Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81051 4 czerwca 2014, 15:47

anafreud Fajna mama

gusiaa napisał(a)

ana testujesz ?? Ekstra ;-) ja czuje że będzie plusik, a ja w domu już robię sobie kawę bo nie wytrzymam.

A zobaczcie to jakiego pomidora dziś w pracy wyszperalam ;-)

ahahhahaha ale ekstra :) pewnie jakiś chiński :P
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #81052 4 czerwca 2014, 15:48

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki ja dopiero wolna jestem od rana siostrze pomagalam a to zakupy a to cos w domu :)
wlasnie zaraz bd nadrabiac to o czym pisałyście :)
U mnie dzis kiepsko jakis ukłucia mam w jajnikach i jakies brazowe jasnorożowe upławy... ale pewnie na @;/

Zgłoś nadużycie #81053 4 czerwca 2014, 15:48

agniesia2569 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

agniesia, a u Ciebie jak?

u mnie tak jak widziałaś na wykresie, czekam na @

Zgłoś nadużycie #81054 4 czerwca 2014, 15:49

anafreud Fajna mama
w mordę no - ja to jestem człowiek chodzące nieszczęście - wsiadając do auta nie zdążyłam schować nogi a drzwi mi się zamknęły ;( a mam zajebiście ciężkie to raz i byłam w baletkach - to dwa.... będę miała stopę taką, że pewnie z miesiąc będę musiała w skarach chodzić żeby ukryć siniora!!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81055 4 czerwca 2014, 15:55

Konto usunięte

agniesia2569 napisał(a)

u mnie tak jak widziałaś na wykresie, czekam na @

e tam, a może jednak na II? :)

Zgłoś nadużycie #81056 4 czerwca 2014, 15:55

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Hej dziewczynki ja dopiero wolna jestem od rana siostrze pomagalam a to zakupy a to cos w domu :)
wlasnie zaraz bd nadrabiac to o czym pisałyście :)
U mnie dzis kiepsko jakis ukłucia mam w jajnikach i jakies brazowe jasnorożowe upławy... ale pewnie na @;/

póki nie @, jest nadzieja! :)

Zgłoś nadużycie #81057 4 czerwca 2014, 15:55

Nathalia Zaprawiona w bojach
dżem dobry!
Powracam po dłuższej nieobecności... nie miałam internetów :(
Co mnie ominęło? komu mogę gratulować ??
Nie sposób teraz wszystko nadrobić :
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81058 4 czerwca 2014, 15:55

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

w mordę no - ja to jestem człowiek chodzące nieszczęście - wsiadając do auta nie zdążyłam schować nogi a drzwi mi się zamknęły ;( a mam zajebiście ciężkie to raz i byłam w baletkach - to dwa.... będę miała stopę taką, że pewnie z miesiąc będę musiała w skarach chodzić żeby ukryć siniora!!!

no brawo! mamy niezdarę nr 2 na forum :D pierwsza to tasiemka, a druga to ana :D

Zgłoś nadużycie #81059 4 czerwca 2014, 15:57

Konto usunięte
[QUOTE=Nathalia;2405511]dżem dobry!
Nie sposób teraz wszystko nadrobić :

Zgłoś nadużycie #81060 4 czerwca 2014, 15:58

Konto usunięte
Nathalia, napisałam, że chyba odkąd Cię nie było to nikt nie zaciążył :(
a jak sytuacja u Ciebie?>
Nad moimi suwakami jest nowa tabela, jak chcesz być dopisana, to napisz mi inf na priv ;)

Zgłoś nadużycie #81061 4 czerwca 2014, 16:00

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no brawo! mamy niezdarę nr 2 na forum :D pierwsza to tasiemka, a druga to ana :D

jakbym Wam poopisywała wszystkie moje przypadki to bym miała 1 miejsce ale wolę drugie miejsce :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81062 4 czerwca 2014, 16:01

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

dżem dobry!
Nie sposób teraz wszystko nadrobić :<

nie ma żadnych nowych II niestety od dość długie czasu :(
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81063 4 czerwca 2014, 16:02

julitav1 Zaprawiona w bojach
No wyczytałam, że Paola ma urodzinki - to Życzę wszyskiego dobrego :)
mamelka :) bardzo się cieszę i zazdroszczę :) , Piękna fasoleczka :) Zdrówka życzę :)

