Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81011 4 czerwca 2014, 14:12

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

chodziło mi o to, że nawet na grouponie już to sprzedają :P

ahahah no tam to jeszcze chyba tylko dziwek nie sprzedawali ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #81012 4 czerwca 2014, 14:13

Konto usunięte
Tasiemka - jestem z Ciebie dumna :D
i widziałam, że nawet tempkę mierzysz ;D święto lasu czy cóś? :D

Zgłoś nadużycie #81013 4 czerwca 2014, 14:13

anafreud Fajna mama
dobra dziewczyny powiedzcie mi - sikać jutro z rańca czy nie ?? (Motyl tylko pod żadnym pozorem mi nie zmieniaj daty testowania w tabelce :P )
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81014 4 czerwca 2014, 14:14

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

napisałam to dziadostwo :P jeeeesss :D

gratulejszyn bejbe! :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81015 4 czerwca 2014, 14:15

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Tasiemka - jestem z Ciebie dumna :D
i widziałam, że nawet tempkę mierzysz ;D święto lasu czy cóś? :D

ach dziękuję.... :D
taaak mierzę specjalnie dla Anafreud, żeby nie musiała palcem ekranu maziać :D ja nawet nie zamierzam oglądac tego wykresu :P

Zgłoś nadużycie #81016 4 czerwca 2014, 14:20

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

dobra dziewczyny powiedzcie mi - sikać jutro z rańca czy nie ?? (Motyl tylko pod żadnym pozorem mi nie zmieniaj daty testowania w tabelce :P )

nie zmieniam :P a ile będziesz dpo jutro?

Zgłoś nadużycie #81017 4 czerwca 2014, 14:21

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

ach dziękuję.... :D
taaak mierzę specjalnie dla Anafreud, żeby nie musiała palcem ekranu maziać :D ja nawet nie zamierzam oglądac tego wykresu :P

ściemniasz piękna :) pamiętaj, że taki wykres jest też ułatwieniem dla lekarza :) ja mam zamiar go wydrukować i przykleić na twarz przed wejściem do ginka :P

Zgłoś nadużycie #81018 4 czerwca 2014, 14:24

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

nie zmieniam :P a ile będziesz dpo jutro?

12.... dziś mi wisi na ovuF że pozytywny test: 54% - zawsze te większe pół :P tylko w sumie zastanawiam się czy jest sens bo nic mi nie jest... :/ gdybym nie śledziła cyklu i starała się to kurde w życiu bym nie wpadła na to, że objawy ciążowe mogą być bo nie mam żadnych - ani ciążowych ani @ poza lekko wrażliwymi piersiami (ale to i na to i na to może być)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81019 4 czerwca 2014, 14:24

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ściemniasz piękna :) pamiętaj, że taki wykres jest też ułatwieniem dla lekarza :) ja mam zamiar go wydrukować i przykleić na twarz przed wejściem do ginka :P

tak, wiem to wszystko, ale ja się strasznie nakręcam tym mierzeniem :P no ale jak mam go nie oglądać, jak musze jakoś wpisywać dane? :P to wszystko takie skomplikowane hehe :D

Zgłoś nadużycie #81020 4 czerwca 2014, 14:26

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

tak, wiem to wszystko, ale ja się strasznie nakręcam tym mierzeniem :P no ale jak mam go nie oglądać, jak musze jakoś wpisywać dane? :P to wszystko takie skomplikowane hehe :D

ejj no to nie wpisuj - jeśli wolisz nie to nie patrz na mnie - biednego żuczka :) coś Ty - wpisuj dla siebie, jak nie chcesz to nie - a ja sobie poradzę :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81021 4 czerwca 2014, 14:26

Tasiemka Supermama
ej potrzebuje szybkiej porady :D bo już wiem dokładnie jak żel na paznokcie nakładac, ale jak go ściągnąć... dzisiaj sprzątałam u babci i w domu i w różnych specyfikach maczałam te ręcę, że na paru paznokciach odprysł mi żel go połowy :P i nie wiem, czy go przypiłować i nałożyć nowy czy co mam zrobić? :D

Zgłoś nadużycie #81022 4 czerwca 2014, 14:28

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

12.... dziś mi wisi na ovuF że pozytywny test: 54% - zawsze te większe pół :P tylko w sumie zastanawiam się czy jest sens bo nic mi nie jest... :/ gdybym nie śledziła cyklu i starała się to kurde w życiu bym nie wpadła na to, że objawy ciążowe mogą być bo nie mam żadnych - ani ciążowych ani @ poza lekko wrażliwymi piersiami (ale to i na to i na to może być)

słuchaj, zatestować można, a i tak jak wyjdzie pozytyw to będziemy się cieszyć, jak wyjdzie negatyw to poczekamy kilka dni. :)

