Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #84211 15 czerwca 2014, 7:20

Lenka87 Fajna mama
Tak wogóle to dzień dobry :) U mnie tempka poszła w górę tylko o 0,01 stopnia. Dzisiaj zrobię ostatni test owu i więcej się w to nie bawię.
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #84212 15 czerwca 2014, 7:36

anafreud Fajna mama
hej hej! coś znów spać nie mogę... nie śpię od 5..:/ dobrze, że niedługo urlop bo inaczej bym się wykończyła....
mam wieści od PAOLI - @ nie ma nadal ale ćmi ją brzuch więc spodziewa się że lada moment przyjdzie ale nie przyjdzie nie ?? ;) tak sie tylko Paoli wydaje :) )

takasobieja napisał(a)

witam was kochane, nie mam ostatnio czasu na forum bo jestem u rodziców...
wkurzyłam sie dziś, poszlismy do znajomych z moja szwagierką, nawijali bitą godzinę o porodzie, cudzie jakim jest macieżyństwo - zobaczycie, jeszcze to i to... - mówili do nas... eh po prostu bezmózgi nie pomyślą, ze skoro wiedzą ile sie staramy to moze nas to boleć... ja milczałam, mój milczał, myslalam ze potrwa to 10min max, a nie godzinę. Wstałam i mówię idziemy do domu bo chce spać i wyszlam :/.... kurde no jedni wpadli od razu po naszym ślubie, mały ma rok, a szwagierka ma mała pół roczna... a my ciagle się staramy... już od roku przed ślubem :/
dobranoc. Postękałam i idę spać

eh bo ludzie to czasem nie wiedzą po co mają mózgi i myślą , że tylko po to żeby pusta głowa nie kołysała się na wietrze więc mózg ją obciąża... przykro mi, że sprawili Wam przykrość :( kiedy wracacie ddo Bdg ?? brakuje Cię na forum
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #84213 15 czerwca 2014, 7:37

anafreud Fajna mama
DOMINIKA, ANECZKA witajcie! i pamiętajcie - zawsze warto walczyć! powodzenia i trzymam kciuki !
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #84214 15 czerwca 2014, 7:46

Lenka87 Fajna mama
Martwi mnie jedno. Przez ostatnie 5 dni miałam mega dużo wodnistego śluzu, dzisiaj już jest kremowy, a rozciągliwego zero :( Przecież brałam wiesiołka. O co chodzi?

Zgłoś nadużycie #84215 15 czerwca 2014, 7:48

aneczka2391 Początkująca
Dzien dobry Kobitki ! I Kochane znow sie nie udalo :( @ przyszla... Spozniona ale jest. Ale co tam nie poddam sie :) Kiedys sie uda :) I

Zgłoś nadużycie #84216 15 czerwca 2014, 7:52

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

właściwie to... już dzień dobry :P
intensywne dwa dni;/ padam na ryj, co najważniejsze egzaminy zdane jeden na 5, drugi na 4 ;) jestem zadowolona ;) dzisiaj jeszcze byłam z mężem na Militariadzie, fajnie było grał zespół Piersi, fajnie prowadzili swój koncert - uśmiałam się, pośpiewała, ale teraz już padam, wpadnę jak się wyśpię ;)
udanej niedzieli ;*

no właśnie myślałam wczoraj o Tobie :) gratuluję :) a kiedy impra mężowa ?? była już ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #84217 15 czerwca 2014, 7:52

Lenka87 Fajna mama

aneczka2391 napisał(a)

Dzien dobry Kobitki ! I Kochane znow sie nie udalo :( @ przyszla... Spozniona ale jest. Ale co tam nie poddam sie :) Kiedys sie uda :) I

Podoba mi się takie podejście do sprawy :) Brawa dla tej pani :D

Zgłoś nadużycie #84218 15 czerwca 2014, 7:53

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Martwi mnie jedno. Przez ostatnie 5 dni miałam mega dużo wodnistego śluzu, dzisiaj już jest kremowy, a rozciągliwego zero :( Przecież brałam wiesiołka. O co chodzi?

rozciągliwy może być tylko przez chwile i mogłaś nie zauważyć, można wcale nie mieć rozciągliwego... nie martw się - zobaczymy dalej co będzie :) a bez wiesiołka miałaś rozciągliwy ??

ANECZKA przykro mi :( ale cieszę się, że się nie poddajesz.... ale ciekawe czemy @ aż tak się spóźniła ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #84219 15 czerwca 2014, 7:54

aneczka2391 Początkująca

Lenka87 napisał(a)

Podoba mi się takie podejście do sprawy :) Brawa dla tej pani :D

Kiedys Kochana i ja ta @ przechytrze i ja tak zaskocze :) A co? :) Ona mi takie psikusy robi to ja jej tez zrobie ze zdwojana sila hehe :)

Zgłoś nadużycie #84220 15 czerwca 2014, 7:58

aneczka2391 Początkująca

anafreud napisał(a)

rozciągliwy może być tylko przez chwile i mogłaś nie zauważyć, można wcale nie mieć rozciągliwego... nie martw się - zobaczymy dalej co będzie :) a bez wiesiołka miałaś rozciągliwy ??

