Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81891 6 czerwca 2014, 13:45

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

mam mega wielką dupę jak murzynka :D ale jak ubiorę fajne majtki i się wypnę bo niby gdzieś na coś patrze, to żołnierz jest gotowy bez dotyku haha :D

U mnie to samo :D

Zgłoś nadużycie #81892 6 czerwca 2014, 13:46

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

właśnie dzisiaj jak byłam na targu, dziewczyna miała na sobie spódniczkę dzinsową i miała takie bordowe rozstępy na nogach i mówię do mojej mamy: kurdę - ja się wstydzę rozebrać na plaży, a ona z takimi rozstepami chodzi i nic sobie z tego nie robi! :D

ja też mam bordowe :( to teraz już na pewno nie założe spódniczek... :(

Zgłoś nadużycie #81893 6 czerwca 2014, 13:46

Nathalia Zaprawiona w bojach

takasobieja napisał(a)

Ja osobiście nie noszę spodniczek (oczywiście na zabawy zawsze wystrzele w sukienkach) ale na co dzień nie lubię, bo boje grube szpyty obcieram w udach :/ :D zawsze obcierałam, nawet jak miałam 60kg :P

pjona znam ten ból obcierania ud :D Ale znalazłam na to sposób :D :D :D :D do sukienek bardziej się nadaje i to takich conajmniej do kolan. Pod sukienke zakładam krótkie, bawełniane portki z bazarku jak sie kiedyś na wf nosiło :) Uda nie ocierają, a w pupe wcale gorąco nie jest :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81894 6 czerwca 2014, 13:46

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Ejjj no, po co mamy chudnąć, jak zaraz zajdziemy w ciążę i i tak będziemy słodkimi grubaskami ;)

Hmm no tu akurat wolalabym schudnąc przed ciążą... pozatym nadwaga zmniejsza %%% na zajście...
ale boje się, że jeszcze jak w ciaży przytyję to kręgosłup mi wysiądzie :/

Zgłoś nadużycie #81895 6 czerwca 2014, 13:48

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

mam mega wielką dupę jak murzynka :D ale jak ubiorę fajne majtki i się wypnę bo niby gdzieś na coś patrze, to żołnierz jest gotowy bez dotyku haha :D

no to samo miałam na myśli , ale nie umiałam ubrac tego w słowa hahah :D dzięki że mi pomogłaś :D

Zgłoś nadużycie #81896 6 czerwca 2014, 13:48

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Hmm no tu akurat wolalabym schudnąc przed ciążą... pozatym nadwaga zmniejsza %%% na zajście...
ale boje się, że jeszcze jak w ciaży przytyję to kręgosłup mi wysiądzie :/

Mi już siada, a w zaawansowanej ciąży nie byłam :/ mnie chcą operować kręgosłup szyjny, ale się nie daję :D

Zgłoś nadużycie #81897 6 czerwca 2014, 13:49

Edka82 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Ja osobiście nie noszę spodniczek (oczywiście na zabawy zawsze wystrzele w sukienkach) ale na co dzień nie lubię, bo boje grube szpyty obcieram w udach :/ :D zawsze obcierałam, nawet jak miałam 60kg :P

ja nie mam nadwagi a mi sie tez obcieraja, więc kupiłam puder do dupki dziecięcej i sobie pudruję

Zgłoś nadużycie #81898 6 czerwca 2014, 13:49

Dziewczyny. Rzucę Wam moją fotę w krótkich portkach - grubszych szkitów żadna z Was nie ma. Cellulit mam ogromny, ale mi to wisi koło pysi. Jak sie komu nie podoba to si niech nie paczy ja nie będę się gździć w lato w długich portkach bo się komuś nie podoba, że jestem grubaskiem. Pełniejszym paniom też się należy odsłonić conieco jak jest ciepło :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81899 6 czerwca 2014, 13:49

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ja też mam bordowe :( to teraz już na pewno nie założe spódniczek... :(

no ale właśnie chodzi mi o to, że ona sobie nic z tego nie robiła! skoro postanowiła tak się ubrać! :D przestań! :D Nathalia ma rację - stanowczo musisz się z nimi zaprzyjaźnić ;)

Zgłoś nadużycie #81900 6 czerwca 2014, 13:50

takasobieja Fajna mama
szyjny czemu? Ja mam przeprost szyjnego... nie mogę długo schylać głowy bo wysiadam i mam zawroty głowy :D
jednak robie ten gulasz na jutro, bo dużo mega mam tej wołowiny, odmroziłam zapasy... :P a jutro moi rodzice do mojego na urodz przyjeżdżają :) )) a mój tata uwielbia wołowinę :)

Zgłoś nadużycie #81901 6 czerwca 2014, 13:51

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

no ale właśnie chodzi mi o to, że ona sobie nic z tego nie robiła! skoro postanowiła tak się ubrać! :D przestań! :D Nathalia ma rację - stanowczo musisz się z nimi zaprzyjaźnić ;)

ale ja miniówek nie noszę... kupiłam sobie na lato 2 takie zwiewne, do łydek... ;) więc zakryję co trzeba :)

Zgłoś nadużycie #81902 6 czerwca 2014, 13:52

nadia1991 Fajna mama
zostało mi 9 minut :) i upragniony weekend :)

Zgłoś nadużycie #81903 6 czerwca 2014, 13:52

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

szyjny czemu? Ja mam przeprost szyjnego... nie mogę długo schylać głowy bo wysiadam i mam zawroty głowy :D
jednak robie ten gulasz na jutro, bo dużo mega mam tej wołowiny, odmroziłam zapasy... :P a jutro moi rodzice do mojego na urodz przyjeżdżają :) )) a mój tata uwielbia wołowinę :)

Mam zrośnięte 2 kręgi, mam ograniczone ruchy, przy zmianie pozycji ręki lub głowy mam złe przepływy w żyłach.. .:/ I chcą operować, żeby rozciąć te 2 kręgi, bo mówią,że w ciąży będę miała problem. Ale ja nie dam na razie ruszyć kręgosłupa.

Zgłoś nadużycie #81904 6 czerwca 2014, 13:52

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ale ja miniówek nie noszę... kupiłam sobie na lato 2 takie zwiewne, do łydek... ;) więc zakryję co trzeba :)

to ja teraz przyszalałam bo kupiłam ostatnio takie do kostek zwiewne dwie :P pod taką to w ogóle nic nie widać haha :D

Zgłoś nadużycie #81905 6 czerwca 2014, 13:53

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

o Ty wredoto! : D też chcę :D
nadia, z jakiego miasta jesteś?

Zgłoś nadużycie #81906 6 czerwca 2014, 13:53

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

i zacznie się szaleństwo :D

Zgłoś nadużycie #81907 6 czerwca 2014, 13:53

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

to ja teraz przyszalałam bo kupiłam ostatnio takie do kostek zwiewne dwie :P pod taką to w ogóle nic nie widać haha :D

prawie jak zakonnica :P

Zgłoś nadużycie #81908 6 czerwca 2014, 13:54

Konto usunięte
Dziewczyny, jak chcecie to możecie się też dopisać do tabelki testowań tutaj : http://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/czerwcowe-testerki,2614,257.html?s... :)

Zgłoś nadużycie #81909 6 czerwca 2014, 13:54

Długie kiece są the best :D

Zgłoś nadużycie #81910 6 czerwca 2014, 13:55

Konto usunięte
w ogóle mój mąż wziął dziś dzień urlopu, bo pojechał na warsztat wymieniać silnik w jego aucie z wujkiem. Ciekawe o której do domu wróci....