Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #86411 25 czerwca 2014, 8:18

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Motyl, ja Ci powiem, że dużo przeżyłas i podziwiam Cię! U mnie było tak, że lekarz mi powiedział, że być może było chore jajeczko lub chory plemnik. Lub był to czysty przypadek, że poronilam.

no tak. Puste jajo płodowe, to nic innego, jak jajo płodowe z plemniczkiem w środku, który na pewnym etapie zatrzymał się w rozwoju bądź z przycztn genetycznych (np. choroby, wady) bądź też z przyczyn zewnętrznych (przypadek, stres, itd.). Ale na taki metapie niemożliwe jest stwierdzenie przyczyny tego zdarzenia.

Wiesz, było minęło. Mi też jest przykro... Jedno moje dziecko miało by 2 lata, drugie dziecko miałoby 5 miesięcy... No ale muszę walczyć! Jest o co. Oboje z mężem chcemy stworzyć prawdziwą rodzinę... I będziemy walczyć do samego końca...

Zgłoś nadużycie #86412 25 czerwca 2014, 8:19

Konto usunięte
Lenka, to jak tak w szpitalu miałam, gdy rodziłam swój martwy zarodek. Ja wyłam z bólu, a kilka pokoi dalej kobieta rodziła żywe donoszone dziecko i darła się tak, że masakra! Ja myślę: no nieźle, ona rodzi i za chwilę przytuli maluszka, a ja mojego nigdy nie zobaczę :-( i po chwili usłuszałam płacz noworodka i wtedy już całkowicie mi serce pękło.

Zgłoś nadużycie #86413 25 czerwca 2014, 8:22

Konto usunięte
Motyl, moje byłoby jeszcze w brzuchu. Pewnie by mnie teraz kopalo, he he. Boję się 29 września, bo na wtedy miałam termin. To będzie ciężki dzień :-( a Ty walcz i jeszcze raz walcz! Nie wolno się poddawać.

Zgłoś nadużycie #86414 25 czerwca 2014, 8:22

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Lenka, to jak tak w szpitalu miałam, gdy rodziłam swój martwy zarodek. Ja wyłam z bólu, a kilka pokoi dalej kobieta rodziła żywe donoszone dziecko i darła się tak, że masakra! Ja myślę: no nieźle, ona rodzi i za chwilę przytuli maluszka, a ja mojego nigdy nie zobaczę :-( i po chwili usłuszałam płacz noworodka i wtedy już całkowicie mi serce pękło.

Ja samoistnie nie roniłam... Musiałam mieć zabieg w narkozie. Nawet plamki krwi nie miałam do samego końca.

Zgłoś nadużycie #86415 25 czerwca 2014, 8:23

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Motyl, moje byłoby jeszcze w brzuchu. Pewnie by mnie teraz kopalo, he he. Boję się 29 września, bo na wtedy miałam termin. To będzie ciężki dzień :-( a Ty walcz i jeszcze raz walcz! Nie wolno się poddawać.

Jutro mija równo rok... Ech, no nic, coś czuję, że niebawem będę przeszczęśliwą mamusią :)

Zgłoś nadużycie #86416 25 czerwca 2014, 8:26

Lenka87 Fajna mama

Valentina napisał(a)

Ja w 28 tc miałam cc. Dziecko miało 1% szans na przeżycie. Miałam wtedy niecałe 18 lat. Zabrali go od razu do Łodzi, a mnie położyli na oddziale, gdzie inne matki karmiły i przytulały swoje dzieci.
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #86417 25 czerwca 2014, 8:28

Lenka87 Fajna mama
Dobra, koniec smutów. Cycki do góry i walczymy dalej :D

Zgłoś nadużycie #86418 25 czerwca 2014, 8:28

Konto usunięte
Motyl, ale też miałam zabieg. Pierw dostałam leki na wywołanie krwawienia, potem zaczęłam "rodzic", ale zarodek został we mnie i miałam zabieg. Też w narkozie. Śmiałam się jak głupia, gdy zobaczyłam ten pokój i to łóżko zabiegówe. Przypieli mnie pasami i jazda :-D po zabiegu byłam bardzo kumata, o dziwo :-P

Zgłoś nadużycie #86419 25 czerwca 2014, 8:29

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Motyl, ale też miałam zabieg. Pierw dostałam leki na wywołanie krwawienia, potem zaczęłam "rodzic", ale zarodek został we mnie i miałam zabieg. Też w narkozie. Śmiałam się jak głupia, gdy zobaczyłam ten pokój i to łóżko zabiegówe. Przypieli mnie pasami i jazda :-D po zabiegu byłam bardzo kumata, o dziwo :-P

ja cały zabieg i po płakałam. Nawet w narkozie o.0
Dooobra, koniec tematu, skupmy się na tym co tu i teraz :D
Obstawiamy: czy Nina otworzy wątek marcówek? :D

Zgłoś nadużycie #86420 25 czerwca 2014, 8:31

Konto usunięte
Lenka, Jezu straszna ta Twoja historia. Nie wyobrażam sobie tego, by położyli mnie obok matek z dziećmi!

