Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82211 6 czerwca 2014, 21:10

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Chlop musi miec dobra krew :D ehehe

nie wiem, nigdy nie próbowałam :P do levelu wampirzego jeszcze nie doszliśmy :P
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82212 6 czerwca 2014, 21:11

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

Nie pij piwa komary do piwska lgna. Troche dym odstrasza ale dla mnie najlepszy jest off w sprayu. Zawsze przy sobie go miej i sie psiukaj co pol godziny :D

offa mam uczulenie w ogóle kiedyś popsikałam sie sprayem z brosa na komary i wylądowałam na pogotowiu, wyszły mi na nogach, rękach i twarzy (po twarzy nie psikałam,ale jakieś opary doszły)bąble z wodą, dostawałam zastrzyki przeciwtężcowe - masakra wyglądałam jak zombie... od tamtego czasu niczym się nie psikam ani nie smaruje, bo się boje powtórki...

Zgłoś nadużycie #82213 6 czerwca 2014, 21:12

anafreud Fajna mama
http://www.mulan.pl/chicco-urzadzenie-odstraszajace-komary-klips-zanza-no-kod-01...
o dokładnie takie miałam do wózka - mnie też nie gryzły a mieszkałam przy lesie i popylałam z wózkiem po 3 razy dziennie po 2-3 godziny po nim
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82214 6 czerwca 2014, 21:13

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

offa mam uczulenie w ogóle kiedyś popsikałam sie sprayem z brosa na komary i wylądowałam na pogotowiu, wyszły mi na nogach, rękach i twarzy (po twarzy nie psikałam,ale jakieś opary doszły)bąble z wodą, dostawałam zastrzyki przeciwtężcowe - masakra wyglądałam jak zombie... od tamtego czasu niczym się nie psikam ani nie smaruje, bo się boje powtórki...

no to super jest też z chicco zanza no spray na komary - od urodzenia - mojego mogę psikać i nic mu nie jest a ma azs i wszelkie inne alergie
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82215 6 czerwca 2014, 21:14

Nathalia Zaprawiona w bojach

Tasiemka napisał(a)

Lo! To jest naladowane chemia to nie dziwota ze reakcja alergiczna, ale wspolczuje ze taka mocna az :o ale przynajmniej wiesz, ze ci tego nie wolno :) i dobrze ze to byly "tylko" bable a nie wstrzas anafilaktyczny
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82216 6 czerwca 2014, 21:14

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

http://www.mulan.pl/chicco-urzadzenie-odstraszajace-komary-klips-zanza-no-kod-01881-20.html
o dokładnie takie miałam do wózka - mnie też nie gryzły a mieszkałam przy lesie i popylałam z wózkiem po 3 razy dziennie po 2-3 godziny po nim

fajna sprawa z tym :D coś dla mnie :D

Zgłoś nadużycie #82217 6 czerwca 2014, 21:16

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

fajna sprawa z tym :D coś dla mnie :D

naprawdę polecam - u nas się sprawdziło - poczytaj w necie - ma naprawdę dobre opinie
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82218 6 czerwca 2014, 21:16

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

Lo! To jest naladowane chemia to nie dziwota ze reakcja alergiczna, ale wspolczuje ze taka mocna az :o ale przynajmniej wiesz, ze ci tego nie wolno :) i dobrze ze to byly "tylko" bable a nie wstrzas anafilaktyczny

a najlepsze jest to, że wtedy miałam iść z koleżankami pod namioty :D pokłóciłam się o to z moim wtedy niemęzem :D a tu zonk :D jak się dowiedział, że mnie mama na pogotowie wiezie, to był pod nim szybciej niż ja :P wtedy zrozumiałam że to ten jedyny heheh :D

Zgłoś nadużycie #82219 6 czerwca 2014, 21:17

hakuna.matata Supermama
To zapraszam jutro na działkę Olkę i męża Anafreud - powinniście wystarczyć na komary ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #82220 6 czerwca 2014, 21:19

Tasiemka Supermama
ej macie czasem takie pulsowania w szyjce macicy? takie jakby chciała Was boleć a nie boli? :P nie wiem jak to określić... :D

Zgłoś nadużycie #82221 6 czerwca 2014, 21:20

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ej macie czasem takie pulsowania w szyjce macicy? takie jakby chciała Was boleć a nie boli? :P nie wiem jak to określić... :D

miałam pierwszy raz w życiu (o ile dobrze pamiętam) kilka dni temu :) tak jakby pikanie, ciągnięcie... ale nie typowy ból
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82222 6 czerwca 2014, 21:20

Tasiemka napisał(a)

a najlepsze jest to, że wtedy miałam iść z koleżankami pod namioty :D pokłóciłam się o to z moim wtedy niemęzem :D a tu zonk :D jak się dowiedział, że mnie mama na pogotowie wiezie, to był pod nim szybciej niż ja :P wtedy zrozumiałam że to ten jedyny heheh :D

Hehehe jak rycerz czekal na posterunku w nerwach o swa niewiaste... hehe
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82223 6 czerwca 2014, 21:20

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

eee chyba nie myślimy o tym samym, bo ja mam tak po serduchach :P ale wtedy nie boli i nie chce boleć tylko jej dobrze ;)

Zgłoś nadużycie #82224 6 czerwca 2014, 21:21

anafreud Fajna mama

anafreud napisał(a)

miałam pierwszy raz w życiu (o ile dobrze pamiętam) kilka dni temu :) tak jakby pikanie, ciągnięcie... ale nie typowy ból

i mam codziennie wieczorem jak się wyciągnę
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82225 6 czerwca 2014, 21:23

anafreud Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

eee chyba nie myślimy o tym samym, bo ja mam tak po serduchach :P ale wtedy nie boli i nie chce boleć tylko jej dobrze ;)

hahahaha dobrze jej :) ) hahaha jesteś boska :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82226 6 czerwca 2014, 21:24

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki pisalam ze boli mnie brzuch jak na @ :/ polezalam przeszlo. Pozniej poszlam na zakupy wrocilam ide do toalety sciagam majtki a tu co? Znow brazowe plamienia:/ juz kurde sama nie wiem co sie dzieje. 
A wiecie moze cos na temat plamienia implantacyjnego ?? Ile to trwa? I czy jest takiego koloru? I jak to ogólnie wyglada?
Boje sie :-(

Zgłoś nadużycie #82227 6 czerwca 2014, 21:25

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

serducha były koło 12 w południe :P alee... po serduchach to inne uczucie :P a to to takie jakby coś się miało rozkręcić a się nie rozkręca... nie wiem;/

Zgłoś nadużycie #82228 6 czerwca 2014, 21:25

anafreud napisał(a)

Ja mialam tak dzisiaj od jaja prawego ciagnelo do samego wyjscia pochwy jakby szpilkami kul ktos i nie moglam sie wyprostowac bo od jaja taki bol promieniowal kujacy mocno

Zgłoś nadużycie #82229 6 czerwca 2014, 21:25

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

kurde nie wiem jak to określić taki ból nie ból :P

Zgłoś nadużycie #82230 6 czerwca 2014, 21:26

hakuna.matata Supermama
Julita, nie mam pojęcia :(