Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81091 4 czerwca 2014, 17:09

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

I na Twoj :D widze na suwaczki ze masz tydzien do testowania... masz jakies podejrzenia ze sie udalo?

Nie, wręcz przeciwnie, jestem pewna, że się nie udało ;) to pierwsze testowanie, bo nie wiem, czy mam kontynuować duphaston czy nie. Ostateczne testowanie będzie 17 czerwca i jeśli będzie pozytyw to lecę na betę :)

Zgłoś nadużycie #81092 4 czerwca 2014, 17:15

Nathalia Zaprawiona w bojach
No i dobra nie ma co sie nakręcać :D a możesz sie mega pozytywnie zaskoczyć jak się okaże pozytyw :d no i ofkors trzymne kciuki mocno aż mi sinieją :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81093 4 czerwca 2014, 17:20

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

No i dobra nie ma co sie nakręcać :D a możesz sie mega pozytywnie zaskoczyć jak się okaże pozytyw :d no i ofkors trzymne kciuki mocno aż mi sinieją :)

wiesz, mnie się raczej nie da zaskoczyć :P myślę, że akurat u mnie tak łatwo nie pójdzie :P

Zgłoś nadużycie #81094 4 czerwca 2014, 17:26

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

aaaaa nie wiedziałam :( bez sensu - chyba powinni być wdzięczni, że zapłacisz :P no nic, to czekamy na Twój teścior ;p

hehe za to , że płacisz za coś co Ci się należy jak psu miska i gdzieś tam w składkach, ubezpieczeniach ito już zylion razy opłaciłaś to się cieszą tylko w PL
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #81095 4 czerwca 2014, 17:26

Dupa tam, moze pojsc latwiej niż myślisz :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81096 4 czerwca 2014, 17:28

anafreud Fajna mama
o kurde Nathalia ale daj znak od razu po teście co ?? jestesm strasznie ciekawa - bo to albo ciąża albo faktycznie hormony Ci się tak powaliły...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81097 4 czerwca 2014, 17:28

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

Dupa tam, moze pojsc latwiej niż myślisz :)

bardzo bym się ucieszyła :D ale teraz skupmy się na angel i anafreud :D są pierwsze w kolejce :D co prawda angel ma spadek tempki, ale wierzę, że jutro odbije i jednak będą II :) u anafreud test to formalność, ma idealny wykres, w życiu takiego nie widziałam :P

Zgłoś nadużycie #81098 4 czerwca 2014, 17:28

Konto usunięte
jeszcze pół godz i jadę do mamy i babci na naleśniki ;D

Zgłoś nadużycie #81099 4 czerwca 2014, 17:31

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

bardzo bym się ucieszyła :D ale teraz skupmy się na angel i anafreud :D są pierwsze w kolejce :D co prawda angel ma spadek tempki, ale wierzę, że jutro odbije i jednak będą II :) u anafreud test to formalność, ma idealny wykres, w życiu takiego nie widziałam :P

e no od 10.06 do 20 - jest 10 testujących - może jak lutówki zaatakują późno ale za to gromadnie :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81100 4 czerwca 2014, 17:32

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

u anafreud test to formalność, ma idealny wykres, w życiu takiego nie widziałam :P

i ja też takiego nie widziałam - nawet w książce - ale dlatego, że ja mało widziałam :P :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81101 4 czerwca 2014, 17:32

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

e no od 10.06 do 20 - jest 10 testujących - może jak lutówki zaatakują późno ale za to gromadnie :)

miejmy nadzieję :D bo to wstyd jak żadna z nas nie pójdzie na luty 2015 :(

Zgłoś nadużycie #81102 4 czerwca 2014, 17:32

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

i ja też takiego nie widziałam - nawet w książce - ale dlatego, że ja mało widziałam :P :P

e tam, nie bądź taka skromna :P

Zgłoś nadużycie #81103 4 czerwca 2014, 17:34

anafreud napisał(a)

tak lutówki zaatakują, że serwery padną :) hehehe
ja sie na wykresach nie znam, ale skoro anafreud ma ideła no to kurde blaszka chyba ideał już sie w brzuchu gniedzi? :D

Zgłoś nadużycie #81104 4 czerwca 2014, 17:36

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

ja sie na wykresach nie znam, ale skoro anafreud ma ideła no to kurde blaszka chyba ideał już sie w brzuchu gniedzi? :D

no ba :D na sto procent :D

Zgłoś nadużycie #81105 4 czerwca 2014, 17:36

anafreud napisał(a)

o kurde Nathalia ale daj znak od razu po teście co ?? jestesm strasznie ciekawa - bo to albo ciąża albo faktycznie hormony Ci się tak powaliły...

dam znaka, ale chyba zrobie go w weekend... monsz juz mi kupil test jak wracał z pracy, ale poczekam do weekendu dla spokojnosci :)

Zgłoś nadużycie #81106 4 czerwca 2014, 17:36

anafreud Fajna mama
ale wiecie co - ovuF wyznaczył mi termin porody na walentynki... :) ale by było!!! tylko jeśli ewentualne drugie by było takie jak Młody to i tak załapałabym się na marzec :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81107 4 czerwca 2014, 17:37

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

e tam, nie bądź taka skromna :P

e no poważnie :) wiesz, że to są moje początki :) a książkowego nie widziałam nigdy - masz jakiegoś linka do takiego ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81108 4 czerwca 2014, 17:38

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

miejmy nadzieję :D bo to wstyd jak żadna z nas nie pójdzie na luty 2015 :(

wstyd to jest kraść.... a to akurat jest w dość małej mierze zależne od nas :) gdyby tak było to by każda z nas była już dawno na jakichś styczniówkach, wrześniówkach i innych
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81109 4 czerwca 2014, 17:38

anafreud napisał(a)

ale wiecie co - ovuF wyznaczył mi termin porody na walentynki... :) ale by było!!! tylko jeśli ewentualne drugie by było takie jak Młody to i tak załapałabym się na marzec :)

Bratanek mojego męża jest z walentynek :)

Zgłoś nadużycie #81110 4 czerwca 2014, 17:40

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

wiecie jak to jest z ideałami ?? często są takie tylko na zewnątrz a w środku już nei takie kolorowe.... będzie zielona kropka to przyznam Wam rację a póki co wolę ostrożnie bo taki ideał najsromotniej może rozczarować....
Grochu (*) 9tc