Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82031 6 czerwca 2014, 16:03

julitav1 Zaprawiona w bojach
nathalia cos mi sie nie udalo :/
Nie bralam zadnych przeciwbolowych ( ale chyba zaraz wezme) u mnie to nie owulacja bo juz jestem po, nie wiem co tam sie dzieje ale od czasu kiedy obserwuje cykle przed @ tak bardzo nie bolało;/ a teraz to juz normalnie nie wyrabiam;/

Zgłoś nadużycie #82032 6 czerwca 2014, 16:04

Nathalia Zaprawiona w bojach
ANA nawet nie wiesz jakiego mam teraz banana na twarzy hehehehe LOW JU TUU HEHEHE :***
p.s pokaż siebie :D daj uciechę mym oczom :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82033 6 czerwca 2014, 16:05

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

a w ogóle to zrobię takie, jeśli dziś mi przyszła paczka z mistero milano, bo tam jest mój kamuflaż :D

Brokat zawsze możesz dać innego koloru :)

Zgłoś nadużycie #82034 6 czerwca 2014, 16:06

julitav1 napisał(a)

nathalia cos mi sie nie udalo :/
Nie bralam zadnych przeciwbolowych ( ale chyba zaraz wezme) u mnie to nie owulacja bo juz jestem po, nie wiem co tam sie dzieje ale od czasu kiedy obserwuje cykle przed @ tak bardzo nie bolało;/ a teraz to juz normalnie nie wyrabiam;/

Mi test owu juz nie wyszedł pozytywnie dzis... ciążowy tez... wiec mam 2 owulacje w miesiącu ??
Ale u Ciebie to ja wiem co się może dziać - FASOL ROŚNIE HIHIHI :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82035 6 czerwca 2014, 16:07

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Brokat zawsze możesz dać innego koloru :)

no pomyślę... ech ciężka praca mnie czeka :D

Zgłoś nadużycie #82036 6 czerwca 2014, 16:07

Za chwilę mam babeczke na pazury więc odezwe sie po pracy :) miłego popołudnia- wieczoru :)

Zgłoś nadużycie #82037 6 czerwca 2014, 16:07

Konto usunięte
Miałam się uczyć, a będę robić paznokcie :D

Zgłoś nadużycie #82038 6 czerwca 2014, 16:08

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Za chwilę mam babeczke na pazury więc odezwe sie po pracy :) miłego popołudnia- wieczoru :)

wklej nam fotę jakie zrobiłaś plisssssssssssssss! :)

Zgłoś nadużycie #82039 6 czerwca 2014, 16:08

Nathalia napisał(a)

Mi test owu juz nie wyszedł pozytywnie dzis... ciążowy tez... wiec mam 2 owulacje w miesiącu ??
Ale u Ciebie to ja wiem co się może dziać - FASOL ROŚNIE HIHIHI :D

Bardzo bym chciała :) Ale taki bol zazwyczaj zwiastuje @;/
Zaczynam tracic nadzieje ze cos z tego bd :(

Zgłoś nadużycie #82040 6 czerwca 2014, 16:09

gusiaa Supermama
A my jedziemy do miasta ;-)
A ją was wszystkie I low ju :-*
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #82041 6 czerwca 2014, 16:10

julitav1 napisał(a)

Bardzo bym chciała :) Ale taki bol zazwyczaj zwiastuje @;/
Zaczynam tracic nadzieje ze cos z tego bd :(

no nieee... sama pisałaś, że jeszcze 5-6dni więc na takie bóle też za wcześnie kochana. Głowencja w górę, cycki do przodu i wierzymy, że fasol się kryje w środku :) Nie ma innej opcji :)

Zgłoś nadużycie #82042 6 czerwca 2014, 16:10

Konto usunięte
A ja się kiszę w tej robocie :/

Zgłoś nadużycie #82043 6 czerwca 2014, 16:10

motyl1909 napisał(a)

wklej nam fotę jakie zrobiłaś plisssssssssssssss! :)

