Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #85991 24 czerwca 2014, 10:03

kate85 Supermama

lady_89 napisał(a)

Taki powrót to chyba nic przyjemnego, tym bardziej że pewnie wszyscy w pracy juz wiedzieli o ciąży. Człowiek na dobrą sprawę do końca nie wie jak się zachowac w takiej sytuacji;/

Tak wszyscy już wiedzieli o ciąży, bo na początku wzięłam tydzień wolnego, bo mialam kłucia i wolałam w domu leżeć, więc juz szefowie pytali się,czy szukać juz kogoś na moje miejsce..to mówiłam,ze dam znać po wizycie u gina,ale w tym czasie trafiłam do szpitala i kadrowa miala powiedzieć szefom,ze poroniłam..mam zwolnienie do 30 a juz za tydzień wychodzi,że mam wracać;/ dziwnie tak po tym wszystkim a w dodatku mam mega stresującą pracę, bo jakby w kilku firmach pracuję i jestem sama na swoim stanowisku, nie ma nawet zadnej kolezanki a każdy pracuje jak robot, więc tym bardziej nie chce wracać,ale co zrobić..

Zgłoś nadużycie #85992 24 czerwca 2014, 10:06

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Właśnie upiekło się ciasto drożdżowe z wiśniami :)

ślinka mi cieknie po brodzie :P

Zgłoś nadużycie #85993 24 czerwca 2014, 10:06

kate85 Supermama

motyl1909 napisał(a)

kate, ja zabieg miała 26.06.2013 w 10tc. Pozwolenie miałam od razu. Ale jak widać do tej pory się nie udało :(

Motyl nie ma co się poddawać!!! Pozwolenie miałaś po pierwszej @ od zabiegu? mi niby mówił,ze 3 msc,ale pewnie na wizycie kontrolnej powie, oby szybciej można było :) słyszałam,ze juz po pierwszej @ pozwalają, jak ładnie się wygoiło. A w pierwszej ciąży za którym razem się udało?

Zgłoś nadużycie #85994 24 czerwca 2014, 10:07

Lenka87 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ślinka mi cieknie po brodzie :P

Zapraszam :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #85995 24 czerwca 2014, 10:07

lady_89 Gotowa na wszystko

kate85 napisał(a)

Tak wszyscy już wiedzieli o ciąży, bo na początku wzięłam tydzień wolnego, bo mialam kłucia i wolałam w domu leżeć, więc juz szefowie pytali się,czy szukać juz kogoś na moje miejsce..to mówiłam,ze dam znać po wizycie u gina,ale w tym czasie trafiłam do szpitala i kadrowa miala powiedzieć szefom,ze poroniłam..mam zwolnienie do 30 a juz za tydzień wychodzi,że mam wracać;/ dziwnie tak po tym wszystkim a w dodatku mam mega stresującą pracę, bo jakby w kilku firmach pracuję i jestem sama na swoim stanowisku, nie ma nawet zadnej kolezanki a każdy pracuje jak robot, więc tym bardziej nie chce wracać,ale co zrobić..

Współczuję, takie coś jest właśnie najgorsze. Obyście szybko dostali zielone światło do starań i abyś tak szybko znowu ujrzała II kreseczki :)

Zgłoś nadużycie #85996 24 czerwca 2014, 10:07

Szpilkka Supermama

kate85 napisał(a)

Hej Szpilkka, widzę,że Ty też przeszłaś poronienie;/ ja też w 6 tc.;/ jak się czułaś po zabiegu i kiedy miałaś pozwolenie od gina na starania? u mnie świeża sprawa bo zabieg miałam w tamten pn.

Ja miałam to "szczęście" (o ile to można tak nazwac) że nie miałam łyżeczkowania, ponieważ macica sama się oczyściła, Jednak sam moment kiedy poroniłam okropnie bolesny ;/ ;/ nie mogłam normalnie chodzić .... po wizycie u gina brałam trzy różne leki przez dwa tygodnie, potem wizyta kontrolna i pozwolenie od kolejnego cyklu. Czyli defakto od razu, niestety u nas sytuacja wygląda tak, że mąż w delegacji i co przychodzą płodne to jego nie ma.

Zgłoś nadużycie #85997 24 czerwca 2014, 10:07

kate85 Supermama

motyl1909 napisał(a)

wynik po zabiegu nic Ci nie da. Niestety nie przykładają się do tych wyników :/ i jest wszystko napisane ogólnikowo.

Aaa czyli pewnie wizyta kontrolna wszystko wyjaśni :)

Zgłoś nadużycie #85998 24 czerwca 2014, 10:08

Tasiemka Supermama

kate85 napisał(a)

no dziwna sytuacja, ale z drugiej strony może lepiej jak się wciągniesz w wir pracy, nie będziesz siedziała i myslała, bo w domu pewnie tak by to wyglądało, zajmiesz sie czymś... szybciej czas Ci zleci do kolejnych starań ;)

Zgłoś nadużycie #85999 24 czerwca 2014, 10:10

kate85 Supermama

lady_89 napisał(a)

Współczuję, takie coś jest właśnie najgorsze. Obyście szybko dostali zielone światło do starań i abyś tak szybko znowu ujrzała II kreseczki :)

Muszę to jakoś przeżyć, myślałam,że inaczej się to wszystko potoczy..ale widać znów muszę poczuć ten korporacyjny stres, czekam z niecierpliwością na @ i z wynikiem mam iść do gina, czyli jeszcze ok 3 tygodni, ale mam nadzieję,że da szybko pozwolenie :)

Zgłoś nadużycie #86000 24 czerwca 2014, 10:12

kate85 Supermama

Szpilkka napisał(a)

Ja miałam to "szczęście" (o ile to można tak nazwac) że nie miałam łyżeczkowania, ponieważ macica sama się oczyściła, Jednak sam moment kiedy poroniłam okropnie bolesny ;/ ;/ nie mogłam normalnie chodzić .... po wizycie u gina brałam trzy różne leki przez dwa tygodnie, potem wizyta kontrolna i pozwolenie od kolejnego cyklu. Czyli defakto od razu, niestety u nas sytuacja wygląda tak, że mąż w delegacji i co przychodzą płodne to jego nie ma.