ANECZKA przykro mi :( ale cieszę się, że się nie poddajesz.... ale ciekawe czemy @ aż tak się spóźniła ??

Kochana to sprawdze po @ Bez rozmowy sie nie obedzie :) Bo jak na mnie to dlugo sie spoznila ... :/

Zgłoś nadużycie #84221 15 czerwca 2014, 7:58

anafreud Fajna mama
dziewczyny czy wierzycie w sny ?? Śniło mi się dziś, że wchodząc do domu (to było pomieszanie mojego nowego domu ze starym mieszkaniem - np tu mam 2 pary drzwi, tam miałam jedne ale w tych jednych we śnie miałam zamki stąd i układ i aranżacja wnętrz też pomieszana) zauważyłam, że jeden zamek jest nie zamknięty, weszłam do domu i zobaczyłam, że z salonu ukradli wszystko - włącznie z kanapą i meblami - zostawili pustą suszarkę na pranie. Dzwoniąc na policję zastanawiałam się jak to możliwe skoro furtka i brama zamknięta, drzwi tarasowe zamknięte... i obudziłam się... i teraz tak czytam sobie znaczenie snu o włamaniu i kradzieży i poza jednym sennikiem reszta baardzo mi się nie podoba bo nie wróży nic dobrego.... kurde nigdy w sny nie wierzyłam to po co dziś sprawdziłam ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #84222 15 czerwca 2014, 8:02

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

WW poprzednim cyklu miałam rozciągliwy jeden dzień, a wiesiołka nie brałam. Nie wiem o co chodzi... Wszystko będzie jasne za 2 tyg.

Zgłoś nadużycie #84223 15 czerwca 2014, 8:05

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

dziewczyny czy wierzycie w sny ?? Śniło mi się dziś, że wchodząc do domu (to było pomieszanie mojego nowego domu ze starym mieszkaniem - np tu mam 2 pary drzwi, tam miałam jedne ale w tych jednych we śnie miałam zamki stąd i układ i aranżacja wnętrz też pomieszana) zauważyłam, że jeden zamek jest nie zamknięty, weszłam do domu i zobaczyłam, że z salonu ukradli wszystko - włącznie z kanapą i meblami - zostawili pustą suszarkę na pranie. Dzwoniąc na policję zastanawiałam się jak to możliwe skoro furtka i brama zamknięta, drzwi tarasowe zamknięte... i obudziłam się... i teraz tak czytam sobie znaczenie snu o włamaniu i kradzieży i poza jednym sennikiem reszta baardzo mi się nie podoba bo nie wróży nic dobrego.... kurde nigdy w sny nie wierzyłam to po co dziś sprawdziłam ??

Ja ogólnie w sny nie wierzę. Często jakieś koszmary mi się śnią i chyba bym na oddziale zamkniętym wylądowała, gdybym w nie wierzyła :D

Zgłoś nadużycie #84224 15 czerwca 2014, 8:16

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Ja ogólnie w sny nie wierzę. Często jakieś koszmary mi się śnią i chyba bym na oddziale zamkniętym wylądowała, gdybym w nie wierzyła :D

generalnie ja nie wierzę i nigdy nie wierzyłam ale ten był jakiś inny - no ale zwalę to na hormony ;) sen jak i sen i postaram się nie myśleć o tym :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #84225 15 czerwca 2014, 8:34

Konto usunięte
czesc, ja o 6 rano mialam wazenie, a teraz pobieranie krwi, dostalam tabletke i po godz znow pobieranie :(

Zgłoś nadużycie #84226 15 czerwca 2014, 8:35

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

czesc, ja o 6 rano mialam wazenie, a teraz pobieranie krwi, dostalam tabletke i po godz znow pobieranie :(

Biedactwo :(

Zgłoś nadużycie #84227 15 czerwca 2014, 8:52

Lenka87 Fajna mama
Halo... Jest tu kto ??

Zgłoś nadużycie #84228 15 czerwca 2014, 9:14

olka281 Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

właściwie to... już dzień dobry :P
intensywne dwa dni;/ padam na ryj, co najważniejsze egzaminy zdane jeden na 5, drugi na 4 ;) jestem zadowolona ;) *

gratulacje :)

motyl1909 napisał(a)

biedna :( ale jeszcze kilka dni i bedzie po wszystkim i bedziesz wiedziala na czym stoisz

Zgłoś nadużycie #84229 15 czerwca 2014, 9:15

olka281 Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Halo... Jest tu kto ??

no ja jestem :D

Zgłoś nadużycie #84230 15 czerwca 2014, 9:25

Lenka87 Fajna mama

olka281 napisał(a)

no ja jestem :D

Już myślałam, że piszę sama do siebie :)