Zgłoś nadużycie #86421 25 czerwca 2014, 8:32

Konto usunięte
Motyl, Lenka dokładnie kończymy ten temat :-) no możemy obstawiac :-)

Zgłoś nadużycie #86422 25 czerwca 2014, 8:33

Konto usunięte
Eeej no dziś muszę popracować, bo normalnie masakra :P tylko, że mam lenia znów :/ bo ładna pogoda :D wreszcie słoneczko świeci, ale za gorąco nie jest... raczej chłodno...

Zgłoś nadużycie #86423 25 czerwca 2014, 8:36

Edka82 Fajna mama
Hej wczoraj padlam, nie miałam mocy nawet tu zaglądać, dziś nadal chce mi się okropnie spać dlatego teraz się kimnę tak max do 2 godzin, potem zabieram się za naukę. Otworzyli nowy sklep z wózkami na trasie mojego powrotu z pracy...ładne... :)

Zgłoś nadużycie #86424 25 czerwca 2014, 8:36

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Jedyne co mnie zastanawia to okrutna zgaga, która dopadła mnie wczoraj wieczorem. Ostatnio mi dokuczała ponad 3 lata temu

mój tata ma zgagę zawsze po drożdżowych wypiekach - a Ty wczoraj bułki piekłaś nie ?? może ciepłą zjadłaś i bach zgaga jak malowana...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #86425 25 czerwca 2014, 8:36

Konto usunięte
A mnie znów brzuch zadziwia. Dziś mnie kluje w tym miejscu, gdzie bolało mnie po zabiegu, czyli na samym dole. Dziwię sie, że to się jeszcze odzywa heh. Ale fajne, że cykl mi się unormował. Bo trzecia @ po zabiegu dostałam już w terminie, czyli 29 dnia. I była krótka (szok), bezbolesna (wow) i taka jakaś dzika, he he.

Zgłoś nadużycie #86426 25 czerwca 2014, 8:37

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Hej wczoraj padlam, nie miałam mocy nawet tu zaglądać, dziś nadal chce mi się okropnie spać dlatego teraz się kimnę tak max do 2 godzin, potem zabieram się za naukę. Otworzyli nowy sklep z wózkami na trasie mojego powrotu z pracy...ładne... :)

haha, na punkcie wózków, to ja mam fisia :D normalnie oderwać się nie mogę jak już widzę :D

Zgłoś nadużycie #86427 25 czerwca 2014, 8:37

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Eeej no dziś muszę popracować, bo normalnie masakra :P tylko, że mam lenia znów :/ bo ładna pogoda :D wreszcie słoneczko świeci, ale za gorąco nie jest... raczej chłodno...

Ja też mam dzisiaj lenia okrutnego :) Jeszcze w piżamie siedzę :D

Zgłoś nadużycie #86428 25 czerwca 2014, 8:37

anafreud Fajna mama

angel napisał(a)

witam dziewczyny mam takie pytanie zewzgledu ze bede w polsce to bedzie 22dc myslicie ze jakbym poszla na bete to mi pokaze ?? jakby cos bylo bo puzniej takiej okazji miec nie bede

zależy... ale myślę, że jednak za wcześnie.... kiedy miewasz owu ??
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #86429 25 czerwca 2014, 8:39

Tasiemka Supermama
hej, hej, wpadłam tylko szybko się przywitać :)

wczoraj gadałyśmy o bólu cycochów i dzisiaj mnie bolą...;/ brzuch też...

wpadnę potem, miłego dnia! ;)

Zgłoś nadużycie #86430 25 czerwca 2014, 8:40

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Ja też mam dzisiaj lenia okrutnego :) Jeszcze w piżamie siedzę :D

weżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż! ja jutro na 8 jadę do koleżanki na pazurki, bo mi zrobi w gratisie, to po co sama mam się męczyć :P u stóp i dłonie :D potem na 16.50 do ginka, a na 18.30 jadę odnowić rzęsy :D