Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82231 6 czerwca 2014, 21:30

Tasiemka Supermama

julitav1 napisał(a)

Hej dziewczynki pisalam ze boli mnie brzuch jak na @ :/ polezalam przeszlo. Pozniej poszlam na zakupy wrocilam ide do toalety sciagam majtki a tu co? Znow brazowe plamienia:/ juz kurde sama nie wiem co sie dzieje. 
A wiecie moze cos na temat plamienia implantacyjnego ?? Ile to trwa? I czy jest takiego koloru? I jak to ogólnie wyglada?
Boje sie :-(

na ovuF jest taka informacja:
Plamienie implantacyjne jest to lekkie krwawienie lub plamienie, które występuje w wyniku zagnieżdżenia się zarodka w macicy. Plamienie implantacyjne jest słabe, jasno czerwone bądź brązowe i zazwyczaj występuje około 7-10 dni od owulacji, czyli około tydzień przed termin spodziewanej miesiączki. Jeśli plamienie wystąpi zaledwie kilka dni przed terminem miesiączki, prawdopodobnie jest to początek miesiączki zaczynający się plamieniem, a nie krwawienie implantacyjne. Plamienie implantacyjne występuje u około 20 – 30% kobiet w ciąży.

Zgłoś nadużycie #82232 6 czerwca 2014, 21:30

Nathalia Zaprawiona w bojach

julitav1 napisał(a)

Hej dziewczynki pisalam ze boli mnie brzuch jak na @ :/ polezalam przeszlo. Pozniej poszlam na zakupy wrocilam ide do toalety sciagam majtki a tu co? Znow brazowe plamienia:/ juz kurde sama nie wiem co sie dzieje. 
A wiecie moze cos na temat plamienia implantacyjnego ?? Ile to trwa? I czy jest takiego koloru? I jak to ogólnie wyglada?

Masz mozliwosc isc do gina? To moze byc nic zlego ale warti sprawdzic. Jak na moje jestes w poczatkach ciazy i moze ci sie macixa dostosowuje i dlatego puszcza teoche krwi?
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82233 6 czerwca 2014, 21:30

anafreud Fajna mama

julitav1 napisał(a)

implantacyjne nawet 3 dni może trwac - i z reguły jest brązowe - taka wiesz, starsza krew, nie świeża
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82234 6 czerwca 2014, 21:32

Przepraszam za te pokrecone literki pisze z telefonu i jak szybko naciskam literki to mnie sie tak czasem kliknie nie to co trzeba
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82235 6 czerwca 2014, 21:32

Inezka Gotowa na wszystko
cześć laseczki :**

Zgłoś nadużycie #82236 6 czerwca 2014, 21:32

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

hej, hej , co tam słychać? :)

Zgłoś nadużycie #82237 6 czerwca 2014, 21:33

takie tam...znalezione, może się skusicie? :)

http://smakolykibereniki.blogspot.com/2014/06/deser-truskawkowy.html

Zgłoś nadużycie #82238 6 czerwca 2014, 21:33

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

Przepraszam za te pokrecone literki pisze z telefonu i jak szybko naciskam literki to mnie sie tak czasem kliknie nie to co trzeba

noł stres :D pokręcone literki świadczą o Twoim pokręceniu w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D hehe :D

Zgłoś nadużycie #82239 6 czerwca 2014, 21:34

Tasiemka napisał(a)

hej, hej , co tam słychać? :)

a wszystko dobrze :) dzięki :)
Wysprzątałam chate, umyłam auto i czekam na weekenda :)

A u Was co ciekawego?

