Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #82011 6 czerwca 2014, 15:39

Konto usunięte
Chyba zrobię sobie dziś tipsiory :D o takie będę chciała :D

Zgłoś nadużycie #82012 6 czerwca 2014, 15:40

Konto usunięte

paola napisał(a)

Dziewczyny ja wam jeszcze czegoś nie powiedziałam : mam dziś IMIENINY i nic nie robię do końca dnia!

Wszystkiego najlepszego kochana :*

Zgłoś nadużycie #82013 6 czerwca 2014, 15:40

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

Chyba zrobię sobie dziś tipsiory :D o takie będę chciała :D

Śliczne :)

Zgłoś nadużycie #82014 6 czerwca 2014, 15:41

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

jesli jest na naturalnej płytce to jedyne co to możesz ją dodatkowo odtłuścić płytkę primerem przed malowaniem hybrydami. Poza tym nic więcej sie niestety nie da zrobić bo nasze paznokcie pracują i wystarczy delikatnie gdzieś zachaczyć i hyrbyda pęka i dlatego odpryskuje. poza tym hybryda hybrydzie nie równa jedne sa bardziej elastyczne inne twardsze. Chyba że hybrydy pomalujesz na żelach to wtedy nie odpryskuje

odtłuszczam, a i tak mi odpryskuje. No nic, zażeluję :D
tylko jak zrobić tą ala panterkę?

Zgłoś nadużycie #82015 6 czerwca 2014, 15:41

paola napisał(a)

Dziewczyny ja wam jeszcze czegoś nie powiedziałam : mam dziś IMIENINY i nic nie robię do końca dnia!

Wszystkiego Najlepszego spełnienia marzeń tych duzych i tych małych :)

Zgłoś nadużycie #82016 6 czerwca 2014, 15:43

motyl1909 napisał(a)

odtłuszczam, a i tak mi odpryskuje. No nic, zażeluję :D
tylko jak zrobić tą ala panterkę?

Najprościej to zrobić sam brokat zalać go żelem a potem farbaki akrylowymi namalować panterkę na zmatowionym żelu i odtłuszczonym i jak wyschnie nabłyszczająca warstwa i gotowe

Zgłoś nadużycie #82017 6 czerwca 2014, 15:47

paola Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Najprościej to zrobić sam brokat zalać go żelem a potem farbaki akrylowymi namalować panterkę na zmatowionym żelu i odtłuszczonym i jak wyschnie nabłyszczająca warstwa i gotowe

Gratuluję cierpliwości i zdolności

Zgłoś nadużycie #82018 6 czerwca 2014, 15:48

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

nie mam właśnie farbek akrylowych :/ jakiś inny pomysł?

Zgłoś nadużycie #82019 6 czerwca 2014, 15:48

Nathalia Zaprawiona w bojach
jezu dziewczyny nie moge juz wytrzymać tak mnie naparzają jaja dziś :( ledwo siedzę ze wstaniem problem bo mnie zaraz tam ciągnie strasznie jakby mnie kuli wielką igłą :(
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82020 6 czerwca 2014, 15:50

paola napisał(a)

Gratuluję cierpliwości i zdolności

Dzięki :)

Zgłoś nadużycie #82021 6 czerwca 2014, 15:51

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

jezu dziewczyny nie moge juz wytrzymać tak mnie naparzają jaja dziś :( ledwo siedzę ze wstaniem problem bo mnie zaraz tam ciągnie strasznie jakby mnie kuli wielką igłą :(

owulacja wita :D

Zgłoś nadużycie #82022 6 czerwca 2014, 15:53

motyl1909 napisał(a)

nie mam właśnie farbek akrylowych :/ jakiś inny pomysł?

To zwykłym lakierem albo pędzelkiem albo sonda, albo hybrydą czarną jesli masz tylko czarna zostawia ciemną warst dyspersyjną i może brzydko wyglądać jak nałożysz na to nabłyszczacz. Z reszta zwykły lakier też może się rozmazać ;/ ale jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz.

Zgłoś nadużycie #82023 6 czerwca 2014, 15:53

julitav1 Zaprawiona w bojach
Paola wszystkiego najlepszego :)

Nathalia: ja tez juz nie wytrzymuje boli mnie brzuch jak cholera mysle ze zaraz dostane @ ;/ ale za wczesnie jeszcze jakies 5-6 dni:/ nie wiem co sie dzieje.... i jeszcze do tego kręgosłup tam na dole mnie ciagnie;/

Zgłoś nadużycie #82024 6 czerwca 2014, 15:54

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

To zwykłym lakierem albo pędzelkiem albo sonda, albo hybrydą czarną jesli masz tylko czarna zostawia ciemną warst dyspersyjną i może brzydko wyglądać jak nałożysz na to nabłyszczacz. Z reszta zwykły lakier też może się rozmazać ;/ ale jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz.

