Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #80831 3 czerwca 2014, 22:00

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

nieeeeee, ale mam dar przekonywania pzez tel ;p

no to ufff - bo myślała, że tylko w dziwnym miejscu w PL mieszkam gdzie trzeba czekać :P
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #80832 3 czerwca 2014, 22:00

lady_89 Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

tak mieszkanie :) 66m2

Śliczne mieszkanie :) Już od razu umeblowanie ?

Zgłoś nadużycie #80833 3 czerwca 2014, 22:01

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Jest i księżniczka to i rezydencja musi być :D

haha dobre :D

Zgłoś nadużycie #80834 3 czerwca 2014, 22:03

anafreud napisał(a)

no to ufff - bo myślała, że tylko w dziwnym miejscu w PL mieszkam gdzie trzeba czekać :P

Ja nigdy do mojego gina nie muszę czekać na wizytę, do niego rejestruje się tego samego dnia co chce się przyjść.

Zgłoś nadużycie #80835 3 czerwca 2014, 22:03

anafreud Fajna mama

lady_89 napisał(a)

nieee to nowe budownictwo więc pewnie w stanie deweloperskim...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80836 3 czerwca 2014, 22:03

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Hej wszystkim :) cały dzień mam jakiś taki pracowity więc tylko was podczytywałam trochę w pracy i teraz tez was nadrobiłam :) Pochwalę się wam swoimi pazurkami :) Szafa złożona i czeka na zapełnianie jej ciuchami ale dzisiaj już nie mam siły, mój w pracy więc mam całe łóżko dla siebie więc tylko się z wami witam i uciekam do łożka. Takasobieja trochę drogie u was mieszkania u nas za 100-150 tys mieszkania chodzą o takiej powierzchni.

W moim rodzinnym mieście też :) ale tam psy dupami szczekają :P a tu miasto wojewódzkie... niestety ceny jeszcze raz takie.

Zgłoś nadużycie #80837 3 czerwca 2014, 22:05

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Zrobimy kuchnię, łazienkę, podłogi i drzwi. Ściany pozostaną białe (będą juz wygipsowane i pomalowane) :) chyba ze dziecko przyjdzie, to pomalujemy pokoik :)

Zgłoś nadużycie #80838 3 czerwca 2014, 22:05

takasobieja napisał(a)

W moim rodzinnym mieście też :) ale tam psy dupami szczekają :P a tu miasto wojewódzkie... niestety ceny jeszcze raz takie.

Ale ważne że już będziecie mieć swoje :)

Zgłoś nadużycie #80839 3 czerwca 2014, 22:07

anafreud Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Ja nigdy do mojego gina nie muszę czekać na wizytę, do niego rejestruje się tego samego dnia co chce się przyjść.

eh ja będę miała problem jak zajdę i jak długi nie zajdę - mój gin nie pracuje już w mojej przychodni.... a był rewelacyjny - był mój odkąd przed porodem w szpitalu miałam monitoring... ale po aferze ze śmiercią bliźniaków u nas w szpitalu gin. dostali przykaz ograniczenia ilości miejsc pracy i mój zrezygnował z mojej przychodni na rzecz jakiejś tam niepublicznej - na nfz dostac się tam to marzenie ściętej głowy a prywatnie tną nieźle...zresztą jak wszędzie chodzę prywatnie - syna wożę nawet 50km dalej do pediatry tak do gina chodzę na nfz... nigdy nie potrzebowałam specjalistycznego leczenia i nigdy też na złego nie trafiłam... i zaczynam się rozglądać za nowym
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80840 3 czerwca 2014, 22:07

Uciekam spać, miłej nocki i dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #80841 3 czerwca 2014, 22:08

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

ja zazwyczaj musze czekać dzień lub dwa, zawsze mnie gdzieś wcisną... najlepsze jest to, że napiernicza mnie też prawy jajnik ciągle :/

