym ać do urodzin mojego i jeszcze się wygadam za wcześnie.

Ja specjalnie ustaliłam sobie testowanie w niedzielę, bo P będzie miał imieniny :)

Zgłoś nadużycie #87921 27 czerwca 2014, 15:05

olka281 Gotowa na wszystko

lady_89 napisał(a)

No a 13 lipca ja zas mam urodziny więc podwójny prezent i podwójna radość :) ale nie chce się cieszyć bo się zawiodę jak na dniach przyjdzie @.

a ja mam termin @ wedlug ovuF na 30.06 a urodzinki mam 2.07 wiec bylby prezent dla mnie jak nic

Zgłoś nadużycie #87922 27 czerwca 2014, 15:05

magdalena20 Fajna mama

lady_89 napisał(a)

W sumie nie ma co sie nakrecac i wiem cos o tym ale wkoncu musi sie udac trzeba wyluzowac a ciaza zaskoczy :-)

Zgłoś nadużycie #87923 27 czerwca 2014, 15:06

ewelinas1986 napisał(a)

Witam,
Pozdrawiam, Ewelina

Witaj :) bardzo przykra sutuacja Cię spotkała ale tak jak mówi staraczka za bardzo chyba się nakręcacie na kolejną ciążę. Może warto wziąść urlop i gdzies wyjechać odpoczać zregenerować umysł i wrócić do starań na spokojnie :)

Zgłoś nadużycie #87924 27 czerwca 2014, 15:06

olka281 napisał(a)

a ja mam termin @ wedlug ovuF na 30.06 a urodzinki mam 2.07 wiec bylby prezent dla mnie jak nic

Tego Ci życzę :)

Zgłoś nadużycie #87925 27 czerwca 2014, 15:08

olka281 Gotowa na wszystko
dobra dziewczynki musze chociaz na godzinke oczka zamknac bo mi sie juz tak ziewa ze szok

Zgłoś nadużycie #87926 27 czerwca 2014, 15:09

Lenka87 Fajna mama
Zmykam na obiad :) Później zajrzę :*

Zgłoś nadużycie #87927 27 czerwca 2014, 15:10

olka281 napisał(a)

dobra dziewczynki musze chociaz na godzinke oczka zamknac bo mi sie juz tak ziewa ze szok

Wyślij się i za mnie :) Ja bym teraz chyba wszystko z lodówki zjadła gdybym miała ją tylko pod nosem :D

Zgłoś nadużycie #87928 27 czerwca 2014, 15:11

magdalena20 Fajna mama
Dziewczyny wy cos podejrzanie senne jestescie :-D

Zgłoś nadużycie #87929 27 czerwca 2014, 15:12

kate85 Supermama

ewelinas1986 napisał(a)

Witam,
Pozdrawiam, Ewelina

Hej Ewelina, eh współczuję, ale ja też 11 dni temu miałam poronienie i zabieg;/ więc wiem co czułaś;/ to moja pierwsza ciąża i od razu poronienie, więc tym bardziej smutno,ale nie można się załamywać :) ja wierzę,że wszystko jest po coś i że musimy mieć w swoim życiu pewne lekcje..uczymy się przez to też pokory i cierpliwości :) doceniaj to co masz, masz już córeczkę a z 2 ciążą też wyjdzie :) tak jak dziewczyny piszą, lepiej gdzieś wyjechać na wakacje, zrelaksować się i od razu człowiek będzie mieć inne nastawienie :) trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #87930 27 czerwca 2014, 15:17

ewelinas1986 Fajna mama
Wiem, że muszę wyluzować, ale tak bardzo pragnę kolejnego dziecka. Z drugiej strony boję się powtórki. Mój lekarz twierdzi, że tak widocznie miało być (przy usg przed zabiegiem, lekarz stwierdził, że zarodek źle się rozwijał, więc dziecko byłoby niepełnosprawne) od początku byłam na duphastonie na podtrzymaniu ciąży.
Na razie nie kazał robić żadnych dodatkowych badań. Sama nie wiem..... Może Wy mi coś podpowiecie ;-)

Ale nie poddaję się ;-) Marzenia się spełniają ;-)

Mam nadzieję, że będę się tu mogła podzielić swoimi odczuciami.