Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #86311 24 czerwca 2014, 19:51

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

Paola ale to tak bez żadnego znieczulenia robią ?? to nie może być jakoś bolesne - czasy rzeźników i kowali w medycynie już minęły... trzymam kciuki, żeby w ogóle nie bolało i było wszystko w porządku!

Mówiła mi że daje lekkie znieczulenie i że jej pacjentki mówią że ból jak przy zwykłym @. Po tym badaniu powie mi co i jak z droznościa i dostanę kroplówke z antybiotykiem i do domku koło 15

Zgłoś nadużycie #86312 24 czerwca 2014, 19:51

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

Paola ale to tak bez żadnego znieczulenia robią ?? to nie może być jakoś bolesne - czasy rzeźników i kowali w medycynie już minęły... trzymam kciuki, żeby w ogóle nie bolało i było wszystko w porządku!

Mówiła mi że daje lekkie znieczulenie i że jej pacjentki mówią że ból jak przy zwykłym @. Po tym badaniu powie mi co i jak z droznościa i dostanę kroplówke z antybiotykiem i do domku koło 15

Zgłoś nadużycie #86313 24 czerwca 2014, 19:52

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Tadaam :D Moje pierwsze w życiu bułki :) A jakie pyszne są :) Mniammm :D :D

oł jeaaah gratulacje :D mniemniuśnie wyglądają ;)

Zgłoś nadużycie #86314 24 czerwca 2014, 19:53

anafreud Fajna mama

paola napisał(a)

noo to będzie ok - zaufaj lekarce :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #86315 24 czerwca 2014, 19:53

paola Fajna mama
Lenka świetnie ci wyszły.

Zgłoś nadużycie #86316 24 czerwca 2014, 19:53

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

dasz radę :) masz być dzielna, zrozumiano!? :)

Zgłoś nadużycie #86317 24 czerwca 2014, 19:53

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Tadaam :D Moje pierwsze w życiu bułki :) A jakie pyszne są :) Mniammm :D :D

piękne!!!!!!!!!!! wow!!!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #86318 24 czerwca 2014, 19:55

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

noo to będzie ok - zaufaj lekarce :)

Mówiła ze w Ketonal mogę się już zaopatrzyć hehe. Będzie co ma być - w trakcie badania bedę sobie mówic że robię to dla mnie i dla męza

Zgłoś nadużycie #86319 24 czerwca 2014, 19:55

Tasiemka Supermama
Paola ale z drugiej strony to dobrze, że tak szybko masz ten zabieg, bo nie masz czasu się zastanawiać, a na ovuF widziałam, że dziewczyny mają kosmiczne terminy na to... to wtedy mają dopiero fiksy w głowach, a tak to rachu ciachu i po strachu ;)

Zgłoś nadużycie #86320 24 czerwca 2014, 19:56

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

Mówiła ze w Ketonal mogę się już zaopatrzyć hehe. Będzie co ma być - w trakcie badania bedę sobie mówic że robię to dla mnie i dla męza

i dla fasoli bądź groszka! :)

Zgłoś nadużycie #86321 24 czerwca 2014, 19:57

Konto usunięte
Lenka, Ty żarłoku :-P

Zgłoś nadużycie #86322 24 czerwca 2014, 19:58

Konto usunięte
Mnie też dziś głowa boli i to tak konkretnie ;-( to chyba wina ciśnienia.

Zgłoś nadużycie #86323 24 czerwca 2014, 19:58

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

no tak mam, ale jak byłam młodsza (czytaj gówniarz :D ) to nie zwracałam na to uwagi :D mama zawsze mówiła, że jak swędzi to clotrimazol jest w łazience w szufladzie i mam smarować, ale potem z czasem, zaczęłam eksperymentować i jak się okazało, że każdą maszynkę mam do czego innego to jest git :D
swędzieć swędzi... pachy tak sobie trochę, ale na dole to myślałam, że sfiksuje ostatnio :P

