Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82071 6 czerwca 2014, 16:45

Nathalia Zaprawiona w bojach

anafreud napisał(a)

hehe nie wrzucę ślubnej bo takiej nie posiadam :) ja bezbożnica bez ślubu żyję

CHodziło mi o jakąkolwiek foteczkę niekoniecznie ze ślubu BEZBOŻNICO hehehe pjona siostro, ja mam cywilny więc to też nie po bożemu :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82072 6 czerwca 2014, 16:45

nadia1991 Fajna mama
mam pytanie jak wczoraj i przd wczoraj było serducho a test ovu dalej negatyw to lepiej zrobić dzisiaj przerwę i serducho jutro np z rana czy lepiej kontynuuować serię ?? bo jak dzisiaj bedzie serducho a jutro test ovu wyjdzie pozytywny to peno i juto też będę chciała żeby było a za często to podobno też nie dobrze Pomóżcie :)

Zgłoś nadużycie #82073 6 czerwca 2014, 16:45

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

wiem jak to jest :) jak miałam staż w zk to też wszystko miałam poblokowane na amen :)

aj. no czasem się wkurzam bo kurde - jest jakaś impreza taka na świeżym powietrzu to ani piwa się napić ani zapalić żeby ludzie nie gadali, w szkołach jak jestem i idę zapalić to się kitram bardziej niż gimbusy... przerąbane :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82074 6 czerwca 2014, 16:46

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

nieeee.... czekam do wtorku jak nie dostanę @ to uwierzę... ale póki co rzuciłam fajki :)

no to gratulacje!

Zgłoś nadużycie #82075 6 czerwca 2014, 16:46

nadia1991 napisał(a)

mam pytanie jak wczoraj i przd wczoraj było serducho a test ovu dalej negatyw to lepiej zrobić dzisiaj przerwę i serducho jutro np z rana czy lepiej kontynuuować serię ?? bo jak dzisiaj bedzie serducho a jutro test ovu wyjdzie pozytywny to peno i juto też będę chciała żeby było a za często to podobno też nie dobrze Pomóżcie :)

Najlepiej jest co 2 dni żeby żołnierze zdąrzyli powrócić do okopów i wystartować z nową siłą :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82076 6 czerwca 2014, 16:47

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

ANA, BIERE Z 15 TYCH LIZAKÓW :D hehehe

to idę je lizać... lizać tylko czy pociumkać trochę też ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82077 6 czerwca 2014, 16:47

anafreud napisał(a)

aj. no czasem się wkurzam bo kurde - jest jakaś impreza taka na świeżym powietrzu to ani piwa się napić ani zapalić żeby ludzie nie gadali, w szkołach jak jestem i idę zapalić to się kitram bardziej niż gimbusy... przerąbane :)

ANA! Gdzie pali kadra pedagogiczna w szkołach? Zawsze mnie to nurtowało :D Nas uczniów ganiali jak się paliło w łażienkach czy gdzieś po garażach... A Wy gdzie jaracie? :D

Zgłoś nadużycie #82078 6 czerwca 2014, 16:47

anafreud napisał(a)

to idę je lizać... lizać tylko czy pociumkać trochę też ??

Poproszę z pociumkaniem :)

Zgłoś nadużycie #82079 6 czerwca 2014, 16:48

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

CHodziło mi o jakąkolwiek foteczkę niekoniecznie ze ślubu BEZBOŻNICO hehehe pjona siostro, ja mam cywilny więc to też nie po bożemu :D

ja też mam cywilny! Piąteczka! :D

Zgłoś nadużycie #82080 6 czerwca 2014, 16:48

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

jakby tego było mało od wczoraj mam tak suche gardło, że siedze i chlam a za chwile i tak mam sucho i cały czas chrząkam bo czuje, że mi cos tam siedzi a jak chrząkne, to aż mam ciarki bo takie "tarcie" jest od suchości na górze sucho, na dole potop... hehehe

hahaha czyli równowaga w przyrodzie zachowana ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82081 6 czerwca 2014, 16:48

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

Najlepiej jest co 2 dni żeby żołnierze zdąrzyli powrócić do okopów i wystartować z nową siłą :)

u mnie co 2 dni nie pykło, codziennie też nie... :/ no to jak się bzykać?!

