Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #84731 17 czerwca 2014, 18:08

Edka82 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Nie chciałabym plątać rodziny w ten sposób, by wiedzieli co się dzieje... mój mąż jest typem z którym nie idzie rozmawiać... ma to po ojcu :/ do tej pory siedzi w drugim pokoju, trudno... jesli tak chce.

no ale jak byś wyniosła sie z domu np. do rodziców na kilka dni, to co byś im powiedziała, ze co? dlaczego chcesz u  nich pomieszkać? kazdy głupi sie by domyslił, ze u Was cos nie gra. Mój tez jest uparty, ale jak nie on to Ty powinnaś być "łamifochem". Wejdź  do pokoju, powiedz co myslisz, nie dopuść go do zdania, wywal mu:" ja sie poczułam tak i tak zabolało mnie to i to, chciała bym coś ustalić, dojśc do porozumienia, bo te kłotnie do niczego nie prowadza, jak bedziesz gotowy do rozmowy to czekam i wyjdź" Nie daj sie sprowokowac do awantury

Zgłoś nadużycie #84732 17 czerwca 2014, 18:14

Edka82 Fajna mama
Zmykam się pouczyć, zmyć i pomalować pazury u nóg, ogolić nogi i spakować się/ nas do teściów, bo ja na 14 jutro do pracy, ale muszę jechać sporo wcześniej faktury rozliczyć, a pracuję do 20 (powinnam do 22, ale kolega mi przyjdzie 2 godz wcześniej) , mężyk po mnie od razu z torbami przyjedzie i ruszamy :)
dziś wpadnę jeszcze wieczorkiem pewnie :)

Zgłoś nadużycie #84733 17 czerwca 2014, 18:20

nadia1991 Fajna mama
dzisiaj mam jakieś mega wzdęcie brzucha już nie mogłam usiedzieć bo tak mnie spodnie uciskały że musiałam guzik odpiąć i tak teraz siedzę :) dobrze że o tej godzinie to sama w pracy jestem :P

Zgłoś nadużycie #84734 17 czerwca 2014, 19:16

Inezka Gotowa na wszystko
hejka Laski,
wiecie co, już ostatni cykl biorę duphka...naprawdę..chyba mnie wykończy tak się źle po nim czuję..

OSTATNI raz!

Zgłoś nadużycie #84735 17 czerwca 2014, 19:19

Lenka87 Fajna mama
Chyba muszę wziąć coś przeciwbólowego, bo zaraz nie wyrobię :( Szkoda, że nospa mi nie pomaga :/
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #84736 17 czerwca 2014, 19:27

Konto usunięte
Dobra, mam nowe newsy od lekarza. Moja endo wolała skonsultować tą sytuację z profesorem endo. No i przekazała mi takie info: Dostałam skierowanie żeby powtórzyć FSH, LH i estradiol w 3 dc. Generalnie mamy nie przestawać się starać. Wręcz przeciwnie, prowadzić wykresy itd., obserwować jak mój cykl zachowuje się z lekami. Powiedziała, że tabsy w ciąży mnie nie ominą, więc mam się nie stresować, i że od początku będę pod jej skrzydłami. Także mamy się nie bać i starać ładnie. :) Troszkę mnie uspokoiła tymi zdaniami. Bo oboje z profesorem uważają, że szkoda czasu na omijanie staranek, tak to może nam się uda w najbliższym czasie :) Tak więc czekam na @ i działamy dalej :)
Dziś zajechałam do małego Frania, jest cudny! Nie mogę uwierzyć, że też takiego kiedyś będę mieć :) hihi :)
Rower mój nadaje się do du**. Ma stare siodełko i albo muszę kupić nowe, albo kupić jakiś fajny w miarę tani rowerek. Ale dojechałam, jakieś 20 km zrobiłam :)
1 dzień diety za mną - i o dziwo wcale nie czuję się głodna.
26 czerwca mam wizytę u mojej ginki, więc wezmę do niej te wszystkie badania i od razu jej pokażę. Jeśli chodzi o dupka, to mam brać, przy bromergonie tym bardziej. Także rano muszę brać kwas foliowy, acesan i vigantoletten (na wit D3), a wieczorem metformax i bromergon 1/4 tabl, a od pon 1/2 tabletki.
Jestem baaaaardzo zadowolona z moich lekarzy ;)
p.s. Mam ciemniejszy śluz, więc chyba się jutro na dobre rozkręci ;)

Zgłoś nadużycie #84737 17 czerwca 2014, 19:30

motyl1909 napisał(a)

Dobra, mam nowe newsy od lekarza. Moja endo wolała skonsultować tą sytuację z profesorem endo. No i przekazała mi takie info: Dostałam skierowanie żeby powtórzyć FSH, LH i estradiol w 3 dc. Generalnie mamy nie przestawać się starać. Wręcz przeciwnie, prowadzić wykresy itd., obserwować jak mój cykl zachowuje się z lekami. Powiedziała, że tabsy w ciąży mnie nie ominą, więc mam się nie stresować, i że od początku będę pod jej skrzydłami. Także mamy się nie bać i starać ładnie. :) Troszkę mnie uspokoiła tymi zdaniami. Bo oboje z profesorem uważają, że szkoda czasu na omijanie staranek, tak to może nam się uda w najbliższym czasie :) Tak więc czekam na @ i działamy dalej :)
Dziś zajechałam do małego Frania, jest cudny! Nie mogę uwierzyć, że też takiego kiedyś będę mieć :) hihi :)
Rower mój nadaje się do du**. Ma stare siodełko i albo muszę kupić nowe, albo kupić jakiś fajny w miarę tani rowerek. Ale dojechałam, jakieś 20 km zrobiłam :)
26 czerwca mam wizytę u mojej ginki, więc wezmę do niej te wszystkie badania i od razu jej pokażę. Jeśli chodzi o dupka, to mam brać, przy bromergonie tym bardziej. Także rano muszę brać kwas foliowy, acesan i vigantoletten (na wit D3), a wieczorem metformax i bromergon 1/4 tabl, a od pon 1/2 tabletki.

