Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81311 5 czerwca 2014, 10:27

anafreud Fajna mama
Gusiaaaa słuchaj miałam Ci napisać wcześniej - nie martw się tak tą tempką - to niewielkie spadki - daleko do linii i tak trzyma się fajnie wysoko... jak pooglądałam kilka wykresów na ovuF to wszędzie są w ciążowych spadki! kilka to nawet pospadało do czerwonej linii i i tak zielona kropka była :) póki nie ma 1 kreski i @ to nie ma się co łamać
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #81312 5 czerwca 2014, 10:29

anafreud Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Ale Ci zazdrosze... :*:* heheh

czekam na ta twoja ciemniejsza kreskeee :P

a ja czekam na Twoje - nawet jak mi ściemnieje krecha to ja nigdzie sama nie idę....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81313 5 czerwca 2014, 10:31

gusiaa Supermama

anafreud napisał(a)

a ja czekam na Twoje - nawet jak mi ściemnieje krecha to ja nigdzie sama nie idę....

Chciałąbym ale wiem ze to tylko marzenie;/;/
Pewnie nie czas na mnie....
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #81314 5 czerwca 2014, 10:33

Tasiemka Supermama
siema wam!
byłam w tym PUPie i kurfa więcej tam nie pójdę, a jak pójdę to tabletkę na nerwy wczesniej łyknę!
wchodzę mówię dzień dobry, nie słyszę nic, podpisała mi kartkę i mówi: "następny podpis w październiku dopiero..., to wszystko na dzisiaj", no a ja mówię, no dobrze a jakieś oferty pracy, albo stażu, zawsze mi panie dawały do przejrzenia, a ta do mnie z nerwami " to wszystko na dzisiaj!", jak jebłam drzwiami to myslałam, że z zawiasów wylecą!!!!

Anafreudd i co z Tobą, bo kurcza nie miałam czasu luknąć ani na ovF ani tu!?!?! ?? !?!?!

Zgłoś nadużycie #81315 5 czerwca 2014, 10:37

Tasiemka Supermama
anafreud widzialam fotki i ja tam coś widzę! jeeaah :D

Zgłoś nadużycie #81316 5 czerwca 2014, 10:41

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

siema wam!
byłam w tym PUPie i kurfa więcej tam nie pójdę, a jak pójdę to tabletkę na nerwy wczesniej łyknę!
wchodzę mówię dzień dobry, nie słyszę nic, podpisała mi kartkę i mówi: "następny podpis w październiku dopiero..., to wszystko na dzisiaj", no a ja mówię, no dobrze a jakieś oferty pracy, albo stażu, zawsze mi panie dawały do przejrzenia, a ta do mnie z nerwami " to wszystko na dzisiaj!", jak jebłam drzwiami to myslałam, że z zawiasów wylecą!!!!

Anafreudd i co z Tobą, bo kurcza nie miałam czasu luknąć ani na ovF ani tu!?!?! ?? !?!?!

Kurcze aż ci zazdroszcze. U nas jak ostatnio poszłam do PuPu to wyczekałam się w kolejce 1,5 godziny po czym dowiedziałam się że mogłam podac kartkę ze skierowaniem bez kolejki.

Zgłoś nadużycie #81317 5 czerwca 2014, 10:42

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

powodzenia :) najlepszy test na dobry wzrok :)

widzę II kreski :) bledziutkie, ale widzę :)

Zgłoś nadużycie #81318 5 czerwca 2014, 10:44

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

A taką torebkę sobie kupiłam :)

fajnaaaa! :D

Zgłoś nadużycie #81319 5 czerwca 2014, 10:50

Lenka87 Fajna mama
Wzięłam się w końcu za porządki. Ledwo chodzę, ale jakoś chyba dam radę. Jeszcze po południu zakupy i tylko czekać na przyjazd męża :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #81320 5 czerwca 2014, 10:53

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Kurcze aż ci zazdroszcze. U nas jak ostatnio poszłam do PuPu to wyczekałam się w kolejce 1,5 godziny po czym dowiedziałam się że mogłam podac kartkę ze skierowaniem bez kolejki.

ja jeszcze nigdy nie trafiłam na kolejkę... ale nie wiem czego tu zazdroscić? zszarganych nerwów? w ogóle teraz się coś pozmieniało u nas i nie ma pośrednictwa pracy, tylko jest doradca klienta, myślałam, że jebne jak to zobaczyłam :D

Zgłoś nadużycie #81321 5 czerwca 2014, 10:53

Konto usunięte
A ja już w pracy :) ech, nie wiem, czy dobrze zrobiłam, że biorę dupka już od 15 dc :/ bo owulka była jednak dopiero 14 dc :/ no ale pociągnę go do 15.06 i 16 czerwca zatestuję, to będzie 14 dpo, powinno się coś wyjaśnić, skoro mi @ ovu wyznaczyło na 18 czerwca (bo moja FL trwa 16 dni).
Zapisałam się do rodzinnej, żeby mi dała skierowanie na mocz i morfologię. Poproszę ją o skierowanie na wszystkie hormony, myślicie, że mi da?

