Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82051 6 czerwca 2014, 16:25

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Ana, jak tam Twoje samopoczucie? oswoilas sie z myślą, że zaciążyłaś? :D :D :D :D

nieeee.... czekam do wtorku jak nie dostanę @ to uwierzę... ale póki co rzuciłam fajki :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82052 6 czerwca 2014, 16:25

Nathalia Zaprawiona w bojach

anafreud napisał(a)

a to ja Wam nie wrzucę :P

nie bądź taka :( wrzuć foteczkęęęę proszęęęę :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82053 6 czerwca 2014, 16:27

anafreud napisał(a)

nieeee.... czekam do wtorku jak nie dostanę @ to uwierzę... ale póki co rzuciłam fajki :)

Ale jak Ci się będzie chciało mocno jarać, to lepiej zapalić niż sie denerwować z braku nikotyny. Tak mi kiedyś ginekolog powiedział :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82054 6 czerwca 2014, 16:28

takasobieja Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Bladego pojęcia nie mam, w którym cyklu jestem :) 21go kwietnia odstawiłam tabletki. 21go maja dostałam krwawienie (święcie przekonana, że to @). Trwało 2całe dni, jak się skończyło zrobiłam test owu, tak żeby sprawdzić i wyszedł pozytyw. 3 następne też. Więc tak sobie myślę, że to mogło być śródcykliczne krwawienie. Endometrium mi się nazbierało od tabsów, może po odstawieniu miałam bezowulacyjny cykl? Dziś jest 2,5tyg od tego krwawienia, więc jeśli to było śródcykliczne, to w teorii powinnam dostać @. Ale jej nie ma :D Jest ból jajów i znów pozytywne testy owulacyjne (przedwczoraj i wczoraj, dziś negatyw). CIążowe negatywne Karty ubezpieczeniowej dalej ni widu ni slychu. I zalewa mnie śluz biały i lepki. No, to tak w skrócie :D

mówisz o insurance number card? jestes w anglii czy jak?
na moje owu jest teraz... a jak te tabsy skończyłaś brac to normalnie po całym opakowaniu tak? czy w środku gdzieś tam sobie odstawiłas?

Zgłoś nadużycie #82055 6 czerwca 2014, 16:29

takasobieja Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Ale jak Ci się będzie chciało mocno jarać, to lepiej zapalić niż sie denerwować z braku nikotyny. Tak mi kiedyś ginekolog powiedział :D

moja sąsiadka paliła i jej gin kazał stopniowo odstawiać... :)

Zgłoś nadużycie #82056 6 czerwca 2014, 16:29

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

anafreud! przymusowo musisz mnie zarazić! Ja też chcę pozytywny test ciążowy!

najchętniej pozarażam Was wszystkie!!!! kupie kilkanaście lizaków, poliże je, powsadzam w koperty i powysyłam :P jak kiedyś "ospowe" lizaki można było na all kupić :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82057 6 czerwca 2014, 16:30

takasobieja napisał(a)

mówisz o insurance number card? jestes w anglii czy jak?
na moje owu jest teraz... a jak te tabsy skończyłaś brac to normalnie po całym opakowaniu tak? czy w środku gdzieś tam sobie odstawiłas?

Jestem w Holandii ale mam na myśli właśnie insurance card :) Tabsy odstawiłam w środku opakowania po konsultacji z ginem. Nie widział przeciwwskazań po "przeglądzie podwozia". Ale ostrzegał, że @ może nie przyjść od razu, że może owulki nie być, ale nie wiedziałam, że aż takie anomalia będą

Zgłoś nadużycie #82058 6 czerwca 2014, 16:30

takasobieja Fajna mama
no co ty? można było? Lol :D nie możliwe hehe... ja dwa razy próbowąłam zarazić się ospą i nic :P

Zgłoś nadużycie #82059 6 czerwca 2014, 16:32

anafreud Fajna mama

paola napisał(a)

Dziewczyny ja wam jeszcze czegoś nie powiedziałam : mam dziś IMIENINY i nic nie robię do końca dnia!

no to co ?? jeszcze raz - spełnienia marzeń a najwcześniej tego jednego!!!!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82060 6 czerwca 2014, 16:32

takasobieja Fajna mama
Niestety po odstawieniu mogą byc. ALe skoro 21 ostawiłaś i 21 dostałas @ to dziwne?! :/
na moje owu było teraz... szkoda ze tempki nie mierzysz

Zgłoś nadużycie #82061 6 czerwca 2014, 16:32

ANA, BIERE Z 15 TYCH LIZAKÓW :D hehehe

Zgłoś nadużycie #82062 6 czerwca 2014, 16:32

takasobieja Fajna mama
Paola dołaćzam sie do zyczeń imieninowych :D sto lat! i II kresek!

Zgłoś nadużycie #82063 6 czerwca 2014, 16:34

takasobieja napisał(a)

Niestety po odstawieniu mogą byc. ALe skoro 21 ostawiłaś i 21 dostałas @ to dziwne?! :/
na moje owu było teraz... szkoda ze tempki nie mierzysz

wyglądało jak @, bolał brzuch jak na @, ale trwało 2dni i zaraz po tym test owu pozytywny... :D

Zgłoś nadużycie #82064 6 czerwca 2014, 16:36

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

ANA nawet nie wiesz jakiego mam teraz banana na twarzy hehehehe LOW JU TUU HEHEHE :***
p.s pokaż siebie :D daj uciechę mym oczom :D

daj mi namiar na swojego fejsbuka to Cię zaproszę i pooglądasz sobie - ja, z racji zawodu, niekoniecznie chcę się ujawniać w necie bo mnie potem szpiegują gimbusy i mają frajdę i komentuję :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82065 6 czerwca 2014, 16:37

takasobieja Fajna mama
wiem jak to jest :) jak miałam staż w zk to też wszystko miałam poblokowane na amen :)

Zgłoś nadużycie #82066 6 czerwca 2014, 16:38

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

nie bądź taka :( wrzuć foteczkęęęę proszęęęę :D

hehe nie wrzucę ślubnej bo takiej nie posiadam :) ja bezbożnica bez ślubu żyję
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82067 6 czerwca 2014, 16:41

nadia1991 Fajna mama
wpadłam na moment :) PAOLA najlepszego spełnienia tego najważniejszego marzenia :)

Zgłoś nadużycie #82068 6 czerwca 2014, 16:43

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

mój też mi tak mówił i powiedział, że lepiej nie rzucać nagle bo to szok dla organizmu... ale ja przed 1ciążą i teraz mocno ograniczyłam, w pierwszej ciąży jak się dowiedziałam to po prostu przestałam i mi sie nawet nie chciało - zobaczymy jak będzie teraz - mam nadzieję, że podobnie
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #82069 6 czerwca 2014, 16:44

jakby tego było mało od wczoraj mam tak suche gardło, że siedze i chlam a za chwile i tak mam sucho i cały czas chrząkam bo czuje, że mi cos tam siedzi a jak chrząkne, to aż mam ciarki bo takie "tarcie" jest od suchości na górze sucho, na dole potop... hehehe

Zgłoś nadużycie #82070 6 czerwca 2014, 16:45

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Wiesz w pracy jakoś nie robie zdjęć paznokci którę robię ale może dzisiaj zrobie wyjątek. Zależy która babeczka przyjdzie :)

czymam kciuki :D oby się dała sfotografować :D