Zgłoś nadużycie #81023 4 czerwca 2014, 14:28

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

ejj no to nie wpisuj - jeśli wolisz nie to nie patrz na mnie - biednego żuczka :) coś Ty - wpisuj dla siebie, jak nie chcesz to nie - a ja sobie poradzę :)

nie no śmieje sie...luuuz ;) muszę ten cykl pomonitorować, bo wybieram się do gina w niedalekiej przyszłości i zamierzam wziąć te wykresy w których do tej pory mierzyłam... bo tam pod niektórymi dziewczyny mi pisały, że możliwe, że mam niski progesteron i coś tam... więc niech gin mądrym okiem na to luknie, tak myslę.. ;)

Zgłoś nadużycie #81024 4 czerwca 2014, 14:28

mamelka Fajna mama

anafreud napisał(a)

no piękny bąbelek!!!! wnioskuję, że wszystko w porządalu ?? :) ekstra i kurde - wow 8 tydz... 3 miesiąc zaczynasz ?? szok!

Tak, na razie wszystko ok, wg gina mam się niczym nie przejmować, nawet brakiem mdłości,a raczej się powinnam cieszyć, że ich nie mam. Mówił, że połowa kobiet przychodząca do niego nie ma mdłości.
3 miesiąc? Sama jestem w szoku, że już tyle. Termin wyznaczył na 14.01.

Zgłoś nadużycie #81025 4 czerwca 2014, 14:29

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

kochana, ja tam uważam, że zawsze lepiej się poobserwować :P ja np byłam PEWNA,że owulka była 13 dc, a tu psikus bo 12 ;p więc nie ogarniam i w sumie się cieszę, że obserwuję to :)

Zgłoś nadużycie #81026 4 czerwca 2014, 14:29

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

ej potrzebuje szybkiej porady :D bo już wiem dokładnie jak żel na paznokcie nakładac, ale jak go ściągnąć... dzisiaj sprzątałam u babci i w domu i w różnych specyfikach maczałam te ręcę, że na paru paznokciach odprysł mi żel go połowy :P i nie wiem, czy go przypiłować i nałożyć nowy czy co mam zrobić? :D

ja zawsze zrywam sobie, ale jestem hardcorem :P proponuje spiłować dla lepszej kondycji paznokcia :P

Zgłoś nadużycie #81027 4 czerwca 2014, 14:30

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

słuchaj, zatestować można, a i tak jak wyjdzie pozytyw to będziemy się cieszyć, jak wyjdzie negatyw to poczekamy kilka dni. :)

eh no nic zdecyduje rano :) a że jutro nie będę miała czasu w pracy zajrzeć a w tel. FM mogę tylko czytać to sobie będziecie musiały poczekać na wieści czy się zdecydowałam czy nie :P o! taki mam chytry plan ;) przynajmniej będziecie o mnie myśleć :P :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #81028 4 czerwca 2014, 14:30

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

nie no śmieje sie...luuuz ;) muszę ten cykl pomonitorować, bo wybieram się do gina w niedalekiej przyszłości i zamierzam wziąć te wykresy w których do tej pory mierzyłam... bo tam pod niektórymi dziewczyny mi pisały, że możliwe, że mam niski progesteron i coś tam... więc niech gin mądrym okiem na to luknie, tak myslę.. ;)

brawa dla tej pani! :) mają rację, weź do ginka i niech spojrzy na to :)

Zgłoś nadużycie #81029 4 czerwca 2014, 14:31

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

eh no nic zdecyduje rano :) a że jutro nie będę miała czasu w pracy zajrzeć a w tel. FM mogę tylko czytać to sobie będziecie musiały poczekać na wieści czy się zdecydowałam czy nie :P o! taki mam chytry plan ;) przynajmniej będziecie o mnie myśleć :P :P

o nie!!!!!!!!!!!!!!!! to nie testuj ;p

Zgłoś nadużycie #81030 4 czerwca 2014, 14:31

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ja zawsze zrywam sobie, ale jestem hardcorem :P proponuje spiłować dla lepszej kondycji paznokcia :P

dzięki, dzięki, dzięki :D :*