Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #85491 22 czerwca 2014, 16:37

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

wiesz co, ja przed @ nie byłam wcale senna - dopiero w sumie teraz mi się to załącza ale to pewnie odreagowanie na stres

W każdym razie czuję @ w kościach
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #85492 22 czerwca 2014, 16:39

olka281 Gotowa na wszystko

anafreud napisał(a)

ej no właśnie bo nie dam rady odkopać - dajcie i mi przepis!
a ja z Wami podzielę sie przepisem na "nocne" bułki - ciacho robi wieczorem, na noc do lodówy, rano się robi bułki i piecze - idealne na weekend! i niezawodnym ciachem drożdżowym - też nocnym :)

prosze http://twojemoje.blogspot.com/2009/03/buki-pszenne-z-przedziakiem.html

w takim razie czekam na przepisy od Ciebie :D

Zgłoś nadużycie #85493 22 czerwca 2014, 16:49

anafreud Fajna mama
dzięki
http://margarytka.blogspot.com/2011/03/nocna-piekarnia-czyli-plecione-bueczki.ht... - bułeczki - tylko się nie bawię w zaplatanie
http://www.wielkiezarcie.com/recipe14898.html - drożdżowe - nie musi być całą noc, kilka godzin wystarczy
a to moje ulubione drożdżówki, można z tym nadzieniem z przepisu, z twarogiem, dżemem http://www.mojewypieki.com/przepis/slodkie-drozdzowki---serca-z-orzechowym-nadzi...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #85494 22 czerwca 2014, 16:50

anafreud Fajna mama
aha i ja zawsze robię z suchych drożdży wszystko
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #85495 22 czerwca 2014, 16:52

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

W każdym razie czuję @ w kościach

zobaczymy... w każdym razie życzę, żeby nie przyszła :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #85496 22 czerwca 2014, 16:58

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

zobaczymy... w każdym razie życzę, żeby nie przyszła :)

Wszystko się wyjaśni za tydzień :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #85497 22 czerwca 2014, 17:14

Tasiemka Supermama

olka281 napisał(a)

wzielam bulki do pracy dzisiaj i juz musialam sie przepisem podzielic :D Tasiemka juz u nas tez furrore robia :D

o rzesz... :D to poszły w świat :D

Zgłoś nadużycie #85498 22 czerwca 2014, 17:24

No poszly poszly ;) kolezanke poczestowalam to juz dzwonila do meza zeby poszedl po drozdze bo chce juz dzisiaj piec ;)

Zgłoś nadużycie #85499 22 czerwca 2014, 17:29

Tasiemka Supermama

olka281 napisał(a)

No poszly poszly ;) kolezanke poczestowalam to juz dzwonila do meza zeby poszedl po drozdze bo chce juz dzisiaj piec ;)

fajnie :) niech piecze i niech się udają... :)

Zgłoś nadużycie #85500 22 czerwca 2014, 17:36

Tasiemka Supermama
ej dziewczyny coś się ze mną dzieje niedobrego... :( aż sama sobie się dziwie... te które mnie mają na ovuF to pewnie zauważyły, że serduszek u mnie brak już hoho... nie wiem co jest! albo nie ma czasu, albo nie ma meża, albo ja nie mam ochoty! (ja która nie przepuścila wcześniej żadnej okazji !!!) dzisiaj mąż zaczął się do mnie dobierać, bo mieliśmy chatę wolną, a ja nawet calować się nie miałam ochoty, a jak mnie dotykał to aż się wzdrygałam i dostawałam gęsiej skórki, to do mnie nie podobne... może i to też przez męża trochę bo mnie wkurzał ostatnio, ale żeby aż tak? kurdeeee... źle się dzieje... z takim nastawieniem na serduszkowanie, to ja dziekuję! :(

Zgłoś nadużycie #85501 22 czerwca 2014, 17:48

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ej dziewczyny coś się ze mną dzieje niedobrego... :( aż sama sobie się dziwie... te które mnie mają na ovuF to pewnie zauważyły, że serduszek u mnie brak już hoho... nie wiem co jest! albo nie ma czasu, albo nie ma meża, albo ja nie mam ochoty! (ja która nie przepuścila wcześniej żadnej okazji !!!) dzisiaj mąż zaczął się do mnie dobierać, bo mieliśmy chatę wolną, a ja nawet calować się nie miałam ochoty, a jak mnie dotykał to aż się wzdrygałam i dostawałam gęsiej skórki, to do mnie nie podobne... może i to też przez męża trochę bo mnie wkurzał ostatnio, ale żeby aż tak? kurdeeee... źle się dzieje... z takim nastawieniem na serduszkowanie, to ja dziekuję! :(

mam to samo moze coś w powietrzu krąży i odbiera apetyt na serducha. Ja juz dzisiaj uległam bo mężu usychal juz z braku ale pewno głównie dlatego ze serduch zawsze przyspieszalo mi @ i chciałam zobaczyć czy i tym razem tak będzie ale jak na razie cisza dalej