Zgłoś nadużycie #80842 3 czerwca 2014, 22:09

takasobieja Fajna mama
ana masz idealną tempkę! piękna :D

Zgłoś nadużycie #80843 3 czerwca 2014, 22:12

anafreud napisał(a)

eh ja będę miała problem jak zajdę i jak długi nie zajdę - mój gin nie pracuje już w mojej przychodni.... a był rewelacyjny - był mój odkąd przed porodem w szpitalu miałam monitoring... ale po aferze ze śmiercią bliźniaków u nas w szpitalu gin. dostali przykaz ograniczenia ilości miejsc pracy i mój zrezygnował z mojej przychodni na rzecz jakiejś tam niepublicznej - na nfz dostac się tam to marzenie ściętej głowy a prywatnie tną nieźle...zresztą jak wszędzie chodzę prywatnie - syna wożę nawet 50km dalej do pediatry tak do gina chodzę na nfz... nigdy nie potrzebowałam specjalistycznego leczenia i nigdy też na złego nie trafiłam... i zaczynam się rozglądać za nowym

Ja swojego też mam na nfz i na razie nie mam zamiaru zmieniać go na innego czy też chodzić prywatnie, on jest jedynym do którego właśnie nie umawia się wcześniej tylko dzwoni rano i albo rano albo popołudniu ma się wizytę.

Zgłoś nadużycie #80844 3 czerwca 2014, 22:12

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

ana masz idealną tempkę! piękna :D

zobaczymy :) idealne będzie jak nie spadnie za tydzień :) póki co się nie podniecam bo też w sumie się nie znam :P pooglądałam trochę wykresów i poza tym, że jak ostatniego dnia spada to jest @ to żadnej prawidłowości nie zauważyłam :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80845 3 czerwca 2014, 22:14

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Zrobimy kuchnię, łazienkę, podłogi i drzwi. Ściany pozostaną białe (będą juz wygipsowane i pomalowane) :) chyba ze dziecko przyjdzie, to pomalujemy pokoik :)

lubię białe ściany... i miałam takie dopóki Młody się nie zjawił... a potem coraz więcej pomieszczeń ubierało się w kolory ;)

a masz plany, pomysły na łazienkę, kuchnię i w ogóle na całe mieszkanie? meble tu gdzie wynajmujecie macie własne czy wszystko nowe trzeba kupić?
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80846 3 czerwca 2014, 22:22

anafreud Fajna mama
dobra ja się idę w ramiona Morfeusza :) do jutra i udanych nocek
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80847 3 czerwca 2014, 22:23

Lenka87 Fajna mama
Wróciłam. Wyparzyłam się we wrzątku i przynajmniej troszkę plecy przestały boleć. Wina nie lubię, a czekolady ani bananów niestety nie mam. Ale o paleniu ich nie pomyślałam :D Może by pomogło ?? ;)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #80848 3 czerwca 2014, 22:26

gusiaa Supermama

anafreud napisał(a)

zobaczymy :) idealne będzie jak nie spadnie za tydzień :) póki co się nie podniecam bo też w sumie się nie znam :P pooglądałam trochę wykresów i poza tym, że jak ostatniego dnia spada to jest @ to żadnej prawidłowości nie zauważyłam :)

A u mnie zaczyna sie nakrecanie juz i to najgorsze staram sie opanowac ale nie potrafie..
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #80849 3 czerwca 2014, 22:28

takasobieja Fajna mama
ups dwa razy wkleiłam
Gusia... piękny wykres, też bym sobie wkręcała :/

Zgłoś nadużycie #80850 3 czerwca 2014, 22:28

takasobieja Fajna mama

anafreud napisał(a)

lubię białe ściany... i miałam takie dopóki Młody się nie zjawił... a potem coraz więcej pomieszczeń ubierało się w kolory ;)
a masz plany, pomysły na łazienkę, kuchnię i w ogóle na całe mieszkanie? meble tu gdzie wynajmujecie macie własne czy wszystko nowe trzeba kupić?

w dużym pokoju na jednej ścianie będzie czerwona cegła ;) i komin w łazience bedzie z cegły. Łazienka będzie w białe (lub ecure) kafle na ścianach duże... i na podłodze i obudowa wanny będzie gress "ala" panele drewniane (bo nie chce drzewa w łazience). Kuchnia taka bardziej retro (chyba biała), albo styl prowansalski, sypialnia tez, bo mamy kute łóżko. W sypialniach chyba wykładzina popielata. A duzym pokoju i korytarzu planuje panele bambusowe, ale nie wiem czy kasy starczy :/