Zgłoś nadużycie #82082 6 czerwca 2014, 16:50

motyl1909 napisał(a)

u mnie co 2 dni nie pykło, codziennie też nie... :/ no to jak się bzykać?!

Jak? Z przyjemnością - o właśnie tak :)

Zgłoś nadużycie #82083 6 czerwca 2014, 16:52

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

Tak to jest za każdym razem. I też g*** daje :/

Zgłoś nadużycie #82084 6 czerwca 2014, 16:54

motyl1909 napisał(a)

Tak to jest za każdym razem. I też g*** daje :/

nie wiem kto to wymyślił te całe starania. Powinno być tak, że jak sie chce zajść w ciąże idzie się do pana doktorka, pan doktorek daje magiczną pigse na wywołanie całych cykli potrzebnych do zapłodnienia, czekamy ma 3 miesiące (do stabilizacji) i rach ciach pach każda co chce jest w ciąży. A te co się łachają z pierwsyzmi lepszymi uchronione od wydawania na świat Bogu Ducha winnych dzieci. :D

Zgłoś nadużycie #82085 6 czerwca 2014, 16:55

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

nie wiem kto to wymyślił te całe starania. Powinno być tak, że jak sie chce zajść w ciąże idzie się do pana doktorka, pan doktorek daje magiczną pigse na wywołanie całych cykli potrzebnych do zapłodnienia, czekamy ma 3 miesiące (do stabilizacji) i rach ciach pach każda co chce jest w ciąży. A te co się łachają z pierwsyzmi lepszymi uchronione od wydawania na świat Bogu Ducha winnych dzieci. :D

Popieram! Ja chcę tylko dostac prezencik na moje lutowe imieninki :D

Zgłoś nadużycie #82086 6 czerwca 2014, 16:55

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

ANA! Gdzie pali kadra pedagogiczna w szkołach? Zawsze mnie to nurtowało :D Nas uczniów ganiali jak się paliło w łażienkach czy gdzieś po garażach... A Wy gdzie jaracie? :D

najpewniej w piwnicy ale grono nigdy mnie zaprosiło na wspólne palenie - ja z zewnątrz jestem, na występu gościnne jeżdżę... ja wyłażę poza teren szkoły i gdzieś za śmietnik, samochód, drzewo włażę.... na wspólne jaranko do piwnicy zapraszają mnie woźne :P ale generalnie palą w kotłowniach, piwnicach itp. Jak swego czasu podpracowywałam sobie w przedszkolu to się chodziło do piwnicy do łazienki - ale zawsze tam też na woźne się trafiało

a w czasach LO (mojego) chodziło sie nad Wisłę (miałam szkołę na bulwarach) a zimą do konserwatorów do piwnicy :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82087 6 czerwca 2014, 16:55

motyl1909 napisał(a)

Popieram! Ja chcę tylko dostac prezencik na moje lutowe imieninki :D

Dostaniesz :)

Zgłoś nadużycie #82088 6 czerwca 2014, 16:56

nadia1991 Fajna mama

Nathalia napisał(a)

u mnie zawwsze jest z przyjemnością :) ja to nawet bym mogła nawet kilka razy dziennie tylko nie chce ich nadwyrężać chociaż ode i tak dojrzewają 72 dni to jak robię te przerwy to daje to coś ?? ?

Zgłoś nadużycie #82089 6 czerwca 2014, 16:56

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Poproszę z pociumkaniem :)

się robi :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82090 6 czerwca 2014, 16:58

takasobieja Fajna mama
dziewczyny, zrobiłam gulasz.. sos pycha, ale doszło do mnie własnie że ja nie lubie wołowiny :( wiecie pyrtoliło się to juz od 3 godzin chyba... i mięsko jest mięciutkie, grzybki tez...sos pycha... ale jak posmakowałam mieso... eh było przyprawione, ale przez to duszenie to te przyprawy uleciały w sos, a mieso jakbym krowe w dupe ugryzła... ?! o co chodzi