Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82711 9 czerwca 2014, 10:51

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Niby musi mi chyba dac umowę o prace po stażu, tylko salony sa otwarte też w soboty więc jak bedzie chciała żebym w soboty tutaj pracowała to mam nadzieje że nie za najniższą krajową ;/ a jak nie to jej chyba podziękuje i nie bede musiała się z nią użerać ;/ heh jestem w kropce bo kasa się zawsze przyda.... ciąża by mnie ratowała bo popracowałbym miesiąc na umowę i poszła na L4

no niestety tak jest, pracodawca chce żeby pracownik pracował świątek, piatek i niedziele, za najniższą krajową ;/ mam nadzieję, że zaproponuje Ci lepsze warunki ;* do kiedy masz staż?

Zgłoś nadużycie #82712 9 czerwca 2014, 10:52

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

bez względu na porę możesz zrobić, jeśli Cię to uspokoi - jedź :)

i tak miałam jechać jutro jakbym @ nie dostała... i tak pewnie jak pojadę ok 17 bo wcześniej nie dam rady to wyniki będą we wtorek dopiero...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82713 9 czerwca 2014, 10:53

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

i tak miałam jechać jutro jakbym @ nie dostała... i tak pewnie jak pojadę ok 17 bo wcześniej nie dam rady to wyniki będą we wtorek dopiero...

będzie dobrze! kurde! krechy wychodzą Ci codzień ciemniejsze a Ty jeszcze się stresujesz! :P

Zgłoś nadużycie #82714 9 czerwca 2014, 10:55

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

będzie dobrze! kurde! krechy wychodzą Ci codzień ciemniejsze a Ty jeszcze się stresujesz! :P

a bo to ten durny sen.... rano jak się obudziłam to leżałam i myślałam, czy śniło mi się ten ból (a solidny był) czy faktycznie bolał....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82715 9 czerwca 2014, 10:59

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

a bo to ten durny sen.... rano jak się obudziłam to leżałam i myślałam, czy śniło mi się ten ból (a solidny był) czy faktycznie bolał....

na pewno Ci się śnił! :) głowa do góry ;)

Zgłoś nadużycie #82716 9 czerwca 2014, 11:00

Edka82 Fajna mama
Wczoraj pojechaliśmy wieczorem do aquaparku, od 2 lat miałam niewykorzystany karnet, wymoczyliśmy się od 19 do 22 :) Zahaczyliśmy nawet od łaźnie, nigdy wcześniej nie byliśmy, wiec z ciekawości, ale nie odpowiadali nam faceci z gołymi pisiorami...fuj...ja sobie siedzę w łaźni, a jakiś facio mi z tym obwisłym, włochatym....włazi i się rozkracza przede mną....Jacyś zryci są owszem wchodzi się bez gaci, ale w ręcznikach...

Zgłoś nadużycie #82717 9 czerwca 2014, 11:01

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Wczoraj pojechaliśmy wieczorem do aquaparku, od 2 lat miałam niewykorzystany karnet, wymoczyliśmy się od 19 do 22 :) Zahaczyliśmy nawet od łaźnie, nigdy wcześniej nie byliśmy, wiec z ciekawości, ale nie odpowiadali nam faceci z gołymi pisiorami...fuj...ja sobie siedzę w łaźni, a jakiś facio mi z tym obwisłym, włochatym....włazi i się rozkracza przede mną....Jacyś zryci są owszem wchodzi się bez gaci, ale w ręcznikach...

hahahahaha :D bleeee, też bym wyszła :) ale aquapark - fajna sprawa :)

Zgłoś nadużycie #82718 9 czerwca 2014, 11:06

anafreud Fajna mama
GUŚKA - gdzie jesteś ?? ? chciałam Ci nakopać w ten ciężarny tyłek :) )

na kogo teraz czekamy ?? Paola i Julitka w tym tygodniu :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82719 9 czerwca 2014, 11:07

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

GUŚKA - gdzie jesteś ?? ? chciałam Ci nakopać w ten ciężarny tyłek :) )

na kogo teraz czekamy ?? Paola i Julitka w tym tygodniu :)

Tak, czekamy na wynik bety hakuny :) a w niedzielę testują paola i julitka :) i mam nadzieję, że też pofruną na lutówki! :)

Zgłoś nadużycie #82720 9 czerwca 2014, 11:09

Tasiemka Supermama
teściowa nadjechała, będę później :*

Zgłoś nadużycie #82721 9 czerwca 2014, 11:09

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

teściowa nadjechała, będę później :*

paaaa, miłego dzionka :)

Zgłoś nadużycie #82722 9 czerwca 2014, 11:12

Nathalia Zaprawiona w bojach
Hej hej :) ale zesta nadrukowaly, ale udalo mi sie nadrobic i piekne wiadomosci w poniedzialek z rana :) GUSIAAAAAAA GRATULACJEEEEE!!!!!!!!
Trololo niedlugo wszystkie pociazymy i te forum bedzie swiecilo pustkami hehehe i tego nam zycze :)
Ana- srajtuszku maly bol byl we snie :) masz krechy ciemniejsze codziennie wiec ja nie wiem o czym my rozmawiamy :D niebpal duzo fajow i dbaj o siebie :D
U nas dzis pchli targ w centrum miasta. Ciekawe co tam bedzie ciekawego :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82723 9 czerwca 2014, 11:16

