Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82131 6 czerwca 2014, 18:25

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

Uciekam do domeczku :D jak wyjdą mi pazury, to się wam pochwalę fotką :P a jak nie wyjdą, to nie pokażę :P
Lady, czekam na Twoje footeczki :D
gusiaa, trzymam kciuki za odbicie i poszybowanie Twojej tempki do góry :) nie zawiedź nas - na lutówki musisz iść :D odezwę się może wieczorem :D

Zdjęcia babeczce nie zrobiłam bo tak się rozgadałyśmy że zapomniałam a jeszcze jej robiłam brwi. Ale bede robić mamie na niedziele paznokcie to zrobie zdjęcie i wam wrzucę :) i sobie też bede robić więc jeszcze się naoglądacie.

Zgłoś nadużycie #82132 6 czerwca 2014, 18:26

anafreud Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki za pamięć :* postaram się dołączyć ;)

mam nadzieję :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82133 6 czerwca 2014, 18:28

anafreud Fajna mama
straciłam smak.... i węch... gotuję obiad, chłopaki chodzą i "jak pachnie i jak pachnie" a ja nie czuję nic... może to lepiej niż w poprzedniej ciązy - wtedy do 4 miesiąca nie byłam w stanie wejść do kuchni bo musiałam skręcać od razu do toalety
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82134 6 czerwca 2014, 18:28

anafreud napisał(a)

najzupełniej normalne!!! radzisz sobie z tym tak jak potrafisz - ja mam dokładnie to samo podejście co Ty - do 3 miesięcy wszystko może się zdarzyć...

Ja takiego podejścia nie miałam ale widzę że tak trzeba się mimo wszystko nastawić bo do tego 3 miesiąca nic w 100% nie jest pewne. Nie wiem jeszcze jak to będzie gdy zajdę bo jeszcze ani razu nam sie nie udało, ale podziwiam was że macie siłę po poronieniach walczyć dalej!

Zgłoś nadużycie #82135 6 czerwca 2014, 18:31

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Ja takiego podejścia nie miałam ale widzę że tak trzeba się mimo wszystko nastawić bo do tego 3 miesiąca nic w 100% nie jest pewne. Nie wiem jeszcze jak to będzie gdy zajdę bo jeszcze ani razu nam sie nie udało, ale podziwiam was że macie siłę po poronieniach walczyć dalej!

ja wiem, że bym się totalnie załamała i tego nie przeżyła. Podziwiam ! Może to też ma związek z czasem starań, u nas to nie trwa z 2-3 miesiace, tylko 2-3lata...

Zgłoś nadużycie #82136 6 czerwca 2014, 18:33

Lenka87 Fajna mama
Uff... w końcu Was nadrobiłam :)
Paola spełnienia marzeń :*
Motyl czekam na fotkę pazurów :)
My dzisiaj spędziliśmy super dzień, a noc też zapowiada się miło, bo jakoś strasznie mnie brzuch nie boli. Kupiłam specjalnie podkłady Seni, coby prześcieradła na czerwono nie ufarbować ;)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #82137 6 czerwca 2014, 18:36

takasobieja napisał(a)

ja wiem, że bym się totalnie załamała i tego nie przeżyła. Podziwiam ! Może to też ma związek z czasem starań, u nas to nie trwa z 2-3 miesiace, tylko 2-3lata...

No u nas już niedługo minie rok i wiem że łatwo nie będzie, i pewnie jak się nie uda to będziemy próbować innych metod. Ale też mam nadzieję że jak się uda ten pierwszy raz to i zaraz drugi raz sie uda bo tak najczęściej jest że jak ktoś długo nie moze zajśc to jak zajdzie i urodzi to zaraz ma kolejne.

Zgłoś nadużycie #82138 6 czerwca 2014, 18:37

hakuna.matata Supermama
Takasobieja - to Ty na zdjęciu kucająca w lesie? Jak tak to śliczna jesteś! Masz piękną twarz - a najładniejszy nos - malutki :) Mój typ urody bardzo :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #82139 6 czerwca 2014, 18:42

Jeszcze chwilka i uciekam do domu :)

Zgłoś nadużycie #82140 6 czerwca 2014, 18:43

Tasiemka Supermama
hejooo :) jestem cała brudna :P bo się od komarów odganiałam i się ziemią cała umaziałam :D masakra :D

lecę się ogarnąć i nadrobić ;)

międzyczasie znów robię placek :P z truskawkami, bo dostałam :D

Zgłoś nadużycie #82141 6 czerwca 2014, 18:44

paola Fajna mama
Dziewczyny dziękuję wszystkim za życzonka! jestem dziś zaszokowana, nawet poczta kwiatowa przyniosła mi kwiaty od chrześnicy(a ona przyjedzie jutro z rodzicami). Mężuś tez mnie zaskoczył- w tym roku słuchał jak mówiłam co przydałoby mi się