spróbuję hybrydą i na to położę cienką warstwę żelu ;)

Zgłoś nadużycie #82025 6 czerwca 2014, 15:56

Nathalia Zaprawiona w bojach

julitav1 napisał(a)

Paola wszystkiego najlepszego :)

Nathalia: ja tez juz nie wytrzymuje boli mnie brzuch jak cholera mysle ze zaraz dostane @ ;/ ale za wczesnie jeszcze jakies 5-6 dni:/ nie wiem co sie dzieje.... i jeszcze do tego kręgosłup tam na dole mnie ciagnie;/

ja mam jeszcze uczucie jakbym zaraz miała zacząć przeć :| jeśli to owulacja, to nigdy w życiu nie miałam takiej. Zawsze była bezobjawowa. Brałaś jakieś pigsy przeciwbólowe ?? Wcale mi się nie podoba, że nasz tak boli :
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #82026 6 czerwca 2014, 15:58

motyl1909 napisał(a)

spróbuję hybrydą i na to położę cienką warstwę żelu ;)

Nawet moze być TOP z hybrydy tylko pod spodem żel zmatowiony bo jak się rozmarze to zawsze do tego żelu możesz spiłowac i sam brokat Ci zostanie na paznokciach i już :)

Zgłoś nadużycie #82027 6 czerwca 2014, 16:00

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Nawet moze być TOP z hybrydy tylko pod spodem żel zmatowiony bo jak się rozmarze to zawsze do tego żelu możesz spiłowac i sam brokat Ci zostanie na paznokciach i już :)

pytanie tylko czy mam złoty brokat :/

Zgłoś nadużycie #82028 6 czerwca 2014, 16:00

julitav1 Zaprawiona w bojach
[QUOTE=Nathalia;2410087]ja mam jeszcze uczucie jakbym zaraz miała zacząć przeć :| jeśli to owulacja, to nigdy w życiu nie miałam takiej. Zawsze była bezobjawowa. Brałaś jakieś pigsy przeciwbólowe ?? Wcale mi się nie podoba, że nasz tak boli :

Zgłoś nadużycie #82029 6 czerwca 2014, 16:01

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

a w ogóle to zrobię takie, jeśli dziś mi przyszła paczka z mistero milano, bo tam jest mój kamuflaż :D

Zgłoś nadużycie #82030 6 czerwca 2014, 16:02

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Anafreud idę zaraz oglądać Twoje dwie kreski, bo podczytałam z telefonu ale nie mogłam zobaczyć!!! :D jesteś byyyyk! dopiero przyszła i już pójdzie :P ale fajnie!!!! :D gratuluje :D :D :D

jeszcze raz powtarzam - nigdzie bez Was się nie ruszam! za dobrze mi z Wami :)

Nathalia napisał(a)

To dodam i ja focie :D

pierwszy raz Cię widzę a już Cię kocham :) )  no kocham Cię i już!!!! i nie pytaj za co? bo nie wiem ale to czuję :)

takasobieja napisał(a)

Ja niestety mam sporą nadwagę, ale nie czuje się przez to brzydsza od innych. Na pewno nie mam figurki jak szczupła laska, ale jak się odwalę to widzę wzrok mojego męża, i pytania "dla kogo się tak odwaliłas"? :P i wcale nie muszę ważyć 50kg :D a mam niestety 78 :/... od kiedy mam tarczycę przytyłam 25kg. Ale ślub brał ze mną jak byłam przy sobie :) a parą zaczynaliśmy byćjak miałam 57kg.

bo miłość nie patrzy na kg - zwłaszcza jak one są nie z lenista czy obżarstwa tylko jest jakaś niezależna ich przyczyna!!

Tasiemka napisał(a)

kurde ja też nie jestem jakaś superlaska :D ale najważniejsze dla mnie jest to, że mój mąż na mnie leci :D też mam lentką nadwagę, lentkie rozstępy na biodrach i oponkę na brzuchu ale jakoś żyję :D a jak się odwalę to tak jak mówisz - męża wzrok bezcenny :D

no to jak tak mówimy to ja mam: rozstępy na piersiach (po 1 ciąży), na biodrach i udach, oponkę na brzuchu (raz mniejszą raz większą) i wystające jedno żebro co wygląda jak 3 cycek i co ?? i nic :) lubię siebie

Nathalia napisał(a)

Dziewczyny. Rzucę Wam moją fotę w krótkich portkach - grubszych szkitów żadna z Was nie ma. Cellulit mam ogromny, ale mi to wisi koło pysi. Jak sie komu nie podoba to si niech nie paczy ja nie będę się gździć w lato w długich portkach bo się komuś nie podoba, że jestem grubaskiem. Pełniejszym paniom też się należy odsłonić conieco jak jest ciepło :)

aj law ju!!!!!! muaaaa :*
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!