Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82171 6 czerwca 2014, 20:21

anafreud Fajna mama

olka281 napisał(a)

planuje isc do innego lekarza tylko jest w innym miescie a ja nie mam kiedy przez prace, nadarza sie okazja w poniedzialek 16tego bo bede po nocce. co 25-26 dni mam nadzieje i zawsze niestety doczekam sie nie tego co bym chciala

a mierzysz temp ?? wiesz kiedy i czy w ogóle masz owulkę ?? bo może być tak, że masz bardzo szybko np w ok 10dc i wtedy 14-15 dni po owulacji to jest bardzo dobrze. Gorzej jakby się okazało, że masz owulkę później i fazę lutealną masz np krótszą niż 12-13 dni
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82172 6 czerwca 2014, 20:22

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

hehe tak myślałam ale ja jestem tak w tyle z tv, że szok!

ja też nie pamiętam kiedy ostatnio wiadomości chociażby obejrzałam ! ale dzisiaj jakoś tak wszystko mi sprawnie poszło, że zdążyłam zasiąść przed telewizorem ;)

Zgłoś nadużycie #82173 6 czerwca 2014, 20:25

olka281 Gotowa na wszystko
nie mierze bo wstyd sie przyznac ale nie mam normalnego termometru w domu, mam tylko jakis wynalazek bezdotykowy z lidla. cykl cyklem bardziej mnie martwi brak okresu tak na prawde, bo mam 2 dni w jednym sluz gesty brazowy a drugim lekkie plamienie i na tym koniec bo 3go dnia to takie resztki jakby sluzu. w tym miesiacu mialam nawet juz nadzieje, 27 dzien i nic tylko sennosc i bol piersi, ktore niestety mam dosc okazale ale wieczorem zaczelam plamic

Zgłoś nadużycie #82174 6 czerwca 2014, 20:26

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

a co tam u Ciebie :) ? jak dzieć Twój? nabił już jakiego guza? :P

Jest bardzo ostrożny więc guzów za wielu nie ma :) Ostatnio jak szalał to tak mi przyrżnął w głowę że oboje mieliśmy czerwone czoła ;)

[QUOTE=Tasiemka;2410475]to jest jedyny film kategorii starożytnych potyczek :D który uwielbiam, reszta to szajs :P dla mnie :D
Popieram :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #82175 6 czerwca 2014, 20:28

Tasiemka Supermama

olka281 napisał(a)

nie mierze bo wstyd sie przyznac ale nie mam normalnego termometru w domu, mam tylko jakis wynalazek bezdotykowy z lidla. cykl cyklem bardziej mnie martwi brak okresu tak na prawde, bo mam 2 dni w jednym sluz gesty brazowy a drugim lekkie plamienie i na tym koniec bo 3go dnia to takie resztki jakby sluzu. w tym miesiacu mialam nawet juz nadzieje, 27 dzien i nic tylko sennosc i bol piersi, ktore niestety mam dosc okazale ale wieczorem zaczelam plamic

a robiłaś może test ciążowy? bo takie skąpe miesiączki mogą się trafiać... czasami...

Zgłoś nadużycie #82176 6 czerwca 2014, 20:30

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Jest bardzo ostrożny więc guzów za wielu nie ma :) Ostatnio jak szalał to tak mi przyrżnął w głowę że oboje mieliśmy czerwone czoła ;)

heh :D ciekawie musiało to wyglądać :D

Zgłoś nadużycie #82177 6 czerwca 2014, 20:30

nie robilam bo mam takie od grudnia mniej wiecej, ostatni (i zarazem pierwszy po odstawieniu tabletek) "prawdziwy" okres mialam ok 8 listopada pozniej coraz krotszy cykl w grudniu sie przerazilam jak zaliczylam dwa w ciagu miesiaca

Zgłoś nadużycie #82178 6 czerwca 2014, 20:32

Nathalia Zaprawiona w bojach
Hej Olka! Powiem okrutnie - milo wiedziec ze nie tylko ja mam animalia po tabletkach anty! :)
Nie lam sie. Zmien lekarza. Tylko poszukaj jakis opinii o danym gienku zebys znow na jakiegos konowala nie trafila...
Jak tam gladiatorki? :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82179 6 czerwca 2014, 20:32

anafreud Fajna mama

olka281 napisał(a)

