Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #83551 11 czerwca 2014, 13:57

nadia1991 Fajna mama
miłego popołudnia :)

Zgłoś nadużycie #83552 11 czerwca 2014, 14:06

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

hej hej ! ja po pracy mam 20min - streści mi ktoś dzisiejszy dzień ??

ja mam nerwa - poumawiałam na dziś "mega pilne!" sprawy i co ?? i ku..a z 8 osób przyszła 3.... a w mam gdzieś inne pilne - pierdzielę ja się staram rozciągam czas, wciskam ponadwymiarowe osoby a im tak zależy że aż nie przychodzą... grrr.... uwaga gryzę!

więc streści mi dziś ktoś dzisiejszy dzień ?? ;)

generalnie nic się nie dzieje :P

Zgłoś nadużycie #83553 11 czerwca 2014, 14:06

Konto usunięte
pa nadia, wzajemnie :)

Zgłoś nadużycie #83554 11 czerwca 2014, 14:09

anafreud Fajna mama
dzięki Motyl :) przeleciałam na szybko, z gorąco jest dziś i chyba nie miałyście weny pitolić na potęgę :P

najważniejsze, że @ do nikogo dziś nie przylazła :)

podjadę chyba dziś betę zrobię.... 48h mija.... a właśnie - ile płacicie za betę ?? bo kurde u mnie zdzierstwo na maksa - 17zł sa test tylko z oznaczeniem czy tak czy nie ale już beta z ilością jednostek 38zł.... matko 38 testów bym miała z all za to :P sików by mi nie starczyło ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #83555 11 czerwca 2014, 14:12

paola Fajna mama
Ana beta jednak wiarygodniejsza jest

Zgłoś nadużycie #83556 11 czerwca 2014, 14:14

anafreud Fajna mama

paola napisał(a)

Ana beta jednak wiarygodniejsza jest

wiem wiem :) dlatego podjadę - bardziej mi chodziło że na rodzicach zdzierają kasę od samego maciupeńkiego maluszeczka :) wiadomo dużo dziewczyn zapłaci i zrobi więc cenę windują na maksa...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #83557 11 czerwca 2014, 14:15

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

wiem wiem :) dlatego podjadę - bardziej mi chodziło że na rodzicach zdzierają kasę od samego maciupeńkiego maluszeczka :) wiadomo dużo dziewczyn zapłaci i zrobi więc cenę windują na maksa...

Tak tu masz rację

Zgłoś nadużycie #83558 11 czerwca 2014, 14:18

anafreud Fajna mama
ale powiem Wam numer - nie wiem czy to nie za prędko ale chyba macica już mi mózg zaczyna uciskać - pisałam Wam kiedyś, że mój telefon się wziął, pierdutnął i pękła szybka. Znajomy prowadzi punkt naprawy więc zadzwoniłam do niego, mówię mu co i jak , telefon taki i taki, zamów części - jak będziesz miał to podjadę wymienisz. Wczoraj na treningu dałam mu telefon, dziś miałam dzwonić o której podjechać a ten z rana do mnie dzwoni i się pyta czy wiem jaki mam telefon? no pewnie, że wiem.... i zonk - nie wiem :) podałam nie ten numer i zamówił nie tą szybkę :P i bez telefonu zostanę co najmniej do jutra bo do mojego nie ma i znów musi zamawiać...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #83559 11 czerwca 2014, 14:22

Maaagda Supermama

anafreud napisał(a)

dzięki Motyl :) przeleciałam na szybko, z gorąco jest dziś i chyba nie miałyście weny pitolić na potęgę :P

najważniejsze, że @ do nikogo dziś nie przylazła :)

podjadę chyba dziś betę zrobię.... 48h mija.... a właśnie - ile płacicie za betę ?? bo kurde u mnie zdzierstwo na maksa - 17zł sa test tylko z oznaczeniem czy tak czy nie ale już beta z ilością jednostek 38zł.... matko 38 testów bym miała z all za to :P sików by mi nie starczyło ;)

Ja u mnie robiłam dawno temu betę, znaczy jakieś pół roku temu i zapłaciłam 50zł!!!
Więc 38zł przy tym to jednak lepsza cena :D

Zgłoś nadużycie #83560 11 czerwca 2014, 14:24

Maaagda Supermama
Mam jeszcze jedno pytanie do Pań, które badają szyjkę. Jeżeli , że tak powiem środkowym palcem dosięgam do szyjki, czuję dobrze jest miękka ( śluz rozciągliwy, jest otwarta,wczoraj też) to znaczy , że szyjka jest nisko czy wysoko? Pytam bo robię to poraz pierwszy :)

