Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81351 5 czerwca 2014, 12:21

Szpilkka Supermama
Straciłam zapał do tych starań. Mam kwas foliowy w szafce, już chyba drugi czy trzeci miesiąc go nie biorę, nie chce mi się ... ;/

Zgłoś nadużycie #81352 5 czerwca 2014, 12:22

nadia1991 Fajna mama
hej wszystkim :)
dzisiaj znowu od 12 w pracy:/ u nas dzisiaj gorąco pewnie ok 28 st :) i tak ma być przez cały weekend :)
ana już chyba mogę gratulować :) będziesz piewszą lutówką :)

Zgłoś nadużycie #81353 5 czerwca 2014, 12:24

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Straciłam zapał do tych starań. Mam kwas foliowy w szafce, już chyba drugi czy trzeci miesiąc go nie biorę, nie chce mi się ... ;/

wiesz co, to nie ma reguły. Nastolatki zachodzą w ciążę bez kwasu i innych leków i jakoś rodzą zdrowe dzieci ;) ja biorę bo jestem przewrażliwiona na punkcie bezpieczeństwa ewentualnego zarodka :P

Zgłoś nadużycie #81354 5 czerwca 2014, 12:25

Nathalia Zaprawiona w bojach
Wchodze i co ja pacze? Dwie kreseczki... nie mialam okularow na nosie a je dostrzeglam :) oby codziennie byly takie informacje!! :)
Szpilkka, wiesz ze jak sie traci zapal to nagle orzychodzi niespodziewajka? :D ti juz jest chyba potwierdzone baukowo hehehe
U mnie z rana test owu znowu pozytywny az po oczach bije...
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81355 5 czerwca 2014, 12:26

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

hej wszystkim :)
dzisiaj znowu od 12 w pracy:/ u nas dzisiaj gorąco pewnie ok 28 st :) i tak ma być przez cały weekend :)
ana już chyba mogę gratulować :) będziesz piewszą lutówką :)

u mnie 23 stopnie, ale pochmurno, co chwilę pokropuje deszczyk i wszystko paruje, więc jest duszno. Nie zdzwię się, jeśli ta burza naprawdę dziś będzie. A od jutra 21 stopni i słoneczko ;) a weekend ma być piękny ;) tyle, że mój mąż jedzie nad Bałtyk na rybki na rejs w niedzielę, więc pewnie spędzę ten dzień u rodziców :P

Zgłoś nadużycie #81356 5 czerwca 2014, 12:27

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

Wchodze i co ja pacze? Dwie kreseczki... nie mialam okularow na nosie a je dostrzeglam :) oby codziennie byly takie informacje!! :)
Szpilkka, wiesz ze jak sie traci zapal to nagle orzychodzi niespodziewajka? :D ti juz jest chyba potwierdzone baukowo hehehe

może tym razem to owulacja?

Zgłoś nadużycie #81357 5 czerwca 2014, 12:28

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

wiesz co, to nie ma reguły. Nastolatki zachodzą w ciążę bez kwasu i innych leków i jakoś rodzą zdrowe dzieci ;) ja biorę bo jestem przewrażliwiona na punkcie bezpieczeństwa ewentualnego zarodka :P

Ja też jestem przewrażliwiona, i na pewno będę jeszcze gorzej jak dowiem się o ciąży, ale chodzi mi o taki całokształt. Mojego nie ma, no to dziecka sama sobie nie zrobie

Zgłoś nadużycie #81358 5 czerwca 2014, 12:29

Owulacja czy nie to i tak dzialamy ;)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81359 5 czerwca 2014, 12:30

Szpilkka Supermama

Nathalia napisał(a)

No to racja. A tym bardziej teraz juz tak nie myśle o tym dziecku bo jestem zabiegana, pewne sprawy wyszły nie pierwszy plan, do tego wszystkiego mam ten staż ... wszystko zaczęło się układac.

Zgłoś nadużycie #81360 5 czerwca 2014, 12:34

Szpilkka napisał(a)

No to racja. A tym bardziej teraz juz tak nie myśle o tym dziecku bo jestem zabiegana, pewne sprawy wyszły nie pierwszy plan, do tego wszystkiego mam ten staż ... wszystko zaczęło się układac.