Motylek, super że czujesz się bezpiecznie u swoich lekarzy, w dzisiejszych czasach to naprawdę wyjątek..
Czekam z Tobą na nowy cykl :)

A patrząc na liste leków co masz brac.. wykupisz pół apteki ;) ale jak ma to pomóc.. kobiety zrobią wszystko dla macierzyństwa :)

Zgłoś nadużycie #84738 17 czerwca 2014, 19:32

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

To super wieści :) Bardzo się cieszę, że nie musicie przerywać starań :D

Zgłoś nadużycie #84739 17 czerwca 2014, 19:32

niespodzianka...test owu mi wyszedł pozytywny... masakra... w sobotę teoretycznie skończyły mi się dni płodne...

Wymiękam...

Zgłoś nadużycie #84740 17 czerwca 2014, 19:33

Lenka87 Fajna mama

Inezka napisał(a)

niespodzianka...test owu mi wyszedł pozytywny... masakra... w sobotę teoretycznie skończyły mi się dni płodne...

Wymiękam...

A w te teoretycznie płodne robiłaś testy ??

Zgłoś nadużycie #84741 17 czerwca 2014, 19:34

Lenka87 napisał(a)

Chyba muszę wziąć coś przeciwbólowego, bo zaraz nie wyrobię :( Szkoda, że nospa mi nie pomaga :/

Lenka, a co Cię boli?

Zgłoś nadużycie #84742 17 czerwca 2014, 19:34

Lenka87 napisał(a)

A w te teoretycznie płodne robiłaś testy ??

robiłam. Dwa wyszły pozytywne reszta negatywnych..

Zgłoś nadużycie #84743 17 czerwca 2014, 19:35

Lenka87 Fajna mama

Inezka napisał(a)

Lenka, a co Cię boli?

Brzuch i plecy jak na @ :/

Zgłoś nadużycie #84744 17 czerwca 2014, 19:36

Lenka87 Fajna mama

Inezka napisał(a)

robiłam. Dwa wyszły pozytywne reszta negatywnych..

To dziwne... Nie wiem dlaczego tak wyszedł...

Zgłoś nadużycie #84745 17 czerwca 2014, 19:38

Lenka87 napisał(a)

Brzuch i plecy jak na @ :/

mnie też brzuch boli jak na @ ale mnie na bank po tym ch...duphastonie :/

Zgłoś nadużycie #84746 17 czerwca 2014, 19:38

Konto usunięte
No wiem, że pół apteki. Ale nawet mój A. mówi, że zrobimy wszystko byle bym ja była zdrowa i nasz dzidziuś. Nawet jeśli muszę brać tyle leków itd. Myślę, że chyba dojrzał - i to tak na poważnie. Zupełnie inaczej się o tym teraz rozmawia :) I bardzo mnie to cieszy! :) Teraz już się nie spinam - jednak coś jest w tej kobiecej intuicji - coś mi podswiadomie mówiło, że nie jest wszystko okej... i się nie pomyliłam :)
Teraz z nadzieję patrzę w przyszłość i liczę na to, że wkrótce zasilę szeregi brzuchatek :) a Wy razem ze mną :)

Zgłoś nadużycie #84747 17 czerwca 2014, 19:39

Lenka87 napisał(a)

To dziwne... Nie wiem dlaczego tak wyszedł...

przedziwne :(

ale męża na wszelki wypadek zmolestuję, i tak miałam go skusić ;)

Zgłoś nadużycie #84748 17 czerwca 2014, 19:40

motyl1909 napisał(a)

No wiem, że pół apteki. Ale nawet mój A. mówi, że zrobimy wszystko byle bym ja była zdrowa i nasz dzidziuś. Nawet jeśli muszę brać tyle leków itd. Myślę, że chyba dojrzał - i to tak na poważnie. Zupełnie inaczej się o tym teraz rozmawia :) I bardzo mnie to cieszy! :) Teraz już się nie spinam - jednak coś jest w tej kobiecej intuicji - coś mi podswiadomie mówiło, że nie jest wszystko okej... i się nie pomyliłam :)
Teraz z nadzieję patrzę w przyszłość i liczę na to, że wkrótce zasilę szeregi brzuchatek :) a Wy razem ze mną :)

faceci są jak wino, długo im zajmuje dojrzewanie...ale jak już dojrzeją... to sa wspaniali ;)

Zgłoś nadużycie #84749 17 czerwca 2014, 19:42

Laski...jutro jedziemy do Zakopca a ja mam jedynie walizki wyciągnięte... :(

help :(

NIC nie mam naszykowane.. wygońcie mnie :(

Zgłoś nadużycie #84750 17 czerwca 2014, 19:54

Lenka87 Fajna mama

Inezka napisał(a)

mnie też brzuch boli jak na @ ale mnie na bank po tym ch...duphastonie :/

A ja poza kwasem foliowym i wit. C nie biorę żadnych leków. Nie chcę stale dzwonić do gina, bo ma zapalenie płuc i przez tel i tak mi nie pomoże