Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82471 7 czerwca 2014, 23:07

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

gusiaa, co się dzieje? :*

A tam ostatnio cały czas się mijamy niemamy czasu dla siebie nie śpimy ze sobą praktycznie a jak przychodzi weekend to on wielce zmęczony. po klucilismy się trochę za duzo powiedziałam a on poszedł spać
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #82472 7 czerwca 2014, 23:10

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

A tam ostatnio cały czas się mijamy niemamy czasu dla siebie nie śpimy ze sobą praktycznie a jak przychodzi weekend to on wielce zmęczony. po klucilismy się trochę za duzo powiedziałam a on poszedł spać

ech, ostatnio bardzo często się kłócicie :( gusiu, jedziecie razem na jakiś urlop? odpocząć czy coś?

Zgłoś nadużycie #82473 7 czerwca 2014, 23:11

anafreud Fajna mama
hej hej! my dopiero w domu.... jezu ale jestem zmęczona - padam na cyce.... cały dzień poza domem na powietrzu (z 2 godz. przerwami w południe na ugotowanie dziecku obiadu i drzemki) spróbuje nadrobić ile dam radę :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82474 7 czerwca 2014, 23:12

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

hej hej! my dopiero w domu.... jezu ale jestem zmęczona - padam na cyce.... cały dzień poza domem na powietrzu (z 2 godz. przerwami w południe na ugotowanie dziecku obiadu i drzemki) spróbuje nadrobić ile dam radę :)

ana! Ty się oszczędzaj kochana! :)

Zgłoś nadużycie #82475 7 czerwca 2014, 23:20

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ana! Ty się oszczędzaj kochana! :)

oszczędzać będę się po śmierci :) a na poważnie to nie uwalę się przecież na 9 miesięcy na kanapie - póki nic nie boli, nic się nie dzieje to why not ?? :)

gusiaa a może to hormony już szaleją ?? ja dziś też się nawet popłakałam bo M mi powiedział - w sumie nic :) a ja podokładałam sobie historyjkę i poszłooo.. :) normalnie aż sama się dziwię i zastanawiam czemu aż tak? ale my bardzo szybko się godzimy i usłyszałam "o matko...znów się zaczyna, będziesz mogła bezkarnie fiziować... ciężkie czasy nadchodzą" :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82476 7 czerwca 2014, 23:21

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

ech, ostatnio bardzo często się kłócicie :( gusiu, jedziecie razem na jakiś urlop? odpocząć czy coś?

Ostatnio dosyć często i to mnie boli :-(
Narazie napewno nie jedziemy nigdzie do puki babcia się lepiej nie poczuje

Zgłoś nadużycie #82477 7 czerwca 2014, 23:24

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Ostatnio dosyć często i to mnie boli :-(
Narazie napewno nie jedziemy nigdzie do puki babcia się lepiej nie poczuje

Rozumiem :* ale może chociaż na weekend uda wam się gdzieś pojechać? :* odpoczniecie, zrelaksujecie się i wyluzujecie :*

Zgłoś nadużycie #82478 7 czerwca 2014, 23:25

Konto usunięte
Hakuna! Odezwij się do nas :D jak tam Twoje przeczucia? :D

Zgłoś nadużycie #82479 7 czerwca 2014, 23:25

gusiaa Supermama
Jeszcze wczoraj jesteśmy na mieście zrobiło mi się słabo, po czym K mówi a może ty w ciąży jesteś? Na co odpowiedziałam mu że raczej wiatropylna nie jestem

Zgłoś nadużycie #82480 7 czerwca 2014, 23:27

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Jeszcze wczoraj jesteśmy na mieście zrobiło mi się słabo, po czym K mówi a może ty w ciąży jesteś? Na co odpowiedziałam mu że raczej wiatropylna nie jestem

gusia, co Ty wygadujesz! Masz serduszka tam gdzie trzeba, więc niby po cholerę tak gadasz?! Ja rozumiem, gdybyś miała jedno serducho w płodne!
Poza tym pamiętaj, jak zaszłaś w ciążę, to miałaś o wiele mniej serduszek i się udało!

Zgłoś nadużycie #82481 7 czerwca 2014, 23:27

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

o masz Ci los... ułoży się wszystko jakoś, cierpliwości ;)

Zgłoś nadużycie #82482 7 czerwca 2014, 23:27

gusiaa Supermama
Idę spać, boli mnie brzuch do tego ciotka za rogiem już czycha!!

Zgłoś nadużycie #82483 7 czerwca 2014, 23:28

Konto usunięte
ana, zarażaj hakunę i gusię w pierwszej kolejności :D bo one już za 2 i 3 dni mogą okazać się tak jak Ty lutowymi mamusiami :D

Zgłoś nadużycie #82484 7 czerwca 2014, 23:29

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

na pewno nie! Ja wierzę, że w tym cyklu zobaczysz II kreseczki ;)

Zgłoś nadużycie #82485 7 czerwca 2014, 23:29

anafreud Fajna mama

gusiaa napisał(a)

eee no serduszka są w owulkę :) to już nie taka wiatropylna :P a na poważnie nałożyło Wam się dużo spraw - mama, babcia, stres, starania... łatwo nie jest ale pamiętajcie żeby się nie skłócić przez to wszystko - oboje jesteście zmęczeni i oboje macie swoje racje - spróbujcie na spokojnie pogadać i wyjaśnić sobie wszystko a nie zatruwać się nerwami... nie jest to Wam potrzebne a zwłaszcza Tobie

p.s. dotrwasz do wtorku z testowaniem ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82486 7 czerwca 2014, 23:29

Tasiemka Supermama
skończyłam paznokiety dopiero i oczy mi się zamykają :D fotkę Wam wrzucę już jutro, bo przy sztucznym świetle pasuknie zdjęcia wychodzą :P

Zgłoś nadużycie #82487 7 czerwca 2014, 23:30

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

gusia, co Ty wygadujesz! Masz serduszka tam gdzie trzeba, więc niby po cholerę tak gadasz?! Ja rozumiem, gdybyś miała jedno serducho w płodne!
Poza tym pamiętaj, jak zaszłaś w ciążę, to miałaś o wiele mniej serduszek i się udało!

Jak zaszłam w ciążę to cykl był cały w serduchach.,. Ale ją wiem że owu była dobrze obstawiona tylko powiedziałam mu tak żeby zobaczył że ostatni czas jest inny dla mnie

Zgłoś nadużycie #82488 7 czerwca 2014, 23:30

anafreud Fajna mama

gusiaa napisał(a)

mnie do wczoraj pobolewał wieczorem brzuch - dziś cisza ale może dlatego, że intensywny dzień nie było kiedy się wsłuchiwać ;P a teraz jestem zbyt zmęczona ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82489 7 czerwca 2014, 23:31

ewcia21k Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki,wpadłam tylko na chwilkę się przywitać :) i napisać,że żyję ;)
W lipcu lecimy z młodym do męża na 3 tyg a potem od początku września lecę sama na 3 miesiące do niego do pracy :) Starania muszą poczekać ale już nie mam takiego parcia na szkło ;) A ze smutnych historii-bratowa męża zaszła w ciążę i w 4tc poroniła tzn w tamtym tyg. :(

Zgłoś nadużycie #82490 7 czerwca 2014, 23:31

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

skończyłam paznokiety dopiero i oczy mi się zamykają :D fotkę Wam wrzucę już jutro, bo przy sztucznym świetle pasuknie zdjęcia wychodzą :P

ejjjj no, a ja tu czekam na fotkę :)
p.s. uwazaj, żebyś za często tak nie robiła żelu, bo niszczysz mocniej pazurki ;*