Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82191 6 czerwca 2014, 20:50

Nathalia Zaprawiona w bojach

anafreud napisał(a)

jak tam ?? lepiej ?? przeszło ??

Tak. Monsz z pracy wrocil i trzymal mi dlon na brzuchu jak lezalam... najlepsze lekarstwo :) jak wam mija wieczor pieknotki?
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82192 6 czerwca 2014, 20:51

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Hej Olka! :) Z jedej strony Twoje krótkie cykle są lepsze, bo masz więcej szans na zajście :P ja mam 30-31 dniowe a kiedyś miałam jeszcze dłuższe - czekanie na płodne ciągnie się wtedy w nieskończoność :P

tak sobie myśle, że moje cykle też nie są normalne, raz mam 25 dni raz 29 raz 30... ;/ kurde jak dam radę to pójdę jeszcze w tym miesiącu do gina, a jak nie to jakoś w lipcu się wmiksuję...

Zgłoś nadużycie #82193 6 czerwca 2014, 20:52

anafreud Fajna mama
my siedzimy sobie na tarasie... komary mnie gryzą, kot nad głową mi skacze za owadami - generalnie gicior :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82194 6 czerwca 2014, 20:53

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

Jak bedzie plama potraktuj ja plynem do naczyn moze wyciagnie z materialu. A jak nie to vanish :)

dobry jest jeszcze OXY z Pierdonki :D jest niepokonany na plamy :D wzięłam nim wyczyściłam i oczekuję.... :D

Zgłoś nadużycie #82195 6 czerwca 2014, 20:54

Tasiemka Supermama

olka281 napisał(a)

moj mezczyzna pojechal pomoc rodzinie, obecnie wogole nie pracuje studia konczy

własciwie to powiedz coś więcej o sobie ;) ile masz lat? skąd jesteś itp,?

Zgłoś nadużycie #82196 6 czerwca 2014, 20:55

Apropos komarow. Kiedys wyczytalam ze jak sie czlek posmaruje olejkiem waniliowym to chany nie beda kasac. Bzdura!! Posmarowalam sobie tym nogi... mialam 45 ukaszen na jednej lydce i 23 na drugiej :D dobrze ze uda mialam zakryte leginsami :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82197 6 czerwca 2014, 20:56

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

my siedzimy sobie na tarasie... komary mnie gryzą, kot nad głową mi skacze za owadami - generalnie gicior :)

u mnie byś nie wysiedziała, po tym "zagrożeniu powodzią" tyle ich się nakociło, że kobieto nie staniesz w miejscu... ;/ dzisiaj jak wracałam od babci łąką to musiałam biec z tobołami :D (czytaj truskawkami, rabarbarem, i jakimiś kwiatkami,bo mnie babcia obładowała :D ) bo inaczej by mnie zjadły żywcem! ;/

Zgłoś nadużycie #82198 6 czerwca 2014, 21:01

hakuna.matata Supermama

Nathalia napisał(a)

Apropos komarow. Kiedys wyczytalam ze jak sie czlek posmaruje olejkiem waniliowym to chany nie beda kasac. Bzdura!! Posmarowalam sobie tym nogi... mialam 45 ukaszen na jednej lydce i 23 na drugiej :D dobrze ze uda mialam zakryte leginsami :D

O wanilii to słyszałam, ale na meszki a nie komary :P

A mecie coś super hiper dobrego i sprawdzonego na komary? Na jutro potrzebuje a nic nie mam ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #82199 6 czerwca 2014, 21:02

olka281 Gotowa na wszystko
jestem z dolnego slaska, za niecaly miesiac skoncze 29 lat i mam sporo mlodszego faceta. i tak jak wiekszosc wypowiadajacych sie w ostatnim czasie dziewczyn mam nadmiar cialka :)

Zgłoś nadużycie #82200 6 czerwca 2014, 21:02

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

hehe bo może Twoje niderlandzkie komary lubią wanilię :P ale generalnie doopa - u nas przerabialiśmy i waniliowy i goździkowy i wszelki - mają zeżreć to zeżrą ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82201 6 czerwca 2014, 21:03

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

A mecie coś super hiper dobrego i sprawdzonego na komary? Na jutro potrzebuje a nic nie mam ;)

próbowałam wszystkiego, ale na mnie nic nie działa... ponoć lawenda też jakoś odstraszająco działa na komary, ale w sumie nie sprawdzałam :P

Zgłoś nadużycie #82202 6 czerwca 2014, 21:03

hakuna.matata napisał(a)

Nie pij piwa komary do piwska lgna. Troche dym odstrasza ale dla mnie najlepszy jest off w sprayu. Zawsze przy sobie go miej i sie psiukaj co pol godziny :D

Zgłoś nadużycie #82203 6 czerwca 2014, 21:04

anafreud Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

taaa, dużo alko żeby nie czuć jak żrą ;) a na poważnie jeśli na dwór to spirale są dobre na komary - podpala się i jak kadzidełko się pali i faktycznie jest ich mniej
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82204 6 czerwca 2014, 21:04

na komary najlepsza jestem ja! :) przy mnie wszystkie sa moje zawsze. a na serio podobno trzeba wcinac witaminy z grupy b bo wylaza przez skore i smierdza ale na mnie to nie dziala. jak jest 10 osob i jeden komar to ja bede miala minimum 20 ukaszen a inni go nie zauwaza :)

Zgłoś nadużycie #82205 6 czerwca 2014, 21:05

anafreud Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

ooo albo pożyczę Ci mojego chłopa - jak jest on to tylko jego żrą - wleci jeden komar do chałupy to zawsze upierdzieli zawsze jego :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82206 6 czerwca 2014, 21:06

lece na spacerek z psem nad rzeke, dam znac po powrocie jak z komarami u nas :) milego wieczorka, od razu mowie ze mnie sie latwo nie pozbedziecie juz pewnie :)

Zgłoś nadużycie #82207 6 czerwca 2014, 21:07

Tasiemka Supermama

olka281 napisał(a)

jestem z dolnego slaska, za niecaly miesiac skoncze 29 lat i mam sporo mlodszego faceta. i tak jak wiekszosc wypowiadajacych sie w ostatnim czasie dziewczyn mam nadmiar cialka :)

heheh z tym ciałkiem mnie rozbroiłaś :D

Zgłoś nadużycie #82208 6 czerwca 2014, 21:07

anafreud Fajna mama
ale ale - tak na zaś bo na pewno nie na jutro - jak mój Młody był mały w wózku to kupiłam z chicco takie ultradźwiękowe odstraszacze - w domu mam do tej pory do kontaktu a miałam też taki przypinany na baterie do wózka - rewelka był - strasznie drogi ale warto było - i najważniejsze był bez olejków zapachowych itp bo z moim alergikiem, astmatykiem nie wolno mi żadnych zapachowych bo go dusi zaraz
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82209 6 czerwca 2014, 21:09

anafreud napisał(a)

ooo albo pożyczę Ci mojego chłopa - jak jest on to tylko jego żrą - wleci jeden komar do chałupy to zawsze upierdzieli zawsze jego :)

Chlop musi miec dobra krew :D ehehe

Zgłoś nadużycie #82210 6 czerwca 2014, 21:09

anafreud Fajna mama

olka281 napisał(a)

lece na spacerek z psem nad rzeke, dam znac po powrocie jak z komarami u nas :) milego wieczorka, od razu mowie ze mnie sie latwo nie pozbedziecie juz pewnie :)

i bardzo dobrze :) tzn mamy nadzieję, że szybko przejdziesz na lutówki/marcówki czy gdzie ale i tak z nami zostaniesz :)
Grochu (*) 9tc