Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #87031 26 czerwca 2014, 9:20

Konto usunięte
Lenka my już chcieliśmy to zgłosić gdy tu mieszkaliśmy na początku. A oni się domyśla, że to my. Bo reszta sąsiadów zamyka oczy na problemy innych. I nie zwracają im uwagi. A my już raz się odezwaliśmy.

Zgłoś nadużycie #87032 26 czerwca 2014, 9:21

Edka82 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Tasiemka, gdy mieszkaliśmy na innym mieszkaniu to mielismy młodych sąsiadów i ona była w ciąży i piła i były tam awantury. Wtedy byłam to zgłosić. I była u nich opieka. Ale narobiłam se wtedy wrogów. Boję się powtórki z rozrywki.

to napisz donos pisemnie anonimowo :)

Zgłoś nadużycie #87033 26 czerwca 2014, 9:22

anafreud Fajna mama

Valentina napisał(a)

Dzień dobry dziewczynki :-) piękna pogoda za oknem. Ale ja zamiast mieć dobry humor, to jestem zła jak osa. Moja sąsiadka z góry taka noc mi zafundowała, że wysiadam nerwowo. Jej dzieciak darl się od 23 do 1 w nocy. Matka zamiast zająć się małą to ją olala i wyzywala pół nocy na tą małą. Nie dosyć, że w dzień tam jest hałas to w nocy jest gorzej :-(

może trzeba to zgłosić do opieki ??
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #87034 26 czerwca 2014, 9:22

Lenka87 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Tasiemka ja byłam wtedy w gminie i co? I pani powiedziała, że we wniosku muszą być moje dane. Mimo iż zaznaczyłam sobie anonimowość to sąsiedzi i tak jakoś dowiedzieli się, że to ja. A mój Tomek powiedział, że jak się wkurzy to zadzwoni na policję! Bo mamy dosyć tego hałasu.

Nie musisz nigdzie chodzić. Dzwonisz anonimowo i zgłaszasz. U mojej mamy też kiedyś byli z opieki, bo najmłodszy brat coś nabroił i dostał szlaban na TV. Siedział w kącie i przez 3 godziny wył jak głupi, a że mama się kilka dni wcześniej pokłóciła z sąsiadką, to ta piz*a zadzwoniła do MOPSu, że mama nas bije. Ale pani z opieki powiedziała mojej mamie, że dostali anonimowe zgłoszenie i musieli spradzić
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #87035 26 czerwca 2014, 9:23

Tasiemka Supermama

Valentina napisał(a)

Tasiemka ja byłam wtedy w gminie i co? I pani powiedziała, że we wniosku muszą być moje dane. Mimo iż zaznaczyłam sobie anonimowość to sąsiedzi i tak jakoś dowiedzieli się, że to ja. A mój Tomek powiedział, że jak się wkurzy to zadzwoni na policję! Bo mamy dosyć tego hałasu.

i tak będzie najlepiej mówię Ci..

Zgłoś nadużycie #87036 26 czerwca 2014, 9:25

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Nie musisz nigdzie chodzić. Dzwonisz anonimowo i zgłaszasz. U mojej mamy też kiedyś byli z opieki, bo najmłodszy brat coś nabroił i dostał szlaban na TV. Siedział w kącie i przez 3 godziny wył jak głupi, a że mama się kilka dni wcześniej pokłóciła z sąsiadką, to ta piz*a zadzwoniła do MOPSu, że mama nas bije. Ale pani z opieki powiedziała mojej mamie, że dostali anonimowe zgłoszenie i musieli spradzić

noo i prawidłowo... trzeba zgłaszac i sprawdzac takie rzeczy, bo zobaczcie co sie ostatnio dzieje, mi to aż serce krwawi, co trochę pokzaują w TV, dzieci pobote przez rodziców, konkubentów, itp... noszzzz... aż mnie roznosi jak to słysze!

