Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82491 7 czerwca 2014, 23:33

Konto usunięte

ewcia21k napisał(a)

Hej dziewczynki,wpadłam tylko na chwilkę się przywitać :) i napisać,że żyję ;)
W lipcu lecimy z młodym do męża na 3 tyg a potem od początku września lecę sama na 3 miesiące do niego do pracy :) Starania muszą poczekać ale już nie mam takiego parcia na szkło ;) A ze smutnych historii-bratowa męża zaszła w ciążę i w 4tc poroniła tzn w tamtym tyg. :(

fajnie, że lecisz do męża! :) może akurat się uda :)
przykro mi z powodu bratowej :( ech, wypadki chodzą po ludziach..

Zgłoś nadużycie #82492 7 czerwca 2014, 23:33

gusiaa Supermama

anafreud napisał(a)

eee no serduszka są w owulkę :) to już nie taka wiatropylna :P a na poważnie nałożyło Wam się dużo spraw - mama, babcia, stres, starania... łatwo nie jest ale pamiętajcie żeby się nie skłócić przez to wszystko - oboje jesteście zmęczeni i oboje macie swoje racje - spróbujcie na spokojnie pogadać i wyjaśnić sobie wszystko a nie zatruwać się nerwami... nie jest to Wam potrzebne a zwłaszcza Tobie

p.s. dotrwasz do wtorku z testowaniem ??

Raczej tak ale to wszystko zależy od tempki.. Jak spadnie to dupa jak będzie rosła to pewnie będzie kusić
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #82493 7 czerwca 2014, 23:33

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

Idę spać, boli mnie brzuch do tego ciotka za rogiem już czycha!!

oj Ty pleciugo! :D uspokój się, a będzie dobrze! :) skąd tyle emocji negatywnych w Tobie? :) więcej pogody ducha i wszystko się będzie układać... ja pamiętam jak ostatnio się kłóciłam z moim... i to właśnie w temacie starań... w końcu powiedziałam DOŚĆ! nie będziemy się kłócić o takie rzeczy, jak ma zaskoczyć niech zaskoczy... też sypałam tekstami o wiatropylności itp, itd... ale wrzuciłam na luz i teraz tfu tfu jest cudnie... od tamtej pory nie pokłóciliśmy się w tych kwestiach ani w żadnych innych :) może musisz trochę odpuścić? choć na chwilkę... ;)

Zgłoś nadużycie #82494 7 czerwca 2014, 23:33

Konto usunięte
Dobra laski, ja też zmykam się położyć, bo mam zamiar w końcu się wyspać, choć jeden raz w tygodniu :D a czeka mnie pobudka na mierzenie :P odezwę się z rańca :) Dobranoc! Upojnych nocek życzę :)

Zgłoś nadużycie #82495 7 czerwca 2014, 23:35

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ejjjj no, a ja tu czekam na fotkę :)
p.s. uwazaj, żebyś za często tak nie robiła żelu, bo niszczysz mocniej pazurki ;*

no wiem, wiem ;) troszkę tylko zatowiłam płytkę i nałożyłam jedną nową warstwę :D :P długo mi zeszło bo u nóg paznokcie musiałam doprowadzić do porządku... ;)

Zgłoś nadużycie #82496 7 czerwca 2014, 23:35

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

oj Ty pleciugo! :D uspokój się, a będzie dobrze! :) skąd tyle emocji negatywnych w Tobie? :) więcej pogody ducha i wszystko się będzie układać... ja pamiętam jak ostatnio się kłóciłam z moim... i to właśnie w temacie starań... w końcu powiedziałam DOŚĆ! nie będziemy się kłócić o takie rzeczy, jak ma zaskoczyć niech zaskoczy... też sypałam tekstami o wiatropylności itp, itd... ale wrzuciłam na luz i teraz tfu tfu jest cudnie... od tamtej pory nie pokłóciliśmy się w tych kwestiach ani w żadnych innych :) może musisz trochę odpuścić? choć na chwilkę... ;)

Popieram, popatrzcie. Nade mną i mężem też ciągle czarne chmury wisiały. Aż zrozumiał, jak zobaczył co się między nami dzieje. I teraz przyznam, że to on się w tym cyklu bardziej starał niż ja...

Zgłoś nadużycie #82497 7 czerwca 2014, 23:37

gusiaa Supermama

Tasiemka napisał(a)

Nie nie kochana teraz ani razu nie mówiłam mu o staraniach dopiero teraz przez to co on powiedział. Tu chodzi o to że ją też potrzebuje zainteresowania, bliskości a tego nie dostaje,. Eh.. Dobra nie smęce już idę nynki

Zgłoś nadużycie #82498 7 czerwca 2014, 23:39

Tasiemka Supermama

ewcia21k napisał(a)

Hej dziewczynki,wpadłam tylko na chwilkę się przywitać :) i napisać,że żyję ;)
W lipcu lecimy z młodym do męża na 3 tyg a potem od początku września lecę sama na 3 miesiące do niego do pracy :) Starania muszą poczekać ale już nie mam takiego parcia na szkło ;) A ze smutnych historii-bratowa męża zaszła w ciążę i w 4tc poroniła tzn w tamtym tyg. :(