Zgłoś nadużycie #81064 4 czerwca 2014, 16:04

motyl1909 napisał(a)

Nathalia, napisałam, że chyba odkąd Cię nie było to nikt nie zaciążył :(
a jak sytuacja u Ciebie?>
Nad moimi suwakami jest nowa tabela, jak chcesz być dopisana, to napisz mi inf na priv ;)

No nie... ja tu się spodziewałam wysypu II kresek a tu taka niemiła niespodziewajka? :( ((((((
Zainwestowałam w testy owulacyjne. Nie mogę narazie iść do lekarza, bo muszę czekać na polisę ubezpieczeniową, co z tego, że się zapisałam do ubezpieczalni, jak nie mam specjalnej karty, na której jest mój nr ubezpieczenia i żaden lekarz nie chce mnie przyjąć. Na kartę miałam czekać ok 10 dni a już jest chyba z 15dni jak czekam. No i anomalii ciąg dalszy.21 maja dostałam krwawienie, myślałam, że to okres. Trwało 2 dni i jak się skończyło zrobiłam pierwszy test owu tak na spróbunek aby i wyszedł pozytyw... 2 kolejne też... Więc działaliśmy. Dziś zrobiłam test owu i kurde blacha znowu pozytyw z porannego sikania... Już mnie głowa boli od tych wariacji hormonalnych :D nigdy więcej nie wezme już chyba tabletki anty do ust... :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #81065 4 czerwca 2014, 16:05

p.s narazie się wstrzymam z wpisem do tabelki dopóki nieogarne o co chodzi z moimi hormonami :)

Zgłoś nadużycie #81066 4 czerwca 2014, 16:06

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

No nie... ja tu się spodziewałam wysypu II kresek a tu taka niemiła niespodziewajka? :( ((((((
Zainwestowałam w testy owulacyjne. Nie mogę narazie iść do lekarza, bo muszę czekać na polisę ubezpieczeniową, co z tego, że się zapisałam do ubezpieczalni, jak nie mam specjalnej karty, na której jest mój nr ubezpieczenia i żaden lekarz nie chce mnie przyjąć. Na kartę miałam czekać ok 10 dni a już jest chyba z 15dni jak czekam. No i anomalii ciąg dalszy.21 maja dostałam krwawienie, myślałam, że to okres. Trwało 2 dni i jak się skończyło zrobiłam pierwszy test owu tak na spróbunek aby i wyszedł pozytyw... 2 kolejne też... Więc działaliśmy. Dziś zrobiłam test owu i kurde blacha znowu pozytyw z porannego sikania... Już mnie głowa boli od tych wariacji hormonalnych :D nigdy więcej nie wezme już chyba tabletki anty do ust... :)

a jesteś pewna że to nie ciąża ?? ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81067 4 czerwca 2014, 16:08

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

dobry znak :D gusiaa, ale będzie ekscytujące testowanie :D

Doc znak ?? Pryszcz? wyszedł koło nosa masakra tak boli
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #81068 4 czerwca 2014, 16:09

anafreud napisał(a)

a jesteś pewna że to nie ciąża ?? ??

Po tym "pozytywnym" tescie, który robiłam, 3 były negatywne więc sobie dałam siana, a teraz nawet nie testowałam. A owulacyjny test może dać wskazówkę, że się zaciążyło?

Zgłoś nadużycie #81069 4 czerwca 2014, 16:13

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Po tym "pozytywnym" tescie, który robiłam, 3 były negatywne więc sobie dałam siana, a teraz nawet nie testowałam. A owulacyjny test może dać wskazówkę, że się zaciążyło?

tak - bo ten hcg badany przez test ciążowy jest jakoś chemicznie podobny do lh z owulacyjnych i ciąża może dać pozytywny owulacyjny test do któregoś miesiąca ciąży
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81070 4 czerwca 2014, 16:14

anafreud Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Doc znak ?? Pryszcz? wyszedł koło nosa masakra tak boli

taaaaak mnie w ciąży z Młodym wysypało pryszczami takimi typowo młodzieżowymi z zaskórnikami, że czułam te pryszcze na mózgu tak głęboko siedziały...
Grochu (*) 9tc