Wiesz w pracy jakoś nie robie zdjęć paznokci którę robię ale może dzisiaj zrobie wyjątek. Zależy która babeczka przyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #82044 6 czerwca 2014, 16:11

lady_89 napisał(a)

Wiesz w pracy jakoś nie robie zdjęć paznokci którę robię ale może dzisiaj zrobie wyjątek. Zależy która babeczka przyjdzie :)

zrób z ukrycia :D

Zgłoś nadużycie #82045 6 czerwca 2014, 16:13

Nathalia napisał(a)

no nieee... sama pisałaś, że jeszcze 5-6dni więc na takie bóle też za wcześnie kochana. Głowencja w górę, cycki do przodu i wierzymy, że fasol się kryje w środku :) Nie ma innej opcji :)

Ej ale naprawdę boli coraz bardziej co chwile latam do toalety i patrze czy nic nie leci;/
Przestraszyłam się;(
Zaczynam sie denerwowac :(

Zgłoś nadużycie #82046 6 czerwca 2014, 16:16

julitav1 napisał(a)

Ej ale naprawdę boli coraz bardziej co chwile latam do toalety i patrze czy nic nie leci;/
Przestraszyłam się;(
Zaczynam sie denerwowac :(

wiesz, że ciążę też zwiastują bóle jak na @? :D GŁOWENCJA W GÓRE BEJBE to nie małpiszon, tylko fasoliszon :)

Zgłoś nadużycie #82047 6 czerwca 2014, 16:16

takasobieja Fajna mama
Nathalia a w jakim dniu cyklu jesteś? Bo masz suwaczek 0 dni do testowania? Bo zgłupiałam :P jajnik mnie boli i nei wiem czy dlatego że rzeczywiście nie pękł, albo ciałko żółte juz produkuje progesteron...
Nathalia ja czasem jak mam ciałko żółte torbielowate to wtedy tak napiernicza mnie jajnik, ze aż rwie noga itd...

Zgłoś nadużycie #82048 6 czerwca 2014, 16:19

Lecę dziewczynki sie polożyc moze mi przejdzie :(
Poźniej sie odezwe papa:*;*;*

Zgłoś nadużycie #82049 6 czerwca 2014, 16:23

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

nic się nie dzieje :D omawiałyśmy swoje wagi i wrzucałyśmy fotki (przeważnie ślubne) :D

a to ja Wam nie wrzucę :P
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #82050 6 czerwca 2014, 16:25

takasobieja napisał(a)

Nathalia a w jakim dniu cyklu jesteś? Bo masz suwaczek 0 dni do testowania? Bo zgłupiałam :P jajnik mnie boli i nei wiem czy dlatego że rzeczywiście nie pękł, albo ciałko żółte juz produkuje progesteron...
Nathalia ja czasem jak mam ciałko żółte torbielowate to wtedy tak napiernicza mnie jajnik, ze aż rwie noga itd...

Bladego pojęcia nie mam, w którym cyklu jestem :) 21go kwietnia odstawiłam tabletki. 21go maja dostałam krwawienie (święcie przekonana, że to @). Trwało 2całe dni, jak się skończyło zrobiłam test owu, tak żeby sprawdzić i wyszedł pozytyw. 3 następne też. Więc tak sobie myślę, że to mogło być śródcykliczne krwawienie. Endometrium mi się nazbierało od tabsów, może po odstawieniu miałam bezowulacyjny cykl? Dziś jest 2,5tyg od tego krwawienia, więc jeśli to było śródcykliczne, to w teorii powinnam dostać @. Ale jej nie ma :D Jest ból jajów i znów pozytywne testy owulacyjne (przedwczoraj i wczoraj, dziś negatyw). CIążowe negatywne Karty ubezpieczeniowej dalej ni widu ni slychu. I zalewa mnie śluz biały i lepki. No, to tak w skrócie :D