'
Mnie właśnie w momencie poronienia też skręcało z bólu w szpitalu,ale mówili,ze nie dają gwarancji czy sama się oczyści, bo nie miałam pęcherzyka i jednak zdecydowałam się na zabieg, bo nie chciałam tak ryzykować..po zabiegu nic mnie juz nie bolało, wybralam juz leki i jest ok, teraz tylko czekanie :) eh nauczymy się wszystkie mega cierpliwości ;p oby i Wam szybko się udało :)

Zgłoś nadużycie #86001 24 czerwca 2014, 10:13

smile Supermama
Hej dziewczyny co tam slychac ?? ?Jak.ciezarne sie.czuja ;) ??
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #86002 24 czerwca 2014, 10:14

kate85 Supermama

Tasiemka napisał(a)

no dziwna sytuacja, ale z drugiej strony może lepiej jak się wciągniesz w wir pracy, nie będziesz siedziała i myslała, bo w domu pewnie tak by to wyglądało, zajmiesz sie czymś... szybciej czas Ci zleci do kolejnych starań ;)

Na początku pewnie dziwnie będzie, bo każdy wcześniej mi gratulował a teraz..ale wierzę, że szybko minie do kolejnego starania i ze dadzą mi tydzień urlopu na wakacje ;p

Zgłoś nadużycie #86003 24 czerwca 2014, 10:17

smile Supermama

kate85 napisał(a)

Wspolczuje :( I ktos powie a mlody /mloda.jestes co.tam ze lracs.stresujaca..A nikt nke zdaje sobie sprawy jaki to.straszne skutki przynosi na przyszlosc :( trzymam kciuki aby bylo ok :)

Zgłoś nadużycie #86004 24 czerwca 2014, 10:18

Lenka87 Fajna mama

smile napisał(a)

Hej dziewczyny co tam slychac ?? ?Jak.ciezarne sie.czuja ;) ??

Hej :) Gdzie byłaś jak Cię nie było ??

Zgłoś nadużycie #86005 24 czerwca 2014, 10:22

smile Supermama

Lenka87 napisał(a)

Hej :) Gdzie byłaś jak Cię nie było ??

Hej :) a ciezko mi teraz na 2 fora pisac. Remontujemy dom , szkola.i czasami nie wyrabiam. Chce tu pisac ale nie lubie tak wpadac na 5 min bo nie moge was lepiej poznac :( troche sie ogarne ze wszhtkim to bede czesciej zagladac :) Lenka jak wyjazd ?? Motyl a jednak dostalam okres. ....nic nie zapowiadalo i nagle jest wredota.

Zgłoś nadużycie #86006 24 czerwca 2014, 10:23

Konto usunięte

kate85 napisał(a)

Motyl nie ma co się poddawać!!! Pozwolenie miałaś po pierwszej @ od zabiegu? mi niby mówił,ze 3 msc,ale pewnie na wizycie kontrolnej powie, oby szybciej można było :) słyszałam,ze juz po pierwszej @ pozwalają, jak ładnie się wygoiło. A w pierwszej ciąży za którym razem się udało?

W pierwszej w 2011 roku zaszłam w 1 cs, ale poroniłam w 6tc. W drugiej ciąży 2013 rok zaszłam w 2 cyklu. Ale miałam puste jajo płodowe. I odczekałam 1 @, i działaliśmy. Z małymi przerwami.

Zgłoś nadużycie #86007 24 czerwca 2014, 10:24

Lenka87 Fajna mama

smile napisał(a)

Hej :) a ciezko mi teraz na 2 fora pisac. Remontujemy dom , szkola.i czasami nie wyrabiam. Chce tu pisac ale nie lubie tak wpadac na 5 min bo nie moge was lepiej poznac :( troche sie ogarne ze wszhtkim to bede czesciej zagladac :) Lenka jak wyjazd ?? Motyl a jednak dostalam okres. ....nic nie zapowiadalo i nagle jest wredota.

Mąż intensywnie szuka mieszkania i jak tylko coś fajnego znajdzie, to się pakujemy i wyjeżdżamy :)

Zgłoś nadużycie #86008 24 czerwca 2014, 10:25

Konto usunięte

smile napisał(a)

No i dobrze! działamy dalej kochana :D spotkamy się na marcówkach :D na kiedy Ci wpisać testowanie? :* a prowadzisz wykres na OvuFriend?

Zgłoś nadużycie #86009 24 czerwca 2014, 10:27

madziorek Zaprawiona w bojach
Witam dziewczynky :) :) mamy jakies newsy?

Ja zniklam na trzy dni.. nadgodziny... ech.. no nic. Kate nie wolno sie poddawac. Glowa do gory piers do przodu:*
Ja pracuje z takim plotkarzem ze szok. Nie spodziewalabym sie po nim ze nawet takie cos potrafi rozpowiedziec i to z dokladnoscia co do kropki. Jak wrocilam po zwolnieniu to kazdy tak dziwnie na mnie zerkal... Olalam to i zajelam sie praca.

Zgłoś nadużycie #86010 24 czerwca 2014, 10:27

Lenka87 Fajna mama
Ale pyszne mi wyszło to ciasto :D Mniammm :)