Moja przyjaciolka tez sie tak starala i starala potem odpuscila tez miala staz w spa i pod sam koniec stazu byla niespodziewajka :D wiec to dobrze ze jestes zabiegana zastazowana itp nie masz czasu na negatywne myslenie i nastawienie... :)

Zgłoś nadużycie #81361 5 czerwca 2014, 12:34

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

To i zaraz dzidzia się pewnie pojawi :)

Zgłoś nadużycie #81362 5 czerwca 2014, 12:35

Konto usunięte
ej, wychodzą ze mnie takie mega kremowe gluty (sorrki za określenie)

Zgłoś nadużycie #81363 5 czerwca 2014, 12:36

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

może tym razem to owulacja?

powiedz mi jak bierzesz ten wiesiołek to przesuwa co się owulka ?? cholera u mnie dzisiaj jest 12 dc chciałam sprawdzić czy zbliża się ovu i zrobiłam test a tu nawet bladej krechy nie ma a w tamtym miesiącu już była w 12 dniu jasna nie wiem czy to przez ten wiesiołek ?? ??

Zgłoś nadużycie #81364 5 czerwca 2014, 12:37

motyl1909 napisał(a)

ej, wychodzą ze mnie takie mega kremowe gluty (sorrki za określenie)

U dr google kiedys czytalam ze taki sluz moze zwiastowac ciaze albo faze lutealna. Gdzies na jakims forum jakas pani tez miala bezowy sluz i sie okazalo ze ciaza... nie chce cie nakrecac takie sluzy rozne rzeczy moga zwiastowac :) nie swedzi cie tam i nie piecze?

Zgłoś nadużycie #81365 5 czerwca 2014, 12:38

gusiaa Supermama
Ale ten czas zapiernicza.. Jeszcze 1h 23min i do domku a o 16 po mała kluseczke ide ..
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #81366 5 czerwca 2014, 12:39

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

powiedz mi jak bierzesz ten wiesiołek to przesuwa co się owulka ?? cholera u mnie dzisiaj jest 12 dc chciałam sprawdzić czy zbliża się ovu i zrobiłam test a tu nawet bladej krechy nie ma a w tamtym miesiącu już była w 12 dniu jasna nie wiem czy to przez ten wiesiołek ?? ??

wiesz co, nie wiem czy przez wiesiołek, niby nie przesuwa, ale ja go brałam do 12 dc włącznie i owulkę miałam 14 dc. zawsze miałam 12/13 dc (zazwyczaj 13). Raczej nie ma wpływu.

Zgłoś nadużycie #81367 5 czerwca 2014, 12:39

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

U dr google kiedys czytalam ze taki sluz moze zwiastowac ciaze albo faze lutealna. Gdzies na jakims forum jakas pani tez miala bezowy sluz i sie okazalo ze ciaza... nie chce cie nakrecac takie sluzy rozne rzeczy moga zwiastowac :) nie swedzi cie tam i nie piecze?

haha, no u mnie za prędko na objawy takie ;p jestem 3 dpo :P nie swędzi, nie piecze :P oprócz tego, że mam cholerną opryszczkę na ustach :/

Zgłoś nadużycie #81368 5 czerwca 2014, 12:40

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Ale ten czas zapiernicza.. Jeszcze 1h 23min i do domku a o 16 po mała kluseczke ide ..

ale super, ja też bym chciała zająć się małym dzieckiem :)

Zgłoś nadużycie #81369 5 czerwca 2014, 12:41

Konto usunięte
http://ovufriend.pl/graph-print,4fec3ce24e2b046765b5a49d6b939442,0px.html

popatrz sobie nadia :*

Zgłoś nadużycie #81370 5 czerwca 2014, 12:41

motyl1909 napisał(a)

haha, no u mnie za prędko na objawy takie ;p jestem 3 dpo :P nie swędzi, nie piecze :P oprócz tego, że mam cholerną opryszczkę na ustach :/

Moze uzyj dla pewnosci clotrimazolu. Jak ci opryszczka wysadzila to moze i tak jakoes mini bakterie sie rodza?