Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82991 10 czerwca 2014, 7:12

Edka82 Fajna mama
Dzień dobry :)

Zgłoś nadużycie #82992 10 czerwca 2014, 7:19

olka281 Gotowa na wszystko
ehh lekarz do ktorego sie chcialam zarejestrowac juz tam nie przyjmuje :( jest inny i niby ma lepsze opinie na necie niz tamten nie mam wyjscia bede sie musiala sama przekonac.

milego dnia dziewczynki :)

Zgłoś nadużycie #82993 10 czerwca 2014, 7:20

nadia1991 Fajna mama

olka281 napisał(a)

ehh lekarz do ktorego sie chcialam zarejestrowac juz tam nie przyjmuje :( jest inny i niby ma lepsze opinie na necie niz tamten nie mam wyjscia bede sie musiala sama przekonac.

milego dnia dziewczynki :)

wzajemnie :)

Zgłoś nadużycie #82994 10 czerwca 2014, 8:11

Konto usunięte
jestem ;p

Zgłoś nadużycie #82995 10 czerwca 2014, 8:16

gusiaa Supermama
Hej co tam cukiereczki moje...
mnie boli brzuch :-(
No i robiłam 2 test żeby się przekonać czy to prawda..
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #82996 10 czerwca 2014, 8:18

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Hej co tam cukiereczki moje...
mnie boli brzuch :-(
No i robiłam 2 test żeby się przekonać czy to prawda..

dawaj fotkę ;)

Zgłoś nadużycie #82997 10 czerwca 2014, 8:20

Konto usunięte
poza tym laski u mnie spadek tempki, więc tak jak mówiłam nic z tego ;p

Zgłoś nadużycie #82998 10 czerwca 2014, 8:22

Konto usunięte
na USG wyszły powiększone węzły od mega dużej opryszczki którą mam, muszę skontrolować jak mi zejdzie. Ale za to tarczyca wygląda coraz gorzej :/ miałam początki Hashimoto (nieedoczynność) i teraz troszkę gorzej ona wygląda :/ zrobiła mi pobranie krwi na TSH. FT3, i glukozę. Zobaczymy co wyjdzie, po południu wyniki...

Zgłoś nadużycie #82999 10 czerwca 2014, 8:28

gusiaa Supermama
G

motyl1909 napisał(a)

dawaj fotkę ;)

:-)

Zgłoś nadużycie #83000 10 czerwca 2014, 8:29

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

na USG wyszły powiększone węzły od mega dużej opryszczki którą mam, muszę skontrolować jak mi zejdzie. Ale za to tarczyca wygląda coraz gorzej :/ miałam początki Hashimoto (nieedoczynność) i teraz troszkę gorzej ona wygląda :/ zrobiła mi pobranie krwi na TSH. FT3, i glukozę. Zobaczymy co wyjdzie, po południu wyniki...

No to nie dobrze :-/ tarczyca to nic dobrego ale oby dala ci odpowiednie leki i było dobrze.. :-*

Zgłoś nadużycie #83001 10 czerwca 2014, 8:30

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

No to nie dobrze :-/ tarczyca to nic dobrego ale oby dala ci odpowiednie leki i było dobrze.. :-*

nie wiadomo czy będą potrzebne leki, może nie...
Gusiaa, teścior piękny ;* życzę sobie taki sam za tydzień ;*

Zgłoś nadużycie #83002 10 czerwca 2014, 8:30

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Dziolchy, jest wam znany temat kobiety, ktora w 25tyg ciazy dowiedziala sie ze jej dziecko ma szereg wad i chorob itp i lekarz odmowil jej aborcji? I temat 11to letniej zgwalconej dziewczynki, ktora zaszla w ciaze w wyniku tego gwaltu i sad wyrazil zgode na aborcje? Co o tym sadzicie? Ja uwazam, ze aborcja w oby przypadkach jest ze tak sie dosadnie wyraze kurewsko uzasadniona. Wczoraj w polsat news jakas nawiedzona pani wypowiedziala sie, ze fakt iz dziecko jest chore i ma wady wrodzone to nie byla wina lekarza, wiec z jakiej okazji on ma ztobic aborcje, byla to natomiast wina tego, ze dziecko jest z in vitro!!! No kurde blacha bo w in vitro mozna sibie zaznaczyc w genach zeby dziecko bylo zdrowe lub chore. Nieomieszkala tez wypowiedziec sie o tej 11to letniej dziewuszce. Powiedziala ze dokonujac na niej aborcji dokonuje sie na niej kolejnego gwaltu (!!!) I ze jak to tak mozna w ogole. Moje nerwy tego nie wytrzymaly i ciekawi mnie jakby ta madra pani sie zachowala jakby to jej male dziecko zgwalcili debile i bylaby z tego ciaza. Zaraz jebala by w tv jko to swiat zly i w ogole trzeba dokonac aborcji bo jak dziecko ma urodzic dziecko. Jakby miala w lonie dzorcko chore to by zaraz tez rozpoczela strajk w sejmie ze ona zada pieniedzy na wychowanie chorego dziecka bo to nie jej wina ze jest chore.... nie wiem skad takie nawiedzone katole biora mozgi. Chyba z posezonowej wyprzedazy...

