Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81591 5 czerwca 2014, 18:05

Nathalia Zaprawiona w bojach
to jest już jakaś liga, czy takie kopanie dla fun'u? :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81592 5 czerwca 2014, 18:06

Dziołchy, macie jakieś tatuaże? Jakie macie podejście do osób wytatuowanych? :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81593 5 czerwca 2014, 18:09

nadia1991 Fajna mama

Nathalia napisał(a)

tatuaż u facetów zawsze mi się podobał szczególnie na ramieniu nawet kiedyś namawiałam mojego męża żeby sobie zrobił ale zawsze twierdził że są ważniejsze wydatki jeśli chodzi o kobiety to też mi się podobają ale pod warunkiem że jest on mały i nie kolorowy

Zgłoś nadużycie #81594 5 czerwca 2014, 18:11

nadia1991 napisał(a)

tatuaż u facetów zawsze mi się podobał szczególnie na ramieniu nawet kiedyś namawiałam mojego męża żeby sobie zrobił ale zawsze twierdził że są ważniejsze wydatki jeśli chodzi o kobiety to też mi się podobają ale pod warunkiem że jest on mały i nie kolorowy

Dla mnie najgorsze są karki 2x2 co mają tribale podziarane na bajcepsach :D (tribale to takie bez sensu maziajki bez zadnego przekazu)

Zgłoś nadużycie #81595 5 czerwca 2014, 18:13

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

to jest już jakaś liga, czy takie kopanie dla fun'u? :D

wiesz on ma w drużynie dzieciaki 2007-2008 rocznik więc ligi dla nich jeszcze nie ma :) ale grali rok w lidze żaków z dzieciakami 2005-2006 - no wiadomo najmłodsi byli i najsłabsi ale ogrywali się - biorą często udział w turniejach a teraz od początku maja do połowy czerwca biorą udział w mini mistrzostwach deichmanna - razem trenują już 3 rok więc fun funem ale już od jakiegoś roku mają dość poważne podejście do tego - u mnie króluje w domu piłka nożna - pokój ma piłkarski, zamiast bajek ogląda mecze, zna drużyny, zawodników - odlicza dni do mistrzostw w Brazylii tak, że zaczyna się robić coraz poważniej :) ja jako mama piłkarza mam już debiut w tv i radiu za sobą :P
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #81596 5 czerwca 2014, 18:14

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

mój M ma tatuaż na przedramieniu, myśli o kolejnym.... ja póki z chęcią bym sobie zrobiła ale nie mam wizji ani na miejsce ani na wzór :P z tatuażu to mam makijaż permanentny robiony w studio tatuażu :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81597 5 czerwca 2014, 18:15

anafreud napisał(a)

wiesz on ma w drużynie dzieciaki 2007-2008 rocznik więc ligi dla nich jeszcze nie ma :) ale grali rok w lidze żaków z dzieciakami 2005-2006 - no wiadomo najmłodsi byli i najsłabsi ale ogrywali się - biorą często udział w turniejach a teraz od początku maja do połowy czerwca biorą udział w mini mistrzostwach deichmanna - razem trenują już 3 rok więc fun funem ale już od jakiegoś roku mają dość poważne podejście do tego - u mnie króluje w domu piłka nożna - pokój ma piłkarski, zamiast bajek ogląda mecze, zna drużyny, zawodników - odlicza dni do mistrzostw w Brazylii tak, że zaczyna się robić coraz poważniej :) ja jako mama piłkarza mam już debiut w tv i radiu za sobą :P

ŁOOO!!!! Rośnie nam tutaj godny następca Ronalda i innych :) )) Skoro teraz gościcie w mediach to co to będzie za hmm... 15lat? :D A od napalonych fanek się nieodgoni mały sportowiec :)

Zgłoś nadużycie #81598 5 czerwca 2014, 18:17

anafreud napisał(a)

mój M ma tatuaż na przedramieniu, myśli o kolejnym.... ja póki z chęcią bym sobie zrobiła ale nie mam wizji ani na miejsce ani na wzór :P z tatuażu to mam makijaż permanentny robiony w studio tatuażu :)

Najpopularniejsze są dziarki na stopach u kobiet :D
ja sama mam 5 tatuazy i kazdy jest duzy.. nawet bardzo. Więc jak idę rozgogolona w lato po mieście (szczególnie w Polsce) to babcie by na mnie krzyże stawiały i egzorcyzmy robiły... :)

Zgłoś nadużycie #81599 5 czerwca 2014, 18:17

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Dla mnie najgorsze są karki 2x2 co mają tribale podziarane na bajcepsach :D (tribale to takie bez sensu maziajki bez zadnego przekazu)

mi najbardziej się podobają u babek tatuaże na plecach albo na biodrze (tak od uda po żebra) ale sama takiego bym nie zrobiła - już za stara jestem i chyba bałabym się jak on będzie wyglądał po ciąży, przytyciu itp... nie podobają mi się na brzuchu.... ja gdybym wiedziała co to pewnie zrobiłabym na stopie....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81600 5 czerwca 2014, 18:21

nadia1991 Fajna mama

Nathalia napisał(a)

ja kiedyś chciałam mieć nad kością miednicy jakiś fajny tekst ale na tym się skończyło :)

