Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82691 9 czerwca 2014, 10:32

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

oooo, co bedziesz dzisiaj robić? :D

A robiłam masaz twarzy bo szefowa jakieś durnowate kupony porobiła na festyn co był u nas w mieście wczoraj;/ I zamiast mi powiedzieć że coś takiego wymyśliła wczesniej to sie dopiero dzisiaj dowiedziałam chwile przed przyjściem babeczki;/ wk.... mnie cos takiego.

Zgłoś nadużycie #82692 9 czerwca 2014, 10:33

Edka82 Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Będziemy waS tu mocno zarażać ;-) i będzie plusik :-*

Bardzo sie cieszę :* Udało się Wam :) )

Zgłoś nadużycie #82693 9 czerwca 2014, 10:33

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

dni morza w szczecinie są ekstra :) byłam kilka razy :) za małolata najbardziej utknęły mi fajerwerki - albo czas mi zatarł albo piękniejszych jeszcze w życiu nie widziałam niż podczas jednych dni morza (jakieś 20-23 lata temu)

fakt, pokaz fajerwerków jest zawsze najpiękniejszy ;D

Zgłoś nadużycie #82694 9 czerwca 2014, 10:33

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Hakuna ma negatywa :( ale mimo to pobiegła na betę :)

widziałam ale ta kreska kontrolna też jakaś blada.... to bladziochowa testowa przy takim bladziochu kontrolnym mogła być nei widoczna :) trzymam kciuki!!!

a tak a'propos - powiedzcie miłe moje znawczynie bo mi pamięć zaszwankowała - betę można o każdej porze dnia robić nie ?? nie trzeba z rańca ?? bo tak myślę jakbym się wyrobiła to bym dziś podjechała.... całą noc śniło mi się, że mnie boli brzuch jak na @ (i już sama nie wiem czy tak było naprawdę czy to tylko sen) i że dostałam @ :( i jakoś mnie to rozedrgało wewnętrznie - test rano wyszedł oczywiście i mocniejszy niż wczoraj ale jutro sądny dzień -- przylezie czy nie?
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82695 9 czerwca 2014, 10:34

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

A robiłam masaz twarzy bo szefowa jakieś durnowate kupony porobiła na festyn co był u nas w mieście wczoraj;/ I zamiast mi powiedzieć że coś takiego wymyśliła wczesniej to sie dopiero dzisiaj dowiedziałam chwile przed przyjściem babeczki;/ wk.... mnie cos takiego.

ulalala :/ no niefajnie :/

Zgłoś nadużycie #82696 9 czerwca 2014, 10:34

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

widziałam ale ta kreska kontrolna też jakaś blada.... to bladziochowa testowa przy takim bladziochu kontrolnym mogła być nei widoczna :) trzymam kciuki!!!

a tak a'propos - powiedzcie miłe moje znawczynie bo mi pamięć zaszwankowała - betę można o każdej porze dnia robić nie ?? nie trzeba z rańca ?? bo tak myślę jakbym się wyrobiła to bym dziś podjechała.... całą noc śniło mi się, że mnie boli brzuch jak na @ (i już sama nie wiem czy tak było naprawdę czy to tylko sen) i że dostałam @ :( i jakoś mnie to rozedrgało wewnętrznie - test rano wyszedł oczywiście i mocniejszy niż wczoraj ale jutro sądny dzień -- przylezie czy nie?

bez względu na porę możesz zrobić, jeśli Cię to uspokoi - jedź :)

Zgłoś nadużycie #82697 9 czerwca 2014, 10:36

Maaagda napisał(a)

Ja mam 22lata, mąż 21. Staramy się od grudnia 2012r. Ja biorę luteinę na wywołanie okresu, piję inofem, biorę Castagnus bądź bromergon na zbicie prolaktyny i olej z wiesiołka na śluz i femibion. Mąż bierze w tej chwili Fertilman (zestaw witamin z grupy B, E, cynk, selen, kwas foliowy i inne na poprawę nasienia). Tak badania w tym samym miejscu, robimy je w Częstochowie ale dostajemy je na kartce tak jakby z kliniki niepłodności Parens w Krakowie (nie wiem może jakieś konsultacje robią, nie mam pojęcia) więc myślę, że są wiarygodne. Z resztą , żeby zrobić badanie nasienia komputerowe to mąż zapisuje się około 2tygodnie wcześniej bo nie ma miejsca :D
A co do plemników to najnowsze:
- Koncentracja 12mln,
-Całkowita liczba w ejekulacie 30mln
- żywotność 46%
A wcześniejsze:
-koncentracja (w 1ml) 12mln
-całkowita liczba 57mln
-żywotność 60%
Także tylko 3podpunkty podałam a jakie już rozbieżności ( nie mówiąc o reszcie ).
Co do wcześniejszych badań to musiałabym dobrze poszukać, bo szczerze mówiąc nie wiem czy nie zostały u ginekologa. Tylko mam te 2 w domu :)
A i zapomniałam dodać, że my na te badania nasienia komputerowe czekamy około półtora tygodnia.

