Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82111 6 czerwca 2014, 17:54

nati123 Fajna mama
Przykro mi... :( no mogę mieć tylko nadzieję że jednak...

Zgłoś nadużycie #82112 6 czerwca 2014, 17:55

Konto usunięte

nati123 napisał(a)

Przykro mi... :( no mogę mieć tylko nadzieję że jednak...

zabieg nie jest taki straszny. Gorzej z psychiką. Zabieg trwa około 20 minut, ja miałam znieczulenie ogólne, więc spałam. Dasz radę :* musisz walczyć kochana :*

Zgłoś nadużycie #82113 6 czerwca 2014, 17:56

hakuna.matata Supermama
Hej, co słychać?
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #82114 6 czerwca 2014, 17:57

Konto usunięte
Uciekam do domeczku :D jak wyjdą mi pazury, to się wam pochwalę fotką :P a jak nie wyjdą, to nie pokażę :P
Lady, czekam na Twoje footeczki :D
gusiaa, trzymam kciuki za odbicie i poszybowanie Twojej tempki do góry :) nie zawiedź nas - na lutówki musisz iść :D odezwę się może wieczorem :D

Zgłoś nadużycie #82115 6 czerwca 2014, 17:57

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

Hej, co słychać?

anafreud ma pozytyw! :D jest naszą drugą lutóweczką :D

Zgłoś nadużycie #82116 6 czerwca 2014, 18:00

hakuna.matata Supermama

motyl1909 napisał(a)

anafreud ma pozytyw! :D jest naszą drugą lutóweczką :D

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO PIĘKNIE PIĘKNIE!!!!

A kto jest pierwszą? ;)
Zmieniłam datę testowania na poniedziałek ;)

Zgłoś nadużycie #82117 6 czerwca 2014, 18:01

nati123 Fajna mama
Wiesz może jestem nienormalna ale łatwiej mi tak do 3 miesiąca jest płód a potem jest dziecko. Staram się do tego podchodzić ze strony hmm medycznej ?? Nie wiem jak to nazwać. Popłakałam trochę bo w końcu chciałam dzidziusia ale stwierdziłam że jeszcze nie czas że po prostu nie teraz nie ten moment. Jeśli chodzi o psychike nie jest już źle. Teraz sie boje zabiegu dlatego że po nim ciężej jest zajść w kolejną ciążę a naturalnie to naturalnie. Ale jak trzeba to nic na to nie poradze... Widzę ze masz motyl tydzień do testowania i jak czujesz ?? Będzie coś ??

Zgłoś nadużycie #82118 6 czerwca 2014, 18:02

nati123 Fajna mama
Pierwszą jest Agusia

Zgłoś nadużycie #82119 6 czerwca 2014, 18:03

takasobieja Fajna mama
wlasnie kto jest pierwszą? :P
nati przykro mi, że musisz nosić to dzieciątko w sobie!!! :( masakra jakas! I jeszcze fakt, ze zeszło do macicy, na co tak czekałaś... :(

Zgłoś nadużycie #82120 6 czerwca 2014, 18:06

nati123 Fajna mama
Dziękuje takasobieja kurde ale nie przeżywam już jakoś tego czy to normalne ?? Mówie że na początku było mi przykro popłakałam smutno ale nie jestem załamana albo jak patrze na brzuchatki i inne jest smutno ale nie tragicznie to chyba dobrze ?? Bo mam wrażenie że jestem nienormalna :(

Zgłoś nadużycie #82121 6 czerwca 2014, 18:07

hakuna.matata Supermama

nati123 napisał(a)

Dziękuje takasobieja kurde ale nie przeżywam już jakoś tego czy to normalne ?? Mówie że na początku było mi przykro popłakałam smutno ale nie jestem załamana albo jak patrze na brzuchatki i inne jest smutno ale nie tragicznie to chyba dobrze ?? Bo mam wrażenie że jestem nienormalna :(

Jesteś normalna, bo to tylko znaczy że jesteś silna!!! Nie wolno się załamywać, bo to przeciez nie ma sensu! Jeszcze na pewno się uda, teraz tylko zabieg - oby wszystko poszło dobrze :*

Zgłoś nadużycie #82122 6 czerwca 2014, 18:07

nati123 Fajna mama
hakuna a co u ciebie jak sie czujesz ?? Jak przed testowaniem ??

