Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #86671 25 czerwca 2014, 14:08

Konto usunięte
Motylek, ja uparłam się na Jedo Fyn Memo :-) a Ty który wybrałas?

Zgłoś nadużycie #86672 25 czerwca 2014, 14:09

lady_89 Gotowa na wszystko

kamilka napisał(a)

dziękuję. mnie też miło. :)

A gdzie mieszkasz ?/

Zgłoś nadużycie #86673 25 czerwca 2014, 14:11

Konto usunięte
Kamilka, tyle to i ja wiem, że maja 30 dni :-) tylko, że pierwsze zwolnienie dałam w połowie maja i już prawie 40 dni minęło a kasy brak!

Zgłoś nadużycie #86674 25 czerwca 2014, 14:11

staraczka Supermama
motyl siedze w pracy i brak mi sil ;/

Zgłoś nadużycie #86675 25 czerwca 2014, 14:11

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Roan Marita - klasyka - zawsze chciałam :)

Zgłoś nadużycie #86676 25 czerwca 2014, 14:12

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

"limit" na zwykłe zwolnienie to 182 dni. i to zwolnienie które, byś teraz dostała to już będzie zwykłe czyli liczące sie do limitu 182 dni. jeśli byś zaszła w ciąże to znowu liczy się "bez limitu"

Ooo czyli jednak się nie sumują zwolnienia :) i to jest pewne? :) czyli mając ciągłość teraz zwykłego L4 mogę przedłużać do tych 182 dni a jakbym zaszła w ciążę to zaczyna się już nowy cykl 270 dni tak?

Zgłoś nadużycie #86677 25 czerwca 2014, 14:12

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl siedze w pracy i brak mi sil ;/

witaj w klubie :D

Zgłoś nadużycie #86678 25 czerwca 2014, 14:13

madziorek Zaprawiona w bojach
Witam Kamilka. Nie poddawaj sie kochana. moja ciocia urodzila core w wieku 34 lat bez komplikacji co prawda malutka byla bardzo malutkim noworodkiem ale wszystko jest wporzadku. No a w zeszlym tygodniu dowiedzialam sie ze kolejna cioteczka jest w ciazy w 15 tygodniu a ma 36 chwilowo wszystko jest oki :)

Powodzonka kochana i nie ma co sie bac :)

Zgłoś nadużycie #86679 25 czerwca 2014, 14:13

Konto usunięte
kamilka - musisz udostępnić wykres :)

Zgłoś nadużycie #86680 25 czerwca 2014, 14:13

Valentina napisał(a)

Podoba mi się :)

Zgłoś nadużycie #86681 25 czerwca 2014, 14:14

kamilka Fajna mama
Valentina. ale pytanie kiedy je pracodawca wysłał je do zus-u? Bo ja miałam sytuacje że czekałam na kasę a mój szef"gdzieś je przełożył" i wcale nie poszło do zusu-u. i dopiero je "odnalazł" jak sama zadzwoniłam do zus-u i się upomniałam o kasę.
a jestem z woj. lubelskiego

Zgłoś nadużycie #86682 25 czerwca 2014, 14:16

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

Kate, aż tak nie lubisz swojej pracy?

Valentina u nas w korporacji jest mega stres.. śmiejemy się już, że na izbie przyjęć to niedługo już karta stałego klienta będzie.. bo co tydzień po kogoś karetka przyjeżdża taka napinka..większość jest osób samotnych co mogą siedzieć dłużej w pracy, jak są dziewczyny po ślubie to żadna nie ma dzieci..każdy robi swoje i nie ma czegoś takiego jak pogaduszki w pracy;/ nie tak wyobrażałam sobie swoją pracę po ciężkich studiach..i tak wystarczająco się natyrałam bo pracuję tu 3,5 roku i nie dali mi żadnej podwyżki przez ten czas;/ a muszę robić też prywatne rzeczy szefa np. umawianie fryzjera chociazby czy szukanie atrakcji na weekend dla jego dziecka;/ potrzebuję spokoju a nie znów napinki i niewiadomo jakich poleceń..chciałabym pójść do pracy ale normalnej, gdzie są koleżanki i nie ma aż takiej napinki..

Zgłoś nadużycie #86683 25 czerwca 2014, 14:16

Konto usunięte
Kamilka, no zaniósł je kilka dni później. I już powinna być kasa. Czekam do końca czerwca, potem do nich zadzwonie.

Zgłoś nadużycie #86684 25 czerwca 2014, 14:19

Konto usunięte
Motylek, Marita jest super, miękka, daje radę po dziurach, jeździłam już nią. Tylko brak w niej pełnej regulacji rączki :-( są tylko dwie pozycje do wyboru, niższa jest mi za niska a wyższa za wysoka. Za to marita prestige to jest extra. Jest wyższa, przez co już mi niższa rączka pasuje :-)

Zgłoś nadużycie #86685 25 czerwca 2014, 14:21

Valentina napisał(a)

Motylek, Marita jest super, miękka, daje radę po dziurach, jeździłam już nią. Tylko brak w niej pełnej regulacji rączki :-( są tylko dwie pozycje do wyboru, niższa jest mi za niska a wyższa za wysoka. Za to marita prestige to jest extra. Jest wyższa, przez co już mi niższa rączka pasuje :-)

Widze że już masz doświadczenie co do wózków całkiem spore. Ja swój bede wybierac dopiero jak urodzę i juz wiem że to nie będzie proste bo zbyt wiele mi sie podoba.

Zgłoś nadużycie #86686 25 czerwca 2014, 14:21

Valentina napisał(a)

Widze że już masz doświadczenie co do wózków całkiem spore. Ja swój bede wybierac dopiero jak urodzę i juz wiem że to nie będzie proste bo zbyt wiele mi sie podoba.

Zgłoś nadużycie #86687 25 czerwca 2014, 14:22

Konto usunięte
Kate, a o pracę ciężko :-( szkoda, że maja tam szacunku dla pracowników.

Zgłoś nadużycie #86688 25 czerwca 2014, 14:22

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

a widzisz, będę wiedziała na przyszłość :D

Zgłoś nadużycie #86689 25 czerwca 2014, 14:24

Konto usunięte
Lady, no mam. Pracowałam jako niania. No i w rodzinie i wśród koleżanek dużo dzieci woziłam :-)

Zgłoś nadużycie #86690 25 czerwca 2014, 14:24

anafreud Fajna mama

kamilka napisał(a)

A wogóle to witajcie. Czytam Was już od kilku miesięcy. Chyba od lutego. Nawet zapisałam sie od ovufriend. Też jestem staraczką, ale taką nie do końca prawdziwą, bo mamy na poważnie starać się dopiero od września (musimy uregulować nasze zobowiązania). A teraz to tak wychodzi że ja sie staram ale mąż o tym nie wie. hihihi. juz nieraz miałam sie odezwać, ale jakoś nie miałam odwagi... a teraz kate i valentina rzuciły temat, na który mam pewną wiedzę i mogłabym pomóc. dlatego piszę...

hej Kamilka :) ) cieszę się, że zdecydowałaś się dołączyć :) ) a nie mów, że księgową/kadrową czy jak to się zwie jesteś ?? ?
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!