ja się staram nie odzywać na te tematy bo mnie one za dużo kosztują. Każdy ma swój światopogląd, sumienie i przekonania ale nienawidzę jeśli ktoś próbuje innym nbarzucać swój własny - ja osobiście jestem za aborcją, in vitro, eutanazją, chemiczną kastracją pedofili i przestępców seksualnych, ba nawet jestem za karą śmierci.... ale to moje poglądy i nie próbuje nikomu na siłę udowadniać, że to ja mam rację i moje jest bielsze czy czarniejsze - dlatego nienawidzę akcji typu tych co opisałaś czy ogólnie tych aktów wiary co to niedawno podpisali. Mój kolega na fb mocno wierzący, po teologii, robiący doktorat z psychologii - odnośnie wiary i czegoś tam pisał pracę (ale przerwał) co więcej będący zadeklarowanym gejem po coming oucie bardzo bronił tego aktu wiary czy deklaracji sumienia czy jak to się nazywa - mimo, że tam jest wzmianka że tylko małżeństwo mąż i żóna mają prawa używać swych organów w celach rozrodczych, o gejach i gender też tam można coś znaleźć -  ogólnie bardzo go lubię bo fajny człowiek ale pokazał całe zakłamanie, ignorancję i wybiórcze ujęcie tematu.... on twierdzi, że to chodzi tylko o aborcję, in vitro, środki antykoncepcyjne i eutanazje - to ja się pytam do cholery skoro tylko po to, to po co podpisali się pod nią pediatrzy? laryngolodzy? ortopedzi? alergolodzy i inne specjalizacje nie mające nic z powyższym tematem wspólnego ??
dobra , w pracy jestem zaraz mam bandę 5 latków więc muszę wyluzować :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #83003 10 czerwca 2014, 8:32

anafreud Fajna mama

gusiaa napisał(a)

G

piękny :) ) zapisałaś się do gina ?? kiedy planujesz iść ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #83004 10 czerwca 2014, 8:33

nati123 Fajna mama
Witam was dziewczyny i przepraszam że tak rzadko do was zaglądam... Powiem tak na wcześniejszy temat (bo czytam was caly czas) Wy musicie stad jak najszybciej uciekac wszystkie bez wyjatku ja was wykopie zobaczycie jeszcze :P to wasze ostatnie cykle tutaj i bez gadania!!!!! ja sobie poczekam i urodze moze w 2016 roku hahah :D ale was nie opuszcze. :P
Jeśli chodzi o palenie to ja przez to miałam problem z łożyskiem wiec jestem przeciwna. Popalałam do 6 tygodnia ciąży i potem jak sie dowiedziałam przestałam. I okazało sie ze w 7 miesiącu mam niewydolność lożyska dlaego odradzam. Ale kazdy organizm reaguje inaczej jednej wystarczy łyk wódki i jeden papieros i dziecko będzie chore a inna bedzie piła i paliła cała ciaze i bedzie wszystko ok. Ale ja wole unikac takich sytuacji wiec rzucic palenie minimum 3 miesiace przed staraniem. A taka ciekawostka wiecie ze organizm z papierosów oczyszcza sie przez 5 lat :) Takze trzymajcie sie dziewuszki zycze powodzenia w waszych postanowieniach :D

Zgłoś nadużycie #83005 10 czerwca 2014, 8:33

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

o kurcze blaszka.... dobrze, że jesteś pod dobrą opieką... a wiesz, że tarczyca lubi płatać figle przy staraniach ?? i trzeba się nie zaopiekować, żeby nie utrudniała ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #83006 10 czerwca 2014, 8:35

nadia1991 Fajna mama

gusiaa napisał(a)

G

cudowny test też mi się taki marzy :)

Zgłoś nadużycie #83007 10 czerwca 2014, 8:36

gusiaa Supermama

anafreud napisał(a)

piękny :) ) zapisałaś się do gina ?? kiedy planujesz iść ??

Tak zapisałam się nam w suwaczku kiedy ;-)

Zgłoś nadużycie #83008 10 czerwca 2014, 8:38

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

nie wiadomo czy będą potrzebne leki, może nie...
Gusiaa, teścior piękny ;* życzę sobie taki sam za tydzień ;*

Będzie będzie zobaczysz :-*

Zgłoś nadużycie #83009 10 czerwca 2014, 8:38

olka281 Gotowa na wszystko
Piekny tescik gratulacje

Zgłoś nadużycie #83010 10 czerwca 2014, 8:40

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

o kurcze blaszka.... dobrze, że jesteś pod dobrą opieką... a wiesz, że tarczyca lubi płatać figle przy staraniach ?? i trzeba się nie zaopiekować, żeby nie utrudniała ??

wiem, dlatego bardzo się ucieszyłam że zrobią mi chociaż te badania z krwi ... tylko, że ta lekarka nie wie, że my się staramy...