Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #87851 27 czerwca 2014, 13:21

staraczka Supermama
anafreud kurcze no ! co za paskudni ludzie ! nie mieli czasu na usg nawet ! masakra !!!!! ;/
valentina co slychac ?

Zgłoś nadużycie #87852 27 czerwca 2014, 13:22

Konto usunięte
Ana, no też bym się wkurzyła! Polska służba zdrowia jest gorzej niż beznadziejna :-( i co dalej?

Zgłoś nadużycie #87853 27 czerwca 2014, 13:25

Konto usunięte
Staraczka, a no właśnie kloce z się facetem :-/ o ciąży dyskutujemy i on się wkurza. Że takie problemy mamy, skąd było poronienie.

Zgłoś nadużycie #87854 27 czerwca 2014, 13:25

anafreud Fajna mama

Valentina napisał(a)

Ana, no też bym się wkurzyła! Polska służba zdrowia jest gorzej niż beznadziejna :-( i co dalej?

no co - mam przyjść w poniedziałek znów przed 8 na betę, potem wyczekać swoje na usg.... w dupie to mam... niech się gonią - jeśli tylko wyjdzie mi na usg że jest ok to ja nigdzie nie idę...
a udało mi się tylko do specjalisty od usg dostać, nie do gina z usg... ale może i dobrze, może spojrzy na obraz usg a nie na tą pieprzoną betę
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #87855 27 czerwca 2014, 13:26

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

dupa, dupa, dupa, dupa!!!!!!!!!!!!! ja nadal bez wieści... tylko brzydkie słowa mi się cisną na usta ale tu nie przejdą!
o 7.30 byłam w szpitalu, pobrali mi krew i siedziałam tak sobie do 12 ciągle słysząc o usg "czekać"... jak w końcu położna się nade mną litowała bo powiedziałam, że przed 14 muszę syna odebrać i czy ja w ogóle zdążę to lekarz przez tel. powiedział jej, że nie... więc mam wrócić w poniedziałek!!!!!!!!!!! przez 4,5 godz. nie zrobili mi 5 - minutowego usg!
o wynikach bety nic nie piszę bo w tym labo też jakiś przekręt - zrobiłam jeszcze w moim i będę miała porównanie ale nie podobają mi się te ich wyniki...

udało mi się znaleźć jakieś usg na 15.40.... nie wiem co, nie wiem kto - specjalista od usg, nie ginekolog ale może oceni to co widzi na usg nie patrząc na tą pieprzoną betę....

boże ale jestem zła!!!!!!!!!

jeny, współczuję! dobrze, że powtórzyłaś betę u siebie! :* tylko daj nam znać jakie wyniki ;*
co do usg, ja bym jednak zaufała ginekologowi... ale też daj znać co ci powie, ale proponuję nie mówić mu o becie, niech oceni samo usg :)

Zgłoś nadużycie #87856 27 czerwca 2014, 13:28

Konto usunięte
Ana, no to będziesz już wiedziała, co i jak. Czy jest bobo, czy nie :-) trzymam mocno kciuki!

Zgłoś nadużycie #87857 27 czerwca 2014, 13:28

Tasiemka Supermama
dziewczyny wyć mi się chce...
młody mój nie zdał matury żeby było śmieszniej ze wszystkiego,
a babcie znów złapała ta rwa kulszowa i zaraz jadę z nią na szpital :(

brzuch mnie napierdala, muli mnie z nerwów, depresja...
odezwe się później!

Zgłoś nadużycie #87858 27 czerwca 2014, 13:29

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

dziewczyny wyć mi się chce...
młody mój nie zdał matury żeby było śmieszniej ze wszystkiego,
a babcie znów złapała ta rwa kulszowa i zaraz jadę z nią na szpital :(

brzuch mnie napierdala, muli mnie z nerwów, depresja...
odezwe się później!

o ja pierdziu! jak to nie zdał? :( jedź z babcią, pomóż jej troszkę :* i nie denerwuj się tak :*

Zgłoś nadużycie #87859 27 czerwca 2014, 13:32

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

jeny, współczuję! dobrze, że powtórzyłaś betę u siebie! :* tylko daj nam znać jakie wyniki ;*
co do usg, ja bym jednak zaufała ginekologowi... ale też daj znać co ci powie, ale proponuję nie mówić mu o becie, niech oceni samo usg :)

Motyl tu nie chodzi o zaufanie tylko chcę sprawdzić czy na usg coś się zmieniło... czy jest zarodek, ile ma, czy jest serduszko... nie wytrzymałabym w niewiedzy do poniedziałku zwłaszcza, że nastawiłam się że będzie dziś wszystko jasne - albo wóz albo przewóz... naprawdę nie zdajecie sobie sprawy ile mnie to wszystko kosztuje... jestem kłębkiem nerwów, nie umiem, ba nie mogę nic zaplanować - choćby wyjazdu wakacyjnego a mam jeszcze przecież Młodego!, nie umiem mu odpowiedzieć na pytanie czy jest dobrze czy źle, wszystko co się tyczy jutra czy kilku dni odpowiadam - nie wiem, jeśli nic się nie podzieje złego to tak ale nie wiem - a 6-latkowi ciężko to zrozumieć.... żyję sobie z takim wyrokiem na Grocha bez daty jego wykonania.... siwych włosów mi sie przez te 2 tyg posypało tyle, że już nawet ich nie wyrywam...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #87860 27 czerwca 2014, 13:34

staraczka Supermama
valentina ale o co on się wkurza ??

