Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81791 6 czerwca 2014, 11:13

Edka82 Fajna mama
Dobra zabieram się za sprzątanie :)

Zgłoś nadużycie #81792 6 czerwca 2014, 11:14

lady_89 Gotowa na wszystko

nadia1991 napisał(a)

dobrze ze jeszcze tylko 3 godziny :)

Ja jeszcze nie zaczęłam pracy a już mi się nie chce więc zazdroszczę Ci że za niedługo kończysz.

Zgłoś nadużycie #81793 6 czerwca 2014, 11:16

julitav1 Zaprawiona w bojach

Edka82 napisał(a)

Dobra zabieram się za sprzątanie :)

mnie też to czeka :) Właśnie sie zbieram i zebrać się nie moge :)

Zgłoś nadużycie #81794 6 czerwca 2014, 11:20

Nathalia Zaprawiona w bojach
Kur.... jakby bylo u mnie malo anomalii... leci ze mnie bialy bardzo lepki sluz ani toto geste ani rzadkie na plodny mi to nie idzie jest bialy jak mleko i jest go sporo mam mokro :o nawet nie czytam w internetach co to moze iznaczac bi za chwile wyjdzie ze mam raka ;)
Niech ta zasrana karta ubezpieczeniowa przychodzi bo juz nie wyrabiam
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81795 6 czerwca 2014, 11:21

gusiaa Supermama

takasobieja napisał(a)

Gusia! Zaraz Ci natrzepie po tyłku! :D nie denerwuj nas!

Mam godzinę żeby posprzątać mieszkanie! nie wiem czy ogarnę :P i potem się uczę :/ eh

Too chodz bo moze własnie mi tego trzebaa!! :D
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #81796 6 czerwca 2014, 11:24

Nathalia napisał(a)

Kur.... jakby bylo u mnie malo anomalii... leci ze mnie bialy bardzo lepki sluz ani toto geste ani rzadkie na plodny mi to nie idzie jest bialy jak mleko i jest go sporo mam mokro :o nawet nie czytam w internetach co to moze iznaczac bi za chwile wyjdzie ze mam raka ;)

nawet nie czytaj w necie :) !!
Z tego co wiem biały i gesty jest w ciąży :)
U mnie tak bylo w zeszłym cyklu jak wyszly 2 kreski i potem @
Teraz u siebie nie zauważyłam oprócz brązowych jakby plamień.

Zgłoś nadużycie #81797 6 czerwca 2014, 11:25

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Cały czas jestem z doskoku i was podczytuje bo tyle mam rzeczy do zrobienia w domu, a za chwile trzeba się jeszcze do pracy pozbierać. Dobrze że jutro sobota to może uda mi się wszystko poprzestawiać :)

pochwalisz się efektem? :D

Zgłoś nadużycie #81798 6 czerwca 2014, 11:26

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

jak tylko przyjdzie Ci karta, to biegusiem do lekarza!

Zgłoś nadużycie #81799 6 czerwca 2014, 11:29

Konto usunięte
A powiem wam, że tak jakoś teraz ze mnie spłynęło ;) nie wiem no, jak się nie uda to przecież nic nie zrobię, trzeba się starać dalej :D a jak się uda, to będę się cieszyć :D póki co trzymam kciukasy za gusię :)

Zgłoś nadużycie #81800 6 czerwca 2014, 11:29

motyl1909 napisał(a)

pochwalisz się efektem? :D

Pewnie że się pochwalę jeśli będzie czym i mój plan zostanie zrealizowany :) choć i tak nie moge się doczekac mebli do kuchni, a na nie jeszcze troche musimy czekać

Zgłoś nadużycie #81801 6 czerwca 2014, 11:34

Nathalia Zaprawiona w bojach

motyl1909 napisał(a)

A powiem wam, że tak jakoś teraz ze mnie spłynęło ;) nie wiem no, jak się nie uda to przecież nic nie zrobię, trzeba się starać dalej :D a jak się uda, to będę się cieszyć :D póki co trzymam kciukasy za gusię :)

Piekne podejscie :) wiadomo ze w praktyce nie zawsze sie uda "nie plakac" ale najwazniejsze to sie nie lamac mocno tylko sie podniesc i walczyc dalej. W zyciu w koncu nic za darmo nie ma, nawet od losu sie trzeba upomniec o swoje :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81802 6 czerwca 2014, 11:35

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

Piekne podejscie :) wiadomo ze w praktyce nie zawsze sie uda "nie plakac" ale najwazniejsze to sie nie lamac mocno tylko sie podniesc i walczyc dalej. W zyciu w koncu nic za darmo nie ma, nawet od losu sie trzeba upomniec o swoje :)

Ja się cieszę, że mąż w końcu zrozumiał, że u nas tak łatwo nie będzie i to on karze mi się trzymać w pionie i walczyć. Pierwszy raz od niego takie słowa usłyszałam w niedzielę :)

Zgłoś nadużycie #81803 6 czerwca 2014, 11:35

Edka82 Fajna mama
Łał, ale jestem energiczna, włożyłam pranie do pralki i dalej zamulam,

Zgłoś nadużycie #81804 6 czerwca 2014, 11:36

Edka82 Fajna mama
Jeszcze 1,5 miecha i urlop :) )

Zgłoś nadużycie #81805 6 czerwca 2014, 11:42

Nathalia napisał(a)

nawet nie czytaj w necie :) !!
Z tego co wiem biały i gesty jest w ciąży :)
U mnie tak bylo w zeszłym cyklu jak wyszly 2 kreski i potem @
Teraz u siebie nie zauważyłam oprócz brązowych jakby plamień.