Zgłoś nadużycie #85502 22 czerwca 2014, 17:48

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

mam to samo moze coś w powietrzu krąży i odbiera apetyt na serducha. Ja juz dzisiaj uległam bo mężu usychal juz z braku ale pewno głównie dlatego ze serduch zawsze przyspieszalo mi @ i chciałam zobaczyć czy i tym razem tak będzie ale jak na razie cisza dalej

Zgłoś nadużycie #85503 22 czerwca 2014, 17:48

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

dzięki
http://margarytka.blogspot.com/2011/03/nocna-piekarnia-czyli-plecione-bueczki.ht... - bułeczki - tylko się nie bawię w zaplatanie
http://www.wielkiezarcie.com/recipe14898.html - drożdżowe - nie musi być całą noc, kilka godzin wystarczy
a to moje ulubione drożdżówki, można z tym nadzieniem z przepisu, z twarogiem, dżemem http://www.mojewypieki.com/przepis/slodkie-drozdzowki---serca-z-orzechowym-nadzieniem

te ostatnie drożdżówki zrobię na 2 rocznicę ślubu! :D to już za miesiąc i 6 dni!?  WOW ale leci :D

Zgłoś nadużycie #85504 22 czerwca 2014, 17:50

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

no ja się nie skusiłam teraz po południu... ale próbuje się nastroić na wieczór :P
kurde irytuje mnie to! ;/

Zgłoś nadużycie #85505 22 czerwca 2014, 17:51

Tasiemka Supermama
Nadia... a Ty kiedy miałaś termin @?

Zgłoś nadużycie #85506 22 czerwca 2014, 17:52

Konto usunięte
Witam serdecznie
Nie mam zbytnio dziś dla was czasu, mężu rozplanowal mi cały dzień. Wiec wpadlam na sekundę przywitać się. Przelecialam szybko forum ale nie szczegółowo bo was nadrobić to nielada wyczyn. Życzę milej niedzieli ja idę dalej świętować i do napisania jutro.

Zgłoś nadużycie #85507 22 czerwca 2014, 18:05

Tasiemka napisał(a)

jak widzialas u mnie tez szalu nie ma, chlop sie uczy albo wkurzony chodzi, czasu brak, checi brak itp

Zgłoś nadużycie #85508 22 czerwca 2014, 18:36

nati123 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ej dziewczyny coś się ze mną dzieje niedobrego... :( aż sama sobie się dziwie... te które mnie mają na ovuF to pewnie zauważyły, że serduszek u mnie brak już hoho... nie wiem co jest! albo nie ma czasu, albo nie ma meża, albo ja nie mam ochoty! (ja która nie przepuścila wcześniej żadnej okazji !!!) dzisiaj mąż zaczął się do mnie dobierać, bo mieliśmy chatę wolną, a ja nawet calować się nie miałam ochoty, a jak mnie dotykał to aż się wzdrygałam i dostawałam gęsiej skórki, to do mnie nie
podobne... może i to też przez męża trochę bo mnie wkurzał ostatnio, ale żeby aż tak? kurdeeee... źle się dzieje... z takim nastawieniem na serduszkowanie, to ja dziekuję! :(

Współczuje ale to może taki kryzys i przejdzie ?? Ile jesteście razem ?? Bo ja miałam niedawno taki to było 5 lat razem ale juz przeszło :D
Ja teraz mam tak że bym chciała a nie moge cholera jasna aż mnie swędzi!!! Nie wiem co lepsze hmm:/

Zgłoś nadużycie #85509 22 czerwca 2014, 18:43

nati123 Fajna mama

olka281 napisał(a)

jak widzialas u mnie tez szalu nie ma, chlop sie uczy albo wkurzony chodzi, czasu brak, checi brak itp

Podaj link do swojego wykresu :D to Cie zaprosze

Zgłoś nadużycie #85510 22 czerwca 2014, 18:44

co za dzien :( nie dosc ze spie caly czas i zle sie czuje to pije 3 kawe teraz i oczy mnie pieka coraz bardziej. czuje sie jak w 2 dzien @ wszystko mnie boli :(