nie robilam bo mam takie od grudnia mniej wiecej, ostatni (i zarazem pierwszy po odstawieniu tabletek) "prawdziwy" okres mialam ok 8 listopada pozniej coraz krotszy cykl w grudniu sie przerazilam jak zaliczylam dwa w ciagu miesiaca

a badałaś jakieś hormony ?? a termometr kup najzwyklejszy elektroniczny czy owulacyjne są po kilkanaście złoty.. :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82180 6 czerwca 2014, 20:36

dawno temu, tak jak mowilam mam problem przez prace nie mam kiedy i niestety nie polepszy sie to w najblizszym czasie ledwo moge wygospodarowac dzien wolny na lekarza po nocce i musze jechac do niego ok 50km w jedna strone, do mojej to wogole nie mam szans bo przyjmuje w srody i tylko jak mam na 6 a mam nie czesto

Zgłoś nadużycie #82181 6 czerwca 2014, 20:41

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

ja musiałam wcisnąć pauze i walczyć z narożnikiem, bo mój młody (czyt. brat) na leżąco pił piwo i komar go zaatakował - wylał pół piwa na naroznik, waaali piwskiem teraaaz ;/ grrr i bleh, jak umiałam tak wyczyściłam i czekam aż wyschnie :P

Zgłoś nadużycie #82182 6 czerwca 2014, 20:45

ja tez nie przepadam za takimi filmami wiec wlaczylam sobie jakis z pendrive i wzielam piwko w dlon bo ochote juz od jakiegos czasu mialam :) a mezczyzny nie ma od tygodnia wiec trzeba jakos sobie umilac wieczory :)

Zgłoś nadużycie #82183 6 czerwca 2014, 20:46

Tasiemka napisał(a)

ja musiałam wcisnąć pauze i walczyć z narożnikiem, bo mój młody (czyt. brat) na leżąco pił piwo i komar go zaatakował - wylał pół piwa na naroznik, waaali piwskiem teraaaz ;/ grrr i bleh, jak umiałam tak wyczyściłam i czekam aż wyschnie :P

Ooooo!! Najgorszy smrodek dla mnie to smirdek piwska wylanego hehehe spsiukaj perfumami i wszystkim pachnącym co masz pod reka :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82184 6 czerwca 2014, 20:47

Na tvp1 leci festiwal w opolu :)

Zgłoś nadużycie #82185 6 czerwca 2014, 20:47

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

Ooooo!! Najgorszy smrodek dla mnie to smirdek piwska wylanego hehehe spsiukaj perfumami i wszystkim pachnącym co masz pod reka :D

taki mam zamiar :D mam tylko nadzieję, że żadna plama nie zostanie, bo mamuśka się załamie :D

Olka to facet Twój pracuje w delegacji? :)

Zgłoś nadużycie #82186 6 czerwca 2014, 20:48

hakuna.matata Supermama
Hej Olka! :) Z jedej strony Twoje krótkie cykle są lepsze, bo masz więcej szans na zajście :P ja mam 30-31 dniowe a kiedyś miałam jeszcze dłuższe - czekanie na płodne ciągnie się wtedy w nieskończoność :P
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #82187 6 czerwca 2014, 20:48

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Hej Olka! Powiem okrutnie - milo wiedziec ze nie tylko ja mam animalia po tabletkach anty! :)
Nie lam sie. Zmien lekarza. Tylko poszukaj jakis opinii o danym gienku zebys znow na jakiegos konowala nie trafila...

jak tam ?? lepiej ?? przeszło ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82188 6 czerwca 2014, 20:49

Tasiemka napisał(a)

taki mam zamiar :D mam tylko nadzieję, że żadna plama nie zostanie, bo mamuśka się załamie :D

Olka to facet Twój pracuje w delegacji? :)

Jak bedzie plama potraktuj ja plynem do naczyn moze wyciagnie z materialu. A jak nie to vanish :)

Zgłoś nadużycie #82189 6 czerwca 2014, 20:50

anafreud Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Hej Olka! :) Z jedej strony Twoje krótkie cykle są lepsze, bo masz więcej szans na zajście :P ja mam 30-31 dniowe a kiedyś miałam jeszcze dłuższe - czekanie na płodne ciągnie się wtedy w nieskończoność :P

oj tak.... i nie dość, że na owulkę się naczekasz to potem jeszcze po niej... :) ale z drugiej strony - nasze (długocyklowców) jajka na dłużej starczą :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82190 6 czerwca 2014, 20:50

moj mezczyzna pojechal pomoc rodzinie, obecnie wogole nie pracuje studia konczy