Zgłoś nadużycie #82142 6 czerwca 2014, 18:51

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

międzyczasie znów robię placek :P z truskawkami, bo dostałam :D

zjadłabym.............
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82143 6 czerwca 2014, 18:52

takasobieja Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Takasobieja - to Ty na zdjęciu kucająca w lesie? Jak tak to śliczna jesteś! Masz piękną twarz - a najładniejszy nos - malutki :) Mój typ urody bardzo :)

tak to ja... ojej bardzo mi miło :) szkoda, że taka kluska jestem :P :)

Zgłoś nadużycie #82144 6 czerwca 2014, 18:57

paola Fajna mama

takasobieja napisał(a)

tak to ja... ojej bardzo mi miło :) szkoda, że taka kluska jestem :P :)

Gdzie ty takasobieja widzisz ze jesteś kluska? bardzo ładny masz typ urody!

Zgłoś nadużycie #82145 6 czerwca 2014, 19:04

takasobieja Fajna mama

paola napisał(a)

Gdzie ty takasobieja widzisz ze jesteś kluska? bardzo ładny masz typ urody!

mam ogromną dupę :D

Zgłoś nadużycie #82146 6 czerwca 2014, 19:17

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

mam ogromną dupę :D

i to jest ta sławna umiejętność przyjmowania komplementów przez Polki.... zamiast ucieszyć się i powiedzieć, że dzięki, że miło i cieszę się to trzeba dodać "ale mam wielka dupę", "nie no co Ty stara ta bluzka" itp
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82147 6 czerwca 2014, 19:19

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

Tak sobie marze żeby te wszystkie życzenia urodzinowe i bocian który przylatuje kolo mojego domu od paru dni i siada na drzewo i klekocze coś mi przyniosły

ja się śmiałam ostatnio, że u nas bocianom ktoś złe dane w GPSa wprowadził, bo wszelkimi sposobami omijają nasz dom :D

paola napisał(a)

wklejam fotkę prezentu

piękne! niech się nosi i szczęście przynosi! :) no i wszystkiego napiękniejszego z okazji imienin! :)

motyl1909 napisał(a)

Chyba zrobię sobie dziś tipsiory :D o takie będę chciała :D

ja nim takie zrobię, to prędzej osiwieje :D powodzenia życzę i czekam na efekty :D

motyl1909 napisał(a)

Miałam się uczyć, a będę robić paznokcie :D

ależ to też jest nauka! :D hehehe :D

anafreud napisał(a)

nieeee.... czekam do wtorku jak nie dostanę @ to uwierzę... ale póki co rzuciłam fajki :)

o proszę dobre i to :D ale rzuciłaś tylko do torebki? czy na ament? :P

Nathalia napisał(a)

Najlepiej jest co 2 dni żeby żołnierze zdąrzyli powrócić do okopów i wystartować z nową siłą :)

muszę ten tekst sprzedać mojemu małżowi - chyba legnie ze śmiechu ( bo on żołnierz zawodowy :P )

nati123 napisał(a)

Dziękuje takasobieja kurde ale nie przeżywam już jakoś tego czy to normalne ?? Mówie że na początku było mi przykro popłakałam smutno ale nie jestem załamana albo jak patrze na brzuchatki i inne jest smutno ale nie tragicznie to chyba dobrze ?? Bo mam wrażenie że jestem nienormalna :(

kochana! to dobrze, że dzielnie to znosisz i się nie załamuję, im szybciej dojdziesz do siebie tym lepiej i będziesz miała szansę zacząć od nowa! powodzenia życzę i dużo siły i wytrwałości!!! :)

hakuna.matata napisał(a)

Ogólnie jest ok :) Przed testowaniem też spoko, dziś się dowiadywałam ile u mnie kosztuje beta - 38 zł prywatnie. W przychodni pewnie taniej, ale prywatnie wyniki mam tego samego dnia a powiedzmy, że bardzo mi zalezy na czasie ;) Musze szybko wiedziec, bo wakacje się szykują i w razie czego nie chce narażać fasolki ;) A jak nic nie wyjdzie to miło spędzę wakacje, więc spiny nie ma ;)

Ostatnio mam do tego wszystkiego podobne podejście... ;)

Zgłoś nadużycie #82148 6 czerwca 2014, 19:23

angel Fajna mama

anafreud napisał(a)

witam na szczęście już piątkowo :) wpadłam dosłownie na sek - spać nie mogłam zbudziłam się wcześniej to mam chwilę, żeby teraz Wam pokazać dzisiejszą próbę - no to już raczej pozytyw nie ??

GRATULUJE BARDZO SIE CIESZE :-)

Zgłoś nadużycie #82149 6 czerwca 2014, 19:27

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

zjadłabym.............

wyślę priorytetem :D

Zgłoś nadużycie #82150 6 czerwca 2014, 19:28

Z racji tego że lubicie oglądać zdjęcia to wstawie wam moje stare pazurki :) Kiedy były jeszcze piękne :)