Hej Ewcia! :) dobrze, że u Ciebie się układa jakoś...! :)
Smutna historia... :(

Zgłoś nadużycie #82499 7 czerwca 2014, 23:44

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

Nie nie kochana teraz ani razu nie mówiłam mu o staraniach dopiero teraz przez to co on powiedział. Tu chodzi o to że ją też potrzebuje zainteresowania, bliskości a tego nie dostaje,. Eh.. Dobra nie smęce już idę nynki

Gusia... u mnie było to samo... wyrzucałam mu, że nie ma dla mnie czasu, że woli motor skręcać niż ze mną pobyć... to ta sama historia ;) a teraz mi nie przeszkadza jak pojedzie do swojego garażu, smarowac się smarem na 4 godziny, wraca i idzie spać, bo nie ma siły, a wcześniej miałam o to wonty, ale każdy ma swoje potrzeby - on ma potrzebe się wyciszyć przy skręcaniu motoru, a ja mam potrzebę posiedzenia samej w domu - a czasem jadę z nim i podam mu jakąś sróbkę... trzeba trochę zrozumienia i mniej nerwów... mój mąż jest strasznym nerwusem, ale nauczyłam się już tonować te jego nerwy, jakbym chciała na każde jego uniesienie reagować z nerwami, to bym już chyba umarła dawno :D śpij dobrze i przemyśl sprawę, bo ja też zwalałam wszystko na mojego, a się okazało, że to w sumie ja wszystko "blokowałam"...

uciekam i ja, dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #82500 7 czerwca 2014, 23:48

anafreud Fajna mama
dobra i ja idę spać - czuję, że będzie ciekawa noc bo Młody jest tak nabuzowany że mi gada przez sen - rozgrywa mecz jakiś albo gania się z kolegami z drużyny... :/
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82501 7 czerwca 2014, 23:50

Edka82 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Edka musisz się jeszcze pochwalić co tam miałaś na tym widelcu :D ??

jutro napisze, sporo tego było, my spróbowaliśmy 10 potraw : :)

Zgłoś nadużycie #82502 7 czerwca 2014, 23:51

olka281 Gotowa na wszystko
dziewczyny szkoda zdrowia na nerwy i klotnie :) jako iz kazdy sie zbiera ja zaraz tez uciekam, trzymajcie kciuki zeby jutro mi kostka nie spuchla bo bede miala miesiac z glowy :(

Zgłoś nadużycie #82503 7 czerwca 2014, 23:59

Edka82 Fajna mama
dobranoc jeszcze raz :)

Zgłoś nadużycie #82504 8 czerwca 2014, 0:12

anafreud Fajna mama

olka281 napisał(a)

dziewczyny szkoda zdrowia na nerwy i klotnie :) jako iz kazdy sie zbiera ja zaraz tez uciekam, trzymajcie kciuki zeby jutro mi kostka nie spuchla bo bede miala miesiac z glowy :(

no ja "dzięki" skręconej kostce miałam w zeszłym roku ponad 2 miesięczne wakacje (lipiec, sierpień i kawałek września)... 4 tyg w gipsie w upały 35 stopniowe... masakra!!! jak spuchnie i będzie bolało to jedż do lekarza czy na jakiś dyżur jedź... mnie tak nawalała, że mdlałam idąc do toalety - założyli mi gips i praktycznie jak ręką odjął
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82505 8 czerwca 2014, 0:12

anafreud Fajna mama
dobranoc!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82506 8 czerwca 2014, 0:39

takasobieja Fajna mama
hej hej, już po męża urodzinach, wypiłam całe carlo rossi różowe i mam bombke heh :P nie chce mi się, spisałam ten cykl na straty... trudno.
Co u was? Motyl nie denerwuj się babką! U nas po jednej nieobecności masz już taki problem :P jedna masz dopuszczalną, pozostałe tylko za okazaniem wypisu ze szpitala :)

Zgłoś nadużycie #82507 8 czerwca 2014, 7:05

paola Fajna mama
hej hej
ja juz nie śpię od 5.30 -nie mogę boli mnie kręgosłup, czekam aż pani wstanie po weselu i jadą do wstawienia.

Zgłoś nadużycie #82508 8 czerwca 2014, 7:56

gusiaa Supermama
Hej ją też już nie śpię obudził mnie ból brzucha :-(

Paola oj biedna ty :-(

Zgłoś nadużycie #82509 8 czerwca 2014, 8:05

anafreud Fajna mama
hej hej! witam i ja.... chciałam pospać a o 7 obudził mnie sms... chłopaki jeszcze śpią, ja się z boku na bok przerwacałam i nie mogłam zasnąć... więc jestem

Paola - no to niech wstaje babka jak najszybciej... trzymaj się kochana

Gusiaa jak dziś tempka ?? ?
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82510 8 czerwca 2014, 8:35

Nathalia Zaprawiona w bojach
Siema siema. Witam sie tez z rana mnie obudzil jakis wybuch myslalam ze cos pierdnelo w domu, ale to chyba bylo w glowie wybuchniecie :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"