A co jaki czas powtarzaliście badania ?? Dopiero teraz zaczął brać te suplementy diety czu już robiliście badanie po kuracji suplementami ??

Zgłoś nadużycie #82698 9 czerwca 2014, 10:37

Tasiemka Supermama
ej mam dzisiaj jakieś wahania nastrojów :P raz jestem w dobrym humorze, raz jestem wkurwiona wręcz, a nastepnym razem chcę mi się wyć ;/ nie wiem co mi się dzieje...

teściowej jeszcze nie ma to wpadłam ;)

małż zadzwonił, że obecność na imprezie obowiązkowa, bo jak nie to szefu się z nimi rozliczy... więc tak czy inaczej muszę się jakoś zorganizować pomiędzy jednym a drugim egzaminem i iść chociaż na 2-3 godziny, nie lubię czegoś takiego, bo masz nerwę i stresy przed egzaminami - a przed szefem musisz udawać, że jesteś miła potulna i zadowolona z przybycia ;/ dodatkowo musisz zapłacić 100zł za parę i przynieść flaszkę wódki... ;/ ale mi to przyjemność za 3 godziny...;/ a czemu trzy godziny? bo to jest "ochlaj party", po trzech godzinach nie ma z kim pogadać;/
jestem wściekłA!

Zgłoś nadużycie #82699 9 czerwca 2014, 10:38

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

ej mam dzisiaj jakieś wahania nastrojów :P raz jestem w dobrym humorze, raz jestem wkurwiona wręcz, a nastepnym razem chcę mi się wyć ;/ nie wiem co mi się dzieje...

małż zadzwonił, że obecność na imprezie obowiązkowa, bo jak nie to szefu się z nimi rozliczy... więc tak czy inaczej muszę się jakoś zorganizować pomiędzy jednym a drugim egzaminem i iść chociaż na 2-3 godziny, nie lubię czegoś takiego, bo masz nerwę i stresy przed egzaminami - a przed szefem musisz udawać, że jesteś miła potulna i zadowolona z przybycia ;/ dodatkowo musisz zapłacić 100zł za parę i przynieść flaszkę wódki... ;/ ale mi to przyjemność za 3 godziny...;/ a czemu trzy godziny? bo to jest "ochlaj party", po trzech godzinach nie ma z kim pogadać;/
jestem wściekłA!

hahahaha, to się uśmiałam jak to czytałam :D dasz radę :*

Zgłoś nadużycie #82700 9 czerwca 2014, 10:38

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

NIE PRZYLEZIE! NIE MA JUŻ PRAWA! ;)

Zgłoś nadużycie #82701 9 czerwca 2014, 10:42

motyl1909 napisał(a)

ulalala :/ no niefajnie :/

No nie fajnie, ostatnio mam jej coraz bardziej dość;/ mimo że do salonu rzadko przychodzi to jak przychodzi to tylko na chwilę. Niczym praktycznie sie nie interesuje, ostatnio nawet jak jej napisałam co potrzebne jest do salonu to do tej pory wszystkiego widze że nie kupiła;/ Coraz bardziej mam wrażenie że jest nieodpowiedzialna. Poza tym ciągle mam wątpliwości czy zostać tutaj po stażu na te 3 miesiące na umowę czy stąd spierdzielać jak najszybciej się da i szukac czegoś innego gdzieś. Ciekawa jestem jaką umowę mi zaproponuje...