Zgłoś nadużycie #82123 6 czerwca 2014, 18:09

hakuna.matata Supermama
Dziewczyny, piękne zdjecia! Oglądam podczas szukania kreseczek Anafreud :)

Zgłoś nadużycie #82124 6 czerwca 2014, 18:10

hakuna.matata Supermama

nati123 napisał(a)

hakuna a co u ciebie jak sie czujesz ?? Jak przed testowaniem ??

Ogólnie jest ok :) Przed testowaniem też spoko, dziś się dowiadywałam ile u mnie kosztuje beta - 38 zł prywatnie. W przychodni pewnie taniej, ale prywatnie wyniki mam tego samego dnia a powiedzmy, że bardzo mi zalezy na czasie ;) Musze szybko wiedziec, bo wakacje się szykują i w razie czego nie chce narażać fasolki ;) A jak nic nie wyjdzie to miło spędzę wakacje, więc spiny nie ma ;)

Zgłoś nadużycie #82125 6 czerwca 2014, 18:14

hakuna.matata Supermama
Patent od znajomem na obcierające się o siebie uda: posmarowanie ich antyperspirantem, np. lady speed stick! Zwłaszcza jak się nosi spódnice a jest gorąco - na prawdę bardzo to ułatwia życie ;)

Nathalia boskie zdjęcie w sukni i trampkach! Mistrzostwo :)

Zgłoś nadużycie #82126 6 czerwca 2014, 18:19

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Ja się ide walnąć do łóżka coś mnie zmuliło i może ból zelżeje. Dziś już pewnie nie zajrzę, więc stosunkowo udanej nocy życzę. DO jutra piękne kobiety :* :)

paaaaa bezbolesnej nocy życzę Ci piękna kobieto :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82127 6 czerwca 2014, 18:23

anafreud Fajna mama

nati123 napisał(a)

Hej dziewczyny wiem że to nie jest temat do tego ale nie chce zakładać nowego tematu z reszta tu nie bardzo jest gdzie jeżeli bedziecie miały ochote to mi odpowiecie z góry dziękuje. Chodzi o to ze dalej chodze z ta ciążą obumarła zeszła ona do macicy(bo była między macica a jajowodem) i mój gin ma nadzieje ze sama poleci a jak nie to w srode mam pojechac na łyżeczkowanie ale średnio mi sie to widzi i teraz moje pytanie Czy jest jakaś możliwość sposób że tak powiem domowy na poronienie ?? Będę go jeszcze pytała o te tabletki poronne ale to jednak chemia i wolałabym jakiegokolwiek zabiegu uniknąć jeżeli jest jakas szansa...

nie wiem kurcze.... gorąca kąpiel ?? wysiłek fizyczny ?? straszie jest mi przykro ale myślę, że masz bardzo dobre podejście do tego (z kolejnego Twojego postu) ... mam nadzieję, że uda Ci się uniknać zabiegu i szybko uda się jeszcze raz
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82128 6 czerwca 2014, 18:24

anafreud Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO PIĘKNIE PIĘKNIE!!!!

A kto jest pierwszą? ;)
Zmieniłam datę testowania na poniedziałek ;)

trzymam kciuki!!!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82129 6 czerwca 2014, 18:24

hakuna.matata Supermama

anafreud napisał(a)

witam na szczęście już piątkowo :) wpadłam dosłownie na sek - spać nie mogłam zbudziłam się wcześniej to mam chwilę, żeby teraz Wam pokazać dzisiejszą próbę - no to już raczej pozytyw nie ??

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anafreud napisał(a)

dziękuję! ale pamiętajcie - czekam na Was - gusiaa, pinka, hakuna, paola, julita, motyl, edka, smile, szpilkka, staraczka (jeśli o kimś zapomniałam - przepraszam, ale tzn że nie ma Was w tabelce na luty) - bez Was nie idę na lutówki! nie ruszam się stąd - będę czekać!!! no chyba, że mnie wykopiecie :( ale w to nie wierzę ;P

Dzięki za pamięć :* postaram się dołączyć ;)

Zgłoś nadużycie #82130 6 czerwca 2014, 18:25

anafreud Fajna mama

nati123 napisał(a)

najzupełniej normalne!!! radzisz sobie z tym tak jak potrafisz - ja mam dokładnie to samo podejście co Ty - do 3 miesięcy wszystko może się zdarzyć...
Grochu (*) 9tc