Zgłoś nadużycie #82240 6 czerwca 2014, 21:35

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

a wszystko dobrze :) dzięki :)
Wysprzątałam chate, umyłam auto i czekam na weekenda :)

A u Was co ciekawego?

no my standartowo plotkuejmy o wszystkim i o niczym :D

u anafreud pozytywny teścior!! :)

Zgłoś nadużycie #82241 6 czerwca 2014, 21:35

Tasiemka napisał(a)

noł stres :D pokręcone literki świadczą o Twoim pokręceniu w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D hehe :D

Ehehehe dziekuje za komplement az mam banana na ryjku hehehe

Zgłoś nadużycie #82242 6 czerwca 2014, 21:36

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

wygląda smakowo :D ja dzisiaj robiłam ciasto z truskawkami, mega prosty przepis i w miarę szybki :)
składniki: biszkopty podłużne(lady fingers), 4 truskawkowe galaretki, 2 śnieżki, mleko, truskawki :)
Wykonanie:
biszkopty podłużne wyłożyć na blaszce, 2 śnieżki ubić wg przepisu, dodać 2 galaretki rozpuszczone w szklance wody (najlepiej już tężejącą), wyłożyć przygotowaną masę na biszkopty, ułożyć truskawki i zalać tężejącą galaretką (2 galaretki w 3 szklankach wody) :)

Zgłoś nadużycie #82243 6 czerwca 2014, 21:37

anafreud Fajna mama

Inezka napisał(a)

hej :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82244 6 czerwca 2014, 21:37

nadia1991 Fajna mama
hejo znowu uzależniłam się od was :) uczę się ale cały czas ciągnie mnie żeby zobczyć co u was :)

witam nową staraczkę :D

znowu zrobiłam test ovu popołudniu i już jest cień jutro podejrzewam ze bedzie pozytyw :)
miałam się nie nakręcać a dalej świruję dobrze ze te testy ovu mi się kończą to nie będę latała i co chwilę robiła i stresowała się przy okazji :P

Zgłoś nadużycie #82245 6 czerwca 2014, 21:38

julitav1 Zaprawiona w bojach
Mam nadzieje ze to nic zlego. Ja juz jestem uczulona na te plamienia :-( moja gin nie przhjmuje w soboty :-( w poniedzialek robie progesteron z wynikami odrazu do niej lece. Nie chce sie tylko znow zawiesc. Wiem ze tez takie plamienia sugeruja ze jesy za malo progesteronu, ktorego ja w poprzednim cyklu mialam bardzo malo.

Zgłoś nadużycie #82246 6 czerwca 2014, 21:38

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

wygląda smakowo :D ja dzisiaj robiłam ciasto z truskawkami, mega prosty przepis i w miarę szybki :)
składniki: biszkopty podłużne(lady fingers), 4 truskawkowe galaretki, 2 śnieżki, mleko, truskawki :)
Wykonanie:
biszkopty podłużne wyłożyć na blaszce, 2 śnieżki ubić wg przepisu, dodać 2 galaretki rozpuszczone w szklance wody (najlepiej już tężejącą), wyłożyć przygotowaną masę na biszkopty, ułożyć truskawki i zalać tężejącą galaretką (2 galaretki w 3 szklankach wody) :)

ja już się nie tykam :) na bank mi nie wyjdzie - mam nadzieję, że następne ciasto które zrobię to wyjdzie mi dopiero w lutym :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82247 6 czerwca 2014, 21:39

Tasiemka napisał(a)

no my standartowo plotkuejmy o wszystkim i o niczym :D

u anafreud pozytywny teścior!! :)

o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
serio ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

Anafreud....no poprostu GRATULACJE MAMUSIA :) :) :)
Cudowna wiadomość...ojej!!!!!!
Cieszę sie na maxa :)

Zgłoś nadużycie #82248 6 czerwca 2014, 21:39

hakuna.matata Supermama

Inezka napisał(a)

Wygląda super! Uwielbiam takie desery, tylko robię je bardziej "dietetyczne" a sa pyszne, np daję warstwe otrębów, albo miksuję muesli, super smakują też ciasteczka korzenne, serek waniliowy, jugurt grecki - można kombinowac do woli :) A z owoców najbardziej lubie zblendowane brzoskwinie z puszki - miodzio ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #82249 6 czerwca 2014, 21:40

Tasiemka napisał(a)

Wykonanie:

a też takie cuś robię podobne :)

Zgłoś nadużycie #82250 6 czerwca 2014, 21:42

Anafreud, opowiadaj mi, opowiadaj...przecie nie będę szukać po 400 stronach! :)
Wszystko chce wiedziec co i jak !

:)

o rety ale pozytywna wiadomość!
Czekałam na taką :)