Zgłoś nadużycie #81806 6 czerwca 2014, 11:42

Edka82 napisał(a)

Jeszcze 1,5 miecha i urlop :) )

U mnie to samo :) i już się nie mogę doczekać, mój planuje jakies wyjątkowe wakacje więc tym bardziej tylko na nie czekam :) :) Uciekam do pracy odezwe się w wolnej chwili :)

Zgłoś nadużycie #81807 6 czerwca 2014, 11:44

ej dziewczyny nie wiem czy juz byla dyskusja na ten temat, ale chcialabym sie was zapytac jesli chodzi o gina do do kogo chodzicie do Pana Dr czy do Pani Dr ??
I czy na NFZ czy prywatnie?
Bo ja wcześniej chodziłam na NFZ i bylam niezadowolona moja wizyta trwala 3 min.
Ostatnio chodzi Prywatnie ( oczywisnie do pani dr) i jestem bardzo zadowolona ostatnio w gabinecie siedzialm 30 min i bardzo dobrze wytlumaczyla mi wszystko wyjasnila o co chodzi itd.
Jak jest u was ??

Zgłoś nadużycie #81808 6 czerwca 2014, 11:49

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

ej dziewczyny nie wiem czy juz byla dyskusja na ten temat, ale chcialabym sie was zapytac jesli chodzi o gina do do kogo chodzicie do Pana Dr czy do Pani Dr ??
I czy na NFZ czy prywatnie?
Bo ja wcześniej chodziłam na NFZ i bylam niezadowolona moja wizyta trwala 3 min.
Ostatnio chodzi Prywatnie ( oczywisnie do pani dr) i jestem bardzo zadowolona ostatnio w gabinecie siedzialm 30 min i bardzo dobrze wytlumaczyla mi wszystko wyjasnila o co chodzi itd.
Jak jest u was ??

Ja chodzę do Pani dr, która doproawdziłą mnie do porządku z ostatnią ciążą (miałam puste jajo płodowe - i żaden lekarz tego nie stweirdził oprócz niej do 10 tc), od tamtej pory czyli już ponad rok chodzę do niej i póki co jestem zadowolona. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile trzeba, nie wygania, przyjmuje bez kolejek, wysłucha, doradzi i wspiera. I chodzę na NFZ :)

Zgłoś nadużycie #81809 6 czerwca 2014, 11:57

motyl1909 napisał(a)

Ja chodzę do Pani dr, która doproawdziłą mnie do porządku z ostatnią ciążą (miałam puste jajo płodowe - i żaden lekarz tego nie stweirdził oprócz niej do 10 tc), od tamtej pory czyli już ponad rok chodzę do niej i póki co jestem zadowolona. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile trzeba, nie wygania, przyjmuje bez kolejek, wysłucha, doradzi i wspiera. I chodzę na NFZ :)

No widzisz i to jest lekarz :) A tamta moja dosłownie nic zero slowa.
Jak mialam nadzerke to powiedziala: Masz nadzerke nie rodzilas wiec nie wypalimy przepisala lek taki plyn i musialam chodzic co tydzien na smarowanie. Pozniej zbadala mnie i powiedzila no wyleczone. Wizyta trwala 3 minuty. Jak zaszłam w ciąże :( to wziela mnie na USG robila je z 5 min nie wyduszajac z siebie ani slowa wyliczyla tydzien kazala brac kwas foliowy i powiedziala ze widzimy sie za 2 tygodnie!!!! Od tamtej pory nie poszlam do niej ani razu. Kolezanka polecila mi doktor ktora przyjmuje prywatnie jest mila, wszystko tlumaczy wyjasnia. Dowiedzialam się ze przyjmuje rowzniez na NFZ ale postanowilam chodzic do niej prywatnie ma moja karte zna wszystko :)

Zgłoś nadużycie #81810 6 czerwca 2014, 11:58

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

No widzisz i to jest lekarz :) A tamta moja dosłownie nic zero slowa.
Jak mialam nadzerke to powiedziala: Masz nadzerke nie rodzilas wiec nie wypalimy przepisala lek taki plyn i musialam chodzic co tydzien na smarowanie. Pozniej zbadala mnie i powiedzila no wyleczone. Wizyta trwala 3 minuty. Jak zaszłam w ciąże :( to wziela mnie na USG robila je z 5 min nie wyduszajac z siebie ani slowa wyliczyla tydzien kazala brac kwas foliowy i powiedziala ze widzimy sie za 2 tygodnie!!!! Od tamtej pory nie poszlam do niej ani razu. Kolezanka polecila mi doktor ktora przyjmuje prywatnie jest mila, wszystko tlumaczy wyjasnia. Dowiedzialam się ze przyjmuje rowzniez na NFZ ale postanowilam chodzic do niej prywatnie ma moja karte zna wszystko :)

No widzisz, resztę lekarzy prywatnie i na NFZ bym odstrzeliła. Tak to dzięki nim bym chyba do tj pory chodziła w ciąży, z której nic by nie było :(