Zgłoś nadużycie #83561 11 czerwca 2014, 14:27

anafreud Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Ja u mnie robiłam dawno temu betę, znaczy jakieś pół roku temu i zapłaciłam 50zł!!!
Więc 38zł przy tym to jednak lepsza cena :D

o masz!!! a skąd jesteś ?? bo cenowo wygląda na duuuże miasto :)

ja się zdziwiłam bo ostatnim razem w tym samym labo za ok 70zł zrobiłam całą morfologię dla naszej 3, M dodatkowo wątrobowe próby i mocz z posiewem dla Młodego.... a każde labo to robi ?? w sensie gin na nfz może wypisac skierowanie na to badanie ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #83562 11 czerwca 2014, 14:29

anafreud Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Mam jeszcze jedno pytanie do Pań, które badają szyjkę. Jeżeli , że tak powiem środkowym palcem dosięgam do szyjki, czuję dobrze jest miękka ( śluz rozciągliwy, jest otwarta,wczoraj też) to znaczy , że szyjka jest nisko czy wysoko? Pytam bo robię to poraz pierwszy :)

to zależy - ja środkowym palcem bez problemu dotykam szyjki nawet jak jest wysoko, dziewczyny tu pisały, że mają problem nawet jak jest nisko - najlepiej jest pamiętać albo zaznaczać sobie gdzieś w który dzień jak daleko trzeba tego palucha wsadzać i na zasadzie retrospekcji ocenić kiedy była nisko a kiedy wysoko i na następny cykl będzie łatwiej.
u mnie różnice wysokości były minimalne ale skoro śluz rozciągliwy i miękka i otwarta to na bank musi byc wysoko - nie ma chyba za bardzo możliwości żeby była nisko i jednocześnie miękka i otwarta...tak sobie myślę
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #83563 11 czerwca 2014, 14:31

Maaagda Supermama

anafreud napisał(a)

o masz!!! a skąd jesteś ?? bo cenowo wygląda na duuuże miasto :)

ja się zdziwiłam bo ostatnim razem w tym samym labo za ok 70zł zrobiłam całą morfologię dla naszej 3, M dodatkowo wątrobowe próby i mocz z posiewem dla Młodego.... a każde labo to robi ?? w sensie gin na nfz może wypisac skierowanie na to badanie ??

Czy ja wiem czy takie duże miasto, z Częstochowy jestem. Prywatnie byłam u ginekologa i wypisał mi skierowanie więc zapewne 100%towe było. Sama się zdzwiłam, że aż 50zł.

Zgłoś nadużycie #83564 11 czerwca 2014, 14:32

julitav1 Zaprawiona w bojach
U mnie beta tez 50 zl, a w szpitalu 25 zl

Zgłoś nadużycie #83565 11 czerwca 2014, 14:32

Maaagda Supermama

anafreud napisał(a)

to zależy - ja środkowym palcem bez problemu dotykam szyjki nawet jak jest wysoko, dziewczyny tu pisały, że mają problem nawet jak jest nisko - najlepiej jest pamiętać albo zaznaczać sobie gdzieś w który dzień jak daleko trzeba tego palucha wsadzać i na zasadzie retrospekcji ocenić kiedy była nisko a kiedy wysoko i na następny cykl będzie łatwiej.
u mnie różnice wysokości były minimalne ale skoro śluz rozciągliwy i miękka i otwarta to na bank musi byc wysoko - nie ma chyba za bardzo możliwości żeby była nisko i jednocześnie miękka i otwarta...tak sobie myślę

Czyli co to oznacza? :D Jeżeli mam taki śluz i jest miękka i otwarta? ''Dobre dni''? Badałam dzisiaj specjalnie aby zobaczyć właśnie czy wczorajszy test owulacyjny mnie nie wykiwał :P o 16 dzisiaj robię znowu i zobaczymy czy będzie drugi pozytyw

Zgłoś nadużycie #83566 11 czerwca 2014, 14:35

anafreud Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Czyli co to oznacza? :D Jeżeli mam taki śluz i jest miękka i otwarta? ''Dobre dni''? Badałam dzisiaj specjalnie aby zobaczyć właśnie czy wczorajszy test owulacyjny mnie nie wykiwał :P o 16 dzisiaj robię znowu i zobaczymy czy będzie drugi pozytyw

jak najbardziej - miękka znaczy płodna, otwarta znaczy płodna, śluz rozciągliwy znaczy najbardziej płodny :) albo jesteś w trakcie owu albo za moment będzie lub moment była - ja taki śluz, i szyjkę miałam 1,5 doby
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #83567 11 czerwca 2014, 14:37

Konto usunięte
ana, u mnie beta w jednym lab 42 zł, a w drugim 36 zł ;p

Zgłoś nadużycie #83568 11 czerwca 2014, 14:43

Maaagda Supermama

anafreud napisał(a)

jak najbardziej - miękka znaczy płodna, otwarta znaczy płodna, śluz rozciągliwy znaczy najbardziej płodny :) albo jesteś w trakcie owu albo za moment będzie lub moment była - ja taki śluz, i szyjkę miałam 1,5 doby

Dzięki śliczne za odpowiedź. :)

Zgłoś nadużycie #83569 11 czerwca 2014, 15:00

lady_89 Gotowa na wszystko
Ale nudy;/ jeszcze niecałe 1,5 godzinki i do domu.

Zgłoś nadużycie #83570 11 czerwca 2014, 15:08

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ana, u mnie beta w jednym lab 42 zł, a w drugim 36 zł ;p

no dobra znaczy tragi u mnie nie ma :)
Grochu (*) 9tc