Zgłoś nadużycie #81322 5 czerwca 2014, 11:17

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

A ja już w pracy :) ech, nie wiem, czy dobrze zrobiłam, że biorę dupka już od 15 dc :/ bo owulka była jednak dopiero 14 dc :/ no ale pociągnę go do 15.06 i 16 czerwca zatestuję, to będzie 14 dpo, powinno się coś wyjaśnić, skoro mi @ ovu wyznaczyło na 18 czerwca (bo moja FL trwa 16 dni).
Zapisałam się do rodzinnej, żeby mi dała skierowanie na mocz i morfologię. Poproszę ją o skierowanie na wszystkie hormony, myślicie, że mi da?

Nie wiem czy internista da Ci skierowanie na hormony... To chyba zależy od jego dobrych chęci. Ja po takie skierowania chodzę do gina-endo
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #81323 5 czerwca 2014, 11:20

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Nie wiem czy internista da Ci skierowanie na hormony... To chyba zależy od jego dobrych chęci. Ja po takie skierowania chodzę do gina-endo

no zapytać mogę, jak mi nie da nic, to od ginka poproszę bo mam wizytę za 3 tyg.
Pytanie tylko czy progesteron i prolaktyna będą wiarygodne jeśli biorę duphaston?
Gdzie takasobieja - moja encyklopedia wiedzy :D

Zgłoś nadużycie #81324 5 czerwca 2014, 11:20

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

siema wam!

współczuję - miałam z Pupem do czynienia niecałe 1,5 miesiąca - przed obroną mgr miałam byłam już na rozmowie w sprawie pracy tu gdzie pracuje tylko praca była od 01.09. - ja wyjazdów wakacyjnych miałam sporo, więc po obronie poszłam się zarejestrować żeby ubezpieczenie mieć itp... nasiedziałam się, nawypytywali mnie, pani miała problem jak zakwalifikować mój zawód itp. Pani pokazała mi kursy przekawlifikowujące na operatora koparki itp . Jak na koniec sierpnia poszła się wyrejestrować, bo szłam do pracy to pani zapytała mnie czy może zrobić tak, żeby to było, że to oni mi znaleźli tą pracę!!!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81325 5 czerwca 2014, 11:23

anafreud Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Chciałąbym ale wiem ze to tylko marzenie;/;/
Pewnie nie czas na mnie....

ejjjj uszy do góry!!! jeszcze kilka dni... rozumiem, że masz chwile zwątpienia i abolutnie nie chodzi mi o to, żebyś nie nakręcała czy cokolwiek... ale trzeba mieć nadzieje.... wiesz, że nadzieja jest zielona ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81326 5 czerwca 2014, 11:26

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

współczuję - miałam z Pupem do czynienia niecałe 1,5 miesiąca - przed obroną mgr miałam byłam już na rozmowie w sprawie pracy tu gdzie pracuje tylko praca była od 01.09. - ja wyjazdów wakacyjnych miałam sporo, więc po obronie poszłam się zarejestrować żeby ubezpieczenie mieć itp... nasiedziałam się, nawypytywali mnie, pani miała problem jak zakwalifikować mój zawód itp. Pani pokazała mi kursy przekawlifikowujące na operatora koparki itp . Jak na koniec sierpnia poszła się wyrejestrować, bo szłam do pracy to pani zapytała mnie czy może zrobić tak, żeby to było, że to oni mi znaleźli tą pracę!!!!

PUP to inny świat :D ja nie mam nerwów do tej instytucji... ;) i mam nadzieję, że znajdę pracę bez ich pomocy ;)

Zgłoś nadużycie #81327 5 czerwca 2014, 11:28

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

ejjjj uszy do góry!!! jeszcze kilka dni... rozumiem, że masz chwile zwątpienia i abolutnie nie chodzi mi o to, żebyś nie nakręcała czy cokolwiek... ale trzeba mieć nadzieje.... wiesz, że nadzieja jest zielona ??

Ana ma rację, Gusia uszy do góry, nie uda się teraz to następnym razem, co to ma być? :) przeciez jesteśmy piękne i młode i poradzimy sobie! :)

Zgłoś nadużycie #81328 5 czerwca 2014, 11:30

Konto usunięte
Gusiaa, taki spadek to nie spadek, już Ci pisałam ;* musimy poczekać na rozwój wydarzeń ;* Jak Tobie się uda, to i mi się uda :) ja w to wierzę :)

Zgłoś nadużycie #81329 5 czerwca 2014, 11:30

staraczka Supermama
motyl ja 99 % jak dla mnie rodzinny lekarz nie da ci skierowania na hormony, mojej mamie nie chcial dac na jakies proste badanie co jak sie bierze tone lekow to sie bada co jakis czas czy jest ok. ale nie pamietam jak to sie nazywa.
musiala isc i sama zalpacic.

Zgłoś nadużycie #81330 5 czerwca 2014, 11:31

staraczka Supermama
MOTYL ale tego 30 czerwca to ja testowac bede, nie wiem czy nie jestme po owu czy nie :)