Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82671 9 czerwca 2014, 9:38

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

no ja w tym tyg 8-16 :D i nie mogę się doczekać weekendu, bo się zaczną dni morza u nas w mieście :D

A co podczas tych dni morza jest organizowane ??

Zgłoś nadużycie #82672 9 czerwca 2014, 9:43

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

A co podczas tych dni morza jest organizowane ??

przede wszystkim koncerty - na tym głównie mi zależy ;) Będzie np. Maciej Maleńczuk, Agnieszka Chylińska, Red Lips, Dj Adamus, Feel itp ;)

Zgłoś nadużycie #82673 9 czerwca 2014, 9:44

Tasiemka Supermama
w taką pogodę o niczym innym nie marzę, jak o morzu i plaży ;) oblanych potem torsach opalonych mężczyzn  i brązowych cyckach zgrabnych lasek :D hHAHAH :D
u mnie grzeje od rana, a ja się wzięłam póki chłodniej za prasowanie, bo całą szafę miałam... ale ogarnęłam to! ;)
śniła mi się dzisiaj takasobieja, że robiła inseminacje i że się udało!!! :D może to jakiś dobry znak ?? mam nadzieję! :)

Zgłoś nadużycie #82674 9 czerwca 2014, 9:45

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

przede wszystkim koncerty - na tym głównie mi zależy ;) Będzie np. Maciej Maleńczuk, Agnieszka Chylińska, Red Lips, Dj Adamus, Feel itp ;)

ooo to całe Opole(bo na festiwalu większość była :D ) przyjedzie do Szczecina :D

Zgłoś nadużycie #82675 9 czerwca 2014, 9:46

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

ooo to całe Opole(bo na festiwalu większość była :D ) przyjedzie do Szczecina :D

no coś w ten deseń :D z kierowniczką się umówiliśmy, że pójdziemy razem na jakieś piwko/drinia + koncerty ;)

Zgłoś nadużycie #82676 9 czerwca 2014, 9:48

motyl1909 napisał(a)

To fajnie będziecie mieć :)

Zgłoś nadużycie #82677 9 czerwca 2014, 9:49

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

no coś w ten deseń :D z kierowniczką się umówiliśmy, że pójdziemy razem na jakieś piwko/drinia + koncerty ;)

trzeba się zintegrować z kierowniczką, nie ma co :D

a ja w weekend mam dwa egzaminy :( w piątek mieliśmy do męża do pracy iść na imprezę, ale że mam w piątek i w sobotę egzamin - to rachunek prosty - nie idziemy ;/

Zgłoś nadużycie #82678 9 czerwca 2014, 9:51

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

trzeba się zintegrować z kierowniczką, nie ma co :D

a ja w weekend mam dwa egzaminy :( w piątek mieliśmy do męża do pracy iść na imprezę, ale że mam w piątek i w sobotę egzamin - to rachunek prosty - nie idziemy ;/

już się integrowałam na majówce ;p i od tamtej pory jesteśmy jak koleżanki ;p
ja musze pisać pismo do dyr o drugi termin egzaminu. Posrane to jakieś.

Zgłoś nadużycie #82679 9 czerwca 2014, 9:51

Tasiemka Supermama
spadam, bo teściowa na kawę ma przyjechać ;)

Zgłoś nadużycie #82680 9 czerwca 2014, 9:51

Heh i dzień kompletnego leniuchowania w pracy zostanie zaburzony bo jednak jakaś babeczka ma przyjść ;/ a tak mi się dzisiaj nic nie chce ;/

Zgłoś nadużycie #82681 9 czerwca 2014, 9:52

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

spadam, bo teściowa na kawę ma przyjechać ;)

papa, miłego dzionka :)

Zgłoś nadużycie #82682 9 czerwca 2014, 9:52

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ja musze pisać pismo do dyr o drugi termin egzaminu. Posrane to jakieś.

to dobrze, że masz taką możliwość ;) pisz i dobrze uzasadnij :D :D :D

Zgłoś nadużycie #82683 9 czerwca 2014, 9:52

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Heh i dzień kompletnego leniuchowania w pracy zostanie zaburzony bo jednak jakaś babeczka ma przyjść ;/ a tak mi się dzisiaj nic nie chce ;/

oooo, co bedziesz dzisiaj robić? :D

Zgłoś nadużycie #82684 9 czerwca 2014, 9:58

takasobieja Fajna mama
Gusia strasznie się cieszę! Mówiłam, że się uda! Szok! A nie wierzyłaś, za mało serduch.... i widzisz ;D rosnijcie zdrowo! I nie martw się, bo to w niczym nie pomoże!