tasiemka spoko tezn ie zdałam matuy i nie przejmuje ie tym :)

Zgłoś nadużycie #87861 27 czerwca 2014, 13:42

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

Motyl tu nie chodzi o zaufanie tylko chcę sprawdzić czy na usg coś się zmieniło... czy jest zarodek, ile ma, czy jest serduszko... nie wytrzymałabym w niewiedzy do poniedziałku zwłaszcza, że nastawiłam się że będzie dziś wszystko jasne - albo wóz albo przewóz... naprawdę nie zdajecie sobie sprawy ile mnie to wszystko kosztuje... jestem kłębkiem nerwów, nie umiem, ba nie mogę nic zaplanować - choćby wyjazdu wakacyjnego a mam jeszcze przecież Młodego!, nie umiem mu odpowiedzieć na pytanie czy jest dobrze czy źle, wszystko co się tyczy jutra czy kilku dni odpowiadam - nie wiem, jeśli nic się nie podzieje złego to tak ale nie wiem - a 6-latkowi ciężko to zrozumieć.... żyję sobie z takim wyrokiem na Grocha bez daty jego wykonania.... siwych włosów mi sie przez te 2 tyg posypało tyle, że już nawet ich nie wyrywam...

znam to :( miałam podobną sytuację :( tylko mnie tak targali po szpitalach ponad 3 tyg :(

Zgłoś nadużycie #87862 27 czerwca 2014, 13:47

olka281 Gotowa na wszystko

anafreud napisał(a)

a nie masz mozliwosci do innego szpitala pojechac albo do jakiejs kliniki nawet prywatnej? raz pojechac do jakiegos porzadnego lekarza zaplacic i niech sie wypowie najpierw na temat usg a dopiero pozniej pokazac bete

Zgłoś nadużycie #87863 27 czerwca 2014, 13:47

anafreud Fajna mama
przepraszam za te żale ale dziś autentycznie mi się ulało...

jeśli na tym usg wyjdzie że nie jest dobrze - pierdziele - idę sie uchlać i opalić fajek aż będę żygać....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #87864 27 czerwca 2014, 13:48

bylam zawiezc L4 do pracy, pozniej na ryneczku kupic warzywek i w lidlu sobie bluzeczke kupilam :) muli mnie caly czas i cycki mnie bola a do tego taki upal ze szok

Zgłoś nadużycie #87865 27 czerwca 2014, 13:49

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

przepraszam za te żale ale dziś autentycznie mi się ulało...

jeśli na tym usg wyjdzie że nie jest dobrze - pierdziele - idę sie uchlać i opalić fajek aż będę żygać....

kochana, jestem pewna, że z Twoim groszkiem jest wszystko w porządku ;*

Zgłoś nadużycie #87866 27 czerwca 2014, 13:50

anafreud Fajna mama

olka281 napisał(a)

a nie masz mozliwosci do innego szpitala pojechac albo do jakiejs kliniki nawet prywatnej? raz pojechac do jakiegos porzadnego lekarza zaplacic i niech sie wypowie najpierw na temat usg a dopiero pozniej pokazac bete

u mnie jest 1 szpital, jest prywatny szpital - ale przyjmują tam lekarze ze szpitala... byłam prywatnie u gina i mi powiedział, że usg jest ok ale ta beta... wszyscy tylko beta i beta, beta i beta - jak kurde bety nie zrobisz to w ciąży nie jesteś... wyrocznia
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #87867 27 czerwca 2014, 13:51

anafreud napisał(a)

u mnie jest 1 szpital, jest prywatny szpital - ale przyjmują tam lekarze ze szpitala... byłam prywatnie u gina i mi powiedział, że usg jest ok ale ta beta... wszyscy tylko beta i beta, beta i beta - jak kurde bety nie zrobisz to w ciąży nie jesteś... wyrocznia

no ale jak nie maja podejrzen zadnych to chyba nie kaza robic bety nie?

Zgłoś nadużycie #87868 27 czerwca 2014, 13:56

Lenka87 Fajna mama

magdalena20 napisał(a)

Lenka ja tak mialam jak wlasnie w ciaze zaszlam :-)
a piersi cie nie bola albo nie swedza ? :-)

Bolą tak dziwnie... Ale to nie ciąża
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #87869 27 czerwca 2014, 14:02

magdalena20 Fajna mama
Lenka jestes pewna ? ;-)
ja jak zaszlam w ciaze tez mialam objawy ktorych nie widzialam i nie wierzylam ze to to ale jednak :-D

Trzymam kciuki :-)

Zgłoś nadużycie #87870 27 czerwca 2014, 14:06

a ja wlasnie robie sobie twarozek z rzodkiewka i szczypiorkiem pozniej sie kimne a jak wstane to biore sie za leczo :D musze sie najesc porzadnie leczem bo jak bede dojezdzac to nie bede miala czasu gotowac