hahaha jak słyszę clotrimazol to mi się przypomina zawsze moja śp babcia - na ostatnie lata stała się lekomanką - tzn nigdy leków nie wybierała do końca (bo nie działały bo przecież już 2 tabletki antybiotku wzięła a nadal źle się czuję - znaczy się złe są), gdzieś tam sobie zostawiała, wywalała ulotki i potem nie wiedziała co na co, a że i pamięć jej szwankowała to mieszała potem fakty i leki i brała co jej pod rękę wpadło... i wkręciła sobie że jak ją "mińsień sercowy" - żeby było śmieszniej miała go wg niej pod prawą pachą, boli to clotrimazolem się smaruje i pomaga... a że często ją "bolał" to profilaktycznie się smarowała 2 razy dziennie pod tą prawą pachą aż po biodro więc zużywała tej maści na kilogramy.... mama się wstydziła do apteki chodzić i kupować ciągle prawie że hurtowe ilości maści na swędzącą "panią" :P jeździła po całym mieście, żeby za każdym razem kupić maść gdzie indziej :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #86324 24 czerwca 2014, 20:02

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

hahaha jak słyszę clotrimazol to mi się przypomina zawsze moja śp babcia - na ostatnie lata stała się lekomanką - tzn nigdy leków nie wybierała do końca (bo nie działały bo przecież już 2 tabletki antybiotku wzięła a nadal źle się czuję - znaczy się złe są), gdzieś tam sobie zostawiała, wywalała ulotki i potem nie wiedziała co na co, a że i pamięć jej szwankowała to mieszała potem fakty i leki i brała co jej pod rękę wpadło... i wkręciła sobie że jak ją "mińsień sercowy" - żeby było śmieszniej miała go wg niej pod prawą pachą, boli to clotrimazolem się smaruje i pomaga... a że często ją "bolał" to profilaktycznie się smarowała 2 razy dziennie pod tą prawą pachą aż po biodro więc zużywała tej maści na kilogramy.... mama się wstydziła do apteki chodzić i kupować ciągle prawie że hurtowe ilości maści na swędzącą "panią" :P jeździła po całym mieście, żeby za każdym razem kupić maść gdzie indziej :P

babcie są boskie :D hehehe :D

Zgłoś nadużycie #86325 24 czerwca 2014, 20:02

Konto usunięte
Dziewczyny, a ja zastanawiam się, co mój brzuch odwala. Szmera mnie w okolicy pępka non stóp. Zastanawiam się, co to jest :-/ miała któraś tak kilka dni po owulacji? Bo ja to mam pierwszy raz.

Zgłoś nadużycie #86326 24 czerwca 2014, 20:03

paola Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Paola ale z drugiej strony to dobrze, że tak szybko masz ten zabieg, bo nie masz czasu się zastanawiać, a na ovuF widziałam, że dziewczyny mają kosmiczne terminy na to... to wtedy mają dopiero fiksy w głowach, a tak to rachu ciachu i po strachu ;)

Mogłam czekac na następny miesiąc po @ ale na co mam czekac jak mam szanse jutro tak szybko, prawda?
Wogóle to na USG był dzis pęcherzyk dominujący widoczny już taki duzy ale ten cykl raczej na straty bo po tym badaniu sie krwawi i w tym czasie nie można

Zgłoś nadużycie #86327 24 czerwca 2014, 20:03

Tasiemka Supermama
kurka teraz mam jakieś uderzenie gorąca... rumieńce na twarzy, a z uszu aż para idzie ;/

Zgłoś nadużycie #86328 24 czerwca 2014, 20:04

paola Fajna mama
Tasiemka przekwitasz? :)

Zgłoś nadużycie #86329 24 czerwca 2014, 20:05

Konto usunięte
Anafreud, główka do góry! Myśl pozytywnie, bo będzie dobrze, zobaczysz :-) a historia z babcia zajebista :-D

Zgłoś nadużycie #86330 24 czerwca 2014, 20:05

Tasiemka Supermama

Valentina napisał(a)

Dziewczyny, a ja zastanawiam się, co mój brzuch odwala. Szmera mnie w okolicy pępka non stóp. Zastanawiam się, co to jest :-/ miała któraś tak kilka dni po owulacji? Bo ja to mam pierwszy raz.

to był mój kolejny objaw nadchodzącej @... w zeszłym miesiącu... ;/