P.s w nocy byla chyba burza stulecia. W zyciu takiej nie przezylam... na niebie byla dyskoteka od piorunow od grzmotow malo nie ogluchlismy. Trwala godzine a ja malo na zawal nie zeszlam bo sie burzy panicznie boje :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82724 9 czerwca 2014, 11:17

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

P.s w nocy byla chyba burza stulecia. W zyciu takiej nie przezylam... na niebie byla dyskoteka od piorunow od grzmotow malo nie ogluchlismy. Trwala godzine a ja malo na zawal nie zeszlam bo sie burzy panicznie boje :)

no to witam w klubie, u mnie były takie 2! Z półgodzinną przerwa pomiędzy ;)

Zgłoś nadużycie #82725 9 czerwca 2014, 11:29

Edka82 Fajna mama
Wracając do Europy na widelcu miałam napisać czego próbowaliśmy i z jakiego regionu Europy. A więc:
Morawy (Czechy) – Pivní polévka − zupa piwna ,
Region Przydnieprowski (Ukraina) Сирники (syrnyky) − kotleciki z białego sera zalane słodkim śmietankowym sosem
Dolny Śląsk (Polska) Pieczona szynka na musie owocowym z ziemniakami i warzywami
Szkocja (Wielka Brytania) – Toad in the Hole − kiełbaski zapiekane w cieście z ziołami z dodatkiem sosu cebulowego
Skania (Szwecja) Köttbullar − kulki mięsne z żurawiną
Sycylia (Włochy) Arancini di riso − kulki ryżowe nadziewane mozzarellą
Transylwania (Rumunia) – Balmoş – danie na bazie polenty i sera zapiekane w piecu
Tyrol (Austria) Brühe mit Leberknödel − rosół z knedlem wątrobianym
Żupania Krapińsko-Zagorska (Chorwacja) Pečenica Stubica – pieczeń wieprzowa z suszonymi śliwkami i śliwowicą

Zgłoś nadużycie #82726 9 czerwca 2014, 11:30

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Wracając do Europy na widelcu miałam napisać czego próbowaliśmy i z jakiego regionu Europy. A więc:
Morawy (Czechy) – Pivní polévka − zupa piwna ,
Region Przydnieprowski (Ukraina) Сирники (syrnyky) − kotleciki z białego sera zalane słodkim śmietankowym sosem
Dolny Śląsk (Polska) Pieczona szynka na musie owocowym z ziemniakami i warzywami
Szkocja (Wielka Brytania) – Toad in the Hole − kiełbaski zapiekane w cieście z ziołami z dodatkiem sosu cebulowego
Skania (Szwecja) Köttbullar − kulki mięsne z żurawiną
Sycylia (Włochy) Arancini di riso − kulki ryżowe nadziewane mozzarellą
Transylwania (Rumunia) – Balmoş – danie na bazie polenty i sera zapiekane w piecu
Tyrol (Austria) Brühe mit Leberknödel − rosół z knedlem wątrobianym
Żupania Krapińsko-Zagorska (Chorwacja) Pečenica Stubica – pieczeń wieprzowa z suszonymi śliwkami i śliwowicą

co ci najbardziej smakowało? :)

Zgłoś nadużycie #82727 9 czerwca 2014, 11:31

julitav1 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny czy ktoras z was pali papierosy ??
Bo ja tak nie duzo ale jednak sie pali...
I teraz tak:
Jedni mowia ze trzeba rzucic min. 6 tygodni przez planowana ciaza
Drudzy mowia ze jak sie tylko zajdzie trzeba rzucic
A trzeci mowia ze stopniowo zeby nie bylo szoku dla organizmu.
i podobno nikotyna obniza poziom progesteronu.

Zgłoś nadużycie #82728 9 czerwca 2014, 11:31

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Dziewczyny czy ktoras z was pali papierosy ??
Bo ja tak nie duzo ale jednak sie pali...
I teraz tak:
Jedni mowia ze trzeba rzucic min. 6 tygodni przez planowana ciaza
Drudzy mowia ze jak sie tylko zajdzie trzeba rzucic
A trzeci mowia ze stopniowo zeby nie bylo szoku dla organizmu.
i podobno nikotyna obniza poziom progesteronu.

ja nie pomogę, bo nie palę...

Zgłoś nadużycie #82729 9 czerwca 2014, 11:36

Ja pale papierosy. Wiadomo ze zdrowien jest rzucic przed planowana ciaza, ale jak juz sie zajdzie to nie za bardzo dobre jest odstaeoc od razu fajki. Wiecej nerwow to kosztuje i matke i dziecko. Najlepiej jest stopniowo ograniczac az do minimum. :)

Zgłoś nadużycie #82730 9 czerwca 2014, 11:37

Konto usunięte
ciekawe kiedy nasza gusia pójdzie na usg :D