Zgłoś nadużycie #87037 26 czerwca 2014, 9:25

Konto usunięte
Tasiemka ja Ci powiem, że ta laska jest nieźle walnieta i boję się nawet anonimowo to zgłosić. Ja się po prostu do niej przejdę i jej powiem, że sama tu nie mieszka. Jakiś czas temu ta mała też tak się darla pół nocy i pytałam się jej, co było małej, a ona, że jest chora i brzuch ją boli. Faktycznie dziecko było chore. Ale dziś w nocy to dziecko się darlo tak, jakby czegoś się balo :-( Boże, co tam się dzieje. Ona tego starszego syna bije na placu zabaw, tak mi szwagierka mówiła, bo ja tego nie widziałam. Ale ja tu słyszę jak ona krzyczy na te dzieci. One są nieznośne naprawdę. Ale bez przesady, żeby się darla ciągle.

Zgłoś nadużycie #87038 26 czerwca 2014, 9:27

Konto usunięte
Nadia, pytałas o moja pracę. Ja mam pracę biurową.

Zgłoś nadużycie #87039 26 czerwca 2014, 9:29

anafreud Fajna mama

Valentina napisał(a)

Tasiemka ja Ci powiem, że ta laska jest nieźle walnieta i boję się nawet anonimowo to zgłosić. Ja się po prostu do niej przejdę i jej powiem, że sama tu nie mieszka. Jakiś czas temu ta mała też tak się darla pół nocy i pytałam się jej, co było małej, a ona, że jest chora i brzuch ją boli. Faktycznie dziecko było chore. Ale dziś w nocy to dziecko się darlo tak, jakby czegoś się balo :-( Boże, co tam się dzieje. Ona tego starszego syna bije na placu zabaw, tak mi szwagierka mówiła, bo ja tego nie widziałam. Ale ja tu słyszę jak ona krzyczy na te dzieci. One są nieznośne naprawdę. Ale bez przesady, żeby się darla ciągle.

Valentina nie wolno takich rzeczy zostawić bez niczego... pójdziesz do niej i co? myślisz że Cię przeprosi i wszystko się zmieni ?? nie, jeszcze Ty oberwiesz parę słów niemiłych i i tak będą gadali na Ciebie i tak - zdrowie, życie, bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze... zgłoś anonimowo na policję (kiedy ta awantura jest) czy do mopsu wyślij anonimowe pismo i będą musieli się tym zająć...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #87040 26 czerwca 2014, 9:29

Konto usunięte
Wiecie co, no i oni nie przestrzegają ciszy nocnej! Tomek powiedział, że jeśli jeszcze raz po 22 tam będzie hałas to dzwoni do policję. I dostaną nauczkę.

Zgłoś nadużycie #87041 26 czerwca 2014, 9:29

Tasiemka Supermama

Valentina napisał(a)

zrobisz jak będziesz uważała... ;)

Zgłoś nadużycie #87042 26 czerwca 2014, 9:32

Konto usunięte
Kurczę, już raz zgłosiłam na inna rodzinę w innym domu gdzie mieszkałam i były kłopoty z tego. Jak jest kilka rodzin w bloku to ludzie się domyśla kto doniósł. Ale mam to w dupie. Żal mi tych dzieci, więc jeśli jeszcze raz będzie taki hałas to dzwonię na policję.

Zgłoś nadużycie #87043 26 czerwca 2014, 9:32

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

Valentina nie wolno takich rzeczy zostawić bez niczego... pójdziesz do niej i co? myślisz że Cię przeprosi i wszystko się zmieni ?? nie, jeszcze Ty oberwiesz parę słów niemiłych i i tak będą gadali na Ciebie i tak - zdrowie, życie, bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze... zgłoś anonimowo na policję (kiedy ta awantura jest) czy do mopsu wyślij anonimowe pismo i będą musieli się tym zająć...

tu popieram, gorzej możesz sobie narobić jak tam pójdziesz niż jak anonimowo zgłosisz na policję... tak czy siak już Cię sąsiadka lubieć nie będzie :P

Zgłoś nadużycie #87044 26 czerwca 2014, 9:34

Tasiemka Supermama

Valentina napisał(a)

Kurczę, już raz zgłosiłam na inna rodzinę w innym domu gdzie mieszkałam i były kłopoty z tego. Jak jest kilka rodzin w bloku to ludzie się domyśla kto doniósł. Ale mam to w dupie. Żal mi tych dzieci, więc jeśli jeszcze raz będzie taki hałas to dzwonię na policję.

a nie macie po sąsiedzku drugiego bloku? może ktoś z drugiego bloku zgłosił bo słyszał, albo przechodzeń na chodniku, kto powiedział, że to musicie byc wy? różne są przypadki...