Zgłoś nadużycie #81601 5 czerwca 2014, 18:21

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

ŁOOO!!!! Rośnie nam tutaj godny następca Ronalda i innych :) )) Skoro teraz gościcie w mediach to co to będzie za hmm... 15lat? :D A od napalonych fanek się nieodgoni mały sportowiec :)

hahaha on nie lubi ronaldo ani barcy ani realu i piłkarzy stamtąd :P a co do fanek to hmm... no jest najbardziej rozchwytywanym chłopcem w przedszkolu.... nawet dziś z panią rozmawiałam i mówiła, że jest zdziwiona bo nic a nic się nie zmienia... on przestał za dziewczynkami ganiać a one za nim ciągle :)
i przypomniała mi się historia jak jakiś czas temu mówi mi, że nie lubi Wiktorii (koleżanki z przedszkola), więc pytam
- synek czemu? niefajna jest?
- fajna
- nie chce się z Tobą bawić?
- chce
- to co? nie chce się bawić w to co Ty chcesz czy co?
- nie, nie lubię jej bo ona mnie tak mocno kocha że bardziej mnie  niż swoją mamę!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81602 5 czerwca 2014, 18:22

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Najpopularniejsze są dziarki na stopach u kobiet :D
ja sama mam 5 tatuazy i kazdy jest duzy.. nawet bardzo. Więc jak idę rozgogolona w lato po mieście (szczególnie w Polsce) to babcie by na mnie krzyże stawiały i egzorcyzmy robiły... :)

poka!!!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81603 5 czerwca 2014, 18:25

anafreud napisał(a)

hahaha on nie lubi ronaldo ani barcy ani realu i piłkarzy stamtąd :P a co do fanek to hmm... no jest najbardziej rozchwytywanym chłopcem w przedszkolu.... nawet dziś z panią rozmawiałam i mówiła, że jest zdziwiona bo nic a nic się nie zmienia... on przestał za dziewczynkami ganiać a one za nim ciągle :)
i przypomniała mi się historia jak jakiś czas temu mówi mi, że nie lubi Wiktorii (koleżanki z przedszkola), więc pytam
- synek czemu? niefajna jest?
- fajna
- nie chce się z Tobą bawić?
- chce
- to co? nie chce się bawić w to co Ty chcesz czy co?
- nie, nie lubię jej bo ona mnie tak mocno kocha że bardziej mnie  niż swoją mamę!

AHAHAHAHAHA!!!! Jaki Boski Alvaro o nie mogę :) ))))
Skoro nie lubi tych piłkarzy to już tym bardziej ambicja mu będzie kazała ich "sprzątnąć" z boiska :D

Zgłoś nadużycie #81604 5 czerwca 2014, 18:26

nadia1991 Fajna mama
a teraz to jak bym w końcu zaszła w ciążę to skóra się rozciągnie i pewno nie wyglądało by to za fajnie

Zgłoś nadużycie #81605 5 czerwca 2014, 18:27

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

AHAHAHAHAHA!!!! Jaki Boski Alvaro o nie mogę :) ))))
Skoro nie lubi tych piłkarzy to już tym bardziej ambicja mu będzie kazała ich "sprzątnąć" z boiska :D

hehe zanim on dorośnie top oni już na emerycie będą :P
a tak poza tym ja nie chcę żeby był piłkarzem... ja go woże, żeby się poruszał, nie siedział na kanapie i nie obżerał się chipsami (choć ich nie może) - to zdolny, mądry chłopak i ma się uczyć ;P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81606 5 czerwca 2014, 18:29

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

a teraz to jak bym w końcu zaszła w ciążę to skóra się rozciągnie i pewno nie wyglądało by to za fajnie

no na pewno... ma koleżankę z tatuażem z młodości na brzuchu i krzyżu - na krzyży ma tribala a na brzuchu ma coś wokół pępke... po 2 ciążach wygląda to tak, że w lato na plaży chodzi tylko w 1 częściowym kostiumie albo tankini... szczupła, fajna laska - ale w jednej ciąży przytyła 30kg
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81607 5 czerwca 2014, 18:32

anafreud Fajna mama
oho burza.....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81608 5 czerwca 2014, 18:33

nadia1991 Fajna mama
dzieciaki są zajefajne :) ja bym już na twoim miejscu pilnowała syn skoro on taki rozchwytywany :)

Zgłoś nadużycie #81609 5 czerwca 2014, 18:35

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

dzieciaki są zajefajne :) ja bym już na twoim miejscu pilnowała syn skoro on taki rozchwytywany :)

co Ty :) pilnuje sie córki :) nie jak to było... jak się ma syna to się pilnuje tylko jego, a jak się ma córkę to pilnuje się całe osiedle ;)

na szczęście syn w ciąży do domu nie przyjdzie :P najwyżej z okiem podbitym :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81610 5 czerwca 2014, 18:35

Nie moge znalezc zdjec plecow, mam narazie udo i stope :) I macie w ramach ciekawostki fotę podczas robienia uda :D