Zgłoś nadużycie #82685 9 czerwca 2014, 10:18

anafreud Fajna mama
aaaaaaaaaaaaaa Gusiaa widziałam na ovuF :) ))))) aleeeeee się cieszę o matko! chyba bardziej niż z własnej ciąży :) )) normalnie zaczęłam skakać po gabinecie :) )))) wiedziałam, wiedziałam, że czekam najpierw na Ciebie :) )))) idę szukać czy test wkleiłaś :)

a Hakuna jak ??
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82686 9 czerwca 2014, 10:19

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaa Gusiaa widziałam na ovuF :) ))))) aleeeeee się cieszę o matko! chyba bardziej niż z własnej ciąży :) )) normalnie zaczęłam skakać po gabinecie :) )))) wiedziałam, wiedziałam, że czekam najpierw na Ciebie :) )))) idę szukać czy test wkleiłaś :)

a Hakuna jak ??

Hakuna ma negatywa :( ale mimo to pobiegła na betę :)

Zgłoś nadużycie #82687 9 czerwca 2014, 10:25

Edka82 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

no ej nie wiesz w jakim województwie jest bydgoszcz? :D co ty robiłaś na geografii :D ?

hahaha ja jak miałam bgeografie to Bdg była w woj. bydgoskim :P

Zgłoś nadużycie #82688 9 czerwca 2014, 10:28

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

hahaha ja jak miałam bgeografie to Bdg była w woj. bydgoskim :P

no właśnie, pomyłki się zdarzają :( a geografii nigdy nie lubiłam :/

Zgłoś nadużycie #82689 9 czerwca 2014, 10:30

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

dni morza w szczecinie są ekstra :) byłam kilka razy :) za małolata najbardziej utknęły mi fajerwerki - albo czas mi zatarł albo piękniejszych jeszcze w życiu nie widziałam niż podczas jednych dni morza (jakieś 20-23 lata temu)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82690 9 czerwca 2014, 10:30

Edka82 Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Ja mam 22lata, mąż 21. Staramy się od grudnia 2012r. Ja biorę luteinę na wywołanie okresu, piję inofem, biorę Castagnus bądź bromergon na zbicie prolaktyny i olej z wiesiołka na śluz i femibion. Mąż bierze w tej chwili Fertilman (zestaw witamin z grupy B, E, cynk, selen, kwas foliowy i inne na poprawę nasienia). Tak badania w tym samym miejscu, robimy je w Częstochowie ale dostajemy je na kartce tak jakby z kliniki niepłodności Parens w Krakowie (nie wiem może jakieś konsultacje robią, nie mam pojęcia) więc myślę, że są wiarygodne. Z resztą , żeby zrobić badanie nasienia komputerowe to mąż zapisuje się około 2tygodnie wcześniej bo nie ma miejsca :D
A co do plemników to najnowsze:
- Koncentracja 12mln,
-Całkowita liczba w ejekulacie 30mln
- żywotność 46%
A wcześniejsze:
-koncentracja (w 1ml) 12mln
-całkowita liczba 57mln
-żywotność 60%
Także tylko 3podpunkty podałam a jakie już rozbieżności ( nie mówiąc o reszcie ).
Co do wcześniejszych badań to musiałabym dobrze poszukać, bo szczerze mówiąc nie wiem czy nie zostały u ginekologa. Tylko mam te 2 w domu :)
A i zapomniałam dodać, że my na te badania nasienia komputerowe czekamy około półtora tygodnia.

Na moje oko to oni je wysyłają do Krakowa na badanie, bez sensu....i tylko tyle  masz napisane w opisie badania? a ruch? a budowa?