Zgłoś nadużycie #87045 26 czerwca 2014, 9:36

olka281 Gotowa na wszystko
Dzien dobry :*

Lenka87 napisał(a)

Witam z samego rana :) U mnie tempka znów odrobinę w górę. Jutro według OF powinna przyjść @... Czekam, zobaczymy jak to będzie. Całą noc śniły mi się jakieś głupoty :/ Na szczęście żadne testy ciążowe mi się nie śnią :)

u mnie tez temperatura dzisiaj poszla jeszcze w gore, no ale mam jeszcze 3 dni do @ wiec zdarzy pewnie spasc

Tasiemka napisał(a)

Witam i ja, u mnie lało całą noc i nadal leje, więc pogoda zarąbista ;/
ja po zmierzeniu tempki, nie mogę już usnąć, po pierwsze dzisiaj mam 1 termin @ , po drugie tempka nadal rośnie, nie powiem - narobiła mi trochę nadziei... ale to jest wszystko zbyt piękne aby mogło być prawdziwe ;)

ja staram nie robic sobie nadziei chociaz kurcze ciezko, w sobote mam impreze pozegnalna i juz gdzies z tylu glowy mi wisi ze moze nie powinnam pic itp

Zgłoś nadużycie #87046 26 czerwca 2014, 9:39

nadia1991 Fajna mama

olka281 napisał(a)

Dzien dobry :*
u mnie tez temperatura dzisiaj poszla jeszcze w gore, no ale mam jeszcze 3 dni do @ wiec zdarzy pewnie spasc
ja staram nie robic sobie nadziei chociaz kurcze ciezko, w sobote mam impreze pozegnalna i juz gdzies z tylu glowy mi wisi ze moze nie powinnam pic itp

a w sobotę, który dzień cyklu będziesz miała może wtedy zatestuj

Zgłoś nadużycie #87047 26 czerwca 2014, 9:39

Konto usunięte
Tasiemka mamy, tu jest 6 bloków obok secie i to słychać, że jest taki hałas. Ale ona tu mieszka dłużej niż my i wiem od właścicielki mieszkania, że od zawsze był hałas u nich i nikt tego nie zgłosił. A my tu nowi od kwietnia jesteśmy i se ta sąsiadka z góry może to skojarzyć, że to my. Ale mam to w dupie. Zgłosze to gdy będzie taki hałas znów.

Zgłoś nadużycie #87048 26 czerwca 2014, 9:39

kate85 Supermama
Hejka Dziewczynki :) o kurcze jaka wena Was złapała ;p czytam i czytam hehe ;) ja po śniadanku,ale tak spałam,że dobrze,że mnie mąż obudził telefonem, bo bym spała do 10 :) przestawiłam się i o 24 teraz idę spać dopiero ;p ale powoli trzeba się przestawiać na ranne wstawanie :) dziś tylko siedzieć pod kocykiem i czytać książeczkę :) Koleżanka pożyczyła mi 50 twarzy Greya, dziś czytam 2 tom ;p czytałyście? :P

Zgłoś nadużycie #87049 26 czerwca 2014, 9:41

Konto usunięte
Dziękuję Wam za porady, kochane jesteście :-*

Zgłoś nadużycie #87050 26 czerwca 2014, 9:42

Tasiemka Supermama

kate85 napisał(a)

Hejka Dziewczynki :) o kurcze jaka wena Was złapała ;p czytam i czytam hehe ;) ja po śniadanku,ale tak spałam,że dobrze,że mnie mąż obudził telefonem, bo bym spała do 10 :) przestawiłam się i o 24 teraz idę spać dopiero ;p ale powoli trzeba się przestawiać na ranne wstawanie :) dziś tylko siedzieć pod kocykiem i czytać książeczkę :) Koleżanka pożyczyła mi 50 twarzy Greya, dziś czytam 2 tom ;p czytałyście? :P

przeczytałam wszystkie częśći i byłam zachwycona a chcice miałam taką po tej książce, że aż mąż chcial przeczytać :D hehe :D

uciekam posiedzieć z mamą ;)