Zgłoś nadużycie #82702 9 czerwca 2014, 10:42

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

hahahaha, to się uśmiałam jak to czytałam :D dasz radę :*

nie mam innego wyjścia... fajne są te imprezy jak możesz się napić :P wtedy masz humor i nic Ci nie przeszkadza :P a jak mam świadomość tego, że pojadę tam i będę musiała być kierowcą, bo jadę na drugi dzień na uczelnie, to aż mnie skręca, że będę musiała oglądać ten cyrk na trzeźwo :P

Zgłoś nadużycie #82703 9 czerwca 2014, 10:43

hakuna.matata Supermama
Julita, tez mi sie wydawalo ze jak sie przyjrze to cos tam przebija ale nie nakrecam sie- i o dziwo pisze to serio ;)
Po 17 wyniki bety to bede miala odpowiedz czy cien byl czy nie. Jak nie to nie ma zalu bo pojade na wakacje ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #82704 9 czerwca 2014, 10:44

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

No nie fajnie, ostatnio mam jej coraz bardziej dość;/ mimo że do salonu rzadko przychodzi to jak przychodzi to tylko na chwilę. Niczym praktycznie sie nie interesuje, ostatnio nawet jak jej napisałam co potrzebne jest do salonu to do tej pory wszystkiego widze że nie kupiła;/ Coraz bardziej mam wrażenie że jest nieodpowiedzialna. Poza tym ciągle mam wątpliwości czy zostać tutaj po stażu na te 3 miesiące na umowę czy stąd spierdzielać jak najszybciej się da i szukac czegoś innego gdzieś. Ciekawa jestem jaką umowę mi zaproponuje...

Mam nadzieję, że umowę o pracę! :)

Zgłoś nadużycie #82705 9 czerwca 2014, 10:44

Tasiemka napisał(a)

jestem wściekłA!

Nie zazdroszczę takiej imprezy z przymusu

Zgłoś nadużycie #82706 9 czerwca 2014, 10:44

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Julita, tez mi sie wydawalo ze jak sie przyjrze to cos tam przebija ale nie nakrecam sie- i o dziwo pisze to serio ;)
Po 17 wyniki bety to bede miala odpowiedz czy cien byl czy nie. Jak nie to nie ma zalu bo pojade na wakacje ;)

piękne podejście, też bym tak chciała :P

Zgłoś nadużycie #82707 9 czerwca 2014, 10:44

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

gdzie śmigasz na wakacje? :D

Zgłoś nadużycie #82708 9 czerwca 2014, 10:45

Edka82 Fajna mama
Hejka, moje dzisiejsza tempka, bez szału. Kurde w tamtym cyklu tak ładnie szła, a w tym robi sobie co chce. Wpisałam dzisiejszą do OF, a on mi nie wyznaczył owulki, więc się wkurzyłam i zignorowałam wczorajszą niską tempkę...Bo tak naprawdę to wczoraj mierzyłam 2 razy, za pierwszym była jeszcze niższa, jak zobaczyłam to od razu zmierzyłam ponownie, więc zastanawiam się tez czy termometr mi nie szwankuje? :/... Po zignorowaniu wczorajszej wyznaczył mi w tym dniu co mi się również wydawało, że to owu była, teraz się zgadza z tempką, śluzem i szyjką, a ciągła llinia tylko dlatego, ze zaznaczyłam testa owu najbardziej pozytywnego z negatywnych, powinno byc przerywaną, ale taka przerywana mnie drażni :P

Zgłoś nadużycie #82709 9 czerwca 2014, 10:47

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Hejka, moje dzisiejsza tempka, bez szału. Kurde w tamtym cyklu tak ładnie szła, a w tym robi sobie co chce. Wpisałam dzisiejszą do OF, a on mi nie wyznaczył owulki, więc się wkurzyłam i zignorowałam wczorajszą niską tempkę...Bo tak naprawdę to wczoraj mierzyłam 2 razy, za pierwszym była jeszcze niższa, jak zobaczyłam to od razu zmierzyłam ponownie, więc zastanawiam się tez czy termometr mi nie szwankuje? :/... Po zignorowaniu wczorajszej wyznaczył mi w tym dniu co mi się również wydawało, że to owu była, teraz się zgadza z tempką, śluzem i szyjką, a ciągła llinia tylko dlatego, ze zaznaczyłam testa owu najbardziej pozytywnego z negatywnych, powinno byc przerywaną, ale taka przerywana mnie drażni :P

no to jak pokrywa się z tym co czujesz, to jest okej :) teraz czekać na efekty ;p

Zgłoś nadużycie #82710 9 czerwca 2014, 10:48

motyl1909 napisał(a)

Mam nadzieję, że umowę o pracę! :)

Niby musi mi chyba dac umowę o prace po stażu, tylko salony sa otwarte też w soboty więc jak bedzie chciała żebym w soboty tutaj pracowała to mam nadzieje że nie za najniższą krajową ;/ a jak nie to jej chyba podziękuje i nie bede musiała się z nią użerać ;/ heh jestem w kropce bo kasa się zawsze przyda.... ciąża by mnie ratowała bo popracowałbym miesiąc na umowę i poszła na L4